Storten J.F. Pire in Belfortkelder BU MAZDAOP 18,19,20 EN 21 MAART. GARAGE DEN DRY Denderstraat 60 AALST 10 Nieuwe Gazet van Aalst 18 maart 1983 Et cetera... Baanbrekend. Tel. 053/21 24 31 Het kon niet uitblijven... E.T. in Aalst, en waar staat het exclusieve interview met deze super- vedE.T.te In uw «gazet» natuurlijkWe trof fen hem aan in de bar van het Feestpaleis, waar hij net een «etmaal» verorberde, tussen twee vertoningen in. Mijnheer of mevrouw E.T., wat is uw geslacht eigenlijk Daar kan ik moeilijk op antwoorden in Aalst, want ik vrees dat ik dan last ga krijgen met het VNJ Cn.v.d.r. Phone Home Er bestaai ook onenigheid omtrent uw ware voornaam. Is die nu echt «Jodela» Welnee, flauw mopje trouwens 1 Mijn voornaam is E.T maar mijn familie naam luit «Oot». Thuis noemen ze me dus «E.T. Oot», maar daar trek ik me niets van aan. Elizabeth Taylor moet me dus ook geen proces aandoen omdat ik haar initialen zou gebruikt hebben om roem te verwerven, hé Daarbij, het grote verschil met haar is dat ik een lief monstertje ben En waar komt U vandaan De film onthult daar erg weinig over- Van Ethiopië natuurlijk. Ik was er hoogleraar in de E.T.-mologie van de Hittittische beschavingstaai en in de ethika. Hoe reageerde U op uw overvloedige beeltenis sen in de Aalsterse etalages Ach, ik voel me wel vereerd, al stel ik me vragen omtrent het «ethisch» ver antwoord zijn van al die naaktposes van mij. Wat ik zeker sympathiek vind, is dat die rubberen standbeeldjes en vertederende posters van me in ruim ten geplaatst worden die naar mijn bescheiden persoontje genoemd zijn «E.T -alages» 1 Negatiever ervaar ik het misoruiken van mijn naam in typi sche Aalsterse uitdrukkingen als «en E.T. brok» Dat zondigt toch tegen de geldende E.T -quette, nietwaar (Knipt met zijn lange vingers naar de barman en het licht aan. Gargong, geefd' ons nog «E,T.» En wat vindt U van de filmmuziek gecompo neerd door John Williams Good Prachtig Maar ik wil van de gelegenheid gebruik maken om uw lezers erop te wijzen dat er ook namaak-soundtracks in omloop zijn. Vooral bij de platen. Dat zijn dan de zogenaamde E.T.erniet-platen.Ver der distancieer ik me van de Urbanis- hit: «E T.-tentit». is het waar dat U een E.T.erofiele driehoeksre latie heeft met Annie, en dat U er ook in Aalst samen mee uitgaat na de vertoningen Het kan toch geen toeval heten dat U beiden tegelij kertijd hier optreedt...? Seg, manneken, ge' zijt hier toch niet van TV-Prive zeker Mijn liefdesleven gaat niemana aan t is ai erg genoeg dat mijn vorige huwelijk door de tol van de roem op de klippen liep 1 Maar excuseer me nu, want de reklame- filmpjes zijn al gedaan, en ik moet op... Geef me gauw nog een abonne ment op uw krant, kom En zo bleven onze vragen over abor tus, de Aalsterse politiek, kernwapens en de zin van het leven onbeantwoord. We kunnen het E.T. alleszins met kwa lijk nemen. Als we een etiket op zijn karakter moeten plakken, zouden we gewagen van «een-toffe ket» Een E.T.