SPORT IN AALST Garage carrosserie Felix VERSTRAETEN Vlot combinerend Eendracht stuit op stoere Lierse- verdediging Tijl Snas straft Blauw Wit af Kamillekes zorgen voor stevige repliek Honda klopt Post Edixvelde incasseert forfait-score Eendracht Meldert slaagt in opzet Eendracht na tweede doelpunt weggespeeld. Gentsesteenweg 211 9300 AALST Tel. 70 03 59 AUTOBANDEN BEN0IT DE SMEDT fdn/iïÉj jouw ploeg komt niet genoeg in de belangstelling Wij doen er iets aan Tel. na 19 u.053/77 62 94. Nieuwe Gazet van Aalst 24 februari 1984 11 U.E.F.A.-Junioren Eendracht Aalst - S.K. Lierse 1-3 Ook vorige zaterdag slaagden de Aalsterse U.E.F.A.'s er niet in om nog eens een over winning te behalen. Tegen S.K. Lierse liepen de wit-zwarten van trainer Van Liefferinge hun twaalfde seizoensnederlaag op. Op het moeilijk bespeelbaar S.K.-terrein gingen de Eendrachters het best van start. Zij namen het eerste half uur vol ledig voor hun rekening. Enkel op hoek schoppen dreigden de Liernaars Zoals vrijwel elke week combineerden de Aal- stenaars erg vlot Alles liep gesmeerd tot aan het strafschopgebied. De afwerking liet echter te wensen over. Eendracht dreigde enkel met afstandsschoten, vnl. van Kris De Saedeleer maar die gingen ofwel naast ofwel waren ze té zwak. Op de 35ste minuut kwam Lierse op voorsprong. Een hoekschop werd in eer ste instantie weggewerkt De bal beland de bij een Lierse middenvelder die van net buiten het strafschopgebied zijn kans op doel waagde, net toen hij weggleed. De bal belandde in de winkelhaak. Een lucky-goal, maar Eendracht stond toch achterAmper vijf minuten later werd het 0-2. Bij een vrijschop vanop links kon een ingelopen Liernaar aan de tweede paal ongehinderd inkopen. Na rust begon Eendracht met veel inzet aan de achtervolging, maar .iep steeds te pletter op de goed georganiseerde Lierse verdediging. Halfweg de tweede helft waagden de Eendrachters nog een man netje meer vooraan en achteraan werd nog enkel man-tegen-man gespeeld. Zonder resultaat echter. Tien minuten voor tijd verhoogde Lierse de score tot 0- 3. Een Lierenaar trapte van buiten het strafschopgebied de bal op de vuisten van doelman Tombeur en de terugge sprongen bal werd door een goed ge volgde Lierenaar in het doel getrapt. Pas vijf minuten voor tijd redde Eddy Moerman de eer voor Eendracht met een Setok Voor het opmerkelijkste resultaat van de speeldag zorgde Tijl Snas dat amper met negen man Blauw Wit partij moest aeven en zijn gereputeerde tegenstander gewoon van het terrein speelde. zijn tweehonderdste match kon in zijn jubileummatch scoren. Stijlemans (2) en De Keyser maakten de overige doelpunten en voor O.C. scoorde Van Lysebeth tegen. Dressel was erg goed bij schot tegen Wembley. Van Der Biest en Beckaert met respektievelijk drie en twee goals waren in hun dagje. De grote figuur was echter Patrick Ceupens die vier maal raak trof. Rudy en Frans Ceu pens lukten de overige treffers. Stadsfelt redde de eer voor Wembley. (JVL) Uitslagen Wembley - Dressel Groen Wit - O.C. Aalst Apostelken - Opwijk Tijl Snas - Blauw Wit De Pluim - Leeuwerik Moorselbaan - KL'11 Programma voor 25 februari: Blauw Wit - Leeuwerik Van De Velde AZ'77 - Groen Wit Borms De Pluim - O.C. Aalst De Smedt Dressel - Snas De Boelpaepe Apostelken - Wembley Van Goethem De Blauw Witdoelman diende zich liefst acht maal om te draaien. Hélin (3), Eelbode (2), Ives Van Mieghem, Chris Van Mieghem en Buiterijs maak ten de