DUIVENHOEKJE B.C. Alloo-Blomherg blijft drakendoder Puntendeling na verbeten watergevecht Loeken Tatjen, met "Superstar" Jules Cesar achterna De kaloeterkabassen Ltd. De Brosseleers brossen 14 Nieuwe Gazet van Aalst 11 februari 1983 Redaktie Hugo De Wolf, tel. 77.81.60 «Rap zijn wint» Baardegem 1e grote vlucht uit Ninove 61 oude 1 René De Man, Buggenhout; 2 en 3. Frans Heyvaert, Buggenhout; 4. Ludo Van Belle, Buggenhout, 5. Remi Van Biesen, Lebbeke; 6. Henn Verdoodt, Lebbeke; 7 en 8. Jozef van Belle, Buggenhout, 9. Henri Verdoodt; 10. René De Man, 11Henri Verdoodt; 12. Ludo Van Belle; 13. Frans Heyvaert, Buggen hout; 14. Frans Aelbrecht, Opwijk; 15 Arthur Van Limbergen, Baarde gem. 31 jaarlingen 1Ludo Van Belle. Buggenhout; 2. René De Man, Buggenhout, 3. Van Gucht, Buggenhout; 4 Jozef Van Belle, Buggenhout; 5 Clem Van Bie sen, Lebbeke; 6 Franki Hofman, Baardegem; 7. Mare Fieremans, Baardegem; 8 Franki Hofman; 9. Arthur Van Lembergen, Baarde gem; 10. René De Man Gelost om 14 uur. Snelheid 1156,9 eerste duif. Zondag 13 februari grote vlucht uit Les sen. Inbreng tot 11 u.30 zeer stipt. Los om 13u.30 Waarborg oude 543/4 kan 4.200 fr. winnen. Waarborg jaarlingen 333/2 kan 2.080 fr. win nen. Verder gans de maand februari Lessen. Vanaf maart Ouiévrain. «Eerlijk en Vrij» Aalst In het lokaal «Eerlijk en Vrij», Binnen straat 289, Aalst, werd op 26 januari 1983 door Prosper Heyvaert een ACHTTIENDER getoond. Medespelers: Gustaaf Bogaert, Wil liam Temmerman! Frans Van Geit. Getuige: Gaby. «Proficiat Prosken». Bowling Beker van België Voor de derde opeenvolgende maal is de Aalsterse B.C. Alloo-Blomberg er in geslaagd om in de Beker van België een eerste nationaler uit te schakelen. B.C. Zilverspar Aalst, een zeer goed ge- kwoteerde ploeg uit de hoogste reeks moest zich andermaal neerleggen bij het meesterschap van de toekomstige kampioen van vierde nationale B.C. Alloo schakelde in de 1/16 finales van de Beker van België eerste klasser Zilverstar uit. In Erondegem, de thuishaven van i.et Aalsterse Zilverspar, haalden Willy De Ridder, Roger Cardon, Peter Pieters en Luc Van Renterghem 2.736 pun ten, met als uitschieter Willy De Rid der, die 734 punten liet optekenen of een gemiddelde van 183 punten. De overwinning werd echter behaald op het thuisfront, waar voorzitter Bruno Rossi, Eduard Verhulst, Johny De Bock en Roland Van Vaerenbergh aan de slag waren. Men behaalde een totaal van 2.799 punten. Hier hield voorzitter Bruno Rossi de koord met een onwaarschijnlijk totaal van 863 punten of gemiddeld 216. Een totaal om menig eerste klasser doen te watertanden. En het kon riog beter, verklaarde hijzelf achteraf«Bekijk de score, in de eerste game 214, in de tweede 222, in de derde het maksi- mum van 257 en zeven opeenvol gende strikes, en in het laatste amper 170. De vermoeidheid speelde wel een grote rol». In de achtste finale zal B.C. Alloo- Blomberg waarschijnlijk uitkomen tegen een andere eerste klasser, die deze maal uit Limburg zal komen. Dui men alvast voor B.C. Alloo-Blomberg, dat nu reeds aanzien wordt als de grote verrassing van deze beker van Belgiè, en de drakendoder bij uitstek blijkt. Volgende vrijdag wordt B.C. Alloo-Blomberg weer aktief in kompe- titieverband. Een zeer zware topper aan de vooravond van karnaval, die doorgaat te Sint Niklaas, waar de Aal- stenaars Wimaboxers 4 partij moet geven. Winnen de Aalstenaars. dan wordt het een reuze karnaval voor de bowlingers, want dan is het een zeker heid dat B.C. Alloo-Blomberg volgend seizoen in derde afdeling zal uitko men. (A.V.H.) Waterpolo Hij had er tijdens de eerste periode voor gezorgd dat ZNA 3-1 voor kwam. Tijdens de tweede periode kwam La Louvière zeer sterk opzetten tot 5-5. Van toen af werd aan beide