PEUGEOT A A the best one willocx video club SERGANT SPORT BENOIT DE SMEDT SPORTTROFEEEN RUPA Hofstade up, Gijzegem down Siias wint bij Blauw Wit S.K. Aalst eindelijk nog eens schotvaardig Videofilms 100 fr./3 dagen Heel wat afgelaste matchen Redaktie Renaat Gits Sportkalender de beste Europese Fiets Fietsen peugeot Bromfietsen De videoclub die weet wat video is 14 Nieuwe Gazet van Aalst 18 februari 1983 M.T.S.A.-kompetitie Door de slechte staat van de speelvelden werden er slechts enkele matchen betwist. In de hoogste afdeling zorgde Heipias voor een opmerkelijk resultaat door het Leedse derby met overtuigende cij fers van Melckenbeeckvrienden te winnen. Oudenaarde - E. Aalst 0-2 Yangara in vedetterol Eendracht Aalst bracht de moeilijke uitmatch bij S.V. Oudenaarde tot een goed einde.. Het begon nochtans niet goed voor de Aalstenaars. Oudenaarde kreeg meteen een straf schop toegewezen maar Siau trapte op de paal. Onder impuls van een uitstekend mid denveld kwam Aalst $oed in de wedstrijd. Het hardbevroren terrein speelde duide lijk in het voordeel van Aalst, dat onge twijfeld op technisch vlak de betere was van Oudenaarde. Yangara verzilverde dit overwicht in twee prachtdoelpunten. Horvath deed eveneens zijn duit in het zakje door in de tweede helft een glans parade te doen op een schicht van Not- teboom. Een opgetogen trainer Heylens stond ons te woord «Onze jongens hebben DENK AAN UW SNEEUWBANDEN voor een gave prestatie gezorgd bij S.V. Oudenaarde. De ploeg in zijn geheel speelde uitstekend. Ik noem niet graag uitblinkers omdat iedereen evenveel bij gedragen heeft tot dit positieve resultaat, maar Glazer en Yangara staken er wel een beetje bovenuit. Ik hoop nu dat de Hongaar nu definitief op weg is de ver wachtingen in te lossen. Op een uiterst moeilijk te bespelen terrein waren we on getwijfeld de betere. Onze zege kwam slechts in gevaar na de rust, maar toen redde onze doelman ons. We hadden ook af te rekenen met een homereferee, gelukkig had dit geen slechte gevolgen Naar het einde toe konden we verder uitgelopen zijn, maar een uitstekende De Jaeger verhinderde een hattrick van Yangara en sloeg een mooie lobbal van Van Roy uit zijn doel- vlak. Hopelijk zijn we nu'op de goede weg om tijdens de derde periode de positieve lijn door te trekken Wanneer ik terug op Sergeant, die de training deze week gaat hervatten, en op Ferrera kan rekenen zullen de plaatsjes duur worden. Ferrera zal wel nog enkele weken onbeschikbaar zijn, maar Vermeulen meldt zich even eens aan voor een plaatsje^bij de elf Aan de rust diende ik hem echter te ver vangen omdat hij geboèkt werd en ik voor een uitsluiting vreesde» Zondag a.s. E. Aalst - Harelbeke Zondag is Harelbeke te gast. De West vlamingen, sterk gehandicapt zonder Notten en Bokila zouden moeten versla gen worden wil men kans maken op de derde periodetitel. Het elftal dat op Oudenaarde won zal heel waarschijnlijk niet gewijzigd worden. J.V.L. Voetbal Nationale en Provinciale Afdelingen Tweede Nationale 20.2, E Aalst - Harelbeke (Stassart), 15 u Tweede Prov. B 20 2, E Meldert - Olsene (Lievens), 15 u Derde Prov. C 20 2, Oudenhove - Terjoden (Demesmaeker), 15 u 20 2, HO. Etikhove - Nieuwerkerken (Kneuvels), 15 u Derde Prov. D 20 2, W. Moorsel - TK. Meldert (De Clippeleer), 15 u 20.2, Baasrode - Herdersem (Schrauwen), 15 u 20.2, Excelsior - Sk Aalst (Wauters), 15 u. Vierde Prov. G 20.2, Serskamp - Edixvelde (Mehuys) 15 u Vierde Prov. H 20.2, Lutterzele - Baardegem (Drieghe), 15 u 20.2, Doggen - S Moorsel (Herdtveldt), 15 u 20.2. Appels - Gijzegem (Melckebeek), 15 u 20 2, Wichelen - Erembodegem (Van Den Berghe), 15 u 20 2, Schoonaarde - Hofstade (De Bodt), 15 u Dames nationaal 20 2, Kamillekes Aalst - US Yvetoise (Heerwegh), 15 u Bedrijfsvoetbal Wedstrijden voor zaterdag 19/2/1983 15 u Honda - Callebaut B (De Vliegher), terr. Honda. 