goals. Leeuwerik had het geweldig moeilijk bij De Pluim. De Pluim hield geruime tijd gelijke tred en kwam zelfs kort na de herneming dicht bij de openings treffer. De afwerking liet echter te wensen over en het waren de Lede naars die twintig minuten voor tijd de weg naar de netten vonden. De Pluim nam toen te veel risico's wat door Leeuwerik koelbloedig werd afge straft. Stammeleer, Nijs en Hunninck zorg den voor de overdreven winstcijfers. Groen Wit versloeg O.C. Aalst dat aan zijn vijfde opeenvolgende nederlaag toe is. De Erembodegemnaars scoor den tweemaal uit strafschop, terwijl de gasten eveneens een penalty benut ten. De Grom die vóór de wedstrijd nog door zijn bestuur gehuldigd werd voor Vervolg van blz.l vroeg op achterstand raakten moes ten we het spel maken en konden de Waaslanders counteren. We kregen nochtans ook enkel mooie kansen, maar wij beschikken niet over een duo Van Den Hende-Simoen. Deze twee individualiteiten maakten het verschil. Ze schakelen gemakke lijk een mannetje uit en scoren met de ogen toe. Wij zullen het moeten heb ben van keihard knokken. Vandaag liet de inzet echter te wensen over en ik begrijp dat trainer Borremans na de match woedend was. Ik wens over een medespeler geen kritiek te geven, maar het kwam toch aan het licht dat enkele spelers fysisch niet in orde waren. Kwetsuren blijven onze ploeg teisteren, nu moesten we Limpens onmiddellijk vervangen en Hedwig Sergant blijft met een slepende kwets uur sukkelen. Deze zware pandoering kan misschien een les betekenen voor de komende wedstrijden. Na een reeks zonder nederlagen staan we terug met beide voeten op de grond en weet iedereen voor zichzelf dat er nog zal hard moeten gestreden worden om de degradatie te vermijden». Het degradatiespook laat Aalst inder daad niet los. Gelukkig kon enkel Wuustwezel een puntje binnenrijven en blijft de schade beperkt. Zondag staat de reis naar Harelbeke echter op het programma. Een vier puntenwedstrijd die zeker niet magv erloren worden. Peeters en Deroy zijn wegens boekin gen geschorst en Sergeant is even eens erg onzeker. Men hoopt Limpens te kunnen recupereren en Cornelis zal heel waarschijnlijk ook zijn wederop- treden maken, maar hoe de ploeg voor zondag a.s. er zal uitzien blijft een open vraag. (JVL) 1-11 4-1 2-0 FF. 8-0 0-3 0-2 FF. strafschopdoelpunt. nadat Kris De Sae deleer foutief was gestopt. Zaterdag a.s speelt Eendracht xerug thuis, nu tegen S.V. Waregem dat net voor Eendracht Aalst gerangschikt staat met twee punten meer. Eindelijk nog eens een overwinning in deze vierpun tenmatch De ploeg Geert Tombeur. Dirk Raes. Marc Van Oost, Wim De Wolf, Chris Baeten. Bart Temmerman. Eddy Moer man, Eddy Vermoesen, Bart Corthals (Emilio Ferrera-Caro) Franky Van Box- stael (Gunther Van Der Steen) en Kris De Saedeleer Nieuwe en okkassiewagens carrosseriewerken MAZDA AALST Continental, Uniroyal, Michelin. Open: 8-12 u. en 13-18 u. zaterdag: 8-12 u en 13 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 Damesvoetbal 1e Nationale Kamillekes Aalst - Standard Luik2-4 Leider Standard Luik dat aan huis erg vlot won van Kamillekes had het deze maal niet breed tegen een erg goed draaiend flalsters elftal. Dierickx opende weliswaar de score, maar na dit doelpunt speelde Aalst resoluut de aanval. Ann Eeckhout was terug ongrijpbaar en betekende werkelijk een nachtmer rie voor de Waalse verdediging. Aan het kwartier knalde ze op de paal en even