kanten regelmatig gescoord. Bij de laatste herneming was de gastploeg aan de winnende hand7-8. Volgende zaterdag is Aalst te gast in Roeselare. Hopelijk is de scheids rechter van dienst er beter geïnspi- Ondanks het brutale spel kon De Schrijver toch nog voor de gelijkmaker zorgen. Constant De Smet was vooral tijdens de laatste periode sterk in de verdediging. Doelman Eric Robbrecht speelde zich eveneens in de kijker door het stoppen van 2 strafwórpen. Globaal toont ZNA heel wat inzet en ZNA behaalde een verdienstelijk gelijkspel tegen La Louvière (waterpolo). wilskracht. Conditioneel schijnt er nochtans nog één en ander te hape ren en dit heeft duidelijk een zwak passenspel tot gevolg. reerd. De onkunde van deze heren leidt immers regelrecht naar de ver dere aftakeling van het Belgisch waterpolo. (PVB) ZNA kende deze winter weinig bijval met de scheidsrechters. Te Eupen werden ze slachtoffer van een onvervalste homearbitrage en zondag laatstleden was het eveneens de man met het fluitje die normaal waterpolo in de weg stond. ZNA zal de wedstrijd tegen La Lou vière niet zo vlug vergeten. Scheids rechter Vernimmen bracht er een schandalige arbitrage, wat in het water voor heel wat onregelmatighe den zorgde. Niet alleen werden heel wat fouten niet geblazen, hij bracht zelfs een eigen interpretatie van de spelregels, en voegde er enkele nieuwe in. Naar het einde toe liep de match, die meer leek op een gevecht in regel, volledig uit de hand. Patrick De Schrijver diende zelfs verzorgd te worden in het zieken huis. VAVAV»%V«V»V«V«V4V«V«VéVéV4V«V«V«V Wanneer je deze regels leest, wordt, als alles tijdig in orde kwam, de karnavalplaat van "Loeken Tatjen", de "vice-prins" van de Arend, in de meeste Aalsterse platenzaken en bij enkele café's en winkeliers van de Binnenstraat te koop aangeboden. Karnaval is zo dichtbij en nog een plaat uitbrengen Ja, maar het liedje waar mee Freddy Neirinckx zijn kansen ver dedigde op de prinsenverkiezing, bleek zo erg in de smaak te vallen, dat 2 slagers (nee, geen schlagers) de idee onnerden om de "song" te laten opnemen. "Superstar", op de muziek van het over bekende en -populaire "Jules Cesar" van de Brusselse Lange Jojo, verhaalt de verkiezingsperikelen en -angsten van Loeken Tatjen. Met de ervaring en kontakten van ex- muzikant Camiel Geerts (begeleidde ooit Engelbert Humperdinck, Liliane St. Pierre, Ann Christy o.a.) werd vlug voor de arrangementen, een opnamestudio en een bereidwillige platenfirma ge zorgd. die nog een "vluggertje" tussen door wou persen. Staat de muziek al borg voor sukses (de begeleiding werd door de band van Cindy verzorgd). Camiel Geerts zorgde ook nog voor een passende Oilsjterse t.xst. Met een eventuele winst (mochten alle 500 plaatjes de deur uitgaan), ,/il Loeken Tatjen volgend jaar weer een gooi naar de titel doen "Superstar" kon je bij de meeste Aalster se vrije radio's al horen, bij Saturnus werd ze zelfs paradeplaat. Gewoon in huis halen, jö (JVG) Ik zal het maar verklappen, een kabas is een kabas en met veel goeie wil kan je daar een kaloeterken in stoppen. Vandaar de Ltd., want dat wil ook zeggen limited. Nu zal iedereen het verstaan hebben en Karei De Naeyer (ex prins 6162) zal blij zijn dat die stomme, altijd weerkerende vragen nu voor eeuwig op de lippen van de reporters besterven. Het palmares Allez vooruit voor de wiskundeknobbels 68, 69, 70 eerste; 71, 72, 73 buiten wedstrijd geklasseerd; 74, 75, 76, 77 jubelend tweede: 78, 79 eerste; 80 tweede, 81 derde en oef, 82 vierde. Moet er nog zand zijn Het grote verhaal van de grote af branding There we go. Er was eens een reuze kaloeterkabassendraak met 6.000 glitterschubben en vier bewe gende koppen In 't jaar70stond die in de hallen te wachten op