FRANCIS SMET m GOODfYEAR COPPENS isjs/ij-jvuJLms ST.-JORIS Tom Schepens veruit de sterkste Roger Van Den Bossche erg verdienstelijk in Ronde van Vlaanderen M1& Immerzeeldreef 3 1AALST - Tel. (053)21.66.79 Dealer DELMAC PVC en ALU-ramen - dubbel glas SERGANT Trofee Minister Mare Gaile voor nieuwelingen te Woubrech- tegem wapens munitie Molenstraat 29 9300 AALST De nieuwe All Weather band van Goodyear. De enige band geschikt voor vier seizoenen. Wielrennen amateurs Uitslagen Kaatsverbond der veteranen der Denderstreek S AUTOBANDEN Nieuwe Gazet van Aalst 25 mei 1984 13 M S Me ne veloa van Sergant Es 't noeit ni ambetant Want twiewielers Sergant Sport kénnen ni kapot Moeirseiboon 107-113, OILSJT Onder een bewolkte hemel, konden slechts de organisatoren glimlachen. Met 39 vertrek kers, waaronder heel wat klinkende namen, mochten ze inderdaad tevreden zijn. Onder de deelnemers noteerden we de Aalstenaars Paul Van Eyck en Dirk Van Mossevelde, zoals altijd vergezeld van talrijke supporters. De gelukkige winnaar Tom Schepens omr'ingd door talrijke supporters. Er moesten 6"ronden, over een totale afstand van 56 km., worden afgepeda- leerd. De aankomststreep was gesitu eerd na een licht hellende brede beton- baan, wat een eventuele sprint zou kunn- nen beïnvloeden. Dus eerder een kolfje naar de hand van een sterke dan die van een snelle man. Van bij de start zagen we de gebruikelijke schermutselingen. De vroege vluchters kregen echter nooit teveel vrijheid, zodat ze niet uit het schietveld van de groep geraakten. Zo probeerde H. Goessens er in de 2e ronde van door te gaan, maar zijn aanval werd gauw gecounterd door D. V. Mossevelde en T. De Leeuw, waar na een weinig later de groep eveneens terug kwam aansluiten. Bij de laatste doortocht aan de streep was de bende wederom compleet, een paar gelosten uitgezonderd. In de laatste ronde, demareerde Mare Bracke. Hij werd echter geremonteerd door vooreerst H. Goessens, die dan op zijn beurt, de sterke man uit Deinze, Tom Schepens zag voorbijsnellen. Deze 2e jaars nieuweling boekte hiermede zijn 4e zege van het seizoen. De uitslag 1Tom Schepens (Deinze) 56 km. in 1u.30; 2. H. Goessens; 3. P. V.D. Velde; 4) P. Schiettecat 5; E. Mincke; 6. N. Van Veerdeghem; 7. D. Si- gin; 8. F. De Baets; 9.) C. Van Den Ber- ghe; 10) T. Nerinckx. Het klassement na 3 ritten 1) Pascal Schiettecat 21 p.; 2) Hans Goessens 19 p.; 3. Thiery Nerinckx; 4) Dirk Sigin 12 p.; 5) Jurgen De Witte 12 p.; 6. Erik Mincke 10 p.; 7) Tom Schepens 10 p.; 8) Erik De Wilde 10 p.; 9) Dirk Van Mossevelde 10 p.; 10) Dany Van Bock- stael 9 p.; 11) Pat Van De Velde 8 p.; 12) Lievens Persoons 6 p.; 13) Nic. Van Veerdegem 5 p.; 14) Philip De Baets 3 p. en 15) Bart De Wolf 3 p. (GSX) verkrijgbaar bij De grootste en modernste bandencentrale der streek AELBRECHTLAAN 52 - 9300 AALST - TEL. 053/21.24.62 (vlak bij de kliniek) De Aalstenaar Roger Van Den Bos sche, die eerder dit seizoen reeds Gent-Gent op zijn naam schreef, behoorde zaterdag in de klassieker de Ronde van Vlaanderen met start en aankomst te Denderleeuw tot de abso lute uitblinkers. Liefst elf hellingen dienden er beklom men te worden. Van Den Bossche voelde zich in zijn schik op dit lastige parkoers en was voortdurend vooraan te zien. Bij de beklimming van de Bosberg raakten er een vijftal renners voorop, die bij de eerste plaatselijke doortocht te Den derleeuw een twintigtal seconden boni hadden op een zestal achtervolgers waaronder Roger Van Den Bossche en de Hekelgemnaar Johan Pauwels. Tijdens de laatste ronde pikte dit zes tal aan bij de koplopers. Toen wipte Filip Cottenies onmiddellijk weg. Een lichte aarzeling van de andere mede vluchters was voldoende om de beslis sende kloof te slaan. Enkel Philippe Deleye was nog in staat terug te komen. Het werd dus een Westvlaams onder onsje waarin Deleye tenslotte het pleit won. In de spurt voor de derde plaats liet Van Den Bossche zich wat insluiten en eindigde zesde, terwijl Johan Pau wels, toch ook wel een man uit de streek, verdienstelijk vierde werd. Toch wel een uitstekende prestatie van beide renners. Wanneer men in een topklassieker als de Ronde van Vlaanderen vooraan eindigt mag men terecht profambities koesteren. (JVL) Wij zoeken dringend SPORTFOTOGRAAF Schrijf naar Nieuwe Gazet van Aalst Geraardsbergsestr. 4413 $300 AALST Speeldag van zaterdag 19 mei 1984 Haaltert 1 - Tip Top Aalst 15 - 04 Den Blok Aalst - Haaltert 2 15-13 Moorsel Dressel - Aalst Panters 15-09 Moorsel Bal Op - Kerksken 15-12 Aalst Belskens - Aalst Arend 15-03 Aalst Drievelden - Moorsel Rapid 08-15 Klassering na zeven speeldagen 1. Moorsel Rapid 2. Moorsel Bol Op 3. Kerksken 4. Aalst Drie Velden 6 5. Haaltert 2 6. Moorsel Dressel 7. Haaltert 1 8. Panters Aalst 9. Belskens Aalst 6 10. Tip Top Aalst 7 11. Arend Aalst 7 12. Den Blok Aalst 7 Uitleg kolom 1 aantal wedstr. kolom 2: gewon. Spelen kolom 3verl. spelen Wedstrijden voor zaterdag 25 mei 1984 Panters Aalst - Haaltert 1 Haaltert 2 - Arend Aalst Tip Top Aalst - Drievelden Aalst Moorsel Bal Op - Den Blok Aalst Moorsel Rapid - Moorsel Dressel Kerksken - Belskens Aalst

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 13