Sport-te-kort ailióta f V.K. Aalst (heren) en Kangoeroes (dames) winnen tornooi V.K. Erembodegem Feest op Eendracht Vrij Zeker van titel liet BC. Alloo- Blomberg reserven aanrukken F.C. 'T KLOKSKEN Uitslagen achterstallige matchen zondagsreeks M.V.C. Excelsior is kampioen Sportkalender Gym- en fitness center voor dames Sint-Annataan 121 9300 AALST Voor meer inlichtingen 053/77 46 43. Bij Diane en Frans BC. Alloo-Blomberg wint derby van Irtas 1 12 - Nieuwe Gazet van Aalst 29 april 1983 Alle deelnemende ploeqen aan het g 3 lentetornooi voor dames (VOLLEY) Vorig weekend vond in de sporthal «Denderdal» te Erembodegem het volleybaltornooi van V.K. Erembodegem plaats. Reeds zaterdag startten de dames van V.K. Erembodegem, Kangoeroes Aalst, V.K. Lie- dekerke, Vokajap Appelterre, Socuda Teralfene en Hovoc Hofstade het tornooi. Alle clubs speelden onderling tegen elkaar. Telkens moesten er twee sets gewonnen worden. Op de damesploeg van Kangoeroes Aalst stond werkelijk geen maat. Zij wonnen al hun wedstrijden op overtuigende manier met een logische eerste plaats als gevolg. inrichtende ploeg waren ook de juniores van VK Aalst, Mevoc Meerbeke, Leeu werik Lede V K. Liedekerke B en Jovoc Strijtem van de partij. Het bleef spannend tot op het einde want zowel V K. Aalst Leeuwerik Lede als Jovoc Strijtem ble ven tot de laatste wedstrijd in de running voor de eerste plaats. Uiteindelijk haal den de juniores van V K Aalst het nipt vóór Leeuwerik Lede en Jovoc Strijtem De eindstand 1 Kangoeroes Aalst 2 V K. Liedekerke 3. Vokajab Appelterre 4. Hovoc Hofstade 5. VK. Erembodegem 6 Socuda Teralfene 16 pt 10 pt. 7 pt 6 pt 5 pt 3 pt. 's Zondags gingen de heren dan van start. Weer dezelfde formule. Naast de De juniores van VK Aalst wonnen op verdienstelijke wijze het eerste lentetornooi voor heren (VOLLEYBAL) Vorige zaterdag werd, in het kader van de Aalsterse sportmaand, in de sporthal «Ten Rozen» het puplllentomooi van Eendracht Vrij gehouden. Aan dit tornooi namen deelAvanti Lebbeke, Jong Uilenspiegel Antwerpen, Mechelen en de inrichtende club Eendracht Vrij. Een eenvoudige formule waarbij ieder tegen ieder speelde. Het betrof hier spelers die door hun jeugdige leeftijd nog niet in competitieverband uitkomen. Na het pupillentornooi speelden de vete ranen van E.V tegen een selectie van spelers die samen met Eendrachtspeler Mare Baeyens hun handballoopbaan zijn begonnen Bij de E V.-veteranen nog heel wat bekende spelers Etienne Van Eygem, Willy Coen, Jef en Paul Van Den Eynde en «Nollen» Gillade. Het was trouwens feest op E.V 's Avonds werd tijdens een gezellig sa menzijn overgegaan tot de viering van de verdienstelijkste clubleden. Reeds 10 jaar spelen Annie Van Wesemael (stopt er dit jaar mee), Van Pottelberghe, Alfons Van Den Bossche. Peter Cooreman, Rudy Baeyens, Gino Vinck, Paul De Boelpaepe en Guy Van Malderen voor E.V. Voor hun 15 jaar clubliefde werden Rudy De Doncker. trainer Mare Weile- 3. Mechelen 4. Avanti Lebbeke 2 pt 2 pt 2 pt (24-28) (21-34) (24-37) BC. ALLOO-BLOMBERG - SPOOR HELLO THERE 0/4 Met een zekere titel op zak kon BC. Alloo zoch permitteren van spelers als Willy De Ridder, Bruno Rossi, Roger Cardon en Peter Pieters langs de kant te laten voor de ontmoeting met Spoor Hello There. Een unieke gele genheid voor het reservemateriaal zich eens op hoger vlak te testen. Zonder echt verrassingen te laten note ren, behaalden Iwein Haerens, Eduaard Verhelst, Roland Van Vaerenbergh, Luc Van Renterghem en Johny De Bock een vrij goede uitslag Zij moesten slechts met een kleine 200 kegels het onderspit delven 2247-2444 en haalden daarmee zo'n 150 gemiddeld. Het werd een amu sante partij, die BC Alloo veel te licht opnam, zodat hoge