uioon SERAV Verbazend Garage ROND PUNT GARAGE ROND PUNT t3™ AALST Braderij en zomerkarnaval Koolstraat 1983: een eivol programma MRIIHTMG SUZUKI SUZUKI Zeer interessant maar kortlopend initiatief van voor SUZUKI ALTO MOET ER 61 ZAAI O?? Wie een Suzuki Alto koopt vóór 30 september, krijgt: 1extra lage prijs 2. 1 jaar gratis onderhoud 3. mits superminimale toeslag omniumverzekering 4. zeer speciale voorwaarden voor financiering Niemand kan U deze UNIEKE VOORWAARDEN aanbieden Waag uw kans Tel. 053/77 72 80 Nieuwe Gazet van Aalst - 26 augustus 1983 - 3 AKV De Sjiepeerekes MOLENSTRAAT 70 AALST 21 76 08 As ek nekier bepeis ONTg! Op vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 september viert de woon- en winkel wijk van de dekenij Koolstraat opnieuw de stilaan vermaarde braderij- en zomerkarnavalfeesten. Huwalijksiijsten Geschenken Voor de achtste maal richtte AKV De Sjiepeerekes een kaatstornooi voor karnaval- groepen in. Dit jaar waren er niet minder dan twintig ploe gen. D iekoebellen haalden de grootste beker binnen, welke hen door prins Balou werd overhandigd. De Jet kommen- tarieerde het hele gebeuren. De Kornissesloipers werden tweede, gevolgd door Weir en Schiefregtoever. (JC) En hoewel de organisatoren boordevol ideeën en plannen zitten om de aan trekkelijkheid van de feesten te verho gen, dienen zij te ervaren dat het inrichten van spektekals stilaan onbe taalbaar wordt. Maar, een traditie van 129 jaar (begonnen met de Meule- schette-ommegang, over de Kapelle- kenskermis tot de huidige festiviteiten) mag niet zó maar verdwijnen en dank zij de inzet van een paar «doordrij vers» uit de wijk werd ook dit jaar voor een schitterend programma gezorgd. Programma Doorlopend, van vrijdag tot zondag: café-terras, barbecue, autoshow, attrakties en koopjes, vrijdag, 9 september 13 uur: braderij Koolstraat en aanpa lende straten. 20 uur: café Romeo: kermisbelotting, 1.500 fr. vooruit inleg beker. 20 uur: Romans Place: gerrebolling naar 100 kippen. 20 uur: café Mic-Mac meetschuiven. zaterdag 10 september: 9 uur: braderij Koolstraat en aanpa lende straten. 10 uur. doorlopende discotheekpro gramma's. 13 uurtekenwedstrijd voor de jeugd met de medewerking van de Nieuwe Gazet van Aalst. 14u.30, 15u.30, 16u.30: poppen theater. 15u.45: Jiu-Jitsu-demonstraties door Rupa Aalst. 16 uur: korfbalwedstrijd K.C. Ago-K.C. Appels. 1 7 uurloopwedstrijd voor de jeugd. 20 uur: café Mic-Mac: zangwedstrijd. 20 uur: Romans Place: gerrebolling naar 100 kippen. 20 uurcafé Kapelleken kermisbelot ting, 1.000 fr. vooruit inleg. 20 uur: zaal Kapelleken: ACV-CM- familiefeest. 20 uurverkiezing Voil Jeanette 1983. zondag 11 september: 11 uurplechtige muzikale openlucht mis. 13 uur: braderij Koolstraat en aanpa lende straten. 15 uurverkleed kinderdefilee (tot 15 da z'ons vroeger joren. as men nog nor 't schoei ginken. ge kendj go peizen hoe lank dat dad al lein es, lierden sporen... Zé. 'k weit het nog zu goed hein, alle mondjaogen mochte men iet van hoois meibringen, mor ni mieras 'n zeiker somme, kwestje van allemaan zuveil meigelèk geloyk te schaokelen en da mochte men tèn on de miester geiven. De dienen most dad allemol opschroyven en da geldj wird tèn op eh spoorboeksken' gezetj. Op 't enje van 't joor kreige men tèn da spoorboeksken mei en zu hoeiveereg as 'n wiekloois trokke men domei nor hoois. Want wajjer hooin gespoord. En 't er kwamp dor zelfs nog intrest op oeik En oeik nog op ander manieren wird er ons in gepompt wa da sporen was. Ge kentj dad hein 'n appelken ver den dest. De krekel en de mier... En in 't begin van 't nief schoeljoor kost het gebeiren dammen dor tèn iveranst 'n kromme lat kreigen meh de letteren op van die kas woor dat die spoorsengskes wirten opgezetj.. 