1 WEMBLEY AALST MODE MAATWERK Eendracht gewipt door vierdeklasser Eeklo the best one uuillocx video club Garage carrosserie Felix VERSTRAETEN 7e specialisatiejaar Eerste speeldag voetbalcompetitie 1983-1984 Supercup Setok O.C. Aalst - Tijl Snas0-2 Videofilms 100 fr./3 dagen K.T.A.een modieuze stijl De videoclub die weet wat video is MTSA Uitslagen 1e speeldag aan het Koninklijk Technisch Atheneum Ledebaan 101 AALST Tel. 053/21 99 77 Inschrijvingen en inlichtingen: elke werkdag van 10 tot 12 en van 14 tot 16 uur. De pilootschóol voor moderne beroepen. KONINKLIJK TECHNISCH ATHENEUM LEDEBAAN, I0I .TEL.053 21.99.76 NIEUW Voor de eerste maal in Aalst Nieuwe Gazet van Aalst - 2 september 1983 11 Beker van België Het komende voetbalseizoen kondigt zich niet rooskleurig aan voor Eendracht Aalst. Na een zware nederlaag bij St, Niklaas werd er nu ook verloren bij vierde klasser Eeklo. Aalst verliest daardoor een kasstuk tegen een eersteklasser. maar speelde in de oefencampagne amper een paar wedstrijden goed. Vermeulen startte het seizoen goed Trainer Borremans was na afloop van de match erg ontgoocheld over de inzet en ingesteldheid van sommige spelers. «Ik had gevraagd met pressievoetbal uit te pakken, maar de eerste helft zette Eeklo ons onder druk en kwa men we 2-0 achter. Er werd gewoon weg zonder inzet gespeeld, de hou ding van sommige spelers kan ik ook moeilijk begrijpen. Zo kan het onmo gelijk verder, er vallen zeker koppen. Haleydt speelt tegen Berchem niet. Rudy heeft talent en ervaring te koop maar haalt het gewenste niveau niet meer. Hij vroeg zelf wel om vervangen te worden, omdat hij licht gekwetst was maar hij zal moeten verbeteren om vaste keus te blijven. Peeters, Die- rickx en Ferrera ontgoochelden me overigens ook. Wanneer de geves tigde waarden niet voldoen krijgen de jongeren een kans, wat niet wil zeg gen dat iemand die uit het elftal ver dwijnt afgeschreven is voor de rest van het seizoen. De beste spelen, ik Kalender van zondag 4 september 1983. Aftrap te 17 uur als gevolg van het wereldkampioenschap wielrennen op de weg voor beroepsrenners. - U.E.F.A.-Juniores Eendracht Aalst - R.C. Harelbeke zaterdag 3 septemberl 983 te 15 uur op het - Tweede provinciale B V.K. Pollare - Eendracht Meldert - Derde provinciale D S.K. Aalst - Eendracht Nieuwerkerken S.K. Herdersem - F.C. Herzele Wilskracht Gijzegem - Wilskracht Moorsel - Vierde provinciale F terrein van S.K. Aalst F.C. Edixvelde - S.K. Aaigem - Vierde provinciale G S.K. Erembodegem - S.K. Terjoden V.J. Baardegem - Opdorp S.K. Welle - Doggen Erembodegem Wilskracht Hofstade - S.V. Outer T.K. Meldert - Iddergem Schroevers Moorsel is vrij. Het ziet er naar uit dat de eerste supercupuitgave gewonnen zal worden door Tijl Snas. Tijl mag zich tegen AZ een nederlaag met een doelpunt verschil veroorloven om deze beker te veroveren. O.C. Aalst^ startte nochtans goed en in een geharrewar trof het zelfs de deklat. De bezoekers kwamen echter in de daaropvolgende fase op voor sprong. Philippe Hélin ging van ver zijn kans en de bal verdween in het dak van het doel. Onder impuls van een uitstekende Bart Eelbode toog Snas verder in de aanval, maar verder dan een knal tegen de onderkant van de deklat kwamen de bezoekers niet. Na de koffie poogde O.C. Aalst terug te komen maar kon nooit echt voor dreigend gevaar zorgen. In het slot- kwartier gooide de thuisploeg alles in de aanval maar het was André Cop- pens die op tegenaanval de wedstrijd besliste. Verdiende zege van Snas alhoewel O.C. misschien ook een doelpuntje verdiende. (JVL) MOORSELBAAN 86 AALST 053,21 Z475 Gentsesteenweg 211 9300 AALST Tel. 70 03 59 Nieuwe en okkassiewagens