scores haast niet voorkwamen Volgende vrijdag gaat het zogenaamde eerste team er opnieuw keihard tegenaan Vrijdagavond stam immers de derby tegen Irtas I door aan aan het Vredeplein en die wedstrijd wil BC. Alloo absoluut tot een goed einde brengen Ook reeds heel wat nieuws in verband met volgend seizoen. Tot op heden zouden een zestal spelers de kern komen verruimen. Meteen is BC. Alloo- Blomberg dan ook genoodzaakt om naast zijn fanionteam in derde klasse een tweede team te laten optreden in vierde klasse. (AVH) V K. Aalst Leeuwerik Lede Jovoc Strijtem V.K Liedekerke B V K. Erembodegem Mevoc Meerbeke kens en kapitein Wim Van Der Borght gevierd. Tenslotte was er nog Liliane Wauters die er na 20 jaar definitief mee stopt. De uitslagen E.V. Aalst - Uilenspiegel4-14 Uilenspiegel - Avanti20-11 E.V. Aalst - Mechelen 9-10 Avanti - Mechelen 9-6 E.V Aalst - Avanti11-4 Uilenspiegel - Mechelen 16-5 De eindstand 1Jong Uilenspiegel Antwerpen 6 pt (50-20) 2. Eendracht Vrij Aalst Voetbal Tweede Nationale 1.5, E. Aalst - Rc. Mechelen (Deroulou), 15 u. Tornooi Eerste Elftallen op TK Meldert 29.4, troosting voor 5e en 6e plaats (De Bodt), 19 u. 29.4, Troosting voor 7e en 8e plaats (Moreel), terr. B, 19 u 30 4, Troosting voor 3e en 4e plaats (Verdonck), 15 u. 30.4, Finale (Melckebeeck), 1 7 u. Tornooi Juniores E. Aalst 3,5, E Aalst - Beveren (Loeman), 19 u. 3.5, RWD Molenbeek - Anderlecht (De Bruyn), 20u 30 Damesvoetbal - Tweede Nationale 30.4, Kamillekes Aalst - Sougné Remouchamps (Briat), terr. Zandberg, 15 u. Atletiek 30.4, Stratenloop in de Stevenveld- straat te Meldert. Aanvang te 14u.30. 3.5, Avondmeeting Aanvang te 18u.30. Terrein van het Osbroekkom- plex Bowling 29.4, Irtas 1 - WimaboxerS 4 Bowling «De Kat», 21 u. 29.4, BC Alloo - Spoor Ten Bowling «De Kat», 21 u. 29 4, Wimaboxers 3 - Irtas 2, 21 u. Zaalvoetbal 29 4, Wemmei - Comar Sport Aalst, 22 u Minivoetbal 29 4, Resocub - Heldergem (Zaal Denderdal), 22 u 29 4, OCMW - Apostelken Hovingen OCMW, 19 u. 3.5, Halve finales veteranen beker: De Geuzen - OCMW, 19 u. (sportzaal Caesar Haeltermanstr.) Inoxefina - Timarcha, 20 u. (sportzaal Caesar Haeltermanstr.) 5.5, Finales veteranenbeker Troosting voor 3e en 4e plaats, 20 u (Sportzaal Caesar Haeltermanstr.) Finale, 21 u (Sportzaal Caesar Haeltermanstr.) Body-Building Gewichtheffen 30 4, Open deurdag in de Gemeente school te Nieuwerkerken, School straat 2. Aanvang te 10 u. tot 12 u. Te 19u.30 is er aldaar ook een demon stratie. Korfbal 30.4, eerste tornooi van de stad Aalst. Terreinen van het Osbroekkomplex Aanvang te 9u.30 tot en met 17 u Kaatsen 1 5, Herdersem - Steven Moorsel, 15 u. 1.5, Gijzegem - Baardegem, 15 u. Waterpolo 29.4, La Louviere - ZN Aalst, 20u.30 Basketbal 29 4, OCMW - BBC Haaltert (Hovingen van het OCMW), 19u.15 Tornooi «Best of Six» 1 5, Ploeg Van Den Broeck - Ploeg Elias, zaal Okapi, 20u.30 4.5, Ploeg Famaey - Ploeg Van Keer, zaal Okapi, 20u.30 4.5, Propagandawedstrijd voor Dames, zaal Denderdal, 15 u 3.5, Beker van de Stad Aalst, Halve finales, zaal OkaDi. 19u.30 en 21 u Biljart 5.5, Finales om de Bloso-beker drie band. Lokalen St -Martinus-BC Iwein Nieuwbeekstraat 40 AALST dank zij een beter setsaldo. Na afloop van het tornooi toonde de Aal sterse jeugdtrainer zich bijzonder opge togen Het was trouwens de eerste maal dat zij deelnamen aan een dergelijk tor nooi met allemaal senioresploegen Het zal beslist de laatste keer niet qeweest zijn De eindstand oDfin van 10 tot 14 uur 10 pt. 10 pt 10 pt. 8 pt. 4 pt 3 pt. Robby specialiteitdagelijks spaghetti en brochetten. MTSA Amapola - Nieuwe Wijk 0/1 't Duifken - Sportief 81 2/2 Pano - Rode Roos 1 /11 Star Boys - Real Familial 0/5 IJsboerke - Corner 0/1 Zaterdag 