DE BERLANGEER Gemeenteschool Erembodegem Feest in manke gebouwen Showavond in zaal Okapi UW HOOFDVERDELER Op 17, 18 en 20 juni BRADERIJ GERAARDSBERGSESTRAAT EN C0LINETPLEIN GARAGE SPECIALE ACTIE!!! KORTINGEN!!! en bovendien nog ZONDER prijsopslag synoniem van comfort en kwaliteit en onze service is onze publiciteit 8 Nieuwe Gazet van Aalst - 17 juni 1983 Horizontaal A. Paardehuid B. Veel minder verhaal van Iwein van Aelst. C. Dit is Kaft van een Nederlandse omroep. D Adviesraad zonder volmachten. E Gedaan met flipperen Niet daar uit. F. Benden gelijkdenkenden Dorp in Oost-Vlaanderen. G. Drankwinkel En volgende Noorse goden. H. Schriftelijke overeenkomst. I Kreet uit Moorsel Troppelbees J Vechter die vroeger oud was Produkt van een mus. K. hebben gezegd Choeken. L Doet hij met zijn vinger in de pap muzieknoot. Vertikaal I Zot. 2. Is een sexueel soms Produkt van een andere mus Niet vooraan. 3. Overdekte braderie. 4. Schalie Metaal tegenover cinema. 5. Bijbelse figuur Zo is een moeder hart. 6. Uiteinde van de Kattestraat. 7. Inversie van een stedeling Vogels die hun nesten op de Hop markt bouwen. 8. Kreften A peu pres Zo is onze oudste kerk. 9. Kan ook dubbel zijn Vindt men zelden op de Osbroek. 10. Doelstellingen die niet uitkomen Opnieuw. II Niet allemaal 12. Plus Mong «Vijfhonderd stoelen hadden we gereed gezet en er stonden zeker nog tweehonderd mensen rechtDa's een goeie samenvatting van het suk- ses dat het feest van de gemeenteschool te Erembodegem zondag mocht beleven. Voeg daar een zomerse zon aan toe en verzorgde nummertjes door de leerlingen en... je blijft vanzelf een paar uur zitten. Schoolfeest in een zonnetje. De gemeenteschool Erembodegem bewees dat men iets kan. (OJ) Van de «kleine mannen» van 't eerste leerjaar tot de jongens en de meisjes van het zesde, ze turnden, dansten en speel den voor een enthoesiast publiek. Marij ke Robijns had opnieuw de algemene leiding en daar zag je de sporen van een vleugje aërobics in «gym-tonic», turnen met behulp van hoepels, banken, touwen en toestellen; verkleedestafette, enzo voort. Er waren kansen te over voor fie re vaders en opa's om hun kadeeën op de gevoelige plaat vast te leggen. Sche pen Borms was behulpzaam bij de uit reiking van de zwembrevetten en heeft misschien ter plekke de gebrekkige infra- struktuurvan de school kunnen bekijken. Over dat laatste is binnen het ouderkomi- tee al een tijdje geklaagd en gepalaverd. En inderdaad, de Erembodegemse ge meenteschool behoeft dringend herstel lingswerken. De klassen worden nog verwarmd dooreen soort voorhistorische kachels, waar al wei eens kinderen tegen aanlopen met de bekende gevolgen. Eenzelfde kacheltype «verwarmt» de ref ter in de Gaston De Schepperstraat, maar laat ook te wensen over. De school zou nu tegen de volgende winter centrale verwarming krijgen, want daar is één mil joen voor voorzien in de stadsbegroting. Er blijft dan echter nog de sanitaire instal laties - wat eigenlijk een te mooi woord is voor de toiletten waar de kinderen van de school gebruik moeten van maken. De knapste exemplaren van dit genre «WC's» is voor iedereen te bezichtigen in de Gaston De Schepperstraat, rechtover de refter. Bij sommige is er gewoon geen deur te bespeuren, en wie dichterbij durft komen voelt zijn «behoeften» op slag verdwijnen... een ronduit schandalige toestand die eigenlijk best óók voor de volgende winter zou verdwijnen, (kn) BovenVan Der Hauwere Marga, Morren Christine, Cami Gerda, Bergh Muriel. Onder: Minnaert Christel, Collier Patricia, De Cock Bianca, Leonard Georgette. Op 24 juni e.k. geven de beste twirlers (majoretten) van België, een showavond, met de medewerking van de Falluintjes Twirlers uit Moorsel De beste twirlers van België hebben als groepsnaam MARPASCANI, en bestaan uit 8 majoretten 1 reserve, zowat uit alle windstreken afkomstig. Zo zijn er 2 meisjes uit Oost-Vlaanderen (Moor sel). Gerda Cami en Bianca De Cock, 2 meisjes uit Wallonië, Georgette Leonard en Murriël Bergh, 3 meisjes uit Brabant, Morre Christine, Minaert Christel en Van Der Hauwere Marga, 1 meisje uit Antwerpen, Colier Patricia. De 2 teachers zijn Marja Verdijck uit Antwerpen en Pascal De Cremer uit Brabant Al deze meisjes zetten hun 100 in om een goed resultaat te bekomen op de Wereldkampioenschappen, dit jaar gehouden te Milaan - Italië Wie deze meisjes in volle actie wil zien moet beslist op 24 juni in Aalst aanwezig zijn, in zaal Okapi - Burchtstraat, begin 20 u. tot 23 u. Er zal ook door de topmeisjes een thema (begin evolutie en huidige stand) uitgewerkt worden x Er zullen nog enkele groepen aanwezig zijn die voor enige afwisseling zullen zorgen De organiserende groepen hebben alle deelnemers voor het Wereldkampioenschap gekontakteerd en hebben dan ook allen hun medewerking beloofd. Tevens is er de mogelijkheid voor de jonge geïnteresseerden zich te laten inschrijven om lid te worden van de Falluintjes Twirlers Moorsel. Tal van prominenten zullen er beslist aanwezig zijn Een dubbele reden om met gans uw gezin een avondje uit te gaan. Groeneweg 5® EREMBODEGEM

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 8