allmilmö GARNISTYL JAARBEURSFUTSEN 36e JAARBEURS keukenspecialisten een Maisteriaar kan nïef alles weten of kennen officiële allmilmö dealer Steenland 7A 9300 AALST s 053/70 19 52 Vrijblijvend alle inlichtingen Wilfried Taerwe, reisconsulent voor Ten Bel Touring TEN BEL TOURING, Keizerstraat 16/18, 2000 ANTWERPEN - Lie. A 1159 aümM bea jo de backer Steenweg Aalst-Ninove 6 9470 Denderleeuw Tel. 053/66 86 45 12 - Nieuwe Gazet van Aalst - 26 augustus 1983 Wist U dat de Jaarbeurs nog ieder jaar ingezegend wordt door Deken De Vos van Aalst Blijkbaar steunt dergelijke inzegening meer op traditie dan op een vraag van het feestkomitee of van de exposanten. Aan de ingang van de Keizershallen zelf komt in grote gekleurde letters het woord "Welkom" voor. Het zijn dezelfde letters die sinds enkele jaren ook gebruikt worden voor de opsmuk van het Aalsters stationsgebouw met Karnaval. Meteen wordt nogmaals bewezen dat nieuwigheden niet altijd veel moeten kosten. Reeds bij de eerste dag bleek het dat de warmte in de expositieruimte nog steeds één van de grote problemen is van de Jaarbeurs. Vooral in de aanbouwtent was de hitte soms ondraaglijk. Ditmaal was de Aalsterse brandweer niet present om het dak nat te spuiten en er aldus voortezorgen dat de temperatuur in de tent met enkele graden zakte Wat nog steeds een probleem vormt is de plankenvloer in de reuzetent. Deze is op bepaalde plaatsen dringend aan herstelling toe, wil men vermijden dat één of andere onachtzame bezoeker struikelt en zich kwetst. Telkenjare is het opvallend hoe het stadspersoneel, dat voor de Jaarbeurs werkt, zich inzet. Ditmaal waren het de stadselectriciens, die soms tot laat in de nacht dienden in te staan voor de electriciteitskoppelingen van de onder scheiden standen. Hierbij rees er wel een probleem doordat iedere exposant een verliesstroomschakelaar diende te bezitten, wat blijkbaar niet voldoende en nadrukkelijk medegedeeld werd. Daardoor waren stadspersoneelsleden zelfs enkele uren voor de officiële opening nog druk aan het werk. Verleden jaar was er heel wat herrie, doordat de brandweer verboden had dat men nog langer in de Jaarbeurs zou roken. Mede als gevolg dat dit verbod niet of nauwelijks opgevolgd werd, is dit verbod schijnbaar niet langer aan gehouden. Nu wordt opnieuw in heel wat standen gerookt tegen de sterren op. Zeker in de verbruikersstanden is de rookgeur zo op te snuiven. Een kontrole op de blusapparaten in de standen werd niet uitgevoerd. van 20 tot en met 29 augustus '83 Neem nu Leê .6 of 7 km van uw deur, maar toch een gans andere mentaliteit. Ledenaars bekijken zelden of nooit de Aalsterse reklaambladen I Voor hen is er «Het Reklaamblad van Lede», al meer dan 35jaar. En wij wagen het niet één bus over te slaan I En met Erpe, Erondegem, Oordegem, Papegem, Impe, Smetlede, Wanzele, Serskamp en Wichelen erbij zijn dat 12.000 gezinnen die ons blad doorpluizen. Ken je «Het Reklaamblad van Lede» Wij sturen je graag een proefnummer en het voor delig advertentietarief. Of beter nog vraag net aan de reklamemannen van «De Nieuwe Gazet van Aalst». Of verkoop je misschien niet graag aan Ledenaars Ons adres Nieuwstraat 19, 9310 Lede - tel 053/70.01.71 - 21.37.87. Overtrekken, herstellen en vernieuwen van salons, zetels, stoelen, kussens, enz. Specialiteithoreca-inrichtingen Fabrikatie ontwerp kopy TEN Graag ontvang ik O Ten Bel brochure O Inlichtingen omtrent uw overwinteringsprogramma O Afreizen tegen speciale voorwaarden Naam Adres PostkodeGemeente Telefoon I OUde Vismarkt 7(tegenover oud hospitaal) 9300 aalst l® 053/77 12 23 toonzaal: open alle dagen van 9 tot 20 uur; ook zaterdag en zondag tot 18 uur maandag gesloten. uitgebreid gamma schoolgerief gespecialiseerd teken- en schildermateriaal grafisch materiaal etsen, boetseren fotokopie alle drukwerken (typo-offset)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12