@8 IirellÏ TOYO Aalst blijft in tweede afdeling Internationale BLB motorcross Erembodegem Autobanden De Smedt BenoitReeds 5 jaar vakmansschap en service "6 firestone Nieuwe Gazet van Aalst 20 mei 1983 13 Atletiek interclub heren Danny Van Londerzele, Vorige zondag had te Gaurain de degradatiematch, tweede afdeling, interclub plaats. Eendracht Aalst had er de moeilijke opdracht het behoud in tweede afdeling te verzekeren. Dampicourt, Bras- schaat, MOHA, Hasselt en het plaatselijke Doornik zorgden voor verweer. Na afloop konden de Aalsterse atleten met een gerust hart naar het thuisfront. Niet alleen ontliep men de laatste drie degradatieplaatsen, na een spannende eindfase werd men zelfs winnaar van de match. Patrick Van Boxstael respektievelijk achtste en negende. Het verspringen bracht opnieuw puntenwinst: Guy Van Bockstael lukte bij zijn eerste poging 6m.70. Francois Cornelis, een Aalsterse veteraan, leverde een prachtige prestatie. Als oudste van het deelnemersveld werd hij met 5m.45 achtste. Een prestatie om fier op te zijn. Patrick Bruyndonckx liep de 100 m. horden in 18 "92. Hiermee was hij vierde. In de tweede reeks was Wim Brack met 17 "64 eveneens vierde. Stefaan Van Der Stichelen zorgde voor één van de meest opgemerkte prestaties. Met 2m.06 zorgt hij voor een nieuw Aalsters rekord. Natuurlijk was dit ruim genoeg voor de overwin ning. Hans Van Den Abbeel sprong 1m.65. Francois Van den Abbeel bewees in de 100 m. buiten interclub dat hij nog steeds één van de betere Aalsterse sprinters is. Met 11 "59 werd hij gemakkelijk winnaar. Gunther Everaert liep de eerste reeks van de 100 m. interclub. Hij werd slechts met 1/100 geklopt. Een fotofi nish was noodzakelijk om de winnaar aan te duiden. Gunther, die zondag elektronisch 11 "06 liep, kan in ideale omstandigheden zeker onder de 11 seconden blijven. Danny Van Londer zele bewees dat zijn overwinningen in de oefeninterclubs geen toevallighe den waren. Met 11 "38 was hij de snelste van zijn reeks. In het polsstok- springen ging het er bijzonder span nend aan toe. Mare Ledegen sprong 4 m. en werd tweede. Hij verbeterde zijn prestatie van twee weken voordien met 40 cm. Gustaaf Ledegen ging nog over 3 m. Ook hij was als veteraan- de oudste deelnemer. In het kogelstoten bracht Aalst blijkbaar twee gelijkwaar dige atleten in de wedstrijdzowel Mare Schelfthout als Jean-Paul Hoffe- linck haalden 10,66 m. Hiermee waren zij zevende en achtste. Hierbij dient wel vermeld dat de officials eens te meer in gebreke bleven. In Walloniè neemt men vaak een loopje met de winnaar van de 100 meter. In tegenstelling tot 2 weken voordien was de Aalsterse ploeg, op één uitzon dering na, helemaal compleet. Dit liet reeds vermoeden dat zij sterk genoeg zou zijn om de degradatie te ontlopen. Het begon nochtans iets minder goed dan verwacht. Jos Jacobs werd in de eerste reeks van de 400 m. horden tweede met 56"7 en Jan van der Biest was in de B-reeks met 62 "4 vierde. De 400 m. vlak leverde echter heel wat meer punten dan bij de schiftingen. Johan Claus deed zijn wederoptreden met 51 "2, goed voor de tweede plaats. In de B-reeks verbaasde Gun ther Boterberg iedereen: met 51 "8 wed hij verdiend winnaar. In de 800 m. werden onze vertegenwoordigers naar de laatste 2 plaatsen gelopen. Noch Geert Verdoodt, noch Freddy De Boeck hadden enig tegenargu ment bij de snelle eindsprint na een taktisch gelopen eerste ronde. Danny Roelandt zorgde in de 200 m. voor de tweede Aalsterse overwin ning met 21 "4 was hij mooi winnaar. Jean-Pierre De Visscher getuigde eveneens van een