®®®®®®®®®®®S V Makke Kamillekes eerste helft schaakmat gezet Moorsel geeft zich nog niet gewonnen ST.-JORIS Homë*inc Amapola wint derby van Sunset Eendracht moet 0-2 voorsprong prijsgeven KOOP IN EIGEN STREEK. Overzicht derde provinciale D Okapi Home-In - Lier reserven: 19 uur eerste ploeg20u.30 Voorwedstrijd BELOFTEN te 19 uur jj Supporters allen op post De slogan van de Nieuwe Gazet van Aalst 10 Nieuwe Gazet wan Aalst 16 maart 1984 1e Nationale damesvoetbal Kamillekes Aalst - Beerse: 2-3 Beerse hoefde niet eens op het gaspedaal te duwen om Kamillekes Aalst bij de rust op een 0-3 achterstand te plaatsen. Aalst speelde inspiratieloos en zonder inzet en stond na twee minuten reeds in het krijt na een own-goal van Marianne Van Der Steen. Even later tastte Ann Van Der Eecken mis en op het halfuur lukte Beerse nummer drie uit vrijschop. Na de herneming kregen we een heel wat strijdvaardiger Kamillekes te zien, wat onmiddellijk in een tegentreffer resulteerde. Ann Eeckhout ging op de solotoer en werd door de bezoekende portierster foutief gestopt. Greta Van Hauwermeiren knalde de strafschop onhoudbaar binnen. Veerle De Wint werd op haar beurt foutief gestopt, maar deze maal net buiten de fatale zone. Grete Van Hau wermeiren zette de vrijschop keurig om. Beerse dacht nog alleen aan het verdedigen van hun krappe voor sprong en een ontketende thuisploeg joeg de gelijkmaker fel na. Toen Veerle De Wint doorging en een bezoekende verdedigster zich genoodzaakt zag handspel te maken in de fatale zone bemerkte de scheids rechter echter geen strafschop zodat de gelijkmaker uitbleef. Op basis van hun uitstekende tweede helft verdien den de Aalsterse meisjes nochtans een gelijkspel, alhoewel er moet aan toegevoegd worden dat de match eigenlijk de eerste helft verloren werd. Het provinciaal elftal speelde 2-2 gelijk tegen Lokerse. Gina Van Der Steen scoorde de twee doelpunten. Zaterdag a.s. staat de moeilijke ver plaatsing naar Brugge op het pro gramma. Een puntendeling zou wel een succes zijn. Het jeugdelftal speelt eveneens te Brugge, dit als voormatch. (JVL) Bij Wilskracht Moorsel blijft men in het behoud geloven. Zeker nu er zondag gewonnen werd tegen «giant-killer» S.K. Vlierzele, een ploeg met nochtans veel ups en downs. Vlierzele was blijkbaar van de goede verrichting van de voorbije week tegen Nieuwerkerken nog niet volledig gerecupereerd en kreeg tegen de paars-witten van Jan Monsieur geen schijn van kans. Wilskracht speelde in zijn geheel een erg goeie wedstrijd. Bij rust leidde het met een wat magere 1-0 (een doelpunt van Podevijn), nadat het nog verschillende kansen had gekregen om de stand op te drijven. Na rust bracht De Neve Wilskracht op 2-0. Toch kwam Vlierzele nog even terug met een doelpunt van Renne- boog2-1Even later nam De Neve met een derde treffer alle twijfels weg. De derde seizoenszege van Moorsel lag meteen vast. In de algemene rangschikking blijft Moorsel wel laatste maar andert tot op twee punten van Panters Okegem en op drie van V.C. Ede en Sporting Sint- Antelinks. Inderdaad, alles is nog niet verloren voor Wilskracht Gehandicapt Nieuwerkerken zonder veel problemen Een verzwakt Eendracht Nieuwerker ken, zonder zijn vaste titularissen Danny Roelandt, Eddy De Saedeleer en Werner Van Hauwe, heeft op een erg zwaar veld uiteindelijk rustig af stand kunnen nemen van Olympia Burst. De bezoekers, die het meren deel van de tijd op de eigen speelhelft dienden door te brengen, hielden een goed uur stand tegen een drukkende thuisploeg, die tot dan geen opening had gevonden in de blauw-zwarte ver dediging. In de 65ste minuut opende Franky Triest de stand en nog geen tien minuten