15u 30, Post Erembodegem - Intercom (De Bodt), terr. Doggen 15u.30, Bouw - Amylum (Cooreman), terr. Osbroek A 14 u VVTTA - Somati (Demesmaeker), terr Osbroek A 15 u SAF - Desatex (Moons), terr. F.F R MTSA-voetbal 1/4 finales van de beker 19 2, Lada Boys - 't Kloksken, 15 u 19 2, Bartan - Sporting, 15 u 19 2, Rode Duivels - Melkebeeck, 15 u 20 2, Rode Roos - Nieuwe Wijk, 10 u. Basketbal Nationaal en Provinciaal Eerste Nationale Heren 20 2, Sunair Oostende - Okapi Aalst, 1 7u.30. Derde Nationale A 19.2, Osiris Denderleeuw - St Niklaas (Sporthal Denderleeuw), 20u 30 Provinciaal 19.2. Vovka Oudenaarde - The Tower. 20 u 19 2, Turbocars B - Zandmannetjes B 19 2. KOT A - Palace B Reeks B 19.2, Sportvrienden A - Sportvrienden B 19 2, Schoonaarde B - Johny Boys B 19.2, Scotching B - Faber B 19 2, Hand in Hand B - Kasseistampers A 19 2, Corso B - Parksken B 19 2, Zandmannetjes C - Hand in Hand C Bowling 18 2, Ghent Ladies - B.C. Alloo, 21 u. 18 2, The Spoor - B.C. Aalst 2, 21 u 18.2, Irtas 1 - Artevelde 2 (bowling «De Kat). 21 u. Waterpolo 20 2, Zwemclub Neptunus Aalst - Brugge (Stedelijk Zwembad), 15 u Simca Boys zag een reeks van zeven wedstrijden zonder nederlaag teloor gaan tegen Cobila s In de tweede afdeling won Boterhoek zoals ver wacht bij G M I.C. Nadat Boterhoek gemakkelijk tot 0-4 uitliep langs De Rover (2), Verbeeke en De Sutter kwam G.M.I.C. terug in de match door doelpunten van Van Hedend en De Jaeger. Toen De Winter een vijfde doelpunt lukte was de spanning meteen uit de match. Excelsior zorgde voor de stunt door een puntje uit de brand te slepen bij leider Giwo. In de zondagsreeks kon een gehandi capt Adelaars de zware nederlaag niet ontlopen tegen leider Sunset. Koszen haalde een punt bij Sport kring. In een vrij aantrekkelijke partij scoor den D'Haese en Van Impe voor Sport kring. Bruyndonckx en Boumon zet ten de netten bol voor Koszen. (J.V.L Uitslagen Zaterdag 12/2/83 Eerste afdeling Rayo Espanol - Blauwe Vlam n.m Endoka - Camu uitg Rode Duivels - Tinne Boys uitg. Na een knappe combinatie tussen Eve- raerten De Kinder. De Kinder verdubbel de de voorsprong kort na rust en Span- hoghe prikte nummer 3 op het bord. Tien minuten voor inrukken zette De Kinder iedereen in de wind en plaatste het orgel punt. De andere clubs uit Groot-Aalst hadden Hierdoor schuift Hofstade opnieuw dich terbij eri behoudt uitzicht op derde pro vinciale. Met vechters als Roels, Dewitte en Guns in de ploeg kan de formatie van Johan Boskamp en Stefan Schmidt de verloren gewaande promotiekansen mogelijks toch nog benutten. Voor onze andere vertegenwoordigers in vierde H is er niet veel meer te winnen. S.K. Erembodegem won maar blijft toch in de grauwe middenmaat hangen. Dog gen, Baardegem en Schroevers Moorsel moeten ook al geen ambities meer koes teren in het lopende seizoen en blikken Meickenbeeckvr - Heipias 1 4 Simca Boys - Cobila s 0-1 Heizijde - Lada Boys 2-2 Tweede afdeling Royal Sportief - t Kloksken Uitg Giwo - Excelsior o-0 Jong Timarcha - Parking 5-0 FF Leeuwerik - Breughels 2-0 G M I C. - Boterhoek 2-5 Musica - Onder den Toren Uitg Bartan - Apostelken Uitg Zondag 13/2/83 Timarcha - Inno 0-5 FF IJsboerke - Corner uitg Amapola - Nieuwe Wijk uitg Star Boys - Real Familial uitg Pano - Rode Roos uitg Sportkring - Koszen 2-2 t Duifken - Sportief 81 uitg. Adelaars - Sunset 1-6 Programma Bekerwedstrijden 1/4de finale op 19/2/83 Lada Boys - t Kloksken (Dalschaert) Bartan - Sportkring (Garcia. Roels, Meert) Rode Duivels - Melckenbeeckvr CD Herde, Velghe en De Meyst) op 20/2/83 Rode Roos - Nieuwe Wijk (De Sutter, Roels en Van De Velde) Kompetitie 19/2/83 Endoka - Blauwe Vlam (Van Belle) Cobila s - Kruis (Van Schuylenberghe) Onder Den Toren - G M l C (Van der Veken) weinig reden tot juichen. Voor hen werd de karnavalperiode in mineur ingezet. Wilskracht Moorsel, TK Meldert, Herder sem en Eendracht Nieuwerkerken verlo ren. Eendracht had niet genoeg aan doelpunten van De Petter en Steenhout om Ede af te houden. Meteen komt de