Karnavaleske verborgen kamera I r Nieuwsjes uit Baardegem K.A.V.-K.W.B. Mijlbeek naar Lourdes «A zie ne kier naaMen ajent die aanpapt me en jonge mokke «En ten nog binsjt zen ieren 't So in onzen toit nie woar geweist zen f 't Is 't oepen da ze dor boaten na mor nie on imoine motto moeisen. Van 16 tot 22 juli 1983 heeft de K.A.V.-K.W B. Lourdes-bedevaart plaats. Het feit alleen dat reeds 120 mensen zich lieten inschrijven getuigt van een ruime belang stelling. M Op vrijdag 25 februari richten K.A.V.-K.W B. dan ook een Lourdes-avond in teneinde de geïnteresseerden de kans te geven niet onvoorbereid deze reis aan te vatten. Te 19.30 u. wordt er gestart met een diamontage die U de aangrijpende sfeer uit het genadeoord zal weergeven. Voor diegenen die voor het eerst met K A.V.-K.W B. naar Lourdes reizen zal deze avond een prettige kennismaking zijn voor de anderen een aangename herinnering. Wie nog mocht twijfelen kan zich op deze avond nog altijd laten overhalen tot inschrijven Wij verwachten iedereen in de feestzaal van het Apostelken Inkom gratis 8 - Nieuwe Gazet van Aalst - 25 februari 1983 Der moet gralek veil volk op den omloeip geweist zen lest onze zjiever oat onzen trompet loaten Me men onnekes en menne maan npr de stoet. PING-PONG-TORNOO! - ONS HUIS. Het ping-pong-tornooi van Hoogstraat-Kermis, bestemd voor niet-aangeslotenen, gaf volgende uitslag 1) Joost Bourlon, 2) Franky De Meersman, 3) Jef Van Mulders CYCLO-CROSS. Nu alle deelnemers bekomen zijn van hun helse rit, bereikte ons de uitslag van de eerste cyclo-cross van de Vliegende Spaak 1Oscar Dierickx, 2) Gino Verhasselt, 3) Mark Verhasselt, 4) (eerste Vliegende Spaker) Marcel Fie- remans, 5) Ignace, 6) Hubert Ruyssinckx. Men meldt ons ook dat Erik Dierickx vóór Ronny Van Cauter eindigde. Ronny moet dus een bak aan Erik, niet omgekeerd. BELOTTEN. Het winterkampioenschap van Ons Huis geeft na drie speeldagen volgende rangschikking: 1) Frans Meersman (12.051), 2) Frans Loomans (11.874). 3) Marcel Delgouffe (11.646), 4) Pol Cooreman (11 530), 5) Ronny Fieremans (11.432). 6) Danny De Schrijver (11.379). Nagels met koppen Na Pasen verwachten we Dr. Vermeir bezieler en stichter van «Poverello».in het Brusselse marollenkwartier (waarover u onlangs meer vernam via Terloops». Op 28 mei '83 komen Elly en Rikkert naar de zaal Ons Huis te Baardeqem od uitnodiging van Jonge Kerk. Jonge Kerk Baardegem-Meldert Vastenkalender - affiche actie vasten thema «Zwaarden omsmeden tot ploegen» en «Aalst springt in de Bres voor Celebes» Jonge kerk zorgt voor een massale verspreiding van de raamaffiches met het nationaal en dekenaalvasten thema. - oprichting van een levensgroot boetekruis voor de kerk (4de jaargang) - 4 en 5 maart miniposterbeurs in de parochiezaal - zondag 5 maart '83 om 19 u. jeugdmis voorbereid door scouts jongverkenners met thema «Zwaarden omsmeden tot ploegen», - Vrijdag 11 maart '83 om 20 u. parochiezaal, filmavond met op het programma - Poolse film over het pausbezoek aan Polen - Lawanaproject van Broederlijk Delen in Brazilië - Zondag 20 maart '83 om 17.30 u. Jeugdmis te Meldert door de plaatselijke scoutsgroep. «..ClI upuuci.)» UI een oi anaere oanszaai Kreeg traditiegetrouw bij de jongeren voorranq op het «bekijken van de stoet». H Binnen altijd beter dan buiten. De afgevaardigden van het feestkomité, verant woordelijk voor het «vlotten» van de stoet, waren dit jaar gemotoriseerd. Blijkbaar snorden ze net iets te snel, zodat de karnavalgroepen met moeite konden volgen, de stoet in stukken uiteenviel en de Gilles eindeloos achterop raak ten... Hierdoor kregen zijzelf alle tijd voor een rustig praatje. Ons poliesje eiget sjik...

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 8