Starten Lente- en Zomerdefilé Mode Germaine LUC APPERMONT 19 mannequins Nieuwsjes uit Baardegem Eind mei anders-gaan-leven-beurs Geraardshergsesteenweg 74, Erembodegem-Terjoden Tel. 053/21 85 50 Erembodegemse hopbelletjes Graag nodigen wij U vriendelijk'uit op onze... Wij presenteren U - Grandiose pret a porter kollekties in dames- en herenkleding - exclusieve kollekties o.a. Hucke, Ravens, Crochetta, S. Rubenstein, Paragi, Jamarin, Raffa Raffaëtla, Luttmer enz. - een zeer uitgebreide kollektie lange kleedjes voor avondfeesten en suiten - een kollektie dameskleding grote maten - een kollektie sportswear voor de jeugdLois, Falmer, Time, Ball, Yacopetti, Henriette enz. Presentatie en muzikale omlijsting gratis toegang ZONDAG 13 MAART om 14u.30 zaal Ter Mael, Gentsesteenweg, Aalst 6 Nieuwe Gazet van Aalst 11 maart 1983 Gelukt buurtfeest "Molenvrienden" Ongeveer 90 eters waren aanwezig op het buurtetentje van de Molenvrienden (buurtwerk Molenstraat Baardegem) op zater dag 5 maart '83. Voorzitter Ivo Van de Velde dankte alle aanwezigen voor hun steun tijdens het afgelopen jaar en zette Marie-Jeanne van Maxens in de bloemp jes telkenjare immers is de afspanning Maxens de rendez-vous plaats voor de inwoners van de Molenstraat. Onder de vele aanwezigen ook de eerste voorzitter die de Molenvrienden ooit kenden Jacques Van Damme en thans woonachtig te Deinze. Tot in de vroege morgen werd er gezellig samen gefeest. Wie zei er ook weer dat de fusie de dorpswerking ging kelderen Poolse avond op vrijdag 11 maart '83 te 20.00 u. in de parochiezaalE.H. A. De Baets animator KIN (Kerk in Nood) spreekt over de toestand in Polen en projecteert een prachtige kleurenfilm over het Pausbezoek aan Polen. Je solidaire opkomst is verwacht. Papierslag-Scouts de volgende papierslag scouts heeft plaats op zaterdag 26 maart '83. T-dansant vrouwelijke voetbalploeg "Vlugge meisjes" op zaterdag 19 maart '83 te 20.00 u. in de zaal Ons Huis te Baardegem DJ. Studio Atlantis "Bedoeld als geldelijke steun voor deze pas opgerichte vrouwenvoetbalploeg, hiermee werd een draad van het verleden terug opgenomen. Jaren geleden ging de eerste vrouwen ploeg der Vlugge Jongeren over kop, nu werd onder impuls van Mare Dierickx opnieuw gestart. Veel succes Jeugdcafee op zondag 13 maart na de avondmis in de parochiezaalop het programma damtornooi, andere gezelschapsspelen, eigen keuzeplaten draaien, een rekordpoging ondernemen of je komt gewoon een praatje maken en een pintje drinken. R0CKC0NCERT. Zaterdag 12 maart vindt in de parochiezaal te Baardegem een rockconcert plaats. Treden op Axel (met zijn heavy metal), Xantippe (met symfo-psychedelische rock), Black Nepal (blues), Tube Screamer (new wave). Ook Dirk De Ridder is van de partij, zij het met kleinkunst. De geluidsinstallatie wordt verzorgd door het «Spectrum». Aanvang te 20 uur. (Voor de omwonenden die niet in slaap geraken zeg niet dat het niet in de Nieuwe Gazet van Aalst gestaan heeft) SCHOOLBAL. Ten voordele van de Stedelijke Lagere Parochieschool is er op zater dag 19 maart een bal waarop het orkest «De Gensters» voor muziek zal zorgen. Dansen is dus niet uitgesloten. VLUGGE MEISJES. Dat de vlugge jongeren al lang zusjes hadden wist men wel. Maar dat die nu ook gaan shotten JawelEn om in de beweging te blijven geven ze alvast een TD. Vanaf 20 uur kan je zaterdag 19 maart in de zaal Ons Huis bij studio Atlantis terecht. De kleuren harmoniëren met de klanken BEL0TTEN. Zondag 13 maart, te 18 uur, in de zaal Ons Huis, vierde wedstrijd van het belotterkampioenschap. Vrijdag 11 maart Om 19u.30 vooropening van de boeken beurs te Erembodegem-Terjoden (parochiezaal). De Vlaamse auteur Fred Germonprez spreekt over «de auteur en zijn publiek», (inr.KWB) Om 20 u., in de Crypte informatieavond over het vastenproject van Broederlijk Delen «Op de bres voor Celebes». Zaterdag 12 maart Boekenbeurs KWB Terjoden; open van 14 tot 20 uur (parochiezaal, Geraards- bergsesteenweg). Van 17 tot 24 u. reuze barbecue in de rijksschool Leuvestraat, t.v.v. de sneeuwklassen. Bakharing en braad worst met aardappelen in schil of boe- rebroodvoorverkoop 100 fr., toe gang 120 fr. Zondag 13 maart Vervolg reuze barbecue in de rijks school Leuvestraat van 12 u. tot 20 u. Laatste dag van de boekenbeurs te Erembodegem-Terjodenvhn 10 tot 12 en van 14 tot 20 u. Vandaag ook ontvangt jeugdschrijver René Swarten- broeckx alle