SPORT M AALST Garage carrosserie Felix VERSTRAETEN Cercle Brugge - Kamillekes Aalst: 1-4 AZ'77 kampioen Aalsterse verdediging houdt opendeurdag Melckenbeeckvrienden wint topper bij Rode Duivels •ntt'm AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT Gentsesteenweg 21T 9300 AALST Tel. 70 03 59 Nieuwe en okkassiewagens carrosseriewerken 8 Nieuwe Gazet van Aalst 23 maart 1984 Continental, Uniroyal, Michelin. Open: 8-12 u en 13-18 u zaterdag 8-12 u en13-15u3C De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST 053/77.33.77 MAZDA - AALST Damesvoetbal 1e Nationale Kamillekes Aalst heeft zich uitstekend herpakt na de nederlaag tegen Beerse. Omdat het Aalsterse team theoretisch reeds gered is werden er enkele jongeren ingeschakeld. Zo kregen Gerda Lievens, die Hilde Daelemans verving omdat deze de match Standard-Herentals liever bijwoonde dan zelf voor Aalst aan te treden, Ingrid Claessens, Regine Meulemans en Gina Van Der Steen een kans. De test met de jongeren viel bijzonder mee, wat de einduitslag ongetwijfeld laat vermoeden. Brugge kwam nochtans op voor sprong langs Coopmans, maar toen Greta Van Hauwermeiren Ann Eeck- hout aanspeelde, intercepteerde De Sacht verkeerd en de bordjes hingen in evenwicht. Net na de rust bracht Nicole Verhof- stadt Kamillekes zelfs op voorsprong na een combinatie tus'sen Veerle De Wint en Marianne Van Der Steen. Ann Eeckhout die opgeroepen is voor de nationale ploeg voor de wedstrijd tegen Italië met Pinksteren, zette Aalst even later op rozen nadat ze enkele Brugse verdedigsters in de wind zette en succesrijk afrondde. Brugge kwam ei-zo-na terug in de wedstrijd toen de scheidsrechter voor strafschop floot toen Trees Van Geert de bal wegkopte in de fatale zone en dit beoordeeld werd als handspel. De toegekende penalty werd echter prachtig gestopt door Brenda Van Den Eeckhoudt. Door deze gemiste strafschop was Brugge wel enigszins aangeslagen. Ann Eeckhout profiteerde hiervan, maar werd voor de strafschopzone foutief gestopt. Vrijschopspecialiste Greta Van Hauwermeiren trapte de bal keurig over de muur heen tegen de onderkant van de deklat. Marianne Van Der Steen was echter uitstekend gevolgd en prikte nummer vier tegen het net Meteen een hartversterkende zege voor Kamillekes die bewezen hun plaats in de hoogste afdeling zeker en vast waard te zijn. Het jeugdelftal verloor de voormatch met 2-0 cijfers. De eerste helft hielden de Aalsterse meisjes gelijke tred maar na de rust nam Brugge afstand van de jeugdige Kamillekes na een prachtige match. Zaterdag a.s. speelt het eerste elftal aan huis tegen Begijnendijk De hui dige forme in acht genomen zit er vast puntenwinst in voor Kamillekes. (JVL) SETOK 0p de voorlaatste speeldag is de beslissing gevallen in de setokkompetitie. Na een maandenlang duel met Leeuwerik is AZ'77 erin geslaagd de titel binnen te rijven. Nadat Tijl Snas en O.C. Aalst de voor bije twee jaarAZ nipt klopten in de ti telstrijd is het uiteindelijk toch gelukt voor de Arendzonen. Leeuwerik en AZ'77 stonden zaterdag tegenover elkaar. AZ had aan een puntendeling voldoende om de eind zege vast te leggen. De Ledenaars kwamen echter bijzonder gemotiveerd op het terrein en liepen tot 2-0 uit. Matthijs strafte eerste een blunder van Ronny Verleyen af en even later knalde Johny Van Caelenbergh num mer twee tegen de netten. Nadat scheidsrechter Van de Velde tijdens de eerste helft AZ een strafschop onthield, kende hij de Aalstenaars na de rust een compensatiestrafschop toe, die prompt binnengeknald werd door Eddy Verleyen AZ zette toen alles op alles en kwam aan de gelijkmaker door een tweede strafschop In een geharrewar zag de scheidsrechter handspel in de fatale zone en Verleyen mocht zijn tweede penalty benutten. De Ledenaars waren het vanzelfsprekend met deze beslissing niet eens en protesteerden hevig. Hierop werd spelverdeler Johny Van Caelenbergh van het ter rein verwezen, zodat Leeuwerik numeriek in de minderheid was. AZ pakte de zaken na de gelijkmaker eerder voorzichtig aan en kon