SQUASH Melckenbeeckvrienden 't Kloksken en Rode Roos aan de leiding T.K. 'T BRAEKEVELD binnenkort Comar Sport 4 - MFC Molenbeek 4 OP LEERKONTRAKT aanbieden na 19 u. Overzicht 3e Provinciale D Ghislaine Van De Voorde 053/78 56 09 Leo de Bethunelaan 31 AALST Strafzitting MTSA Oude Gentbaan 56 9300 AALST s 053/21 41 80 DAMES KAPSALON Maquillage Manicure Quartz-zonnetunnel Specialiteit: mechen met zilverpapier bruching OP AFSPRAAK Uitslagen jeugdvoetbal Provinciale voetbalkalender van zondag 25 september 1983 Uitslagen MTSA wij zoeken een modern en beleefd meisje met goed voorkomen 12 - Nieuwe Gazet vau Aalst 23 september 1983 Door een ruime 5-1 overwinning thuis tegen Wilskracht Moorsel, staat Een dracht Nieuwerkerken reeds na drie speeldagen alleen aan de leiding. Eendracht leidde reeds bij de rust met een confortabele 2-0 na doelpunten van Walter Van der Biest. In de tweede helft liep geel-rood uit tot 3-0 met een doelpunt van Danny Steenhoudt. Toen milderden de bezoekers via Willie. Nieuwerkerken liet Wils kracht nooit in de wedstrijd komen. Het liep nog uit tot 5-1 met doelpunten van Arijs en Peter Wellekens. Meteen de eindstand. Wie het ook schitterend doet is de ploeg van Frans Roeland, nl. Wils kracht Gijzegem. Groen-zwart startte de competitie met weinig ambities, maar prijkt nu toch al op een mooie tweede plaats en telt vijf punten op zes. Zondag werd aan huis verdiend ■gewonnen van F.C. Herzele, Wilskracht nam onmiddellijk het initiatief in handen, maar het was Herzele dat met een vrijschopdoel- punt op voorsprong kwam. De snedige acties van Wilskracht lever den voor de rust echter geen gelijk maker op. Na de koffie begon Gijze gem aan een non-stop offensief, met verschillende kansen als gevolg. Tien minuten voor affluiten was het echter zover: De Winne werd in het straf schopgebied foutief gestopt en de scheidsrechter wees kordaat naar de witte stip. Patrick Verleyen zette de strafschop om: 1-1. En vijf minuten voor het einde van de wedstrijd zorgde Stefaan Vereecken voor een verdiende 2-1 overwinning. Na een nederlaag en een gelijkspel heeft S.K. Herdersem nu ook een overwinning op haar actief staan. S.K. behaalde een krappe 1-0 thuisover winning tegen F.C. Vlierzele. De Cock scoorde een kwartier voor het einde, toen de bezoekende goallie de bal niet voldoende onder controle kreeg. S.K. Aalst kwam aan huis niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen F.C Mere. Het begon nochtans allemaal vrij goed voor de thuisploeg. De oranje-groenen eindelijk met Karei De Jaegher erbij trokken van meet af aan ten .aanval. Het zette enkele knappe aanvallen op, maar de bezoekende verdediging liet zich niet verschalken. Toch kwam S.K. in de eerste periode nog op voorsprong. Bij een hoekschop trapte Wilfried Van Royen de bal vallend in het dak van het doel: 1-0. Tegen het S.K.-offensief kon Mere in de eerste helft niets opbrengen. Slechts de laatste tien minuten van de eerste helft kwam Mere enkele keren gevaarlijk opzet ten. Na de rust kregen we hetzelfde scenario. S.K. Aalst dat de wedstrijd controleerde en een counterend F.C. Mere. S.K. kreeg diverse kansen, maar zowel Gary De Kinder, Johan Spanoghe als Karei De Jaegher misten. Halverwege de tweede helft kwam Mere (eigenlijk niet onver wacht) op gelijke hoogte. Met een af standschot vanop zo'n 20 a 25 meter belandt de bal via de onderkant van de dwarsligger achter de rug van doelman D'Herde in het doel1-1Na dit doelpunt krijgt Mere meer vat op de wedstrijd. Toch is het S.K. dat nog de beste kansen krijgt. In de72ste minuut wordt de ijverige Hugo Verbestel in het strafschopgebied onderuit ge haald. De daaropvolgende strafschop van Karei De Jaegher wordt echter knap gestopt door de Meredoelman. De falende Johan Spanoghe werd nog vervangen door Piet Nijs, maar het was duidelijk