ir ST.-J0RIS i BOSCH "De sterkste troef van' de Bosch koelkast met 2 deuren? Bosch is de koelspecialist?' Limpens beste man op het veld S.K. Terjodenpromoveren geen «must» COMAR SPORT groot - kleinhandel Moorselbaan 78 Aalst Wilskracht Gijzegem wil het behoud verzekeren Uitslagen beker van de Denderstreek van zondag 7 augustus 1983 Wapens Munitie JOZEF MICHIELS Specialisatie ^ciAej^Aajzlaci^ 4 fpïma De camembert in het keldervak, eieren en vlees in het koelvak, soep en ijs in het vriesvak. En alles binnen handbereik. Grote keuze in alle afmetingen. ELECTRO DISCOUNT KEUKENS Nieuwe Gazet van Aalst 12 augustus 1983 9 EENDRACHT AALST - A.A. GENT: 1-1 Tegen A.A. Gent speelde Eendracht Aalst een taktisch goede wedstrijd. Door dat Ferrera gekwetst was en Deroy eveneens-onbeschikbaar was opteerde trai ner Borremans voor één spits. Haleydt en Limpens mochten wel de aanval zoveel mogelijk steunen wat ze beiden dan ook voortreffelijk deden. Zonder Luc Limpens over het paard te willen tillen, speelde hij werkelijk op eersteklas- seniveau. Het viel ons ook op dat Geert Van Roy en Rudy Haleydt uitstekend met Luc samenspeelden. Positief was even eens dat Van Roy terug met enkele snedige tempoversnellingen uitpakte wat we reeds een tijdje niet gezien hadden van hem. Trainer Borremans was een opgelucht man na de wed strijd. «Na de wedstrijd op Lokeren was ik wel een beetje ongerust maar nu merkte ik voor de eerste maal van het seizoen op dat er organisatie in de ploeg aanwezig was. Haleydt trad voor het eerst in een vrije rol aan wat hem duidelijk goed ligt. De verdedi ging bewees onder druk te kunnen standhouden. Alain Van Kemseke startte niet zo goed maar eindigde sterk terwijl de klasse van Teuben Doggen Erembodegem - Eendracht Meldert 1 -3 T.K. Meldert - S.K. Herdersem 1-1 S.K. Erembodegem - Schroevers Moorsel 9 - 0 R.C. Haaltert - S.K. Aalst 1 - 3 Juventus Schoonaarde - Wilskracht Gijzegem 0 - 5 V.J. Baardegem - Wilskracht Moorsel 2 -1 F.C. Denderleeuw (res.) - Wilskracht Hofstade 1 - 0 - S.K. Aalst ging verrassend, maar verdiend winnen op eerste provincialer R.C. Haaltert. Haaltert, dat aantrad zonder haar spitsen Van Den Stockt en Patrick De Bolle, speelde vrij slordig. Het kwam nochtans eerst op voorsprong via een own- goal van Frank Duwez. Wilfried Van Royen bracht met een strafschop de bordjes in evenwicht. Hugo Verbestel (1-2) en Karei De Jaegher (1-3) legden de eind cijfers vast. - T.K. Meldert diende in haar thuiswedstrijd tegen derde provincialer S.K. Her dersem vrede te nemen met een gelijkspel. De plaatselijken klommen na een kwartier op voorsprong via Guido De Leeuw, die scoorde op pass van Erwin Michiels. Pas een kwartier voor het einde bracht Dirk Année de stand op 1 -1na een voorafgaand buitenspel van een Herdersemspeler. De strafschoppen eindig den op 2-2. - Een andere merkwaardige uitslag is de 9-0 overwinning van S.K. Erembodegem aan huis tegen Schroevers Moorsel. Schroevers blijft ook dit seizoen het zwakste broertje van vierde provinciale. Robby nauwelijks moet aangehaald worden. Peeters is zeker en vast ook een mee valler als rechtsback. Tegen St. Ni klaas kunnen we volgende week al iets meer weten. We zijn nog altijd in onze voorbereidingsperiode. Ër wordt elke dag getraind gedurende zes weken en te Brecht werd er op dne dagen tijd negen maal getraind. De resultaten die we nu halen zijn dus bijgevolg van minder belang. De eerste kompetitie wedstrijd te Berchem moeten we er staan. Het zal vast een hele klus wor den want de Antwerpenaars hebben zich goed versterkt». Slecht nieuws is er in verband met Ferrera die een vier tal weken inaktief zal zijn wegens een teenkwetsuur. Sergeant was terug ge kwetst aan de lies waar hij vorig sei zoen eveneens mee sukkelde. De kwetsuur van Johan Dierickx is waar schijnlijk niet zo erg als aanvankelijk gevreesd werd. Voor de Aalsterse supporters wordt het nu wachten tot 11 september wan neer Eendracht uitkomt tegen Harel- beke voor de kompetite voorateecmer: hun ploeg in eigen huis nog eens aan het werk kan zien. De rest van de oefenpartijen worden