Uil %ondaq WIPVALST Leopold II gestrand op Aalst- karnaval Bal van de Ajuin i buiu m m urn UW DROOM"-" - ONZE ZORG JU 6 Nieuwe Gazet van Aalst 9 maart 1984 053/21 92 42 Geraardsbergsestraat 82 9300 AALST open maand.-vrijdag 9-12 - 14-18 u. zat, 9-12 u. Als wonen voor U meer berekent dan vier muren onder een dak kom dan kennismaken of vraag de kleurenfolder met prijslijst GRATIS ADVIES en ONTWERP. Zomerstemming, goeie temperatuur en vakantietoestanden deden denken aan de komende vakantie. (JC) Sneeuw en storm waren maar amper be daard zaterdag, of het karnavalstrand van centrum Netwerk liep gezellig vol zonnebaders. Zelfs Leopold II (alias Hugo Matthieu) was op de strandfuif Tussen de parasols en strandstoelen, windschermen, strandkabientjes, een lichtbeeld-zee en een geschilderde boot. De belangstelling van Jan met de Zots kap was groot genoeg om gezellig te zijn, maar een overrompeling werd het niet. Waren de echte zeefans dan toch echt naar zee getrokken Badmeester-kun- stenaar-dekorontwerper Jan De Nijs was er niet minder om in zijn schik Eén ding is immers aangetoondkarnaval kan ook kreatief (al weten alle karnavalisten het nog niet)(pd) MEER WEET BON Naam Adres Tel. Afm. grond Na het afsluiten van de inschrijvingen voor de verkiezing van de ajuinprinses en -koningin deden de volgende kandidaten mee voor de titel van Ajuinprinses - Murielle Van den Bremt uit Aalst - Ann Van der Roost uit Pollare Kathleen Heyvaert uit Aalst en Christel Rubbrecht uit Erembodegem. Tot ajuinkoningin wilden de volgende dames gekozen worden - Lisette Van Assche - Rita Van Cauter - Jeanine Heyvaert en Annie Liefferinckx, allen uit Aalst. De kandidaten moesten voor het behalen van de titel mooi en elegant gekleed een tango dansen met een zelf gekozen part ner. Tot ajuinkoningin werd Lisette Van Assche uit de IJzerenwegstraat 27 uit Aalst verkozen. Ajuinprinses '84 werd Christel Rubbrecht, Ninovesteenweg 44 in Erembodegem. Het orkest «Formatie 83» zorgde voor de muzikale omlijsting. Het bal van de ajuin wordt ingericht door de Vriendenkring «De Pelikaan» van de vrijwillige bloedgevers in samenwerking met het Rode Kruis. Met de opbrengst wordt aan de hartpatiënten in de kliniek een geschenk aangebodèn. Als belang rijkste medewerkers mö'gen de voorzitter de heer Hoste en de secretaresse Mw. Delmoitié vernoemd worden Een echte Schot en een onvervalste cantinière schijnen het goed met elkaar te vinden. Ondertussen doet een derde zich te goed aan het spirituele vocht uit het tonnetje van de cantinière. (JC) De ajuinprinses 1984: Christel Rubberecht uit Erembodegem Gebeurt er hier iets (hg) De reusachtige Stobbeleir. (bg) De ajuinkoningin 1984: Lisette Van Assche uit Aalst. (JC) De schepen van feestelijkheden in de koets, (hg) Akkerdzjie. peisde 'k ik, naa komt er dor toch gien voil zjannet op moi af zeikes, - 's woilens da'k e moindjag nor de stoet on 't zien ben. Men vraa direkt teige moi «Keje goi deinen misschien Ba nie'k masken... En tèn sjoer ik nog ne ker goe een reidelèk proeper voil zjan net, mèh vanoigens een voegelmoit en doorin een plakkotjen «Liever een voil jeannet as een keirnrakket In zén ander hand ooit 'n nog een ander plakkoot mè iet op in dezelfsten trant. En ten in iene kier val menne frang «Ba jo'ik, ik kaane'k ik deinen. D'ès ding- sken, alia naa kaan ik op zenne noam ni kommen. Allei, es bè de jonge kom- memsten.naa weit ik etde Zjos begot Awel awel. Rond 1 uur 30 kwamen de karnavaltreinen binnen, (hg) Je kon echt aan het strand spelen en zelfs met een bal spelen. (JC) Een parasol, een frisse drank en een ontspannen sfeer, wat wil je nog meer

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 6