dat S.K. zijn beste pijlen verschoten had. De stand bleef tot het einde onveranderd en Mere verliet niet onverdiend de Haring met één punt. (Robby) MTSA Melckenbeeckvrienden prijkt alleen aan de leiding in de eerste afdeling van de zaterdagkompetitie. Onder Den Toren moest nipt de duimen leggen tegen Rode Duivels. Luc Van Hauwermeiren was voor Melckenbeeckvrienden andermaal de spelbcpalende figuur. Hij bereidde het eerste doelpunt voor en Elie Verhofstadt kopte prachtig binnen. Na de rust verdubbelde Elie Verhofstadt de score en Adriaan Steghers scoorde tegen na een voorzetschot. Rayo Espanol won na een doelpunten- rijke en spektakulaire match met bet kleinste verschil van Ladaboys dat aanspraak mocht maken op een pun- tendeling In de tweede afdeling blijft 't Kloksken ongenaakbaar. Bij Jong Timarcha lukte het terug een half dozijn doelpunten. De wedstrijd was er met tien minuten vertraging begonnen door de staking van het sta- kingspersoneel. De match was amper 10 sekonden aan de gang toen oppor tunist Eddy Coudron reed scoorde. Coudron trapte even later een fraaie hoekschop die door Ascoop binnen- geknikt werd. Nog voor de rust scoorde De Wolf nog tweemaal tel kens op aangeven van Coudron die Zaalvoetbal llnationale Laatste sekonden tellen ook Molenbeek welke vorig seizoen nog deel uitmaakte van de hoogste afdeling kende een bliksem- start. De klok had maar enkele sekonden afgetikt of Comar Sport stond reeds in het krijt met 0-1, een doelpunt van Notfort. De Aalstenaars vonden zelf niet eens hun draai, want na 10 minuten was het zelfs 0-2. Comar kwam zich gelei delijk in de aanval mengen en zo kon De Jaegher na vrije trap de stand op 1 -2 brengen. Voor de rust klom Comar zelfs tot winst op met goalsvan Van Caenegem en Van Vyle Johan. Na de pauze ging de match een niet al te zuivere kant op. Dertien minuten verstreken en Comar mocht zelfs 4 maal na elkaar een hoekschop nemen. Een tegenaanval welke daaruit voort vloeide zag zich verrijkt met een mooie kombinatie Oplyrius-Van der Stoken, welke de stand in evenwicht bracht. Vanaf dat ogenblik was het anti-voet- bal. De Brusselaars mochten zich gelukkig achten dat het niet verder kwam dan één straftijd (Aelterman J.P.). Comar kon deze verzwakking niet benutten om op voorsprong te komen. De tijd vorderde. Na fout op De Jaegher kogelde deze zelf de bal in het Molenbeeks doel Zenuwen sta pelden zich op in de laatste sekonden. De vrijstaande Oplyrius kon ongedekt na hoekschop een laatste maal de tou wen van het Aalsters doel bol zetten. Een sterk spelend Comar-team kreeg de haver met (A.M.) 11/9 Efsee-TufTuf 0-1 Zenith - Terlinden 3-1 Eureka - Twentiers 4-1 Igrek - Kreja 0-1 Ypsilon - Tijl 0-6 Bosveld - Spokuon 1 -4 18/9 Pallieter - Tuf Tuf 2-5 Twentiers - Terlinden 1-13 Tijl - Spokuon 5-0 Efsee - Kreja 7-0 Eureka - Bosveld 2-3 Zenith - Igrek 1-2 Programma voor 25/9 Terlinden - Tuf Tuf (Osbr. B) Tijl - Twentiers (Osbr. A) Efsee - Pallieter (Osbr. C) Spokuon - Zenith (Dendermonde) Eureka - Kreja (Immerzeel) Ypsilon - Bosveld (Beukenhof) U.E.F.A.-juniores: S.K. Sint-Niklaas - Eendracht Aalst (zaterdag 24 september te 15 uur) Tweede provinciale B: Eendracht Meldert - Melsele Derde provinciale D Wilskracht Moorsel - R.C. Bambrugge F.C. Mere - Eendracht Nieuwerker ken F.C. Herzele - S.K. Aalst Panters Okegem - Wilskracht Gijze gem. werkelijk de figuur van de match was. Na de herneming kwam Jong Timar cha wat meer in de wedstrijd en t Kloksken leek tevreden met de ver worven voorsprong. In de slotfase dreven Coudron en Troch de score echter nogverder op. In de zondagsreeks deelden Nieuwe Wijk en IJsboerke de punten. Rudy Coppens bracht Nieuwe Wijk op voor sprong en twee minuten later verkeek Nieuwe Wijk de kans om verder uit te lopen. De IJsboerkedoelman stopte toen een strafschop. IJsboerke