niaucpq. SqFqrj PR.ess VIDEO FILMS BOSCH Moorsel kennis een bezoek waard Tel de ajuintjesü! Erembodegemse Gaston De Schepperstraat reeds 14 maanden opgebroken Nieuw feestkomitee geïnstalleerd Aalst op de loop voor Moorselbaan 5 CV 'happy music' 2e jaargang nr 22 3 juni 1983 25 fr. De waardebon wordt deze week geschonken door Firma Van Limbergen Schoolfeesten en opendeurda gen met de vleet, zie mz. 6 en 10. Beleidsnota Stadsbestuur biz. 5 Vandalisme slaat toajn Kreja Residence n.v. AALSTERSE DIEPVRIES- CENTRALE laagste huur99 fr. elk genre grootste keusmeer dan 2.000 films elk systeem Beta, 2000, VHS. DEALER Electro Centrale L. De Ridder-De Neve 053/21 86 25 DE BISSCHOP •SS 053-21 90 01 Gazet van cjal^t Onafhankelijk weekdlad voor Groot-Aalst Een uitgave van v z w. Aaisterse informatie Lees blz. 8 en 9 BETER - SNELLER VOORDELIGER VAR KE NB MAR KT Dat de aanleg van de afvalwaterkollektoren voor heel wat last zou zorgen was te verwachten. In maart 1982 werd aldus in Erembodegem gestart met de eerst fase van deze grootse werken die de overheid enkele honderden miljoenen armer zullen maken. Gestart ter hoogte van de Gates-fabrie- ken volgen de koliektoren een trajekt dat loopt over Erembodegem-dorp langs heen de Termurenlaan en de Erembo- degemstraat naar de Electriciteitscentra- le. Ter hoogte van de Vilanderstraat en de Alfred Nichelstraat te Aalst werden de werken voorlopig beëindigd. In een vol gend stadium zal het stadscentrum zelf onder handen genomen worden met het opbreken van de Burchtstraat en de Werf om langs de Nijverheidsstraat het station te bereiken. Via een speciaal buizensys teem dat onder het station zelf zal aan gebracht worden, bereikt het kollektoren- net de Tragel om tenslotte de achterzijde van het Hofstaads industrieterrein te be reiken, waar uiteindelijk het nieuw wa terzuiveringsstation zal opgericht wor den. Zoals andere straten in het centrum van Erembodegem, diende ook de Gaston de Schepperstraat (gelegen tussen de Dorpsstraat en de Avaanstraat) opge broken te worden De inwoners van deze straat hadden de hinder, die met derge lijke reusachtige werken gepaard gaat, in het begin van 1982 met enige gelaten heid ondergaan. Men vermoedde im mers dat deze hinder slechts van korte duur zou zijn Groot was de verbazing toen men be- merktte dat andere straten van het trajekt te Erembodegem (zoals de Dorpsstraat, Termurenlaan, Lees door blz. 2 TE KOOP: UNICUM TOPKLASSE JAGUAR 4,2 'april 1983. 2.300 km. Nieuwe staat Alle toebehoren 200.000 fr. Beterkoop dan nieuw 3de industriezone Erembodegem s 053/21 67 51 De Gaston De Schepperstraat in Erembodegem. (JC) Met een zitting in de trouwzaal van het stadhuis op woensdag 25 mei jl. werd het nieuw feestkomitee plechtig geïnstalleerd. Naast de Schepen voor Feestelijkheden Julien Vinck hadden ook Burgemeester Uyttersprot en de Schepenen De Pauw en Doorns eraan gehouden deze eerste offi ciële vergadering bij te wonen. Te oordelen naar een aantal diskussies achteraf startte het feestkomitee ditmaal eerder in mineur Ingevolge een beslis sing van het nieuwe stadsbestuur wor den de adviesraden de komende zes jaar door de bevoegde schepen - in casu Ju lien Vinck - zelf voorgezeten. Anderzijds had het schepenkollege nog steeds geen ondervoorzitter noch sekretaris aange duid. De ondervoorzitter, die meteen zo wat feestleider wordt, zal onder de leden van het feestkomitee zelf aangeduid wor den. terwijl de sekretaris een stadsamb tenaar is. Anderzijds diende het schepenkollege nog een algemeen reglement inzake de werking van de adviesraden goed te keu ren. Éénmaal deze formaliteiten vervuld, kan het feestkomitee definitief van start gaan. De