leidersplaats fel in het gedrang. (J.G.) allen hoopvol naar 83-84. Edixvelde blijft in vierde G aanklampen. De Nieuwker- kenaars bleven makkelijk winnaar van Westrem. Alhoewel de doelpunten slechts laat vielen Een kwartier voor tijd knalde Freddy Schollaert Edixvelde op voorsprong. Tien minuten later verdub belde Achim Ghouma de score. En het had duideliik meer kunnen ziin. want Edixvelde miste nog een strafschop en een doelpunt van Van den Brempt werd afgekeurd. Door deze overwinning be houdt Edixvelde de kansen op promotie. (J.G.) Te verkrijgen bij Moorselbaan 107-113 9300 AALST Tel. 053/21 18 65 AUTOBANDEN CONTINENTAL ONIROYEL GïniïlÈj MICHELIN open8-12 u en 13- 18 u. zaterdag 8-12 u en 13 - 15 u.30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 Aalst - 053/77.33.77 Alle borduurwerk Karnavalplaketten. Toonzaal: Koolstraat 137, 9300 AALST Tel. 053/77 07 77 Vooruitzichtstraat 25 AALST 053/21 39 51 20.2. Erembodegem - Eenhoorn Bazel (Denderdal), 19u 15. Eerste Nationale - Dames 20.2, Koksijde - Leonidas, 16u 30 Provinciaal 20 2, De Pinte - Osiris Denderleeuw, 15u 45 20 2. Lokeren - Erembodegem, 10u 30 Golfbiljart Erereeks 19.2, Leeuwkens - Cosmos 19 2, Moorsel - Hand in Hand 19 2, Welkom - Schoonaarde 19 2, Koszen - Scotching 19.2, Zandmannetjes - Turbocars 19 2, Palace - Corso Reeks A 19 2, Cosmos B - Leeuwkens B 19 2, Johny Boys A - Moorsel B 19 2, Faber A - Welkom B 19 2, Parksken A - Koszen B Vierde provinciale De wilskrachtige buren, Hofstade en Gijzegem, blijven beiden in de running voor de promotie. Gijzegem werd op eigen veld door Wichelen ingeblikt maar blijft op de tweede plaats dankzij de 2-0 overwinning van Hofstade tegen Lutterzele. Setokvoetbalverbond Blauw Wit verspeelde zijn laatste kans op de titel tegen Tijl Snas. Niettegenstaande snas numeriek in de minderheid was versloeg het toch het gereputeerde Blauw Wit. Snas begon met negen spelers en geraakte achteraf aan een tiende man. Met negen tegen elf kwam het reeds 0-2 voor. Hélin (2), Roelandt (2) en Coppens scoorden voor Tijl. Luc Wauters, Daeleman en Moyersoen lukten de doelpunten voor Blauw Wit. O.C. Aalst stond na vijf minuten spel reeds 2-0 voor. Van Kelekom en De Ligne zorgden voor deze mooie uit gangspositie. Nog voor de rust zette Van Kelekom O.C. Aalst op rozen. Groen Wit mocht zich gelukkig achten dat de score niet verder uitliep tijdens de eerste helft. Doelman De Smedt kon de schade nog enigszins beper ken. Na de rust speelde Groen Wit heel wat beter en begon O.C. te krasselen, Karei De Greve milderde dan ook ver diend. Apostelken won uit bij M, Opwijk. Onder impuls van De Backer kwam Apostelken op voorsprong. Erauw zorgde voor een veilige voorsprong met een prachtig kopbaldoelpunt. Na de koffie kwam Opwijk terug dankzij de uitstekend spelende Esselens. In de slotminuut scoorde Van Heirstra- ten het eerreddend doelpunt. Wembley haalde een punt thuis tegen Dressel, wat enigszins als een verras sing aanzien mag worden. Leeuwerik won vlot van De Pluim met een zuivere hattrick van Korte. Jacobs zorgde voor de tegentreffer. A.Z. 77-Moorselbaan werd uitge steld, daardoor komen O.C. Aalst en Apostelken op gelijke hoogte van A.Z. Volgende week staat de topper AZ-OC Aalst op het programma. Scheids rechter Maes. een scheidsrechter uit een Brabants verbond werd aange duid om deze wedstrijd objectief te kunnen leiden. Uitslagen Wembley - Dressel O.C. Aalst - Groen Wit Opwijk - Apostelken Blauw Wit - Snas Leeuwerik - De Pluim AZ 77 - Moorselbaan 0-0 3-1 1-3 3-5 3-1, uitg. Programma voor 19/2 Groen Wit - De Pluim Apostelken - Leeuwerik O.C. Aalst - Dressel Moorselbaan - Blauw Wit Snas - Wembley Opwijk - AZ'77 Derde provinciale Het was lang geleden dat S.K. Aalst nog zo een vlotte overwinning wist te boeken. Op een uiterst qlad terrein viel het eerste doelpunt na een half uur. MOORSELBAAN 86 AALST 053.212475

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 14