carrosseriewerken MAZDA - AALST kan me niet veroorloven met namen rekening te houden, de resultaten moeten er onmiddellijk komen. Met Schets, Suarez en de jonge Peter De Vos heb ik talentrijke spelers achter de hand om in het typeelftal te passen. Zolang de aanvallers onvoldoende ge steund worden zullen we ook weinig tot scoren komen. Teuben ging in de tweede helft 'mee in de aanval en Van Roy scoorde tweemaal, ook Limpens deed het de tweede helft wat beter. Gelukkig kunnen we voor zondag waarschijnlijk Sergeant recupereren. Hedwig trainde reeds mee met de A- kern en is konditioneel op peil. De houding van Milco De Rijck daar entegen begrijp ik niet. Omdat hij niet onmiddellijk in het fanionelftal stond daagde hij vorige week dinsdag en donderdag gewoon niet op voor de trainingen. Zaterdag stuurde hij even eens zijn kat voor de reservenwed- strijd. Hij zou wel wat meer geduld aan boord mogen leggen, tenslotte werd hij als twintigjarige nog maar pas getransfereerd van een vierdeklasser naar een tweedeklasser». (JVL) Zaterdagkompetitie eerste afdeling Melckenbeeckvr.-Blauwe Vlam 3-0 Tinne Boys - Giwo 0-5 FF. Bartan - Lada Boys 1-1 Rayo Espanol - Endoka 2-1 Onder den Toren - Heizijde 1-0 Rode Duivels - Cobila's 3-1 Camu - Boterhoek 0-1 tweede afdeling Leeuwerik - Royal Sportief 6-1 De Kroon - Heipias 1 -0 De Hert - Excelsior 0-4 't Walleken - Jong Timarcha 5-2 't Kloksken - G.M.I.C. 10-0 Apostelken - Breughels 5-3 Musica vrij. Zondagsreeks Amapola - Rode Roos 1 -2 Sportkring - Sportief81 2-3 IJsboerke - Star Boys 2-0 Sunset - Ooievaars 3-0 Gipak - t Duifken 3-0 Nieuwe Wijk - Koszen 2-0 Real Familial - Timarcha 6-1 Adelaars - Pano 4-1 Programma voor 3 september eerste afdeling Heizijde - Melckenbeeckvr. Meert Onder den Toren - Giwo De Sutter Bartan - Tinne Boys Dalschaert Lada Boys - Rode Duivels D'Herde Camu - Cobila's Van Campenhout Rayo Espanol - Boterhoek Van Belle Blauwe Vlam - Endoka Floris tweede afdeling Musica - Leeuwerik DeSwaef De Kroon - Kruis Coppens Heipias - Den Hert DeTroch 't Walleken - Excelsior Velge Jong Timarcha - Breughels Van Schuylenbergh Apostelken - G.M.I.C. DeGrieck 't Kloksken - Royal Sportief De Neef zondagsreeks, 4 september 't Duifken - Adelaars Ooievaars - Gipak Sportief 81 - Sunset Rode Roos - Sportkring Star Boys - Amapola Timarcha - IJsboerke Koszen - Real Familial Pano - Nieuwe Wijk De Sutter Meert Van Belle Floris Livingbird Dalschaert De Meyst D'Herde Ken je ook wantoestanden in Groot-Aalst Help ze ons opsporen Heb je een feest of blijde qebeurtenis te vieren. Onze lezers weten het ook graag Telefoneer na 16 u. en... we komen ter plekke met of zonder fotograaf. 053/77 62 94. Café (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen. Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78, AALST 053/77 13 90 De leerlingen van de afdeling «Mode-kleding», hebben ons op maandag 29 augustus aangenaam verwelkomt aan stand 6 van de Aalsterse Jaarbeurs. Veel kijklustigen konden genieten van de doorlopende show met niet minder dan 100 modellen variërend van kinder- tot dameskleding, van zomer-, strand-, vrijetijds- naar feest- en winterkleding. Kies de opleiding «Mode-Kleding». Kies een beroep met toekomst in de kleding nijverheid en distributie. Een job in de kleding Mogelijkheden genoeg Vraag ons de voorlichtingsbrochure over de opleiding «Mode-Kleding», uit gegeven door ITCB (Instituut voor Textiel en Confectie van Belaië). NIEUW Enig in Aalst. Aan het K.T.A. Ledebaan 101, 7de specialisatiejaar «Mode-Maatwerk», aansluitend bij de afdeling «Mode- Kleding». Weg met de oude benamingen en methoden. Nieuwe aanpak

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11