30/4/83 14.30 u. wisselbeker E. Monsieur (Terrein Ten Rozen) Tinne Boys - Onder den Toren (Van der Veken; grensrechters Roels en Van Schuylenbergh) Zaterdag 30/4/83 te 16.30 u. Finale MTSA-beker (Terrein Ten Rozen) Lada Boys - Rode Duivels (D'Herde; grensrechters Garcia en Van Belle). Strafcomité MTSA Uitsluiting voldoende Carol Van Mul ders (Pano), Uyttersprot Richard (Pano) Niets weerhoudenCabos Manuel (Rayo Espagnol), Mertens Johan (Tinne Boys) Permentier Guy (Koszen). Vanaf volgend seizoen geschorst voor 4 speeldagen Herman Goessens (Sunset) Vanaf volgend seizoen geschorst voor 5 speeldagen Floris Francesco (Sportief 81) Vanaf volgend seizoen geschorst voor 6 speeldagen Boumon Herwig (Koszen) Vanaf volgend seizoen geschorst voor 10 speeldagen Franky Heiremans (Cobila's) Diaz Mar tinez (Rayo Espagnol), Diaz Pedragosa Antonio (Rayo Espagnol) (JVL) Bij Sk. Erembodegem verlaat Willy Bellon de club. Hij heeft reeds een contract van drie jaar voor Terjoden ondertekend. Als mogelijke opvolger van Bellon wordt Gilbert Waterinckx genoemd In de competitie van het veteranen minivoetbal verloor leider Inoxefina tegen het OCMW. Mogelijks kan deze nederlaag zelfs in een forfaitscore omgebogen worden wegens het niet vervullen van de nodige administratieve formaliteiten. Vorige zondag was Tjapko Teuben (Club Brugge) een aandachtig toeschouwer tijdens de wedstrijd E. Aalst - Stade Leuven. Geruchten als zou hij een mogelijke overgang naar de wit-zwarten overwegen worden enigszins ontkracht door een Nederlandse voetbalweekblad. Ajax zou Teuben immers terug in de basis willen. Op zondag 1 mei heeft te Herentals het nationaal kampioenschap marathon voor veteranen plaats. Iwein Backaert en Jan Marcelis zullen de Aalsterse kleuren ver dedigen (R G.) Bij het Veteranen Mini-voetbalverbond Aalst Na een spannende kompetitie in het V.M.V.A. is de M.V.C. Excelsior nu zeker van de kampioenstitel. Met nog twee te betwisten wedstrijden volstond één punt voor Excelsior om de titel te behalen. De voorlaatste match tegen de B.B.L., de enige club welke nog een kans maakte om op de eerste plaats te komen, was dan ook van kapitaal belang. Excelsior veegde evenwel de laatste illu sies van B.B.L. weg met een overtuigen de ovenwinning (10-0) Nu de kompetitie er op zit, wordt met belangstelling uitgekeken naar de laatste wedstrijden om de beker van het V.M V A. De halve finales worden betwist op dinsdag, 3 mei, tussen De Geuzen - O.C M.W. om 19 uur en tussen Inoxefina - Timarcha om 20 uur. Op donderdag, 5 mei wordt om 20 uur de troosting ge speeld en om 21 uur de finale. Deze aantrekkelijke bekerwedstrijden krijgen hun verloop in de sporthal Ter Rozen. Irtas 1 Aalst - BC. Alloo-Blomberg 1-3 Kampioen BC. Alloo-Blomberg heeft op waardige manier afscheid geno men van vierde nationale. Zoals het een kampioen past, koncentreerden zij zich ten volle op de eerste twee games. Stadsgenoot Irtas bood zeer goede weerstand vooral langs Patrick Bobaert, die een totaal van 545 kegels liet optekenen, of een niet onaardig gemiddelde van bijna 182 Bij de kam pioenen was voorzitter Bruno Rossi de sterkste met 589 kegels, of bijna een gemiddelde van 200. Willy De Ridder haalde ook nog ruim 180 gemiddeld met een totaal van 553. Toen de twee eerste games en meteen de overwinning binnen schot leek liet BC. Alloo-Blomberg zijn reserven andermaal de kans. Irtas 1 profiteerde hiervan om te milderen, doch de zege van onze lokale kampioen kwam niet meer in gevaar. Vrijdagavond om 21 u. spelen de mannen van voorzitter Bruno Rossi de laatste kompetitiewed strijd in Bowling De Kat aan het Vrede plein tegen het Gentse Spoor Ten.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12