later lag de eindstand al vast via Danny Steenhoudt: 2-0. Voor Eendracht Nieuwerkerken kon digt zich nu zondag een zware zoniet de zwaartse verplaatsing aan. Het speelt op het veld van leider Schellebelle Een overwinning van Eendracht zou de miniem geworden titelkansen van Eendracht een flink stuk de hoogte in brengen Gijzegem geen loon naar werk Wilskracht Gijzegem heeft vorige zon dag aan huis tegen Osta Meerbeke een nieuwe, nipte nederlaag geleden 0-1 Net zoals in de vorige thuiswed strijd tegen S.K. Vlierzele werd ook nu met één doelpunt verschil verloren. Uit de vier laatste wedstrijden haalde Wilskracht geen enkel punt. In de eerste helft was Osta Meerbeke de meest aanvallende ploeg. De geel- blauwen kwamen al na tien minuten op voorsprong en de 0-1 ruststand was zeker niet onverdiend. Na rust gooide groen-zwart het over een andere boeg en ging ijverig op zoek naar de gelijkmaker. Deze kwam er echter niet want de afwerking liet deze keer veel te wensen over en wie niet scoort kan dus ook niet winnen S.K. Herdersem goalgetter gevraagd Hoe moeilijk S.K. Herdersem in deze competitie wel tot scoren komt, werd nogmaals aangetoond vorige zondag in de thuiswedstrijd tegen het bedreigde Sporting Sint-Antelinks. Met amper negentien doelpunten in drieëntwintig wedstrijden heeft S.K. de slechtste aanval van de reeks. Een doelpuntenmaker heeft John Lissens zeker broodnodig In een vrij zwakke match had S.K. Herdersem wel het meeste veldover- wicht, maar wist dit niet uit te drukken in doelpunten. De schaarse doelkan sen werden vooraan één voor één ver knoeid. Sint-Antelinks vergenoegde 'zich duidelijk met een gelijkspel en stelde aanvallend zeker niet veel voor. Doelman Chris Janssens sleet dan ook een rustige namiddag. s OKAPI STO-ssr*. mams. TAPIJTSUPERMARKT MTSA Leider Amapola bracht nu ook het derbytreffen bij Sunset tot een goed einde. Wim De Jonghe zette Amapola voor de koffie op rozen, maar een ontketende thuisploeg zou langs Pedro Rivera milderen en hun buren gedurende de tweede helft onder zware druk zetten. Igual, Galle en Rivera misten van een haartje de gelijkmaker, zodat Amapola overeind bleef, niettegenstaande Sunset op basis van hun betere tweede helft een punt verdiende. Adelaars moest riipt de duimen leggen tegen Real Familial. Jozef Coudron scoorde het enige doelpunt. Rode Roos haalde het eveneens met het kleinste verschil. Geert Bombeeck was de auteur van de Rode Roostreffer. In de zaterdagkompetitie won leider Mel- ckenbeekcvrienden overtuigend van Rayo Espanol. Voor het resultaat van de dag zorgde ongetwijfeld Lada Boys dat Cobila's op een afstraffing trakteerde. Cobila's lukte nochtans het openings- punt langs Callebaut, maar nog in dezelf de minuut kon Eddy De Boeck gelijkma ken. Amper een minuut later knalde Emiel Galle Lada Boys op voorsprong. Aan het kwartier lukte Cobila's de gelijkmaker langs Boumon die de bal tegen het net prikte nadat Wauters tegen de deklat ge knald had. Toen was het rijk uit voor Cobila's. Emiel Galle die in een grote dag verkeerde trof nog tweemaal voor de rust en driemaal na de herneming raak. De Boeck tweemaal en Troch deden even eens hun duit in het zakje zodat Cobila's met zware 2-9 cijfers verslagen werd. Toch wel een overdreven eindstand want Cobila's liet zich zeker niet onbetuigd, maar tegen het duo Galle-De Boeck was zaterdag nu eenmaal geen kruid gewas sen. (JVL) Strafcomité MTSA Strafzitting 1/3 voor 1 speeldag ge schorst Robert De Milde (Breughels) - voor 2 speeldagen geschorstFrans Dierickx (Apostelken en Koszen) - voor 3 speeldagen geschorstHerman Eeckhout (Camu) - voor 4 speeldagen geschorstGuy Cal lebaut (Camu) - voor 6 speeldagen