kwam tenslotte nog langszij na een own-goal van de plaatselijken. Sunset won uit bij Star Boys. Navarao en Rivera schonken hun ploeg de zege. Rode Roos gaf Gipak een 7-0 pandoering en prijkt alleen aan de leiding. (JVL) Speler Etienne Pauwels5 speelda gen geschorst vanaf 25 september. Speler Geert Van Hauwermeiren (Royal Sportief)9 speeldagen ge schorst vanaf 24 september voor Royal Sportief en 9 speeldagen ge schorst vanaf 25 september voor 't Duifken. Speler Dirk De Swaef (Pano)7 speel dagen geschorst vanaf 25 september. Endoka-Rode Roos uitslag 1-2 wordt 0-5. Strenge blaam voor Onder den Toren wegens gebrek aan organisatie. Strenge blaam aan Camu, terreinafge vaardigde te laat op de wedstrijd. Rayo Espanol - Endoka uitslag 2-1 wordt 5-0. Verwittiging aan FC Den Hert wegens gebrek aan organisatie. Scheidsrechter Van Campenhout wordt aangemaand zijn scheidsrech terblad beter in te vullen. Patrick Vertongen (Musica): uitslui ting voldoende. Scheidsrechter Joze De Swaef: 3 wedstrijden geschorst en bonusver- lies omdat hij geen speciaal verslag maakt voor speler Vertongen. Waarschuwing aan 't Walleken dat de voorgedrukte briefomslagen voor de wedstrijd bij de scheidsrechter aan wezig moeten zijn. Tinne Boys moet nog FF. betalen van de wedstrijden Bartan-Tinne Boys en Rode Duivels-Tinne Boys, zijnde tel kens 1500 fr. (JVL) Eerste afdeling zaterdagkompetitie Bartan - Melckenbegckvr. 1 -2 Onder den Toren - Rode Duivels 0-1 Camu vrij Rayo Espanol - Lada Boys 4-3 Endoka - Cobila's 0-0 Blauwe Vlam - Boterhoek 1 -2 Giwo - Heizijde 1-2 Tweede afdeling Leeuwerik - Den Hert 3-1 't Walleken vrij Breughels - Heipias 0-2 G.M.I.C. - Excelsior 2-2 Jong Timarcha - 't Kloksken 0-6 Apostelken - Royal Sportief 9-0 De Kroon - Musica 2-3 Zondagsreeks Sportief 81 - Adelaars 2-0 Rode Roos - Gipak 7-0 Star Boys - Sunset 0-2 Timarcha - Sportkring 2-4 Koszen - Amapola 1 -2 Nieuwe Wijk - IJsboerke 1—1 Real Familial - Pano 5-0 Ooievaars - 't Duifken 0-1 Programma voor 24 en 25 september Eerste afdeling Melckenbeeckvr. - Rode Duivels V.D. Veken Camu - Onder den Toren De Sutter Endoka - Lada Boys V. Campenhout Cobila's - Boterhoek V. Schuylenberg Giwo - Blauwe Vlam Van Belle Heizijde - Bartan D'Herde Tweede afdeling 't Walleken - Leeuwerik De Neef Heipias - G.M.I.C. Velge Excelsior - 't Kloksken Roels Jong Timarcha - Apostelken De Meyst De T roch Stadsfeld Royal Sportief - De Kroon Den Hert - Musica .Zondagsreeks Adelaars - Rode Roos Meert Gipak - Star Boys Floris Sunset - Timarcha Garcia Sportkring - Koszen Levingbird Amapola - Nieuwe Wijk De Sutter IJsboerke - Real Familial D'Herde Pano - Ooievaars Van Campenhout 't Duifken - Sportief 81 Olympia Burst - S.K. Herdersem Vierde provinciale F Bavegem - F.C. Edixvelde Vierde provinciale G Sparta Appels - Schroevers Moorsel S.V. Outer - T.K. Meldert Doggen Erembodegem - S.K. Teqo- den Opdorp - S.K Erembodegem Lebeke - Wilskracht Hofstade Rapid Lebbeke - V.J. Baardegem Katholieke sportfederatie Hoké Erembodegem leed bij leider Den Hert Welle een zware nederlaag Aan de rust prijkte er reeds een 3-0 stand op het scorebord. De Moor(2) en Stevens scoorden voor de thuisploeg Lievens knalde nog wel tegen de paal maar Welle liep verder uit langs Nevens die nog tweemaal raak trof. Tien minuten voor jtijd redde Christiaens de eer voor Erembodegem Patro Herdersem begon erg goed bij Neder- zwalm en kwam op voorsprong langs Dirk Verleysen Luc Aelbrecht kwetste zich even later en de ingekomen Bart Muylaert knalde onmiddellijk nummer twee binnen. Na de-herneming kwam de thuisploeg echter terug en in de solomi nuut werd het zelfs nog 3-2 Patro had voordien enkele doelrijpe kansen gemist en had recht op minstens een penalty, maar de homereferee deed of zijn neus bloedde. (JVL)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12