bevoegdheden van het komitee zelf wijzigen niet, zodat met zoals in het ver leden zich opnieuw intens zal kunnen be zighouden met de jaarbeurs, karnaval en andere festiviteiten Ues doQr 2 Groothandel ROOMIJS en DIEPVRIESPRODUKTEN Nestor de Tièrestraat 42 Aalst s 053/21 43 35 Open: 9-12 en 14-17 u. zaterdag 9-12 u. 83/02 Het nieuw feestkomitee. Maar waar is hun nieuwe feestleider of is de ondervoor zitter Eindelijk is het dan zover. Op zondag 12 juni zal de reeds lang aange kondigde jogging van de Stad Aalst plaats hebben. De organisatie van een jogging te Aalst liep immers niet van een leien dakje. Het is dan ook de grote verdienste van het handelscentrum Moorselbaan dat zij de voor bereidingen wel tot een goed einde konden brengen. Reeds in 1982 wou het stedelijk sport comité inpikken op de populaire trend en ook in Aalst een jogging organiseren De nodige sponsors en medewerkers wer den aangezocht." Nadat reeds heel wat stappen ondernomen waren, viel het he le plan in duigen Opnieuw werd de sport het slachtoffer van de politisering en commercialisatie. Het Handelscentrum Moorselbaan zag in deze ganse onderneming wel brood en zocht naar medewerkers en geldschie ters A! snel bleek dat een Aaisterse brouwerij een bank en publinteitsbladengroep be reid waren mee op de kar te springen. Ook de «Club 25-100» (recreatiesport) van Atletiekclub Eendracht Aalst werd bn dit project betrokken. De Stad Aalst zorgt voor de nodige logistieke steun T raject De joggers hebben de keuze tussen 7. 14 en 21 km. De deelnemers van de 7 km zullen zich moeten beperken tot een loopje door de centrumstraten van de stad. waarbij zowel start als aankomst voorzien is op de parking van het vroege re slachthuis. Wie 14 km. wenst af te malen zal een ommetje moeten maken langs de omge ving van het Eendrachtstadion Wie de halve marathon (21 km.) kiest kan ge nieten van de landelnke wegen in Her- dersem en Moorsol. Waar nodig is politietoezicht voorzien zodat alles zo veilig mogelijk kan verlo pen Inschrijvingen Vanaf 9 uur kan men terecht in een spe ciaal daartoe opgezette cirkustent. Daar waar men bn andere joggings vaak een inschrijvingsgeld moet betalen, kan men in Aalst gratis deelnemen In het Sint- Maarteninstituut zijn kleedkamers voor zien. Bovendien is daar ook een bewaar plaats voor kostbaarheden. De start van de jogging wordt gegeven om 10 u De initiatiefnemers verwachten zo'n 1000 deelnemers misschien meer Wie onderweg problemen zou krijgen hoeft weinig te vrezen Het Vlaamse Kruis zal paraat zi-n om eventuele pijnlij ke voeten en andere ongelukjes te ver helpen Daarnaast wordt voor iedere deelnemer een verzekering afgesloten Lees door blz. z Freds Videoclub Molendries 21Aalst s 053/78 77 35 De Aaisterse new-wave groep 5CV heeft zopas een kontrakt getekend met een Nederlands-Belgische platenfirma. Op het label BMC wordt de single «Pro blems ?/Worth to live» officieel uitgebracht in de hele Beneluxe 5 CV heeft tevens een 'world-wide' licentiekontrakt afaesloten. Ten behoeve van de eigen markt en vooral export buiten de Benelux wordt «Problems in een nieuwe speciale dance re-mix op maxi-single gereleased. De platenfirma heeft een optie genomen op de derde plaat van 5CV die gepland is voor het najaar. Inmiddels loopt nog steeds de suksesvolle toernee van 5 CV met de andere Vlaamse groep Kuruki. Algemene elektriciteit Alle herstellingen Alle wisselstukken Naarstigheidstraat 67-69 AALST 9300 rust uw ganse keuken uit Komt u binnen in onze gezellige keuken wereld r nooit een keuken... zonder een «BECKERMANN» gezien te hebben. Toonzaal en studiebureel GENTSESTRAAT 35, AALST

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 1