jongens en meisjes tussen 11 en 16 jaar, te 14u.30 in de eetzaal van de meisjesschool (naast de kerk). De schrijver zal vertellen over zijn werk, zijn ervaringen als schrijver, hoe een boek tot stand komt... Toe gang gratis. Nadien signeert hij zijn verkochte boeken. En niet te vergeten voor de voetballief hebbers Erembodegemse derby Doggen- SK Erembodegem zondagnamiddag... Om 10 u. vergadert postzegelkring Dendria in het parochiehuis. Dinsdag 15 maart Om 14 u, ontmoetingsnamiddag rond «Wonen midden groen en bloemen» (CrvDte, inr KVLV). De beweging Anders Gaan Leven (Aalst) voelt lentekriebels. Verkiezingen en partijbeslommeringen zijn wat op de achtergrond geraakt; veeleer gaat nu aandacht uit naar het vaart brengen in de «groene beweging», in het dagdagelijkse anders (proberen) te gaan leven. Een beurs in de hoeve van Affligem op 28 mei wordt een feestelijk orgelpunt. De beurs zal in het rustige en groene technologie, energie en wonen. Biolo- Affligemkader, ver van stedelijke drukte gisch brood en snoep worden tegen een aandacht besteden aan voeding, «natuurlijke prijs» geserveerd. Geleide natuurwandelingen bv. door de Faluin- tjesstreek, Kravaalbos, de Hekelgemse Bellemolen... zullen plaatsvinden. Aan diverse groepen en organisaties wordt gevraagd hieraan hun medewer king te verlenen- Geïnteresseerden kunnen kontakt op nemen met Gilbert Van Ransbeeck, Put straat 15C, 9392 Meldert (02/452.88.51 en de blaadjes krijgen bomen Vrijdag 11 maart 19 u. in Netwerk (De Ridderstr. 28)als eerste wagon in de poppentrein voert Theater Mieke Krik uit Mortsel "de snuiters" op. Voor kinderen van 5 tot 11 jaar. Inkom 60 fr., groepen 50 fr., abonnement voor 4 voorstellingen 160 fr. (na de vertoning kinderreceptie) 20 u. in Trouwzaal Stadhuis film, dia en voordracht avond over Leningrad en Moskou (org.Cult. Centrale). Zaterdag 12 maart 15 u. in Netwerk de poppentovertrein Theater Pepijn brengt "de wonderbaarlijke jas van de kontrabas". (4-12 jaar). Prijzen zie 11/3. 20 u. in de Stadsschouwburg, Vredeplein 't Land van Riem brengt de komedie "Celine" van Marie Macöme. Regie G. Versele. 14 tot 17 u. in J.A. Klakson (Driesleutelstr. 51leren kaarsen gieten en werken met gips 20 u. in J.K. Terlinden (Raffelgemstr. 8)vertrek voor maandelijkse bowling in "De Kat". Niet-leden betalen 120 fr. voor 3 spelen. Vanaf 19 u. in Volkshuis (Houtmarkt 1)syndikaal kafee m.m.v. Harry Pinky, Trommelkorps, Gustaaf De Meersman, Leen Caudron en diverse infostands en tentoonstelling. Inkom vrij. Zondag 13 maart 10.30 u. in Netwerk de poppentovertrein met Jean-Marie Piron die "Koning Klein" vertoont voor kinderen van 3 tot 8 jaar. Daarna aperitief voor de ouders, (prijzen zie 11/3) 15 u. in Netwerk de poppentovertrein met Mieke Krik die "Martijn en Rozemarijn" brengt voor de kinderen tussen 4 en 10 jaar. (prijzen zie hoger) Org.Netwerk i.s.m. Wereldwinkel, Chiro Koriander en H. Hart. 20 u. in Stadsschouwburg Celine (zie 12/3) Maandag 14 maart 20 u. in de Gele Limonade voordracht over de ekonomische krisis en het kapitaal, (org. CC en CSC). 20 u. in Stadsschouwburg Celine (zie 12/3) Woensdag 16 maart 19 u. in Netwerk Jeugd en Muziek brengt een concert met G. Lombaerts (zang) en P. Van Parys (klavecimbel) 20 u. in Netwerk kursus filosofie (door Volkshogeschool). Vandaag selektieve ophaling van huishoudpapier en klein-Aalst. Donderdag 17 maart 20 u. in Netwerk literaire avond met Mireille Cottenjé, die over zichzelf en haar praat, vrouw zijn op oudere leeftijd,... Org. Netwerk i.s.m. Vrouwenhuis en Hartenvrouw. Nog dit - Kunstschilder J-F Pire uit Brussel stelt in de Belfortkelder tentoon van 12 tot 27 maart, zaterdag en zondag van 10 tot 13 u. en van 14 tot 19 u. (olieverf schilderijen). - Wie aan het V.T.I. en het K.I.H.O. studeerde, kan op zaterdag 19 maart aantafe- len in de St.-Annazaal. 400 fr. per persoon (500 fr. voor niet-leden). Vlug inschrij ven door overschrijving op 432-5140621-55 van O.S.W., St.-Annazaal 99, 9300 Aalst, 't Begint met receptie om 19.30 u. - Bloedgevers 0+, A— en A+ gevraagd deze week voor open hartoperaties. Geef uw naam op bij het Rode Kruis: 053/21.47.07 tijdens de kantooruren. - Op 23 maart wordt een voetbalmatch gehouden ten voordele van de hart patiëntenvereniging HARVA tussen Oud-Eendracht Aalst en Oud-Anderlecht. Meer inlichtingen in een volgend nummer.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 6