m SsSSBi toptechn,ek,nko 0 5^'* ktevorm. «sbj55, Walter Capiau met kwisprogramma te Aalst St.-Jobfeesten voor parochiaal centrum mm TRAITEUR PROVENCE DE SCHOOL WAAR UW KIND THUISHOORT KONINKLIJK LYCEUM Pontstraat 51, AALST RIJKSMIDDENSCHOOL II RIJKSINTERNAAT voor MEISJES m deze n overtlllg^estatieS r; ervan en pre* _(ORM. Garage RESIDENCE n.v. Tel. (053) 21.67.51 COMPUTER DISTRIBUTION COMPANY Nieuwe Gazet van Aalst - 12 augustus 1983 - 7 Op woensdag 24 augustus krijgt de Aalsterse jaarbeurs een primeur Walter Capiau, kwismaster van het TV-programma Hoger-Lager, bezoekt de Keizerlijke Stede. Om 21 uur staat dan een avondvullende kwis op het programma. Vijf echtparen of minder getrouwde koppels mogen mee spelen, en als je snel bent kan je d'r misschien nog bij. Voor een reis naar Tenerife en tal van andere prijzen is dat meer dan de moeite waard Een kwis a la Hoger-Lager wordt het niet helemaal. De vijf koppels krijgen vier rondes voorgeschoteld, waarbij er tel kens een kandidatenpaar uitvalt. In de eerste ronde moeten zij een visueel uit gebeeld personage herkennen en er vra gen over beantwoorden. Daarna geeft een raad van vier wijzen uitleg over een vreemd voorwerp; daaruit kiezen de kan didaten (liefst) de juiste definitie. Na de pauze, met de Milkshake banana's, wordt de akteerkunst van de drie over blijvende koppels getest. Als we 't goed begrijpen krijgen ze eerst een sketch op band te beluisteren en daar moeten ze dan zelf gebaren en grimassen bij verzin nen - play-back-teater dus. De finale is Traditiegetrouw werden ook dit jaar voor de veertiende maal de St.- Jobfeesten met een reuzebelotterswedstrijd ingezet. Zowat 216 kaarters streden voor de mooie prijzen. Velen waren geroepen, weinigen uitver koren, het brons ging naar de heer Meert met 4.411 punten, het zilver naar de heer Pots H. (4.530 p.) en de heer Van Den Steen R. uit de St- Jobstraat mocht met zijn 4.632 punten de eerste prijs in ontvangst nemen. Het parochiaal centrum van St.-Antonius in ruwbouw. (JC) Daar waar zaterdag het wisselvallig weer een beetje spelbreker was en vele be zoekers thuis hield, kon men zondag dank zij de zomerzon de schade inhalen en hadden de vrijwillige medewerkers landen te kort om iedereen snel te be dienen. In de keuken van het restaurant stonden nu eens niet de groenten maar de koks onder stoom, de talrijke smullers waren hiervoor verantwoordelijk. Die konden aan de zeer democratische prijs van 300 fr. een menu met liefst vier gangen naar binnen werken. Ook in de Cremerie en de Bodega was het zeer druk en op de terrasjes kon men nog moeilijk aan een plaatsje geraken. Op het binnenplein gonsde het van de activiteiten. Talrijke bezoekers kuierden op de pron- delmarkt, en konden zich tussen de uit gestalde waren nu en dan nog iets bruik baars vooreen zacht prijsje aanschaffen. Grote attractiepool voor de kinderen wa ren de diverse kraampjes waar zowel de schutters, de behendige ballengooiers, en de sportieve vissers aan hun trekken kwamen. Ook de tombola - altijd prijs - deed goede zaken. In het kader van de feesten wilde men op sportief vlak ook iets presteren. Op het sportterrein dat werd aangelegd met de opbrengst van vroegere paro chiefeesten werd een minivoetbaltornooi tussen 6 ploegen georganiseerd. Dank zij inzet en verbeten strijd kwamen Tuf- Tuf en Efsee in de finale. Deze laatste wedstrijd werd gewonnen door Tuf-Tuf met 4-2. De opbrengt van de feesten zal worden aangewend om het parochiaal centrum af te werken Sinds het ontstaan van de parochie St.- Antonius van Padua in 1968 konden de diverse parochiale verenigingen terecht in lokalen van het St - Jobsklooster doch in de loop der jaren groeide het idee om zelf een eigen parochiaal centrum uit te bouwenVorig jaar was het dan zover, en werden de werken aangevat, het gebouw aan de hoek van de Capucienenlaan en de St.