-ket FILMPROGRAMMATIE Feestpaleis: 1. «E.T.» (KT): Steven Spielberg op"een buitenaards niveau. Voor wie slechts ééns per jaar naar de.bioskoop wil of kan, is er nu dé gelegenheid. Uitste kend 2. «Grease 2» (KT): het vervolg dus Maar het enige lichtpunt uit «Grease 1Oli via Newton John, doet niet meer mee. Hét lichtpunt uit «Grease 2»John Travolta doet ook niet meer mee. Voor pubers. 3. «De Vlaschaard» (KT)7e week voor een Vlaamse film, en terecht. Voor het verhaal (Streuvels) moet je zijn, maar de fotografie is prachtig. Palace 1.«Cat People» (KNT): soort horrorfilm van Paul Schrader; waarin Natasja Kinkski en Malcolm McDowell veran deren in zwarte panters wanneer hun sekshormonen beginnen te broeien. En dan... (is er koffie, van de «zwarte panter» Titelsong van David Bowie. 2. «Annie» (KT): Tomorrow, tomorrow, I love you tomorrow (misschien), maar vandaag zeker niét. Vrij dom, en dus een kassukses 3. «Zo verleidt men de meisjes(KNT) jamaar, als ook meisjes (hoewel... KNT (deze film mogen bekijken, zullen oe nieuw aangeleerde truukjes ons niet ver leiden. J.F. Pire stelt tentoon in de Belfortkelder. Stillevens en landschappen zijn de voornaamste onderwerpen van deze kunstenaar. Hij stelt nog tentoon tot 27 maart. (J.C.) Al gezaaid in uwen hof Vrijdag 18 maart 20 u. in V.T.I. (Vakschoolstr.)toneel «Arsenicum en oude kant» van J. Kessering, opgevoerd door personeel V.T.I. in regie van Herman Slagmulder. Toegang 90 fr.CJP en 65+70 fr 20 u. in Jebron (Begijnhof 1+18-werking. leder welkom om kreatief zichzelf voor te stellen en zo groep te worden. 19.30 u. in feestzaal Stadhuis info-vergadering van de Belgische Vereniging voor Suikerzieken (Aalst). Dr R De Maeseneer (internist) spreekt over bewustzijns- stoornissen bij diabetes. Dr. Immesoete (reumatoloog) spreekt over problemen in de onderste ledematen bij suikerzieken In de paneldiskussie wordt ingegaan op mogelijke preventieve maatregelen. 20 u. in zaal Madeion (Gr. Markt)The Family, deel 2 door PACT. Regie Anton Cogen. Zaterdag 19 maart 20 u. in V.T.I «Arsenicum en oude kant» (zie vrijdag) 20 u. in G.O.C., Hoogstr. 66 homo- en lesbiennefuif. 18.30 u eucharistieviering in Begijnhofkerk, waarna ontmoetingsavond in Je bron. 20 u in Netwerktoneelgezelschap Toetssteen uit Amsterdam brengt «Onze Jongens». Aan het front, wachtend op de derde wereldoorlog. Kaarten 140 fr. Reservatie 78.89.81 van 9 tot 17 u. en 21.83.70 na 17 u. en in het weekend Org :Tejater'80. 18 u in 't Kapelleken. Meuleschettestr Algemene Ledenvergadering B.G.J.G. Spreekbeurt over de nieuw op te richten sociaal-juridische dienst in Aalst, Breu- gheltafel, dansavond met diskobar Studio 2 uit Gent. Inschrijven tot 18 maart (60 fr./persoon) op sekretariaat Esplanadestr 15; 053/21.16.91). Van 12 tot 13 u. in Jebron kans tot solidariteitsmaai, t.v.v Broederlijk Delen 14-17 u leren emailleren in J.A. Klakson, Driesleutelstr 53. Vanaf 20 u. in JH Terlinden eetgelegenheid (friet men kip en sinaasappelschijf jes) t.v.v. de bowlingploeg Vanaf 20 u in het Kon. Atheneum nacht van het Lyceum. 20 u. Madeion The Family (zie vrijdag). 20.30 u. in Mikisklub 15 jaar Mikisklub met Zorbades (Griekse zang en dans) en Walter De Buck. 21 u. in Sted Onderw. Instituut 2 (Binnenstr. 157)Lentebal. Toegang 100 fr., voorverkoop 80 fr. Zondag 20 maart 14.30 u. in JH Terlinden (Raffelgemstr. 