f A 7* Derde zege voor Walter Ongena Guy Rooms op de solotoer Jerry Cooman te sterk voor verdienstelijke Geert Ebraert Terjoden wint topmatch bij Steven Moorsel SII'Cllll VERFIMPORT CUVELIER Agentschap* Pierre DE POORTER Van kleuter tot 16 jaar UW SCIIOOL STAAT OP mi Binnenstraat 308. AALST Tel. 21 40 62 Waarom geen tweedehands Citroen met waarborg tenbiedj Autostradelaan 11D 9440 EREMBODEGEM 053/66 58 60 Vulcainsftaat 6 (Ledebaan) AALST Tel. 053/21 11 14 AUTOBANDEN BEN0IT DE SMEDT 10 - Nieuwe Gazet van Aalst - 12 augustus 1983 Amateurs te Moorsel Zoals we dat van Roger Van Den Bossche gewoon zijn gooide hij er terug van bij de start de beuk in. Hij kreeg steun van Rudy Baeyens en Daniel Schuddinck maar toen er nog enkele renners vanuit de achtergrond terugkwamen bleek de verstandhouding in het kopgroepje minder te zijn zodat het tot een hergroepering kwam. Toen even later Rene De Brucker, Frans Van Nuffel, Patrick Van Londerzele, Daniel Schuddinck, Jean-Marie De Nil, Rudy Baeyens, Erick Anjs, Mare Coppens, Gino Verhasselt en Walter Ongena ontsnapten was het menens. Van Den Bossche en De Man kwamen nog erg sterk opzetten maar ze werden meedogenloos achteruitgesla- gen. Onder het tiental koplopers telde men liefst vijf streekrenners, zodat de verwach tingen onder het talrijk opgekomen wieler publiek erg hoog gesteld waren Net voor het ingaan van de laatste ronde plaatste Walter Ongena echter een kurkdroge demarrage waar enkel Daniel Schuddinck, Frans Van Nuffel. Gino Verhasselt en Patnck Van Londerzele een gepast ant woord op hadden De Nil, De Brucker, Arijs en Baeyens mochten meteen hun zegedromen opbergen. Alle hoop werd gesteld op Gino Verhasselt maar de Zeienaar Walter Ongena reed zondag bijzonder sterk. In de slotkilome- ters liet hij zijn metgezellen in de steek en bereikte afgescheiden de eindmeet. Van Nuffel werd tweede en Schuddinck won de spurt voor de derde plaats voor Gino Verhasselt, Patnck Van Londerzele ein digde vijfde. In de spurt voor de zesde plaats klopte Jean-Marie De Nil René De Brucker en Rudy Baeyens vrij vlot. (JVU Walter Ongena overwinnaar te Moor sel. (OJ) Junioren te Aalst Geen Jerry Cooman aan de start van het tweede luik van de tweedaagse te Aalst. Jerry was uitgenodigd als eregast op de vierde «gouden-fiets» finale voor nieuwelingen te Meise. Door het forfait van Cooman kreeg de Moorselaar Geert Ebraert een unieke kans om de tweedaagse te winnen. Geert kreeg echter met pech af te De grote man van de wedstrijd werd rekenen, zijn versnellingsappartaat sloeg in zijn wiel zodat hij hopeloos achteruitgeslagen werd. Hij streed echter nog moedig verder en finishte op een verdienstelijke tiende plaats Laureaat van de twee daagse werd Eric Bracke voor Geert Ebraert, Patrick De Frenne en Dirk Matthijs. Zondag vielen aanvankelijk enkele schermutselingen te noteren waarin Patrick De Frenne, Guy Rooms, Chris- tiaan Desaeger en Frank Van Den Abbeele zich de bedrijvigste toonden ongetwijfeld de Temsenaar Guy Rooms. Op een vijftal ronden van het einde ging sterke Guy op de solotoer. Tot een georganiseerde achtervolging kwam men met op de achtergrond zodat hij snel een veilige voorsprong opbouwde. Hij bereikte tenslotte de aankomstlijn met anderhalve minuut voorsprong voor Johan Heymans die de spurt voor de tweede plaats won voor Christian De Saeger en de Neder lander Eric Vereecken. Streekrenners Rudi Saeys en Dirk Matthijs werden respektievelijk elfde en dertiende. (JVL) Overwinnaar Guy Rooms Junioren te Aalst De renners hadden er bfejkbaar zin in tijdens de grote prijs slagerij Ignace Van Stichel. Reeds van bij de start kreeg men reeds de twee streekrenners Geert Ebraert en Jerry Cooman aan het kommando. Ebraert, Ene Bracke en Rik Mallefroy. Meteen zijn vijftiende zege. Na een kort stondige mindere periode staat Cooman er terug. Net op tijd om in de Omloop der Vlaamse Gewesten een hoofdrol te kun nen ojDeisen. (JVL) Het was echter nog wat vroeg en de vol gende ronde staken Charles Cabrasse en Benny Peelman de neus aan het venster. Dit bleek ook de goede ontsnapping met te zijn en vooraleer Dirk Matthijs, de plaatse lijke renner waarvoor de Belskens deze koers organiseerden, Dirk Van Tittelboom en Geert Van Den Berghe een lofwaardige poging ondernamen om weg te geraken viel de beslissende ontsnapping te note ren. Benny Peelman, Jerry