'k Kaan dor niet va zeggen, as ek dor naa op verompeis moen ek bekennen dat da toch wel iet ooitgedoon heit Want de die ba wie dat dad insleig. awei, de die hemmen gelierd wat da sporen es. En veil op die manier allicht on heer oygen hooizeken gerokt of hemmen heer op d'ien of d'ander manier kennen opweirken Op die manier waar de Stoot zen kinjeren opkwieken... Mor naa Djuu toch, naa zolle ze 'k weit-ni-wa ooitvinnen omdagge toch ghiele- gans a goeste zotj kroygen van nog iet te sporen, opzoyn te leggen of op te potten. In de plosj van de mensjen op te kwieken es de stoot beizeg meh allemaan te miskwieken. Wie da zennen dést afgeknabbeld heit en zen appelken opzoyn geleid, den dienen moet ochiere g'holpe werren. 't Akkoerd. imand dad ooit zè weirk valt, mag g'holpe werren, mor moeten 't tèn attoyd dezélde zen die doveir moeten afdjokken 'k Peis dat er veil sikkelerkes zen die vergeerd en gespoord hemmen - zonder heer doveir te kért te doeng - die gesoyferd en gereiked hemmen en in heer zelve gezeid azoei zelle men op onzen aan dag. as men nimmer 'n kenne weirken en in ons pinsjoentjen goon, toch ni zitten te sikkelen... Kom. peis ne kier hoeveil dad 'n broeid kosten oever, lodj ons zeggen, twintjeg joor - en naa. Ver ten nog te zwoygen oever eh pintjen bier. 't Er werd mier verdindj. joot. mor toch ni deir allemaan zee En van den andere kant werre men veil mier afgetroesjeld. Wajjer zen op ne moment gekommen dagge nog moeielèk kentj sporen, want ge'n kentj zuveil ni boysporen as dad alles opsloot. En dad es ni gezond 'k Weit er oeik die heer sengskes beleid hemmen meh 't gedachtméh mèh pinsjoentjen en da betjen intrest boy, kaan ek menne plang trekken... Soyn annen neis. zeit de stoot naa. Zé wajjer zeilen dor agaa ne kier mier belastink gon van afhaven. En wa kennen die sikkeleers dor teigen doeng Jakkes En door 'n zeilen de sendekoten heer oeik al woyneg van oontrekken Jaja, de krekel en de mier... Most Lafontaine naa nog zen fabelkes schroyven, 'tzol de krekel zen die liepmans gespeldj heit, meh zeh zwèrt geldj nor de vremden es, binsjt dat de mier op heer... dinges, mag boyten De toyden veranderen. Mor ze 'n verbeiteren der ni op. En zied'er goy 'n ooitkomst oon hè, ikke ni zee. Most ek naa nog ne kier klein zen en verom nor 't schoei goon. 'k zol milledjie men sengskes nimmer on de miester geive zee. 'k Kocht er meh liever smokkelink meiPETJEN jaar). Verkiezing Miss en Mister Koolstraat 1983. 18 uur: zomerkarnavalstoet. 19 uurstreetparades door de deelne mende muziekkorpsen. 20 uur: weggeefprijzenspel, trekking zomerkarnavaltombola met als hoofd prijs «Leef een maand gratis op kos ten vande Koolstraat». (JVG) SUZUKI Alto 3-deurs. 133.350 BF 25 BTW Deze nieuwe kompakte 3-of 4- deurs steekt zo boordevol pientere ideeën, dat hij u meteen in de ver leiding brengt. Vooreerst is er zijn verhouding komfort/afmetingen ruime plaatsen voor 4 personen op minder dan 3,30 m1 Verder is er het uitzonderlijk rendement van zijn dwarsgeplaatste motor en voorwielaandrijving. Een bijzonder vernuftig uitgedachte, robuuste en kompakte 800 cc motor. En zeer eenvoudig. Resultaat: minder onkosten, minder onderhoud en meer kilometers per liter benzine. En tenslotte een pittige lijn, een verfijnde uitrusting en veel punch.. Werkelijk alles om u in de verlei ding te brengen!... Is ook verkrijgbaar met automa tische versnellingsbak

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 3