groeiende konditie met 22"8 werd hij tweede. In het speerwerpen waren Wim Verdoodt en Stefaan Van Der Stichelenmet 2,06 m een nieuw Aalsters clubrekord. Meteen kon Eendracht Aalst ook het eindklassement op zak steken, al was de voorsprong slechts 1/2 punt. Volgend jaar zullen zowel Aalst, ZOVA als AC Lebbeke uitkomen in tweede afdeling. Het beloven spannende interclubs te worden. De eindstand 1Eendracht Aalst 2. U.S. Doornik 3. MOHA 4. Dampicourt 5. Hasselt 6. Brasschaat 245 punten 244,5 221,5 210 194 165 (PVB) reglementen, vooral als dat de thuis ploeg ten goede komt. Geert Pas kon in de 1500 m. lange tijd aanklampen, doch Vincent Rousseau was hem toch te snel af. Geert lukte ondanks een verwonding tijdens de wedstrijd toch 3'59"03. Eric De Saedeleer mist dui delijk snelheid. Dit moest hij bekopen tijdens de eindsprint van het achter volgende peletonnetje. Met 4'04"29 was hij achtste. Het diskuswerpen leverde zoals ver wacht opnieuw de overwinning. Guido Schelfthout wierp 43'34 m.opnieuw in de buurt van zijn beste prestatie. Fons Schelfthout was met 32,74 zesde. Eddy Coudron was met 11,95 m. tiende in het hinkstapspringen. Thierry Verhoeven was met 11,42 elfde. Herman Parmentier werd dank zij een snelle laatste ronde derde in de 5000 m. Hij liep over deze afstand 14'55"24. Roland Baeyens was met 15'46 "61 negende. De ganse namiddag kon Eendracht Aalst zich veilig handhaven op de tweede plaats van het klasse ment. Mits 2 overwinningen in de aflossingen, en een beetje bijval kon de match nog gewonnen worden. Deze mogelijkheid werd benut. In de 4 x 100 waren Danny Van Lon derzele, Gunther Everaert, Francois Van Den Abbeele en Danny Roelandt met 43"44 de snelsten. Johan Claus, Jos Jacobs, Gunther Boterberg en Jean-Pierre De Visscher zorgden voor de eerste plaats in de 4 x 400. Voor ruim tweeduizend toeschouwers, die meestal al even beslijkt waren als de rijders zelf, vond de internationale BLB motorcross te Erembodegem plaats. Dit dan op een, door de vele aanhoudende regens, drassige omloop, waar alleen de fysiek sterken aan bod kwamen. De tweede titelproef kende buiten de verwachtingen een spannend verloop, deels door de niet afgevende Dirk Tanghe die zijn zege-intenties bloot gaf. Met De Wolf die Hugo D'Hamers De Winne, Erwin Gabriel en De Vijder te vlug at was. Na enkele ronden drong Erwin Gabriel zich opnieuw op als leider met als gevolg dat de andere piloten konden strijden voor de tweede plaats waarin D. Tanghe. goed teruggekomen naar de derde steling, zijn blijk van konditie gaf. Van Baelen als laatste gestart kwam na een prachtige remonte als vierde over de eindstreep In de tweede manche was het Hugo D'Hamers vóór Van Baelen die de meute op sleeptouw nam. Erwin Gabriel zette tevergeefs een ster ke achtervolging in op de koplopers, kwam nog in vierde stelling maar werd geveld door enkele lichte haperingen en eindigde achteraan Plaatselijk piloot G. Doms had een slech te start en eindigde achteraan de bende interns. In de tweede reeks liep het beter af met een 12e plaats Voor de andere streekpiloten was er M. Van Der Meersche met zijn overwinning bij de inters 250cc. Bij de zijspannen was er Chavatte-Malle- froy die de eer van de streek met hun 2de plaats verdedigden. Van het STAN DING TEAM AALST was D. Stouven- ackers de uitblinker bij de nationalen 125cc met zijn 2 reeks overwinningen voor Stroo en streekpiloot Vermoesen. In de andere categorieën waren het De Mezel, Goffin, Van Cutsen, Van De Win kel en andere streekgenoten op het voor plan. (EDC en PDC) Echte modderduivels na een