later werd ze in de strafschopzo ne foutief gestut. De scheidsrechter die dacht dat Ann nog bij de bal kon gaf echter in plaats van strafschop voordeel en weg was de kans. Nicole Verhofstadt bedreigde de bezoekende doelvrouw nog vanuit een erg scherpe hoek en spelverdeelster Trees Van Geert kwam nog enkele malen dicht bij de gelijkmaker, maar het was integendeel Luik dat verder uitliep. Bij een lichte duwfout van Annemie Van Damme wees de scheidsrechter naar de witte stip, wat uiteraard kwaad bloed zette bij de Aalsterse speelsters en aanhang. Trees Van Geert die niet akkoord ging met de beslissing van de scheidsrechter en dii al te duidelijk liet blijken werd tenslotte van het veld ver wezen zodat Kamillekes na de rust de leider met tien moest partij geven. Dankzij een geweldige inzet en een enorme werkkracht kwamen de Aal sterse meisjes echter terug in de wed strijd dankzij een doelpunt van Greta Van Hauwermeiren die met haar ge kende traptechniek een vrijschop in het Waalse doel lepelde. Na deze treffer nam Kamillekes echter al te veel risico's en het uitvallen van Trees Van Geert liet in het middenveld een te grote leemte na. Schumacher profiteerde hier duidelijk van en tilde Standard naar een 1-4 voorsprong. Bedrijfsvoetbal De subtopper Honda-Post kende een erg spannend verloop en werd met het kleinste verschil gewonnen door de thuisploeg. Diaz kon een misverstand in de Erem- bodegemverdediging optimaal uitbui ten en dan dit ene doelpunt had Honda voldoende om de volle buit bin nen te rijven. Post moest Honda wel enigszins gehandicapt partij geven, het moest een veldspeler in het doel opstellen omdat Marcoen met het eerste elftal van S.K. diende aan te treden. Callebaut startte erg snel tegen VVTTA en stond op het halfuur reeds 4-0 voor. Roels tweemaal, Rin- goot en Maes scoorden voor de Wie- zenaars. Eric De Wolf was de beste man op het veld, maar viel na de rust samen met zijn ploeg wat terug. Bouw tracteerde Intercom op een half dozijn goals. Hoeklandt, Eiger, Astok en De Jonge driemaal zetten de netten bol. Desatex had geen problemen bij Somati. De Wilde, Annouche, De Baerdema- ker en Tilburg knalden raak. Saf is blijkbaar de ploeg in vorm. Na een overwinning bij Desatex klopte het nu ook Amylum. Roelandt en De Swaef zorgden voor een riante uitgangsposi tie. Amylum kwam terug in de wed strijd via een strafschop ingeschoten door Nevens. Het laatste kwartier kwam de Safverdediging wel onder geweldige druk te staan, maar de gelijkmaker zat er voor Amylum niet in. (JVL) Uitslagen Callebaut B - VVTTA 4"° Honda - Post 1-0 Intercom - Bouw 0-6 Somati - Desatex °"4 Amylum - Saf 1 "2 Overzicht 4e provinciale TK Meldert - S. Moorsel4-1 Ondanks een barslechte partij kon Meldert de bovenhand nemen van de rode lantaarn. Bij de rust stond het 1- 1 (doelpunt van Roeland). Nadien walste de thuisploeg over zijn tegen stander heen en scoorde nog 3 x (2) Roeland, (1) De Vis. Hofstade: vrij. Baardegem - Iddergem1-1 Iddergem nam de eerst periode voor zich en kon op de 44' scoren langs De Coster. Baardegem combineerde nadien beter en had zich bijna bij het verlies neergelegd. Paal, deklat en keeper hadden het tot de 88' stand gehouden. Van Mulders bracht de draw (logisch) op het bord. Outer - Doggen: 1-1 De doelman van Outer heeft voor zijn ploeg zeker 1 punt behaald. De gast heren kwamen zelfs 1 -0 voor in de 20' maar kort nadien kon Vanderburcht de 1 -1later zou blijken de