Linsdaq Karnaval in de rustoorden De volle Jeanettendag De verbranding Nieuwe Gazet van Aalst 9 maart 1984 17 Niet iedereen schijnt even gelukkig met het plotselinge kamavalgeweld dat daar zo komt binnengewaaid. Waarom de bejaarden niet eens zelf aan bod laten komen en hen iets laten zingen of voordragen. Nu krijgen ze alles voorge schoteld en wordt er van hen geen inzet gevraagd. Ook oudere mensen kunnen best nog aktief zijn. (jc) DinsdagmorgenWel te rusten, (hg) Dinsdagmorge nEn is die winkel nu nog niet open... (hg) DinsdagochtendDe heren aanbidden opdat ik de nacht heb overleefd, (hg) Met de treurmars wordt de karnavalpop langs de foor rondgedragen. Honderden uitgeputte karnavalvierders zullen er toch nog een paar uurtjes bijdoen, (jc) Karnaval staat in brand, 't Was een goede karnaval. Leve karnaval 1985. Üc) Om 9 u. dinsdagmorgen brachten Prins Goebby, Kamiel en zijn Kamillekes, het Feestkomitee en burgemeester Uyttersprot een bezoek aan het rustoord St.- Job. Goebby zat zonder stem en kon dusgeen liedje brengen. Kamiel bracht met spirituele vondsten de zaal aan het lachen, (jc) Frans Wauters en zèn gazet met het sensatienieuws uit Aalst, (jc) Een groepje Rwandezen kwamen de Aalstenaars bedanken voor hun milde air- ten... (fb) Goebby en Jef van de Sjiepeerekes bij een welbekende Aalsterse figuur in St.- Lieven. De vrouw met de 2 bezemstelen, (jc) Van jaar tot jaar lopen er meer en meer voil jeanetten en sympatisanten in de stoet, (jc) Geef toe, Aalst heeft schoon «vrouwvolk», (jc)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 17