Vloeren en sanitairgroothandel nu ook bedrijvig op de zelfbouwmarkt i-l-l—fc-1—I—M—M—I—I—I—1—H— Nieuwe Gazet van Aalst - 1 april 1983 - 7 Reeds 4 generaties is de firma Schelfhout actief in de bouwwereld. Vooral op het vlak van vloeren en sanitair zijn zij sinds jaren toonaangevend. Oe firma is alleenvertegenwoordiger voor België van belangrijke Duitse en Italiaanse tegel- en sanitairproducenten. Dit illustreert het vertrouwen die de firma in het buitenland geniet. Een nieuwe richting in de zelfbouwde vakmarkt De albouwmarkt Eén van de produkten waar men bij Schelfhout terecht fier op is, is de Juwo POROTON. Dit is een isolerende steen die tot de beste van de Duitse markt kan gerekend worden. Deze steen zorgt voor een unieke biologisch gezonde isolatie en is bovendien zeer licht. JUWO Poroton is een snelbouwsteen die de traditio nele spouwmuur vervangt en zorgt voor isolatiewaarden die de streefgetallen van de elektrici teitsmaatschappijen sterk bena deren. In de economische recessie heeft de firma Schelfhout het aangedurfd radicaal te moderni seren. Door het inschakelen van de computer deed de automati- satie zijn intrede in het bedrijf. Zowel de facturatie als het bij houden van de stocks gebeurt via de computer. Dit biedt zowel aan het bedrijf als aan de klanten tal van voordelen. Het vlot afwer ken van bestellingen en leverin gen was noodzakelijk voor de uitbouw van de vakmarkt. De laatste jaren ontstond immers ook in België meer en meer de tendens tot zelfbouw. Schelfhout beantwoordde deze nieuwe rich ting met de opbouw van een echte zelfbouwmarkt: de VAK MARKT. De vakmarkt is een nieuw concept dat aanvankelijk eerst in Duitsland furore maakte. Nadien ontstonden ook in België sanitairmarkten, tapijten mark ten, enz. Het was dan ook nor maal dat de firma Schelfhout een vakmarkt uitgebouwd heeft in zijn eigen specialiteitenvloeren en sanitair. Het is voor de vloer der of sanitarist aangenaam in een speciaalzaak te kopen, maar ook de eindverbruiker heeft voordeel in de vakmarkt te kopenmen krijgt er de typische vakhandelbegeleiding en is bovendien zeker degelijke kwali teit aan discountprijzen te kun nen vinden. Sinds enkele maanden opende Schelfhout zijn Albouwmarkt. Hier is het assortiment van vloe ren en sanitair uitgebreid met vrijwel alle materialen voor de afwerking. Men vindt er verf, ijzerwaren, werktuigen, hout, ramen, deuren, isolatiemate riaal, tuingerij, enz... De doe-het-zelf-zaken rijzen ook in het Aalsterse als paddestoe len uit de grond. Met de Albouw markt hoopt zaakvoerder Frans Schelfhout aan de scherpe con currentie het hoofd te bieden. De vlotte bediening met geschoold personeel en het aanbod van kwalitatief hoogstaande materia len zijn de voornaamste troeven. De Albouwmarkt is bijzonder ruim opgevat waardoor het aan genaam winkelen is tussen de mooi geordende rekken. De prij zen in de Albouwmarkt zijn mer kelijk voordeliger dan in de tradi tionele handel. Men vindt ei komplete badkamers vanaf 9000 fr. en vloer- en wandtegels vanaf 250 fr. per m2. Opvallend zijn ook de inbouwcassettes voor openhaarden en het zeer uitgebreid gamma dubbel beglaasde ramen. Wie aan verbouwingswerken toe is moet zich vooraf zeker verge wissen van de mogelijkheden die de firma Schelfhout biedt. De vrije ingang staat steeds borg voor rustig winkelen waarbij het personeel steeds advies kan geven. PublFreportage N.G.v.A. een mk yin*, raoi de kaart gelieve p» een zak u^faekaafieiN

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 7