zware cross op een moerassig parcours. Precies vijf jaar geleden, in 1978 om precies te zijn, vestigde Benoit De Smedt zich aan de Parklaan te Aalst. Na jarenlang ervaring te hebben opgedaan in diverse andere bedrijven, slaagde hij erin zelfstandig een eigen zaak op te zetten. Ervaringde beste garantie Benoit De Smedt is zeker geen leek in het vak. Jarenlang pendelde hij naar Brussel waar hij meer^dan tien jaar actief was in één der belangrijkste bandencentrales van de hoofdstad. Daarna was hij in Aalst tewerkgesteld in enkele gelijkaardige be drijven Toen opnieuw veranderingen in zicht waren in zijn werksfeer, nam hij de belangrijke beslissing zelfstandig een zaak te starten. Met zijn meer dan 30 jaar ervaring had hij voldoende troeven in handen om het ook op eigen benen waar te maken. In een mum van tijd slaagde hij erin om een nog steeds groeiend cliën teel op te bouwen Servicebeste publiciteit Vooral in de sector van de autobanden is een zeer snelle en degelijke service noodzakelijk. De klant wenst zijn voertuig immers op de kortst mogelijke tijd op nieuw in gebruik te nemen Benoit De Smedt heeft zich schitterend kunnen aanpassen aan de hoge eisen van ko ning-klant. Zelf waren wij er getuige van met welke snelheid en vakkundigheid een erg gehaaste klant uit de nood ge holpen werd. Een lekke band kan vaak zeer ongelegen komen. Gelukkig kan deze pech snel opgelost worden Naast het herstellen van lekke banden is Benoit De Smedt ook gespecialiseerd in het uit lijnen en uitbalanceren van de wielen. Dit uitbalanceren gebeurt zowel statisch als electronisch met de meest gesofisti keerde apparatuur Degelijk uitgebalanceerde wielen zorgen immers voor een betere wegligging en voorkomen bovendien vroegtijdige slij tage. Continental Een andere specialiteit is het vulcanise- ren van banden Dit procédé wordt vooral gebruikt voor bedrijfsvoertuigen Daarnaast worden alle soorten banden eigenhandig gemonteerd De wachttijd van de klant wordt minimaal gehouden Kwaliteiteen must Benoit De Smedt heeft steeds een voor liefde gehad voor autobanden. Hij weet dan ook waarover hij praat. De laatste jaren zag hij wel een evolutie in de auto banden Kwalitatief is alles veel beter ge worden Daar waar men vroeger slechts enkele topmerken kon aanduiden, heeft de consument momenteel de keuze tus sen een aantal bijna gelijkwaardige ban den. Zo heeft Benoit De Smedt vrijwel alle belangrijke merken in voorraad CON TINENTAL UNIROYAL. MICHELIN DUNLOP, PIRELLI FIRESTONE TOYO. enz Mocht een bepaalde soort niet in stock zijn dan kan de levering toch reeds de volgende dag gebeuren Op bestelling zijn eveneens een groot gamme lichte aluminium velgen verkrijg baar. Alhoewel het verschil zeer miniem is, heeft Benoit De Smedt een zekere voor deel voor de CONTINENTAL radiaalban- den De radiaalband is immers zeer duurzaam, bevorderd de weglegging en verminderd het benzineverbruik. CONTI NENTAL zorgt bovendien voor een kwa liteitsgarantie. Wat de toekomstige klant ook zal opmer ken is de orde in deze bandenhandel Alle materiaal is netjes opgeborgen. Dit is noodzakelijk om vlot en snel te werken Benoit De Smedt laat de vijfde verjaar dag van zijn zaak niet opopgemerkt voor bij gaan. Gedurende de maand juni kan men genieten van speciale verkoops- voorwaarden Mocht U nog twijfelen loop gerust even langs op de Parklaan 24. Elke dag van 8 tot 12 uur en van 13 tot 18 uur (zaterdag van 8 utot 15.30 ukan U er terecht voor deskundig advies en een vakkundige service NGvA Publi-Reportage

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13