BOSCH "De sterkste troef van de Bosch "linnenverwenner"?, Zijn zuinigheid!' JOZEF MICHIELS Bouw haalt fors uit Een nieuwe start Herdersem haalt volle pot Waterpolotomooi ZNA De Bosch wasmachine verwent uw wasgoed want hij heeft een speciaal programma voor elke soort textiel en voor elke hoeveelheid was. ELECTRO DISCOUNT S KEUKENS I PEUGEOT 205 AALST 34 0° 176.000F 16 Nieuwe Gazet van Aalst 25 november 1983 Den Broek Welle werd door Patro Her- dersem met kurkdroge 3-0 cijfers huis waarts gestuurd. De eerste helft kon de wedstrijd reeds gespeeld zijn. Patro zette de bezoekers onder bestendige druk maar kwam echter moeilijk tot scoren. Jacques De Witte verzilverde een van de vele doelkansen na een persoonlijke doorbraak EENS EN VOOR ALTIJD. Uw verdeler: Putstraat 15 9392 MELDERT-AALST Tel. 02/452 71 84 Schmitt had een ruime bijdrage bij de zege van Okapi. Zowel de spelers, het bestuur als de coach waren zich bewust van het belang van deze wedstrijd Verliezen betekende nog dieper wegzakken naar een uitzicht loze positie in de rangschikking, winnen kon Okapi nieuwe kansen bieden De ac teurs binnen de lijnen begonnen dan ook zeer zenuwachtig aan deze wedstrijd wat duidelijk invloed had op het scorever loop. De eerste korf werd pas na 2 mi nuten genoteerd. Okapi speelde bijzon der krampachtig en het was pas na het inbrengen van verloren zoon Luc Famay dat de ploeg beter vat kreeg op de tegen stander. Ook Schmitt was met 13 punten bijzonder verdienstelijk in de eerste peri ode. De rust werd bereikt met 7 punten voorsprong en Okapi dacht dat de buit vrijwel binnen was. Men had echter niet gerekend met een enorm gemotiveerde Pepinster dat in enkele minuten een ach terstand kon ombuigen in een 13-pun- tenvoorsprong. Opnieuw was het echter Famay die met een 5 op 6 Okapi weer op het rechte spoor bracht, hierbij flink ge holpen door Schmitt (3 op 3). Positief voor Okapi is wel de opvallende prestatie van de 18-jarige Dirk Schellinck Famay deed zijn geslaagde come back. Hier zien we hem in duel met Renier. die 11 punten aanbracht. Deze junior heeft zeker voldoende capaciteiten om het verder waar te makenNa deze hoop gevende thuisoverwinning heeft Okapi nog tal van topmatchen - in de staart van de rangschikking - op zijn programma. De volgende uitwedstrijd tegen oude glo rie Lier kan de barometerstand van onze tweedeklassers verder aanduiden Vast staat dat de relatie tussen coach Gust Acke en de spelersgroep sterk ver beterd is in vergelijking met zijn voorgan ger Er wordt nu drie maal per week in tensief getraind wat de fysieke conditie zeker ten goede komt. Acke heeft wel andere spelopvattingen dan zijn voor ganger Ook hij streeft ernaar bepaalde automatismen in te bouwen, maar laat meer ruimte voor een persoonlijke inter pretatie door de spelers Ook de moei lijkheden met Luc Famay schijnen van de baan te zijn. Een gesprek met Marc Cor nells. o.a op aandringen van Herman Van Den Brouck, kon hem overtuigen op nieuw deel te nemen aan de clubactivi teiten Een overigens succesvol weder- optreden (PVB) Na de herneming kreeg men hetzelfde spelbeeld en Chris De Cock en Luc Ael- brecht verhoogden de score Verdiende overwinning van de Herdersemnaren die door deze zege terug voeling met de top van de klassering krijgen. Patro staat weliswaar zevende geklasseerd, maar telt amper drie punten achterstand op de tweede geklasseerde Het B-elftal hield bij Denderwindeke tot twintig minuten voor tijd stand. Toen kwam de thuisploeg via een own-goal op voorsprong. Even later kwetste doelman Dierickx zich nog en viel ook een veld- speler gekwetst uit, zodat de gastheren de weg vrij hadden om verder uit te lopen De Herdersemse verdediging werd nog enkele malen opgerold en de thuisploeg haalde het tenslotte met forfaitcijfers. (JVL) Bedrijfsvoetbal Voor het opmerkelijkste