FRANCIS SMET Dealer Delmac pvc en ALU-ramen - dubbel glas Alle gebruik City Country Verbazend Garage ROND PUNT Srusselbaan 122, Aalst Immerzeeldreef 319300 AALST - 053-21 66 79 LS0lati8t u Bode Roos slaat Real Famlal uit de top Apostelken schiet spanning terug in kompetitie Wilskracht Moorsel doet reuzezaak Alleen Gijzegem boekt winst Kortelings Reportage Parijs-Dakar. SUZUKI s 053/77 72 80 Zonnewering Voorzetrolluiken voorzetramen Nieuwe Gazet van Aalst 11 februari 1983 11 MTSA-kom petitie Real Familial mag zijn illusies, wat betreft de titel, leidde Rode Roos reeds met 2-0 met treffers van Na de herneming kwam Real echter fel opzetten en milderde langs Walter De Geyther. Toen Etienne Van Sande de gelijkmaker lukte was er discussie over het al dan niet overschrijden van de bal over de doellijn. Scheidsrechter Van Der Veken stond echter goed geplaatst en valideerde het doelpunt. Toen iedereen vrede leek te nemen met een puntendeling blunderde de Realdoelman jammerlijk. René Schor reet buitte dit dan ook optimaal uit. Leider Sunset had het niet breed tegen 't Duifken. In een bikkelharde partij won het met miniem verschil. Nieuwe Wijk-Star Boys werd uitge steld. In de hoogste afdeling van de zater dagkompetitie won leider Tinne Boys afgetekend van Camu. Rode Duivels verstevigt zijn tweede plaats door uit bij Heizijde te winnen. Simca Boys bevestigt zijn goede reeks wedstrijden met een uitzege bij Lada Boys. In de tweede afdeling won leider Giwo met forfaitscore bij 't Kloksken. Mare De Bruyn bracht zijn ploeg op voor sprong op voorzet van Johnny Welsh. Enkele minuten later dreef Werner Van Hauwe de stand op. Giwo ging na de koffie verder door op zijn élan en na opnieuw voor een jaartje opberaen. Aan de rust Louis Van De Maele en Emiel Gallee. een paar minuten was het opnieuw Mare De Bruyn die scoorde. Walter Aelbrecht en John Hanssens zorgden tenslotte voor de forfaitscore. Doel man Patrick Kiekens onderscheidde zich nog door een penalty te stoppen. Vooraan bleef de stand onveranderd daar Boterhoek en Bartan hun wed strijd wonnen. Onder den Toren-G.M.I.C. werd afgelast. (JVL) Uitslagen zaterdagkompetitie 10 afdeling Heipias - Rayo Espanol 0-4 Endoka - Blauwe Vlam uitg. Camu - Tinneboys 0-6 Heizijde - Rode Duivels 1 -3 Cobila's - Kruis uitg. Ladaboys - Simca Boys 3-4 2C afdeling Leeuwerik - Royal Sportief 5-0 FF. 't Kloksken - Giwo 0-5 Bartan - Jong Timarcha 5-2 Boterhoek - Breughels 5-0 Onderden Toren - G.M.I C. uitg. Musica - Apostelken 5-0 Excelsior - Parking Alg. FF. Parking Zondagsreeks Inno - Koszen 0-0 IJsboerke - Timarcha 7-2 Corner - Amapola 1 -3 Nieuwe Wijk - Star Boys uitg. Rode Roos - Real Familial 3-2 Sportief 81 - Sportkring 0-2 Pano - Adelaars 0-6 Sunset - 't Duifken 2-1 Programma voor 12/2 en 13/2 1e afdeling Rayo Espanol - Blauwe Vlam Endoka - Camu Rode Duivels - Tinne Boys Melckenbeeckvr. - Heipias Simca Boys - Cobila's Heizijde - Lada Boys 2' afdeling Royal Sportief - 't Klokskén Giwo - Excelsior Jong Timarcha - Parking Leeuwerik - Breughels G M.I.C. - Boterhoek Musica - Onder den Toren Bartan - Apostelken Zondagsreeks Timarcha - Inno IJsboerke - Corner Amapola - Nieuwe Wijk Star Boys - Real Familial Pano - Rode Roos Sportkring - Koszen t Duifken - Sportief 81 Adelaars - Sunset Dal-schaert Van Schuylenberghe Van der Veken Igual De Sutter Van Den Eeckhout De Troch Garcia Alg. FF. Parking D Herde Van Belle Coppens Roels Van Schuylenberghe Garcia L De Munter D'Herde De T roch Van der Veken Van Belle De Sutter Stand 1' afdeling 1 Tinne Boys 20/37, 2 Rode Duivels 19/29, 3. Simca Boys 21/24, 4 Rayo Espanol 20/23, 5. Melkenbeeckvr. 