Ytlaandaq, m'mV.WS.' Ajuinen vangen KOOP IN EIGEN STREEK. Kïnderkarnaval St.-Anna Centjes afhalen Werkten aan deze editie mee Gilles dansen... Bal van de Oude Garde De slogan van de Nieuwe Gazet van Aalst De Nieuwe Gazet van Aalst zoekt MEDEWERKERS sport algemeen nieuws ■«RSSfSM- 16 Nieuwe Gazet wan Aalst 9 maart 1984 Maandag 5 maart kwamen honderden mensen zich verdringen op de Grote Markt om de jaarlijkse «Ajuinenworp» mee te maken. Ajuinen kwamen van alle kanten. De menigte stampte, duwde en trok om toch juist de gelukbrengende ajuin te pakken te krijgen. De gelukkige winnaar was de heer Roe- landt uit de Hardingstraat nr. 9 te Her- dersem. (B.D.) De kinderen mochten bl] De Croock een zak met snoep halen. Het werd natuur lijk een ware overrompeling, (jc) Meeslepende muziek bijgestaan door honderden klompen, (jc) Hilde Gilbos Johnny Cassier Frank Boilaert Lieve Van Impe Peter Dauwe Karei Nijs Bart D'Hondt Luk Van der Helst Ingrid D'Haeze Boel Van de Plas De Lodderoeigen als eerste uit de bus. (jc) De eerste prijs bij de groepen zonder praalwagen, (jc) Een mooi zicht, de rondedans van de Gilles, (jc) Is mènne pa na weeraal of kafei (jc) Afgesproken spel. (jc) a Ti .saJ En nu vlug met onze prijs naar huis. (jc) Zoals steeds een massa volk voor de ajuinworp. (jc) De cantinière '83, Lieve Cornand, wordt door de voorzitter van de Oude Garde bedankt voor haar medewerking gedurende het voorbije jaar. (jc) De nieuwe cantinière '84, Jeaninne De Cubber, wordt door de vroegere canti- nières in de rangen opgenomen terwijl het orkest «La Madeion» speelt, (jc)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 16