uitein delijk het beoogde punt binnenrijven, dat meteen goed was voor de titel. Groen Wit zorgde voor de verrassing door Tijl Snas in eigen vesting te klop pen. Nelis scoorde tegen eigen ploeg, maar De Grom tweemaal en De Maeght zetten de Erembodegemnaars op rozen. Wembley haalde het van O.C. Aalst met duidelijke cijfers. Verlee en Stads- feldt tweemaal schoten raak. In de slotfase miste Van Lysebeth nog een strafschop voor O.C. De Pluim haalde het van Apostelken. Jean-Pierre De Backeren Luc De Bac ker lukten de goals voor De Pluim. (JVL) Uitslagen Leeuwerik - AZ'77 2-2 Wembley - O.C. Aalst 3-0 Tijl Snas - Groen Wit 1 -3 De Pluim - Apostelken 2-0 Programma voor 24 maart: Dressel - Leeuwerik De Boelpaep Blauw Wit - De Pluim V.D. Velde Groen Wit - Wembley VanGoethem AZ'77 - Apostelken Borms Stand: 1. AZ'77 39; 2. Leeuwerik 36; 3. Blauw Wit 314. Snas 30; 5.Groen Wit 22; 6 Dressel 20; 7 O.C. Aalst 20; 8. Apostelken 19; 9. De Pluim 19; 10. Wembley 12. Giwo - Boterhoek Garcia Bartan - Endoka Levingsbird Rode Duivels - Rayo Espanol V. Belle Blauwe Vlam - Camu De Trogh Tweede afdeling Leeuwerik - 't Walleken Meert G.M.I.C. - Heipias De Neef t Kloksken - Excelsior De Sutter Apostelken - Jong Timarcha Boterberg h De Kroon - Royal Sportief Coppens Stadsfeldt Musica - Den Hert Zondagsreeks Adelaars - Amapola Gipak - Sportkring 't Duifken - IJsboerke Ooievaars - Real Familial Garcia Sportief 81 - Nieuwe Wijk Boterbergh Rode Roos - Koszen De Sutter Pano - Sunset Van Belle Starboys - Timarcha V. Campenhout Meert V.D. Veken Levingsbird Voetbal 2e Nationale E. AALST - WUUSTWEZEL 1/3 Na de smadelijke nederlaag tegen hekkesluiter Wuustwezel is Eendracht Aalst terug in volle degradatiestrijd verwikkeld. Hoe sterk het Aalsterse elftal vorige week op R. Jet voor de dag kwam zo zwak akteerde het zondag tegen Wuustwezel. Vooral de verdediging liet een erg onze kere indruk na. De Rijck had nauwelijks vat op Van der Ent, De Bolle werd meer dere malen voorbijgerend door de aal- vlugge Verbruggen en Cornelis en Van Kemseke akteerden eveneens erg zwak. Enkel Luc Limpens en Gerrit Muylaert speelden een verdienstelijke partij. Aalst speelde te voorzichtig. Aan huis tegen de hekkesluiter met amper twee spitsen en een overbevolkt middenveld aantreden vinden we toch een te voorzichtige aan pak. Akkoord dat men op R. Jet zo gaat spelen, maar aan huis zou Aalst zijn op papier zwakkere tegenstrever onmiddel lijk onder druk moeten kunnen zetten. Natuurlijk beschikt trainer Borremans over te weinig spitsen en ligt de grote fout in de aankooppolitiek. Welke ploeg in tweede klasse begint aan een nieuw voetbalseizoen met amper twee spit sen De Brusselaar moet echter roeien met de riemen die voor handen zijn en we hadden zondag van hem toch een of an dere gok verwacht. Zelfs bij een 2-0 ach terstand werden er amper risico's geno men. Toen we Borremans op zijn voorzichtige aanpak wezen, antwoordde hij ons het volgende«Op papier speelde ik met twee spitsen, maar zowel Limpens, De- roy als Muylaert mochten er offensief uit komen. Limpens en Muylaert deden dit, terwijl Deroy tegenviel. Ik verving hem trouwens omdat hij onvoldoende ren deert. Van Kemseke kon ik moeilijk ver vagen omdat Limpens dan terug te veel aan verdedigen moet denken De verde diging speelde een zwakke match. De Bolle begon de match slecht en was met- Ier heeft zich honderd procent ingezet en elke opdracht werd in de perfectie uitge voerd. WOORSHBAAN AALST Meerdere malen greep Van Der M'eulen gepast in. (ÈL) een alle vertrouwen kwijt en De Rijck ver loor alle kopduels. Het eerste halfuur was nochtans bevredigend. Na het bezoe kende doelpunt was het terug gebeurd Na een tegengoal is meteen alle cohesie zoek en verliezen de meeste spelers de Milko De Rijck veert hoog op bij een hoekschop doch Van Der Meulen kon de bal boven zijn hoofd wegwerken. (EU Na het openingsdoelpunt steeg het zelf vertrouwen en bewezen mijn spelers toch over een zekere technische bagage te beschikken. Verbruggen maakte het verschil. Deze snelle