20/22, 6, Lada Boys 21/22, 7. Cobila's 19/20, 8 Endoka 19/17, 9 Camu 20/17, 10 Blauwe Vlam 18/16, 11Heizijde 21/16, 12. Heipias 20/10, 13. Kruis 20/5 2' afdeling 1 Giwo 21 /322Onder den Toren 19/29, 3 Bar tan 21/29, 4 Boterhoek 20/27, 5. Excelsior 21/26, 6. Musica 21/26, 7. Leeuwerik 21/25, 8. 't Kloksken 21/22, 9. Apostelken 20/16, 10. G M I C. 19/15, 11. Breughels 20/14, 12. Jong Timarcha 21/13, 13. Royal Sportief 21/12 Zondagsreeks 1Sunset 22/37, 2. Rode Roos 22/36, 3 Nieuwe Wijk 20/33, 4 Real Familial 21/31, 5. Amapola 22/32, 6. Adelaars 20/28, 7 Sportkring 22 22, 8. Inno 22/219. Koszen 22/21 Setokvoetbalverbond Leider AZ'77 kreeg bij Apostelken een serieuze opdoffer. Dooremont bracht zijn ploeg nochtans op voorsprong maar nog voor de rust kwam Apostelken voor langs De Backer en De Rijcke. Na de rust speelde een ontketende thuisploeg de leiders weg. De Backer werd de grote bewerker van de ruime zege. Hij lukte een onvervalste hattrick. Bonnaerens maakte nog een zesde doelpunt en Hillewaere kon nog milderen. Méteen is de kompetitie gered. Blauw Wit, O.C. Aalst en Apostelken komen nu terug op twee punten en met nog wed strijden als AZ'77-O.C. Aalst en AZ'77-Blauw Wit voor de boeg is alles nog mogelijk. Blauw Wit had zoals ver wacht niet veel moeilijkheden bij De Pluim. Glenn Van Goethem (2), Luc Wauters en Johan Tembuyser lukten de doelpunten, Basqour scoorde tegen. Moorselbaan dat numeriek in de min derheid was hanteerde tegen O.C. Aalst de buitenspelval op handige wijze. O.C. won wel maar kon niet overtuigen. Cornelis (2), Van Kele- kom, Van Lysebeth en een own-goal brachten de vijf doelpunten op het bord. Van Heysendijck redde de eer voor de Moorselbaan. Leeuwerik stuurde Dressel met lege handen naar huis met doelpunten van .Korte, Pen- saert en Schampeleer. Opwijk speelde erg goed mee bij Snas. Beide ploegen scoorden tweemaal. Molen boys maakte echter een own-doel- punt. Helin en Roelandt zetten de net ten bol voor Snas en Verheirstraeten scoorde tegen. Groen Wit won van hekkesluiter Wembley met doelpunten van Vekeman (2), De Grom (2), Derde provinciale Dankzij winst tegen Kallo hebben de paarsen uit Moorsel zich in een veilige positie kunnen stel len. Nu telt Wilskracht vijf punten voorsprong op voorlaatst gerangschikte Haasdonk en kan men de rest van de competitie met gerust aemoed afmaken. Op een modderig terrein toonde de thuisploeg zich van bij de aanvang de betere en De Maesschalck knalde rond het half uur nummer één tegen de netten. Podevijn verruimde de voorsprong en Wilskracht bleef de beste kansen scheppen. De bezoe kers lukten wel een aansluitingstreffer maar daar bleef het bij. TK Meldert blijft lovenswaardige in spanningen leveren om uit het slop te geraken. Bij Sombeke, een wedstrijd die niet verloren mocht worden wou men een kleine kans op redding behouden, kwam TK ietwat gelukkig op voorsprong. Een own-goal van een lokale verdediger bood Meldert de kans om de deur dicht te doen en voor countervoetbal te opteren. Sombeke trachtte tevergeefs het. oranje-groene verdedigingsblok te doorbreken wat de rode lantaanrdrager bij affluiten de levensbelangrijke twee punten ople verde. SK. Aalst blijft met ups en downs acte ren. Bij Grambergen schoot Spae- nooghe SK op winst maar op het zware veld moesten de Aalstenaars toch nog plooien. In de laatste minu ten gaven zij de volle buit uit handen. Eendracht Nieuwerkerken blijft leider in derde C. Maar bij Oudenhove mocht men zich toch gelukkig prijzen met een puntendeling. Terjoden kreeg een flinke pandoering van. Meerbeke. De Ninovieters zaten na een half