buitenshuis gespeeld en voor de beker en de eerste kompetitiematch geldt hetzelfde. (JVL) Het programma van E. Aalst zondag 14 augustusverbroedering Geel-Eendracht Aalst, donderdag 18 augustusDiegem- Eendracht Aalst zaterdag 20 augustusSt. Niklaas- Eendracht Aalst zondag 28 augustuswaarschijnlijk Turnhout - Eendracht Aalst (Beker van België) zondag 4 september: Berchem-Een- dracht Aalst (eerste kompetitiematch) Vierde Provinciale S.K. Terjoden heeft de degradatie naar vierde provinciale niet kunnen ontlopen. De «giant-killer» van derde provinciale (tegen vrijwel alle kopploegen werden meerdere punten behaald) liet teveel punten liggen tegen de zgn. mindere goden. Gebrek aan trefkracht en een tekort aan de nodige concentratie in der gelijke wedstrijden, volgens de bestuursleden. Dit seizoen begint S.K. Terjoden terug vanop nul. Erwerd een nieuwe trainer aangeworven. Het is de in het Aalster- se welbekende Willy Belton. Zijn taak is nu om van S.K. weer een degelijk, solied geheel te maken. De titel halen is niet zozeer een noodzaak. Koolstraat 159 Schoolstraat 54 9300 Aalst 053/21 25 56 Handbal Voetbal Tennis Ski Een sportzaak met ERVARING. k.l.Ufr. ^e/ctyi/cuz/Aisi^esi> e/v éwasid, cue/a/eMeszAioesgeAejuric^, wajucv ^asiAe^erAs ueeel ute/ xcuzd .0ort/me^ 57, 9390 /tfevctes&txn, 3/el. 053/77.51.34 'A Op de transfermarkt kocht S.K. Terjo den volgende nieuwe spelers Karei Holvoet van Eendracht Win- nik Erwin Rombout van S.K. Erembo degem Van Patro Herdersem (K.V.S.) komt Mare Lambrecht. Verder keerde Guy De Kerpel (reser- ven Verbroedering Denderhoutem) terug alsook Dirk Lobijn en Luc Van Londerzeel (beiden van S.K. Aaigem). Volgende spelers verlieten S.K. Terjo den Gino De Kerpel naar Leeuwkens Teralfene Frans De Greve naar S.K. Erembo degem Johan Huylebroeck naar Munk- zwalm. S.K. Terjoden neemt dit jaar niet deel aan de Beker van de Denderstreek. Het neemt echter wel deel aan het tor nooi van Eendracht Nieuwerkerken (schaal «De Parel») dat dit jaar georga niseerd wordt elke zondag van de maand augustus. Naast S.K. Terjoden en de inrichtende klub zijn ook nog F.C. Edixvelde en V.C. Ede van de partij. Nu zondag, 14 augustus, speelt S.K. Terjoden tegen V.C. Ede. (Robby) Derde provinciale Het pas gepromoveerde Wilskracht Gijzegem staat een moeilijk seizoen 1983- 1984 te wachten. Het bestuur verkoos geen nodeloos geld te verspillen aan nieuwe spelers. Het blijft echter vertrouwen stellen in haar trainer Frans Roe- landt en het behoudt de kern van vorig seizoen. Niemand werd dus aangekocht (alleen enkele juniores die aan Juventus Schoonaarde werden uitgeleend, keren naar de oude stal terug), maar ook niemand verliet de klub. Het scheelde echter niet veel of groen zwart zag haar spitsenduo, Patrick Verleyen en Stefaan Vereecken, naar andere oorden vertrekken. Zo werd vooral de naam van Patrick Verleyen meermaals vernoemd in Lebbeekse kringen. Men stak het aan het Konkel- goed niet onder stoelen of banken dat de Gijzegemse «Witte» prijsschutter bovenaan op hun verlanglijstje stond. Maar goed voor Wilskracht dat beide aanvallers gebleven zijn, want men hoopt natuurlijk dat ze ook dit jaar brokken zullen maken. Ondertussen begonnen de trainingen reeds. Alhoewel, in tegenstelling tot andere clubs die reeds één of twee weken bezig waren, begonnen de trai ningen pas op 2 augustus. Geen nood echter, volgens Frans Roelandt, want de spelers hebben elk indivi dueel geoefend. Wilskracht heeft ook al enkele wed strijden achter de rug. Eerst werd er geoefend tegen Robur Moerzeke en vorige zondag ging men van start in de Beker van de Denderstreek. Het werd een probleemloze 0-5 overwinning tegen buur Juventüs Schoonaarde. Alvast een goed begin (Robby) Ken je ook wantoestanden in Groot-Aalst Help ze ons opsporen Heb je een feest of blijde gebeurtenis te vieren. Onze lezers weten het ook graag Telefoneer na 16 u. en... we komen ter plekke met of zonder fotograaf. 053/77 62 94. EENS EN VOOR ALTIJD. Uw verdeler: Putstraat 15 9392 MELDERT-AALST Tel02/452 71 84

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 9