resultaat zorgde ongetwijfeld Bouw dat Callebaut B op een half dozijn goals trakteerde. Jules Diaz was de grote figuur van de match, hij scoorde liefst driemaal. Een Callebaut verdediger met een own-goal, De Schrijver en Merckx stonden voor de overige doelpunten in VVTTA stond aan de rust reeds met 0-2 cijfers in het krijt tegen het A-team van Callebaut. De Cock en Van Den Steen zetten hun ploeg op rozen. Na de koffie dikte Thoen de voorsprong nog verder aan. Post had het moeilijker dan ver wacht tegen Intercom. Calloens scoorde na vijf minuten welis waar het openingspunt maar even voor de rust scoorde Boone tegen Linthout en De Veylder, na een jaar inak- tiviteit wegens voetbreuk wederoptraden en tilden na de rust de thuisploeg naar de overwinning. Amylum zorgde voor een hevig verweer bij Honda. Schollaert knalde de thuis ploeg op voorsprong, maar Van Der Gucht kon op de 25ste minuut gelijkma ken. In amper twee minuten tijd was het lot van Amylum echter bezegeld. Matthijs en Guns zetten in deze korte tijdspanne de netten bol. De wedstrijd Saf/Somati werd een matte partij waarin beide teams de nadruk op de verdediging legden Het zag er im mers lange tijd naar uit dat dit duel op een scoreloze draw zou eindigen. Een kwartier voor tijd schonk De Swaef Saf deze zo begeerde zege. (JVL) Uitslagen Honda - Amylum 3/1 Saf - Somati 1 /O Post - Intercom 3/1 VVTA - Callebaut A 0/3 Bouw - Callebaut V 0/6 Programma voor 26-11 Desatex - Bouw Callebaut B - Honda Amylum - VVTTA Callebaut A - Post Intercom - Saf Okapi - Pepinster70 - 63 Na eeo schijnbaar niet eindigende reeks nederlagen is Okapi er eindelijk in geslaagd nog eens een vuist te maken. Alhoewel de gasten sterker waren dan verwacht, werd de vier puntenmatch verdiend gewonnen. Katholieke Sportfederatie Op sportief gebied werd dit vriend schappelijk treffen een succes, alhoe wel het publiek niet zo talrijk was komen opdagen. Organisatorisch was er niets aan te merken, dit dank zij de stuwende leiding van E. Robbrecht, de plaatselijke keeper. In de eerste drie matchen waren KZNA en Ware- gem de ongeslagen ploegen, zodat in de slotmatch de beslissing moest val len. 't Was pas in de laatste minuut dat het beslissende doelpunt gemaakt werd. Waregem won het pleit met 7-6. Hier mee werd de traditie dat Aalst niet van Waregem kan winnen voortgezet. Waregem haalde het dus vóór Aalst, Beveren, Menen en Wetteren. De laatste testmatch voor de kompeti tie heeft plaats in het stedelijk zwem bad op 27/11 /83 om 15 uur tegen La Louvière. Supporters op post. 5 portieren, 5 zitplaatsen. Een komfortabel nummer. Kom gerust met z'n allen Met pak en zak Er is plaats zat voor 5. Brede en volkomen vlakke koffer (slim bedacht achterophanging verzonken in de vloer), de achterbank volledig of voor de helft neerklapbaar Qua komfort, legt de 205 u in de watten. 170 topsnelheid. Een vinnig nummer 80 DIN pk, 170 topsnelheid, van 0 tot 100 km /u m 11.6 sek (205 GT). scherpe klauwen heeft de Peugeot 205 En een geslepen techniek: motor m aluminium, boven liggende nokkenas, 5-versnellingsbak. vloeiende lijnen... 3,9 liter* per 100 km. Een uniek nummer. Brussel-Nice zonder één keer te tanken. De 205 (50 liter- tank) heeft lak aan pomphouders Hij kan 't zich ook permit teren een CX van Ó.35 en een uiterst gunstige gewicht vermogensverhouding. Idem voor de benzine versie die met meer slokt dan zo'n profijtige 4,3 liter per 100 bij 90km/u (UTAC-normen) Inspelend op de gegevens van deze tijd, hoeft de 205 slechts een onderhoudsbeurt om de 22.500km Qua zuinigheid is de 205 fenomenaal Bestaat in 7 uitvoeringen Met 4 verschillende motoren van 954 tot 1768cc. Telkens 6 jaar gewaarborgd tegen doorroesten Peugeot 205 diesel, bij 90km/u (UTAC-normen). Eendra chtsuaat 25% btw).

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 16