VERKOOPZAAL 106 HAAL UW OLD-TIMER VAN STAL «Den Witten Leeu» VAN DER WAERDEN EN BIEDT MEER Lüübke Grote markt25 Aalst Café CHANTANT KUNSTPARADIJS A. VAN DURPE zetelgarnierder ?mmm 16 - Nieuwe Gazet van Aalst 27 april 1984 Oscar «Mouchoir»... Inkoop en verkoop van tweedehands meubelen. Restauratie van meubelen alle stijlen. Hergarnieren van salongarnituren, zetels, stoelen, enz. Roepzaal. Meubelen algemeen INTERIEURVERZORGING hi 053 2i 11 ¥3 Vanaf half mei elke vrijdag- en zaterdagavond Diverse optredens. Gratis toegang. DE LEEUW mwwhi- Taverne-Restaurant vakkundig herstellen verkoop antieke zetels Pontstraat 37, AALST Tel. 77 14 25 Zondag 24 juni organiseert F.V. Oude Gloriën Lede, in samenwer- ing mei de V .T.B.-V.A.B., een rondril in de streek van Aalst mei 2?fn; auio's™ nu"°'s- He» be,ref« een louter toeristische of derlirl ie8C,,aa,ml1ni1e,S ,e zien heef' mel snelheidswedstrijden ol dergelijke. Een opmerkelijk evenement ™-..°Ude .9'°r.iSn' e.en v"emging van tusse„ gu.30 en 10u.30 le Lindenveld 7 in «Uil entousiaste old-timer fans, werd onlangs opgericht, op 1 februari om juist te zijn. Het is een organisatie die zich bezig houdt met het behoud (en aanmoediging tot het behoud) van voertuigen méér dan 25 jaar oud. Enfin, samengevat kunnen we zeggen dat de F.V. Oude Gloriën een klub is van jonge mensen die op een entousiaste manier een vernieuwde kijk op het rallygebeuren willen «doordruk ken». Op zondag 24 juni e.k. organiseert de klub een rondrit doorheen de streek van Aalst (ongeveer 100 km.). Deze manifes tatie omvat een groot aantal voertuigen, waaronder een aantal unieke exempla ren. Ongetwijfeld zal deze gebeurtenis grote belangstelling lokken vanwege de liefhebbers van old-timers, en eveneens vanwege de plaatselijke bevolking. De voertuigen zullen verzameld worden op de Hopmarkt, waar ze een aantal uren ten toon staan. De eigenlijke start (vrij Hofstade), loopt over een aantal deelge meenten en is ongeveer 35 km. tot aan de Hopmarkt te Aalst. Er wordt gereden langs rustige wegen door Hofstade. Lede, Gijzegem, Wieze, Mespelare, Schoonaarde, Wichelen, Wanzele, Impe, Erondegem, Erpe, Nieuwerkerken. Aalst. Rond 13 uur zullen de waardevolle voertuigen één voor één de Grote Markt oprijden waar zij na een korte voorstel ling voor het Belfort, de rit zullen vervol gen. Dit unieke kader is uitermate ge schikt voor de fotoliefhebbers. Gedurende dit oponthoud krijgen de deelnemers een drink aangeboden in de benedenzaal van het Belfort. Hiei wordt tegelijkertijd een tentoonstelling inge richt met sierdoppen, affiches, prent kaarten uit de «tijd van toen». Vandaar vertrekt de karavaan voor een tocht van 65 km. over de deelgemeenten van Aalst naar Laarne. Daar krijgt de vereniging toestemming om mei voertui gen de binncnkoci van hel kasteel op te rijden. Vandaai rijdt men richting Kal ken, Schcllebelle, naar Hofstade. De wagens van Etnopech volgens gans het parkours om herstellingen en repatrië ring te verzekeren. In de vooravond wor den de prijswinnaars (50.000 Ir. aan prij zen) bekend gemaakt le Hofstade, in Taverne Danny. Een verkenningstocht wordt georgani seerd op zondag 6 mei, met enkele oude voertuigen, doorheen Aalst, in aanwezig heid van personaliteiten, o.a. schepenen Chris I ievens-Borms, R. |)e Pauw, G. Boui'lon, R. Van Vaerenbergh. De pers zal meekunnen in de wagens of side-cars. Hel vertrek is gepland rond I4u.30 te I indevcld, Hofstade. Vooi de geïnteres seerde deelnemers kunnen we mededelen dat men voor inschrijving van hun old timer en alluding van de nummers, te recht kan lussen .Nu.30 en I0ii.3() te l.in- develd, llolslade. I i wordt een vergade ring voorzien lussen I0u.30 en 13 u. op de Hopmarkt le Aalst. Vanaf II u. is er een receptie voor de deelnemers in de Benedenzaal van liet Belfort. De uitrei king van prijzen en erediploma's gebeurt vanaf 17 u. op de plaats van vertrek. In- sclu ijv ingsfornmlicrcn voor deze tocht op /omlag 24 juni e.k. zijn le bekomen op volgend adres: F.V. Oude Gloriën, Nieuwst raat 125, I ede. Geïnteresseerden houden deze datum in lum agenda vrij, en zorgen voor de nodige meierkens film op hun appareille de lotqgjalK|iie, want hel wordt ene unieke gebeurtenis in onzen Ajuinen- stad (.d.v) 11 nominaties en 5 effektieve Oscars Je zou al voor minder veel tam-tam gaan maken rond een film. Maar hoe relatief zijn zo'n onderscheidingen, en hoe goed is «Terms of endearment» dan wel Deze, en nog veel meer vragen die u nooit durfde le stel len, worden beantwoord in de volgende opeenstapeling van let tertjes. Het verhaal schittert alvast niet qua on- ginaliteitmoeder Aurora (Shirley Mac Laine) en dochter Emma (Debra Winger) worden in hun emotionele evolutie tot elkaar en tot hun «naasten» (resp. buur Garrett (Jack Nicholson) en man .Flap) gevolgd. Er is een beetje menopauze, er is een beetje overspel, er is een beetje echtscheiding (net niet) en er is een beetje kanker. En dat gaat natuurlijk het laatste deel van het scenario aantasten. Einde lijk nog eens een Amerikaanse produktie zonder «happy end». Wie dus dacht van het hinderlijke ge kraak van snoepzakjes verlost te zijn, mag dus nu een ander geluidje verwach ten het openklikken van handtassen en het meelevende gesnotter. Toch is dit aspekt ook overdreven opgeblazen, want op een of twee scenes na, valt het wel mee. Prachtig verdrietig is alleszins wel de afscheidsscène van de twee snotters van jongens bij het ziekbed van Emma... Waar een van de kinderen de andere akteurs van het veld speelt. Steenweg op Aalst 106, 9390 MOORSEL 053/78 31 46 VA Steenweg op Ninove 6 - B 9470 DENDERLEEUW - Tel 0 MEUBEL- KEUKEN- BADARCHITECTUUR Internationale Wohneinrichtungen 400 cm separatlewand mat toren In asaan bast e'ke Week<la9 e" 2° **e,da„ en zondag,an ,0 ,o, 2 en »an 4 ,8 uur - mandag ges,o,en En zo komen we dus aan de akteerpresta ties, waarvan die van Shirley Mac Laine en die van Jack Nicholson goed waren voor een Oscar. Verdiend Het zal er toch niet ver naast beoordeeld zijn, al kan Debra Winger (ook al in «An officer and a gentleman») evengoed in de prijzen gevallen zijn. Er goeie vertolkingen dus, die toch net niet het peil halen van win naars '83 Meryl Streep. De oscar voor de «beste film» heeft tfTerms of endearment» echter niet ver diend. Daarvoor verheft het scenario zich niet hoog genoeg boven een vere delde en meer uitgediepte Dallas-stijl. Wie een superproduktie verwacht, zal licht teleurgesteld buitenkomen dus, maar wie de hele Oscarlofzang even wil vergeten en als romantische zief een goeie film wil bekijken, is er wel aan 't juiste adres. En wat de zakdoeken betreft voor wanneer ze het doek ver laten zakken geen paniek. Ze komen ermee rond in de pauze... (Oscar) Programmalie JH Terlinden: «Dr. No» (allereerste James Bond, met Sean Connery), op zon. 29 april, te 20 u. Palace: 1. «Zware jongens» (KT)te licht bevon den. 2. «Schaljes» (KNT): kinderen zetten ouders voor schutjes. 3. «War Games» (KT): aanrader van John Badham («Blue Thunder», is W.O. 111 kinderspel 4. «De dolle kever komt terug» (KT): Walt Disney met een VW-kever, die min der uitgestorven lijkt dan de meikever. Feestpaleis 1. «Tears of endearment» (KT): zie be spreking. 2. «The children of the corn» (KNT): kinderen zijn ofwel griezels ofwel schat- jes deze week. Hier gaat het om het eerste geval. 3. «Naakt Duitsland» (KNT): een «hoe- rismefilm», zeker c .y? TTi.l. UIIThhhtt Gentseslraat 155, Aalst Tel. 053/21 19 21 Meehelsestraat 52, Vilvoorde Tel. 02/251 81 66 De grootste keus in schilderijen, etsen, litho, spiegels, consoles, modern en klassiek. R. Bekaert, N. Verheyden, J. Verulpen, M. Helebaut Demonseau, e.a. Alle inlijstingen op maat, hout, alu, enz. Korte Zoutstraat 60, AALST Tel. 053/77 72 27 Vanaf april alle dagen open vanaf 18 uur Vanaf mei alle dagen open van 's middags doorlopend tot 's morgens. Iedere weekdag doorlopend een dagschotel te verkrijgen. Afhaling is mogelijk.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 16