Nieuwsjes uit Baardegem 12 Nieuwe Gazet van Aalst 18 februari 1983 Gelukte verkleed TD van de Gemeentevrienden op zaterdag 12 feb. 83. Deze plaatselijke tafelvoetbalclub pakte voor het eerst met een karnavalacitiviteit uit en schoot direct een prijsvogel af. Veel verkleden waren van de partij en het was dan ook voor de jury olv Prins Carnaval van Ninove een moeilijke dobber om tot volgende beslissingen te komen groepen 1«De Piraten» Danny en Manuela De Ridder en Dannij de Schrijver. 2. «Badpakken anno 1900» door de jonge faubourggroep «de Pie-Amers». enkelingen 1 ste prijs «de Sachem» Verbeiren Edward (60 jaar) en in de volksmond gekend als Warke Noeback. «Miss Gemeentevrienden» ging naar Brigitte De Ridder als Pierrot. Al bij al een toffe karnavalsfeer die tot in de vroege uurtjes doorliep, een initiatief dat er mag wezen, al was het maar omdat het de enige carnavalgebeurtenis in Baardegem betreft. JEUGDCAFE. 7 jaar geleden werd vanuit scouting Baardegem gestart met een groepscafé, de bedoeling lag hier jonge mensen gezellig en zinvol in leute en ernst (soms) samen te brengen. Sedert begin dit jaar werd die draad opgenomen door ex leiders en leidsters uit de plaatselijke scouts en Chirogroep. Om de maand zorgen ze voor een zinvolle zondagavond voor vele jeugdigen, op zondag 20 februari om 19.30 u. in de parochiezaal wordt een film gedraaid rond de Gastarbeidersproblematiek in België, nadien is er kans tot een gezellige babbel rond het probleem, ledereen van harte welkom. Wafelslag van de Baardegemse scouts tak Jong-verkenners Op zondag 27 februari '83 vanaf 12.45 u met bestelling aan huis. Op 20 febr. worden de bestellingen aan huis opgehaald. NIEUWSJES UIT MELDERT. De JIN-groep Genesis (ionaeren tussen 16 en 18 uit Baardegem. Meldert en Hekelgem) zou graag haar kas wat spijzen. Ze nodigt U dus uit op haar Country- en Western-T.D., in de saloons van Stantje Van den Broeck, op zaterdag 19 februari te 20 uur. De fiedlers van Radio Asse-ter-Heide (Jan Dp Groot, Willem van Gravenhage en Erik Van der Mast) spelen ten dans -of wat daarvoor moet doorgaan. Cowboys en ranchers die van een gunsttarief willen genieten kunnen terecht bij sheriff Callebaut (052/35.52.58). Revolvers thuis laten, graag. V0NCKRUITERS. De landelijke rijvereniging «De Vonckruiters» geeft op zaterdag 19 februari te 21 uur in de parochiezaal een ruitersbal. DJ Celleken van Studio Atlantis zal voor klank en licht zorgen. WIPSCHIETING. Omdat Hoop in de Toekomst op zondag 20 februari te 15 uur een voorstelling geeft van «Onder één dak» gaat de maandelijkse wipschieting van Sint-Jozef, uitzonderlijk, in de kantine van de schuttersmaatschappij De Vonckis- ten door. Eerste schot te 15 uur. Ignatius verkleed als St.-Hubert Jawel, Ignace Coppens, pastoor van St.-Paulusparochie was onopvallend vermomd in een ijsheilige, maar zijn hond bleek totaal onherkenbaar ver kleed, in een weerwolf Een hele hond Een St.-Bernardus Een Can- tinière De Schramoeillekrabbers, maar in feite beeldden ze «de champagnezjabbers». Waren dan niet enkel nuchtere perso nen tot de jury toegelaten Zo te zien zou hij de groep «General Dynamics» of «F-16» graag ook wat punten (mil jarden) laten inleveren. (OJ) De Mobutukop van LOL. «Lotj Ons Los» misschien wel een wens van vele poli tieke gevangenen onder zijn regime (OJ) Per Total: van links naar rechts herkennen we... euh,... euh... (OJ) De bevreien politie van de Don Kroes' bierPrins. Njet te verwar- Pollewieters (SJ) ren met Don Kroezel, prins karnaval. Spijtig genoeg beroemd nu, want deze foto gaat wellicht in het politie-archief. Een mogelijke proefpersoon om het ballonnetjesblazen te testen. Die ene Plekker, scheurgroep van de plekkers, de boerenberremiester op zijn karnavalloo. tOJ) gang gehaald om te en op skivakantie. (SJ) De mosselschuit van de Toisers evolueerde naarmate de woensdagmorgen naderde stilaan naar een zuipschuit(SJ) Gelieve je fiets pas na enkele dagen voor herstelling bij Keizer Kamiel binnen te leveren, want zoals je ziet heeft hij wat tijd nodig om zich te soigneren. De fiets op zijn neus is geen sluikreklame, bevestigde hij ons. (SJ) Het Ros Balatum van Kweit ni Wie treuren om Dolf Den Trommeleer. De heemskinderen waren op Schief regtoever: «alloo, alloo, nen ezel per velo (OJ)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12