een las- beurtje en floeps, spetter, spetter, spetter, de draak was verschwoenden Dan maar met bloot, rokend ijzerwerk de stoet in, een karnavalist is voor niets beschaamd, en leve leve, de eer ste prijs weggekaapt. Toen, hebben de Kaloeters LOL gehad Maar nu ernstig. Ons onderwerp voor dit jaar, een simpel receptje met grote inslag "Oeuf a la Russe". Het wordt een parodie op Reagan, de cowboy die enkele EEG landen de duvel aan doet omdat ze een gaspijpje van ka meraad Brr(inmiddels naar de eeu wige jachtvelden verhuisd) willen kopen. Vooraan zit Reagan in een enorme pan eitjes te klutsen. De eitjes zijn de vier staten van de EEG die hij het meest geambeteerd heeft Frankrijk met zijn Eifeltoren, Italië en de spa- getti, Engeland met de bolhoed en Duitsland met zijn helm. Achter Reagan zit, op een enorme russische kachel, kameraad Bresnjev, die ondeugend met een gaspijpje in de konje van de cowboy prikt Hier komt de fameuze Kaloetertechmek op de proppen. Dank zij twee opblaasbare hespen zullen de edele achterdelen van Uncle Sam echt zwellen bij de minste kuch van de kameraad uit het rijk der hemelen. Verder zit er nog een ingenieus bui zensysteem in de wagen, dat gekleur de rook zal verspreiden. Een nieuwig heid in de stoet dus. Tussen Reagan en Breznjev zit op prangende wijze onze Poolse vriend, de heilige Walesa gekneld Dat is een verwijzing naar de invloed van Polen op de Amerikaans- Russische betrekkingen. Onze kos tuums zijn een parodie op die van de Russische kozakken, maar in de stof van het gevangenisplunje en met tra lies voor de ogen. Je hoort het, de Kaloeters zijn er weer goed bij dit jaar. (VDM) Wie U met zal zien in de karnavalstoet '83de Brosseleers. Het ledenverlies was te groot (van de zowat 20 Brosseleers vorig jaar blijven er amper 9 over), zodat men moeilijk de straat op kan De vroegere voorzitter is naar de Poipeplekkers overgewaaid, nog anderen met hem, en dat laat zich voelen. «Zet maar in Uw krant dat we nog bestaan», zie Brosseleer Eddy Van Oost ons. (P D Wat kost niets en smaakt best Antwoord Een Aalsters "Uitje» georganiseerd door de Nieuwe Gazet van Aalst. Hoe zit dat in mekaar Van vrijdag tot maandag biedt de Nieuwe Gazet van Aalst aan twee lezers een heel pakket pleziereen ruiker bloemen bij u thuis, een gratis bioscoopavondje, een fris pintje en een pittige eak, een rondrit met paardenkoets, een ticket voor Eendracht of Okapi, ee> aangename toneelavond. een luchtdoop met vlucht boven de stad, een Aalster vlaai bij de koffie, een unieke muziekvoorstelling, een etentje in een restaurant. Hoe meedoen ofwel koop je elk weekeind de Nieuwe Gazet van Aaist en stuur je de deelna mebon in. Of geef je die af in je dagbladwinkel. ofwel ben je al geabonneerd en doe je automatisch mee AARZEL NIET I DOE MEE AAN DE GRATIS TOMBOLA WIN UW AALSTERS "UITJE» WEDDEN DAT U MEESPEELT ZIJ DOEN IN ELK GEVAL MEE Den Witte Leeu (Colinetplein), The Duke (Stationsplein), Den Heerd (De Ridder straat), La Marmite (Hopmarkt), Ter Linden (Oude Gentbaan), Ristorante di Roma da Bruno (Keizerlijk Plein) Cinéma Palace (Schoolstraat) en cinéma Feestpaleis (Gentsestraat) Bloemenrijk De Smet (Dirk Martensstraat). Boeket van de Markt (Grote Markt). Dank U (Vredeplein), Iris (Geraardsbergsestraat). Firma De Vis (Poggenohlkeukens - Hekelgem). Basketbalklub Okapi (Burchtstraat). Eendracht Aalst (Bredestraat). De Ridder (Korte Zoutstraat). P De Clerck (Kattestraat). Verhofstadt (Eikstraat) A. Lowie (Molenstraat - Bolleweg). Kastanjehof (Keizerlijk Plein) DEELNEMINGSBON «AALSTERS DITJE Naam Adres Telefoon Deze bon afleveren uiterlijk de iaatste maandag van elke maand, op het redaktie-adres of bij uw krantenwinkel

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 14