-Jobstraat werd gedeeltelijk afge broken en begon men met de herop bouw. De werken schoten goed op en thans is men aan de dakbedekking be gonnen. In stilte hoopt men het centrum voor de plechtige Communie van 1984 in gebruik te nemen, doch men zal zich ge lukkig achten indien de afwerking zal uit gevoerd zijn tegen augustus 1984. In het gebouw komt een café met daar achter een ruime vergader- en feestzaal met keuken terwijl een appartement ten dienste van de uitbater zal staan De v.z w Parochiale Werken zal volgend jaar niet weinig fier zijn met het Centrum, en terecht dachten wij (J.C.) Sint Jansstraat 5 (Houtmarkt) muzikaal getint10 melodietjes herken nen en wat kennisvragen, maar je moet wel eerst met een ei op een lepel in je mond naar de antwoordbel koersen. Het winnende paar krijgt dan nog een ekstra- ronde te verwerken, zoals in Hoger-La ger, waarmee deze plezierige spelavond afgesloten wordt. De winnaars putten zeker al rijkelijk uit de meer dan interes sante prijzenpot. Zoals gezegd kunnen Aalsterse koppels informeren of er nog plaats is om mee te doen, bij de dienst Feestelijkheden, Kei zerlijk Plein 21Aalst (tel 77.11.11toe stel 210). Maar een beetje spoed is dan wel gewenst. Superprijs voor het winnende duo is een eenpersoonsreis naar Teneriffe, ter waarde van 24.000 fr., een week lang in een lukse-hotel. alles inbegrepen Nog een waslijst van andere prijzen wordt door Capiau die avond verdeeld bakken trappist en Bergenbier, tapijten, reistas sen, boeken, haarprodukten, een assor timent wijnen (Hostellerie Terlinden), kunstboeken (Gemeentekrediet), sport tassen (K.B.), 6 flessen Cuvée Bisson (Colruyt), waardebonnen van het Hotel des Arcades, het discontokantoor Land van Aalst, eethuis Chipka, Borse van Amsterdam, Amylum, 5 colli's (coiffure Roelant). 2 toeristische abonnementen eerste klas (NMBS), doosjes bobijnen (FRR). koelkast en elektrische apparaten (De Ridder-Bosch), vijf jaarabonnemen ten op de Nieuwe Gazet van Aalst enz... Middenstanders die er nog een prijsje aan willen toevoegen kunnen op voor noemd adres terecht, (k.n.) (Nieuwe benaming Koninklijk Atheneum II) Vernieuwd Secundair Onderwijs Oriënteringsgraad3de en 4de leerjaar Alle voorname algemene opties van het Algemeen Secundair Onderwijs Latijn Wiskunde Wetenschappen Menswetenschappen Determinatiegraad5de en 6de leerjaar Alle voorname algemene opties van het Algemeen Secundair Onderwijs Latijn Aardrijkskunde-Geschiedenis Moderne Talen (met of zonder wiskunde) Wiskunde 8 u., 6 u., 4 u. Wetenschappen Menswetenschappen (met of zonder wiskunde) Kunst; Muzikale Opvoeding De ruimste keuze van complementaire aktiviteiten o.a. Economie Dactylo Sport Talen Informatica Wiskunde enz. Vernieuwd Secundair Onderwijs Observatiegraad 1ste leerjaar aanpassingsklas 2de leerjaar: klassieke moderne van de RIJKSSCHOLENGEMEENSCHAP AALST Zonnestraat 25 - AALST - Tel. 053/77 69 62 Huiselijke sfeer Prachtig park Inschrijvingen Koninklijk Lyceum en Rijksmiddenschool II, Pontstraat 51 te Aalst tel. 053/21 11 55 en 77 95 23 van 1 tot 5 juli 1983 en vanaf 16 augustus 1983 's voormiddags van 10 tot 12 u. 's namiddags van 14 tot 16 u. Iedere zaterdag tijdens juli en augustus van 10 tot 12 u. Hervatting der lessen: donderdag 1 september 1983 om 8u.30. De standjes op de St.-Jobfeesten, attrakties voor jong en oud. (JC) 9300 AALST Tel. 053/21 49 38 Officiële Mercedes-Benz Koncessiehouder 3de Industriezone - 9440 Aalst (Erembodegem) DEMIKROCOMPUTER VAN DE TOEKOMST Alleenverdeler voor het Vlaamse landsgedeelte Parklaan 47, 9300 AALST Tel. 053/21 28 98 Open deur: iedere woensdag van 14 tot 18 uur

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 7