spits werd spijtig genoeg dit sei zoen te lang in het middenveld uitge speeld. Hij bewees hier vandaag dat hij door zijn snelheid een ganse verdediging te grazen kan nemen, alhoewel ik er wel moet aan toevoegen dat de Aalsterse verdediging eerder traag uitvalt. Wanneer we volgende week tegen Ha- relbeke kunnen winnen zijn we nog he lemaal niet veroordeeld». Wuustwezel is inderdaad zeker nog niet veroordeeld. Aalst evenmin, maar zon dag a.s. staat er terug een vierpunten wedstrijd op het programma. De ver plaatsing naar Overpelt kondigt zich te rug als bijzonder zwaar aan. Cornelis en De Rijck zijn geschorst, zodat er aan de verdediging zal gesleuteld moeten wor den. Waarschijnlijk zullen Van Kemseke en Dierickx in de verdediging uitgespeeld worden Suarez of Vermeulen zullen er bijgevolg van bij het begin bij zijn. Met een punt zou Aalst reeds erg tevre den zijn. (JVL) helft van hun waarde. Aan huis wil het blijkbaar niet vlotten, we zullen ons op verplaatsing moeten redden». De nieuwe Wuustwezelse trainer Huls- hoff miste zijn debuut niet. «Uiteraard ben ik erg tevreden» zei hij. «Iedere spe- MTSA In de hoogste afdeling van de zaterdagkompetitie heeft Melckenbeeckvrienden nu ook Rode Duivels teruggewezen. Met deze overwinning kan de Ledenaars niets meer gebeuren en mag men wel stel len dat de nieuwe kampioen in de hoogste afdeling gekend is. Rode Duivels speelde nochtans een erg verdienstelijke partij en mocht misschien wel aanspraak maken op een puntendeling. Net voor de rust kwamen de bezoekers op voorsprong langs Eddy Van Hauwermeiren. Na de herneming hield de bezoekende doel man zijn ploeg overeind en Eli Verhof- stadt nam zeven minuten voor tijd alle twijfels weg. Hekkesluiter Blauwe Vlam dwong een puntendeling af tegen Giwo. Bartan- Heizijde was een vrij bitsige partij waarin Geubels gekwetst diende afge voerd te worden naar het ziekenhuis na een botsing met Bartandoelman Monsieur. Bartan-speler De Backer werd uitgesloten na een zware over treding zodat de thuisploeg het moest rooien met tien tegen elf. Schoreels zorgde voor de rust bijna voor het ope- ningspunt toen hij krachtig op de dek lat besloot. Na de koffie kende hij dan toch succes op pas van Adriaan Steg- hers. Even later kwam Heizijde echter verdiend op gelijke hoogte langs Van Herreweghe. Boterhoek haalde het met het kleinste verschil van Cobila's dankzij een doel punt van Guy Baeyens. In de zondagsreeks had leider Ama pola het niet breed tegen Gipak. Juliaan Diaz en Wim De Jonge scho ten raak voor de leiders en Herman Persoons scoorde het tegendoelpunt voor Gipak. Pano zorgde voor een ste vige repliek bij Star Boys. Star Boys was echter beter in de afwerking. Marc Keymeulen en Patrick Hen- drickx troffen raak voor Star Boys. Timarcha zorgde bijna voor de stunt door Rode Roos een punt af te snoe pen. Zo ver kwam het echter niet. Geert en Guy Bombeeck scoorden voor Rode Roos, terwijl Guy Van Leu ven het doelpunt van het zeer ver dienstelijke Timarcha lukte. Nieuwe Wijk kende zoals verwacht geen problemen met Ooievaars. Dirk Verleyen tweemaal, Hugo DeTroch en Louis Van Den Hauwe maakten het verschil. In een matige partij sleepte t Duifken een punt uit de brand bij Real Familial. Etienne Van Sande opende de scoren uit een geharrewar en na een mistasten van de plaatselijke doel man kon Van Oost de gelijkmaker.bin- nenkoppen. (JVL) MTSA-uitslagen Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Rode Duivels - Melckenbeeckvr. 0-2 Onder den Toren - Camu 1 -3 Lada Boys - Endoka 4-3 Boterhoek - Cobila's 1-0 Blauwe Vlam - Giwo 1 -1 Bartan - Heizijde 1-1 Zondagsreeks IJsboerke - Adelaars 2-1 Amapola - Gipak 2-1 Sportkring - Sunset 3-6 Real Familial - 't Duifken 1 -1 Nieuwe Wijk - Ooievaars 4-0 Koszen - Sportief 81 1 -2 Timarcha - Rode Roos 1 -2 Star Boys - Pano 2-0 Programma voor 24 en 25 maart: Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Melckenbeeckvr. - Lada Boys Van Campenhout Heizijde - Cobila's Degrieck

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 8