FRANCIS SMET Catharinisten geloven in sprookjes Jefkesbal, op hoofden lopen Rotaract circusbal Oude Garde en Cantinière Immerzeeldreef 3 1AALST - Tel. [053)21.66.79 Dealer DELMAC PVC en ALU-ramen - dubbel glas UW Nieuwe Gazet van Aalst 9 maart 1984 5 Eerste prijs dames: Sneeuwwitje. Cirkusfiguren en andere verkleden. Een thema opleggen is niet zo gemakkelijk. Veelal kiezen de karnavalisten voor het vrij initiatief. (JC) Twee zonnekoninginnen. (JC) Een klown op het cirkusbal mag zeker niet ontbreken. (JC) Een groepsfoto van de vroegere cantinières. (JC) De Cantinière 1983 hield thuis een receptie. Zij ontving een herinnerings schotel met de wapenschilden van Groot-Aalst. (JC) De cantinière werd afgehaald, nu op weg naar hun lokaal in de Korte Zout- straat. (JC) Het winnend koppel: Twie oiljsterse glascontainers. (JC) Zaterdag 3 maart ging de 49e editie van het Katrienenbal door. Het bal stond dit jaar in het teken van de «sprookjeswe reld», en de anders zo troosteloze Kei- zershalle werd op gepaste wijze omge toverd tot een sprookjeswereld waarin niets ontbrak. Tegen middernacht wer den de ruim 1500 aanwezigen vergast op het défilé, waarin een bonte mengelmoes van verkleden hun best deden om de zo begeerde eerste prijs weg te kapen. Uit eindelijk werden de prijzen dan als volgt verdeeld Eerste bij de dames was Sneeuwwitje, en bij de heren een Kar- navalmikroeb. Bij de koppels wonnen twie oilsterse glascontainers, en poo D'aan haalde het bij de kleine groepen. De Kerjezenezen sluiten het rijtje af met hun eerste prijs bij de grote groepen. Alles bij elkaar was deze 49e editie een bijzonder goed geslaagd bal, dat zeker een goede sfeerbrenger was. Nu is het enkel nog wachten op hun «Jubileumbal» van volgend jaar. (B.D.) De meest origineel verklede man bij de Katrienen. (JC) De winnaar bij de herenKarnavalmi- kroob. (JC) De winnaars van de kleine groepenPoo d'aan. (JC) Eerste prijs grote groepenDe Kerjezenezen. (JC) Zoals geen ander het kan, Kamiel hield er de stemming in. (JC)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 5