Cooman, Geert Ebraert, Rik Mallefroy, Peter Thienpondt, Geert Van Den Berghe, Bruno Aelbrecht, Patrick Defrenne, Dirk Van Tittelboom en Eric Bracke sloegen de handen in elkaar en hadden vlug een veilige voorsprong op de rest van het deelnemersveld Ene Bracke toonde zich erg bedrijvig bij het wegkapen van de talrijke premies die er telkens aan de aankomstlijn te verdienen waren. Het tienkoppige leidersgroepje bleek nog wat te omvangrijk te zijn en de ene demar rage volgde dan ook de andere op, In een boeiende finale kreeg men een viertal ren ners aan het kommando. Ene Bracke, Geert Eberaert, Jerry Cooman en Rik Mal lefroy mochten onder elkaar uitmaken voor wie de zegebloemen zouden zijn. Er stond terug geen maat op de Denderieeuwenaar Jerry Cooman die vrij vlot won voor Geert Kaatsengewestelijke bevordering De lutte van de dag was ongetwijfeld Steven-Terjoden. Beide teams staan derde geklasseerd en speelden zondag een erg spannende match tegen elkaar. De Erembodegemnaars lieten aanvankelijk de beste indruk na, maar net voor de rust herpakte Steven zich zodat de rust met een 8-6 stand bereikt werd. KOGELLAGERS IJZERWAREN H. Hartlaan 54 AALST Tel. 21 11 19 83/66 Onmiddellijk na de herneming liep Moorsel tot 11 -7 uit en niemand gaf Terjoden nog een kans terug te keren. Onder impuls van een goed kerende De Wolf die soms wel wat te impulsief akteerde kwam Terjoden terug. De koordspelers van Steven speelden bovendien erg zwak wat de terugkeer van Terjoden, dat De Boeck verving door Frangois Ledegen, eveneens mogelijk maakte. Ledegen deed het als koordspeler erg goed bij de bezoe kers. Spijtig dat hij in de opslag wat te kort komt, wat een handicap betekent voor deze toch wel vlugge koordspe ler Het werd tenslotte 14 gelijk. Van De Velde (Steven) moest het in het ultieme spel opnemen tegen D'Hauwe (Terjoden). Beiden leverden feilloos Bij een 40-40 stand en een kaats op de helft van Terjoden demon streerde D Hauwe zijn talent door de bal netjes te plaatsen tussen de klein- midden en de grootmidden van Moor sel Eigenlijk spijtig dat er een winnaar moest zijn want beide vijftallen waren sterk aan elkaar gewaagd Terjoden dat een succesvol seizoen achter de rug heeft mag wel als de verrassing van de kompetite beschouwd worden Steven grijpt terug naast de titel door de slechte seizoenaanhef zodat Kastel en Merchtem onderling moeten uitma ken wie naar Hogere III promoveert S K Welleweg haalde het terug van Hoké Hokè trad op het stationsplein voor het eerst terug aan met Luc Coo man. Luc akteerde erg voorzichtig wat na maanden inaktiviteit normaal is Hij voelde echter geen pijn meer zodat hij het komende seizoen probleemloos tegemoet kan gaan. De thuisploeg leidde aan de rust reeds met 8-4. Romain Vinck nam toen de plaats in van Cooman. Na de herneming kreeg men hetzelfder spelbeeld met een uit stekende De Braeckeleer die voor Welleweg de grote bewerker werd van de zege Welleweg won meteen zowel aan huis als uit van Hoké. Herdersem zit in zak en as Het kan niet meer rekenen op Chris Janssens die met S.K. Herdersem moet voetbal len en kan voor de rest van het sei zoen niet meer rekenen op Marcoen Deze is geschorst voor de rest van het seizoen omdat hij weigerde zijn hand schoenen te laten controleren in de lutte tegen Moorsel. Bij Zele Lo'is ston den de Herdersemnaren in het krijt met 8-1 cijfers. Gelukkig sleepte Mar coen na de rust nog een puntje uit de brand. Nieuwerkerken tenslotte haalde amper een spel op aan huis tegen Baasrode (JVL) Programma voor 14 en 15 augustus Steven-N ieuwerkerken Terjoden-Baasrode Hoke-Opstal Puurs-Herdersem Denderbelle-Welleweg Welleweg-Steven Hoke-Kastel Loïs-Nieuwerkerken Opstal-Terjoden Vrijdag 12 augustus, terrein Hoké Tollembeek-Buizingen Kleuterklassen Basisonderwijs Secundair onderwijs algemeen vormend technisch beroeps R.B.S. ook Hopstraat 26 Affligemdreef 71 R.M.S. V ook Leuvestraat 69 Erembodegem Inschrijvingen tot 9 juli en vanaf 13 augustus van 9 tot 12 uur Steeds alle types in voorraad. Groot- en kleinhandel Betaalbare kwaliteitsverven, bijprodukten, lijmen en glas een afdeling hoogst kwalitatieve betaalbare LEVIS-produkten Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u zaterdag 8-12 u en13-15u3C De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST g 053/77.33.77

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 10