eindstand, reeds vastleggen. Terjoden - Opdcrp: 1-0 Kerhofs maakte (20') het enige, maar oververdiende doelpunt. Opdorp speelde 90' in eigen baklijn en kon 1 enkele kans afdwingen. Terjoden had het aartsmoeilijk maar had aan het kleinste verschil reeds genoeg. Erembodegem - Opdorp: 0-3 Verrassende nederlaag van Erembo degem dat toch beter kon. Opdorp werkte wel al tegen 100 en Erem bodegem faalde tegen 200 Eigen lijk hadden de punten verdeeld moe ten worden, maar voetbal en voetbal is twee Edixvelde - Serskamp: 0-5 Overdreven cijfers voor Serskamp, maar kon 5 x scoren door flaters in de thuisdefensie. Edixvelde miste het zelfvertrouwen van het volledige elftal en was te indivi dueel. Het creëerde wel een reeks open kansen maar voetbal is scoren en dat had Serskamp duidelijk begre pen. (PVDS) Even later zette Ann Eeckhout vijf Luikse verdedigsters, doelvrouw incluis in de wind en besloot op doel. Een teruggekomen verdedigster kon echter de bal in extremis nog uit het doel slaan. Greta Van Hauwermeiren trapte in eerste instantie de straf schop tegen het doelhout, maar omdat er reeds drie Waalse meisjes in het strafschopgebied bevonden toen ze nog moest trappen, mocht ze de strafschop hernemen en knalde toen raak. Er zat zelfs nog een derde doelpunt in nadat Ann Eeckhout, weer zij, op snel heid doorging en nipt naast besloot. Volgende week is er geen kompetitie en speelt het A-team tegen het B-elf tal. Het jeugdelftal speelt een voor wedstrijd tegen Zulte. Het provinciaal elftal won vriend schappelijke dankzij treffers van Carine Van Mellaert, Gina Van Der Steen en Mia Sergant. Kamillekes ontving een uitnodiging om aan een Paastornooi deel te nemen in het Franse Montauban. Barcelona, Reims, Rennes en nog enkele gerepu teerde ploegen zijn eveneens inge schreven. Of men op deze uitnodiging zal ingaan weet men echter nog niet. (JVL) Tweede provinciale B Herleving Vrasene - Eendracht Meldert: 1-1 Jeugdvoetbal Programma voor 25 februari Tuf Tuf - Efsee Terlinden - Zenith Kreja - Igrek Tijl - Ypsilon Spokuon - Bosveld Stand 1Tijl 20/34; 2. Tuf Tuf 20/32; 3. Pal lieter 21/31 4. Spokuon 20/29; 5. Ter linden 20/2p" 6. Efsee 20/27; 7. Bos- Immerzeel Dendermonde Osbroek C Osbroek A Osbroek B veld 20/22; 8. Twentiers 20/14; 9. Ypsilon 20/14; 10. Eureka 20/12; 11. Igrek 19/9; 12. Zenith 21/6. Uitslagen Tuf Tuf - Terlinden 1-1 Pallieter - Efsee 0-0 Twentiers - Tijl 0-6 Zenith - Spokuon 1 -3 Bosveld - Ypsilon 5-1 (JVL) De geel-blauwen van trainer Jacques Van Den Bergh waren zondag naar het Waasland afgereisd met de bedoeling een puntje weg te kapen bij het tweede geklasseerde Herleving Vrasene, de ploeg van ex-Beverenaar, Freddy Buyl. Het goed verdedigend Eendracht wist de Waaslanders in de eerste helft goed op te vangen en doelman Buyle werd in 'die periode slechts éénmaal echt op de korrel genomen. Hij redde echter uit stekend. Net na rust kwam Vrasene op voorsprong met een penaltydoelpunt. Meteen moest Meldert zijn verdedi gende stelling verlaten en werd de wedstrijd opener. Toch kwam Een dracht zelden tot een uitgespeelde kans. Pas in de 81 ste minuut kon Eddy Van Driessche tegenscoren. Toen de Vrasenedoelman de bal liet ontglippen was hij er als de kippen bij om de 1-1 op het bord te trappen. Meteen zijn dertiende kompetitietreffer. Eendracht behaalde dus voor wat het gekomen was; een gelijkspel. Opdracht vol bracht

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 11