8)vertoning van dia's over World Wildlife, waarna omstreeks 15 u. natuurwandeling, (org. W W.F. Aalst). Infostand natuur- verenigingen. 20 u. in H. Hartkring (Dr De Moorstr. 104)Toneelgroep «Nieuw Leven» brengt «de twee Maagden» (komedie van Jean-Jeacques Bricaire en Maurice Lasaygues» in regie van Ronny Waterschoot) Toegang 100 fr., kinderen en +60 fr. 60 fr. 11 u. in Netwerk aperitiefkoncert (Mark Schouppe speelt dwarsfluit). 20 u. in Netwerk jazzkoncert door de Livingstone New Orleans Band. (org. Crazy Bol Jazz Club). 20 u. in Madeion The Family (zie vrijdag) Maandag 21 maart 14 u in 't Apostelken infonamiddag over Zuivelproduktie, door het Ministerie van Landbouw. 10 u Feestviering O.-L.-Vrouw ter Druiven. Plechtige Eucharistieviering in Werf- kapel, waarna gedurige aanbidding. 19.30 u. gemeenteraad in het Belfort, met o.m. verkiezing OCMW-raadsleden 20.30 u. in feestzaal Stadhuis gitaarkoncert door Kammerman en Krug. (org. Pro Arte, stadsbestuur en VTI). Woensdag 23 maart 18.30 u. in Jebron +12-werking jonge mensen van 12 tot 14 jaar zijn welkom op hun speelse aktiviteiten om iets van henzelf te vertellen Om 19.45 u.gebeds moment. 19.45 u in Borse van Amsterdam. Gr Markt: Mw H Stellemans-Wellens (kinderpsychologe) spreekt over wat een kind nodig heeft. 20 u. in SMI, Moorselbaan 128 Staf Keymeulen spreekt over «Gedrag veran deren». Donderdag 24 maart 20 u. Netwerk Try-out van «Valavond» door de Internationale Nieuwe Scène. Toegang 70 fr.voorverkoop 50 fr. 14.30 u. in Madelon. Gr Marktmaandelijks gezellig samenzijn met koffietafel en paasverrassingen voor gepensioneerden, (org. VI. Verbond voor Gepensioneer den, Federatie Groot-Aalst) Nog dit - Bloedgevers A+, 0+ en B— gevraagd voor open-hartoperaties tussen 21 en 25 maart. Geef uw naam op bij het Bloedtransfusiecentrum, Rode Kruis, 053/ 21.47.07. - Elke avond van 21 tot 25 maart is er om 19 u in de Werfkapel eucharistieviering met toespraak, voor overledenen en voor het welzijn van leden, gebuurte en wijk. IMHTEPRUZEN WEEK-END De nieuwe Mazda 323: 159.990F* (1100 cc 3DGL) Het geschikte moment om de nieuwe Mazda 323 met vooraan drijving te komen bfekijken. Het is een van de goedkoopste wagens in zijn kategorie. Hij bestaat in 4 versies: 1100, 1300 et 1500 cc of 1500 GT. Met 4 of 5 handversnellingen of "automatic." Elke versie is ver krijgbaar met 3,4 of 5 deuren. De nieuwe Mazda 626 FWD: 234.990F* (1600 cc, 4 deurs LX) Hij is nieuw van koplamp tot achterlicht, de Mazda 626 FWD met vooraandrijving en TTL- ophanging. Hij bestaat in 3 ver sies: 4 deurs berline, 5 deurs hatchback of coupé. Met een ci linderinhoud van 1600 of 2000 cc. In zijn kategorie heeft hij de gunstigste verhouding tussen prijs en uitrusting. Hij werd dan ook terecht in Japan uitgeroepen tot de "auto van het jaar."' Kom deze 2 nieuwe modellen ontdekken. Nu of nooit. Ik heb enkele verrassingen voor u klaar liggen. En u kan meteen kennis maken met de 929 et de RX7. Mazda viert dit weekend de komst van de lente. Profiteer ervan. zonder 25% B.T.W Uw Mazda dealer.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12