geschorstSantiago Floris (Sportief 81 - Johan De Schenkel (Lada Boys en Sportkring) - Mark Van Hauwermeiren (Melcken- beeckvrienden en IJsboerke) - voor 8 speeldagen geschorstWilly De Wolf (Apostelken) - voor 10 speeldagen geschorstDirk Brusselmans (Heizijde) - Strenge blaam voor Johny Bellemans (Apostelken) - geschorst onbepaald voor minimum 3 jaarRudy Coppens (Camu en Nieuwe wijk) - voor 4 wedstrijden geschorstscheids rechter Ronny Van Belle - Gebrek aan organisatie voorDe Kroon, Blauwe vlam en Heizijde - wedstrijd Leeuwerik - 't Kloksken uitslag 1/4 wordt 5/0 FF. wapens munitie Molenstraat 29 9300 AALST Tweede provinciale B: F.C. Kerksken - Eendracht Meldert: 2-2 Eendracht Meldert moest vorige zondag noodgedwongen een riante 0-2 voor sprong prijs geven om uiteindelijk met een 2-2 gelijkspel vrede te nemen tegen F.C. Kerksken, een andere middenmotor uit de reeks. Meldert startte1 net zoals de week voordien tegen Sint-Gillis-Waas erg gezwind en stond al na dertien minu ten met 0-2 voor In de tiende minuut had Robeyns de score geopend en amper drie minuten later verdubbelde Eddy Van Driessche de stand. Het leek erop dat het een gemakkelijke uitoverwinning zou worden voor de geel-blauwen. De eer.ste helft verliep verder vrij evenwichtig. Kerksken kon de Meldertverdediging in die eerste periode vrijwel nooit in moeilijkheden brengen. Toch scoorde de thuisploeg nog voor rust tegen. Impens, de plaatselijke goalgetter, milderde tot 1-2 uit vrijschop. Na rust kreeg Eendracht Meldert het toch moeilijker. Kerksken ging op zoek naar de gelijkmaker, die er al vrij vlug kwam. In de 55ste minuut rondde Patrick De Cleene een persoonlijke aktie af met de gelijkmaker: 2-2. De wedstrijd bleef erg geanimeerd met verdere kansen langs beide zijden. Maar doelpunten vielen er niet meer. Al bij al een juiste uitslag. Strafzitting 9-3 - voor 2 speeldagen geschorstFrans Steeman (Onder den Toren) - voor 5 speeldagen geschorstKoen- raad De Knibber (Musica), Heiplas/Musi- ca wordt 5/0 FF. Scheidsrechter Kamiel Dalschaert ver liest bonus en wordt geschorst voor 3 speeldagen. - Uitsluiting voldoende voor Mare Verhof- stadt (IJsboerke) - Allerlaatste vermaning voor Blauwe Vlam wegens gebrek aan organisatie. - Gebrek aan organisatie voorRoyal Sportief, Nieuwe Wijk en Sportkring, Real Famial - Blaam aan scheidsrechter Ronny Van Belle deed geen controle op wedstrijd Amapola - Sportkring. (JVL) Uitslagen MTSA Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Melckenbeekcvr. - Rayo Espanol 6/3 Endoka - Onder den Toren 2/4 Cobila's - Lada Boys 2/9 Camu - Heizijde 2/3 Blauwe Vlam - Bartan 3/1 Giwo - Rode duivels 0/5 FF. Tweede afdeling Leeuwerik - 't Kloksken 5/0 Heipias - Jong Timarcha 1 /2 Royal Sportief - Excelsioruitg. G.M.I.C. - Musica 3/2 Breughels - De Kroon 9/2 't Walleken - Den Hert 3/0 Zondagsreeks Adelaars - Real Familial 0/1 Gipak - IJsboerke 0/1 Sunset - Amapola 1 /2 Pano - Sportkring 0/7 't Duifken - Nieuwe Wijk uitg. Ooievaars - Koszen 0/0 Sportief 81 - Timarcha 2/2 Rode Roos - Star Boys 1 /0 Programma voor 17 en 18-3 zaterdagkompetitie Eerste afdeling Rode Duivels - Melckenbeeckvr. (Van der Veken - grensrechters Levingsbird en Meert Onder den Toren - Camu Van Belle Lada Boys - Endoka Dalschaert Boterhoek - Cobila's De Sutter Blauwe vlam - Giwo Van Campenhout Bartan - Heizijde Garcia Zondagsreeks IJsboerke - Adelaars Garcia Amapola - Gipak Van Campenhout Sportkring - Sunset Boterbergh Real Familial - 't Duifken Meert Nieuwe Wijk - Ooievaars Dalschaert Koszen - Sportief 81 Floris Timarcha - Rode Roos Levingsbird Star Boys - Pano Van der Veken

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 10