uur op rozen (2-0) en in de slotminuten kwam een wat geforceerde 4-0 eindstand op het bord. (J.G.) Jacobs en De Lepeleer. Van Eeckhout trof raak voor Wembley. (JVL) Uitslagen Leeuwerik - Dressel 3-0 De Pluim - Blauw Wit 1-4 Groen Wit - Wembley 6-2 Apostelken - AZ'77 6-2 Moorselbaan - OC Aalst 1 -5 Snas - Opwijk 3-1 Programma voor 12/2 Wembley - Dressel Borms 0.C. Aalst - Groen Wit Annee Opwijk - Apostelken Everaert Blauw Wit - Snas Van De Velde Leeuwerik - De Pluim Van Goethem AZ'77 - Moorselbaan Brisard Stand 1. AZ'77 25 p.; 2. Blauw Wit 23 p.; 3. O.C. Aalst 23 p.; 4. Apostelken 23 p.; 5. Snas 21 p.; 6. Leeuwerik 20 p.; 7. Groen Wit 15 p.; 8. Dressel 12 p.; 9. Opwijk 10 p. Vierde provinciale Door het slechte weer werden een heleboel wedstrijden in vierde provinciale afgelast. En in de par tijen die wel betwist werden hadden de clubs uit Groot-Aalst weinig reden tot juichen. eens tot uiting dat Wilskracht vol doende technische vaardige spelers in de rangen lopen heeft, die echter dat tikkeltje inzet en kamplust ontbe ren om de top te halen. Voor volgend seizoen wordt het zoeken naar een oudere en ervaren spelverdeler, zoals Frans Roeland (nu trainer bij Gijze gem) dat voor Hofstade ooit was. Ook bij Baardegem staat een ex-Hofstade naar aan het roer. John Lissens krijgt zijn schip echter niet vlot en voor Baardegem werd het andermaal een afgetekende nederlaag. SK Erembo- degem kon evenmin voor de plezante noot zorgen en moet beginnen bou wen aan een nieuw elftal... voor het komende seizoen. (J.G.) Alleen Gijzegem haalde de twee pun ten binnen. Trainer Frans Roeland kan zijn formatie hierdoor voorin hou den in vierde H. Niettegenstaande de slechts nipte overwinning leverde Wilskracht een behoorlijke verrichting af en toonden Van Nuffel, Verleysen en de anderen dat de promotie naar derde beslist haalbaar is gewórden. Minder goed vergaat het buur Hof- stade. De jongens van Johan Bos kamp starten de terugronde met twee op acht en moeten hierdoor de koplo pers Opstal, Lutterzele en Gijzegem laten gaan. De zware 3-0 nederlaag bij Iddergem kan best de doodsteek wor den voor blauw-wit. Op het zanderige veld van Iddergem kwam nog maar SUZUKI 127.000 BF 25% BTW Deze nieuwe kompakte 3-of 4- deurs steekt zo boordevol pientere ideeën, dat hij u meteen in de ver leiding brengt. Vooreerst is er zijn verhouding komfort/afmetingen: ruime plaatsen voor 4 personen op minder dan 3,30 m! Verder is er het uitzonderlijk rendement van zijn dwarsgeplaatste motor en voorwielaandrijving. Een bijzonder vernuftig uitgedachte, robuuste en kompakte 800 cc motor. En zeer eenvoudig. Resultaat: minder onkosten, minder onderhoud en meer kilometers per liter benzine. En tenslotte een pittige lijn, een verfijnde uitrusting en veel punch... Werkelijk alles om u in de verlei ding te brengen!.. Is ook verkrijgbaar met automa tische versnellingsbak. 83/90 ST 90V, met onder meer 3 laaddeuren om uw leve ringsproblemen op te los sen. Hij heeft werkelijk alle eigenschappen van een echte allesvervoerder. 138.500 BF 19 BTW Lengte: 3.20 m. Nuttig laadvermogen: 500 kg. Cilinderinhoud: 800 cc. 4 cilinders. Vanaf: 196.200 BF 19 BTW Twee wagens in éën voor twee keer meer rijgenot! In het stadsverkeer... pittig en sierlijk, met het verzorgde interieur van een komfortabele personenwagen. In de*Vrije natuur... hij past zich aan alle rijkondities aan en neemt alle hindernissen spelenderwijs. City Country, de nieuwe 4x4 van SUZUKI. Met zijn gewicht/ vermogen verhouding (800 kg voor 1,000 cc) kan hij werkelijk alle kanten uit!

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11