Doe origineelmaak het af op karnavalentijn Liefde mag niet van één kant (innière) kernen 8 - Nieuwe Gazet van Aalst - 18 februari 1983 die uk weer Liefde is. •nTTt#*4tkfIk Eirg. Made in Tokyo. De spleetogen kwamen vanzelfs door wat teveel te drinken... (OJ) beiden in E.T. verkleden. H.E.T. ontroerendste koppel van de stoet partikulieren (SJ) nenten op de markt te bewonderen kregen. «De Ware Julles» eiste volg nummer één op. of hij zou anders met citroenen gaan werpen. Dat is nu eens dialoog met het-feestkomitee. zie Hij kreeg één pluim voor zijn originaliteit, al was het er geen van een struisvo gel. (SJ) Het tettentejooter voert vanavond op «Het sprookje van Tepelstreeltje». Als je dit ziet moet je politieke overtuiging toch zijn «Belgié borst (SJ) Hoog bezoek in Aalst. Langs de omloop ontdekt schepen Chris Lievens-Borms haar kameraad Leonid Brezjnev. Later zou ze hem eigenhan dig zijn raketten ontmantelen, maar hiervan hebben we helaas geen foto. Gecensureerd.. (OJ) Oeiren en PoeitenHoewei geen van beide duidelijk te zien is op deze foto. waren de dames van deze groep er wel goed van voorzien. Getuige daar van is de porre rechts haar ogen val len bijna toe omdat haar gelaatsvel zo spant ten gevolge van het gewicht van haar oren,., Ja Watte, De Aalsterse striphelden Esterniks en Mobamks moeien zich eindelijk met het Kultureel Centrum. Deze Galliërs (volgelingen van Galle placeren er de laatste stenen des aanstoots. De burgemeester oefent zijn favoriete Uvtter- sport: toekijken. (OJ) De Pisjeloes. Hun praalwagen werd getrokken dooreen eraktor. oei. dat zal trak- tor moeten zijn, zeker? Het detail op de eerste wagen vooraan lijkt wel een schunnig beestje, maar het is gewoon de naam van de groep. Die bovendien straaltjes sluikstortingen spoot. Een zaak voor Werkgroep Leefmilieu of de zedenpolitie (OJ) Het zit er weer op voor een |aartje. In de goot liggen tonnen konfetti, tientallen pakken friet, nog wat stille getuigen van een reklamestoet en een vertrappelde helm van «Aaft ons vast». De stoet van de vuilkar(naval) kan aanrukken... De laatste beeskesdans sterft uit op de lippen van je eigen masker. Nu res ten nog de vreugde om je,nieuwe aan winst, of het verdriet om het verloren lief. Het is inderdaad het beste om je relatie al een paar weekjes vóór karna val te laten slabakken, want verkeerd loopt het toch De laatste cijfers leren ons dat op maandag (karnavalentijn. wat wil je alleen al 2053 koppeltjes elkaar lieten zitten, en 2448 nieuwe paartjes gevormd werden (daarvan zijn er intussen ook wel al 502 ontbon den. hoor I). De DJ s in Tuf. Okapi. Hopsael en Netwerk zullen hun werk weer goed gedaan hebben. Meest gehoorde plaat leek trouwens«You can't hurry love» van jeweetwel. Ach ja, dat is óók een troost En volgend jaar is karnaval er weer, Als het de kernmachten belieft.. Aan het feestkomitee zal het niet liggen Profi ciat voor de organisatie, trouwens. En ook aan jou een woordje dank, karna- valvrienden van gelijk waar. Omdat je Aalst weer op zijn «karnavalst» liet leven. Met of zonder kater.,, (LDC) De Schoimers De veertig dagen van Horion. Ja vergeet het, de veertig daqen van de vasten, ja (SJ) Zaterdag na de karnavalraadszitting vond het afhalen van de in 1982 verkozen Cantinnière plaats. Wat zijn die beruchte Cantinnières nu pre cies Leerlingen van de filosoof Kant De trouwste gasten in de kantine van den Eendracht De vrouwelijke afdeling van de zedenbrigade De Aalsterse versie van Gruyère Mary-Rose Van Pottelberg, Cantinière '82-'83 in haar nieuwe Superman-vermom ming^ Nog maar net heeft ze een drenkeling in de Sahara het leven gered door hem van haar tonnetje te laten proeven, of ze moet alweer een speech afsteken. Ver wantschap met een St.-Bernardshond zou er echter niet bestaan. De Snottebellen Aa join Maar het leek een beetje «De Sjalottebellen». (OJ) De Tieretisjkatasjen met «Gokte gé ni, gen etj gé ni». En op aswoensdag zuchtten zij dan ook logischerwijze en al te realistisch «Rien ne va plus Niets van dat alles De Cantinnières vor men «gewoon» de vrouwelijke escorte van de Oude Garde Aah, ja Een soort klaar-overtjes voor wie al moeilijker de straat oversteekt dan Ach nee, zwijgd agau zenne 't Komt erop neer dat ze het keurkorps uitmaken van het vrouwelijk schoon uit het Aalsterse karnavalmilieu. Ofwat de Kamillekes voor Keizer Ka- miel zijn, dat zijn de Cantinnières dus min of meer voor de Oude Garde. De Gardin- nekes De Gardettes Nee, eenvou digweg «de Cantinnières». En elk jaar op het maandagse bal van het klubje wordt er een Cantinnière «verko zen». Deze blauwe «biertonnetjesprin- ses» wordt dan het daaropvolgende jaar gevierd, en logischerwijze ook eerst af gehaald. Dat gebeurde nu zaterdag met Mary-Rose Van Pottelberg, dé Cantin nière '82-'83. Fluisterde men daar ook niet in ons oor dat haar moeder eveneens in het vak zit De Cantinnières dragen naast klederen ook een biertonnetje. Daarvan* drinken mag je enkel als ze het je zelf vragen. Dus als je niet aan de kant gaat als de Cantinnières voorbijmarsjeren, zou je wel eens de klos kunnen worden. De kantinnièreklos (LDC) Vrig Tois moest vroeg thuis zijn van moeaer, en mocht daarom als eerste qroep de spits van de stoet afbijten. Of ze werkelijk «Vrig Tois» raakten daar valt wel serieus aan te twijfelen. (SJ)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 8