SPORT m AALST the best one^ willocx video club Politieman met snelle benen Videofilms 100 fr./3 dagen Jozef Pollet wint eerste halve marathon Kaatsen AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT De videoclub die weet wat video is Garage-Carrosserie FgIIX VERSTRAETEN Hoofdverdeler Gentsesteenweg 211, AALST 053/70 03 59 DE NIEUWE R0NDA. DE MEEST GULLE WAGEN VAN EUROPA. Leden van de dekenij na de halve marathon... dorst... U MOORSELBAAN 86 AALST 053.Z12475 Nieuwe Gazel van Aalst 22 juni 1984 11 Herman Parmentier (858), vorige zaterdag niet in beste doen. Haaltert II BAL OP 5-15 Een onkennelijk Haaltert II werd oor Moorsel Bal Op gewoon onder de voet gelopen. Bij Haaltert II speelde iedereen onder zijn normaal peil terwijl bij Bal Op de gebroeders Callebaut het hele wedstrijdgebeuren beheersten. Kerksken - Arend 15-6 Arend verzwakt door de afwezigheid van zijn beste speler (legerdienst) werd in alle lijnen overspeeld door een klasrijk kerksken bij wie iedereen op peil speelde. Panters - Drie Velden 6-15 De nieuweling Drie Velden begintzich op te werken tot de voornaamste tegenstrever van het ongenaakbare Rapid - en overheerste de Panters bij wie niemand een vermelding verdiende. Continental, Uniroyal, Michelin. Open: 8-12 u. en 13-18 u zaterdag 8-12 u en13-15u30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 10 Jozef Pollet: met ruime voorsprong winnaar van de eerste halve marathon Van der Geraardsbergsestraat. Aalstenaar Jozef Pollet, aangesloten bij AC Hekelgem, werd vorige zaterdag als eerste genoteerd op de erelijst van de halve marathon der Dekenij Geraardsbergsestraat. Een wedstrijd die onder een stralende zon een 70-tal atleten naar Aalst kon lokken. Jozef Pollet mocht na afloop een trofee geschonken door kamerlid Jan Caudron, ontvangen. Tip-Top - Rapid 9-15 Het word stilaan een zekerheid dat Rapid niet te kloppen is, de Tip-Top verdiensten zijn evenwel niet gering omwille van e£n sterke tegenstand waarbij vooral de sportiviteit van een Roger Van Huffel en de sterke opslag won Wellekens op wielen. De Eendracht-atleten voor de start van de halve marathon. Belskens - Den Blok 15-10 Gelijkopgaande en vinnig betwiste wedstrijd tot aan de rust onmiddellijk na rust maakte Berchem de kloof. Den Blok vocht moedig terug maar Belskens met vooral V.D. Steen in de kijker, bleek te sterk. Bij Den Blok waren V. Delsen en Van Snick de besten. Zaterdag 16-6-84 Haaltert I - Rapid 9-15 Haaltert I bij wie Paul de Saedeleer heroptrad na kwetsuur maakte het Rapid bijzonder lastig. Ruststand 7-8. Na de rust ging de wedstrijd gelijkopgaand verder 9-9. Toen kwetste Paul de Saedeleer zich opnieuw en Haaltert I kon geen enkel spel meer halen. Kerksken - Haaltert II 15-7 De wedstrijd was spannender dan de uitslag laat vermoeden, leder spel werd vinnig maar sportief betwist, maar de beslissende 15 werd meestal doör Kerksken gewonnen dit vooral dank zij een grote maturiteit van Impens en Van Der Haegen. Lees door blz. 12 schitterde in een Europese marathon voor politiemannen, werd in de laatste ronde niet meer bedreigd. Bij de veteranen bleek Gilbert Maerschalck de snelste voor Janssens van AC Zottegem. De uitslag 1. Jozef Pollet 2. Peter Van der Eist 3. Jean-Jacques Van den Eede 11. Herman Parmentier 12. Jean-Paul Fransaert 22. Roland Baeyens 28. Jaak Volkaert 29. Alex Buyle 32. Frangois Buggenhout 34. Jan Marcelis 35. Frangois Steenbeke 36. Luc Baas 38. Hedwig Coppens 39. Johny Baes 40. Jerome Van der Gucht 41. Johan Van Impe 43. Karei Muylaert 46. Dirk Coppens 44. Emiel Van Biesbroeck 53. Patrick Fransaert 57. Freddy Cornelis Een 70-tal atleten namen de start. Ondanks de schoonheidsfoutjes van een eersteling, kunnen de handelaars en organisatoren van de Geraards bergsestraat terugblikken op een geslaagde atletiekwedstrijd. Mede door de samenwerking van Ring Motors, Atletiekclub Eendracht Aalst, Radio Caroline en de sportredactie van uw blad, was het mogelijk het publiek een aantrekkelijke sportavond aan te bieden. Terwijl België reeds met 3-0 in het krijt stond tegen een duidelijk dominerend Joegoslavië, groepeerden een 70-tal atleten zich aan de startlijn voor de harde stratenloop langs de Geraardsbergsestraat en omgeving. De eerste van de vier af te leggen ronden kon zich een kleine groep, met o.a. Herman Permentier, afzonderen van de rest van het veld. Enkele kilometer verder noteerden we de definitieve ontsnapping. Jozef Pollet kon in gezelschap van Peter Van Der Eist de beslissende kloof maken. Het zag er dan ook naar uit dat de winnaar bij dit duo te zoeken was. In de voorlaatste ronde viel dan toch vrij onverwachts de beslissing. Jozef Pollet, blijkbaar in optimale conditie kon Van Der Eist loslopen. Het feit dat dfi^rpfmaariiPoha^I owoiMt?inoïït Gilbert Maesschalck eerste veteraan in de halve marathon, val kwam was aan deze evolutie niet vreemd. Pollet, die onlangs nog Zaterdag 9-6-84 Dressel - Haaltert I 15-9 Gelijkopgaande wedstrijd tussen stand 9-9 - toen liet de afwezigheid van de nog steeds gekwetste Paul de Saedeleer zich voelen en maakte Dressel bij wie klein midden Eddy V.D. Driessche zijn beste periode kende in een ruk uit. Geen enkele andere wagen biedt zoveel waarde voor zo weinig geld. Vijf deuren, ver stelbare velourszetels met hoofdsteunen, vast tapijt, 5 versnellingen, elektronische ontsteking en zes jaar garantie tegen korro- sie; het hoort allemaal bij de standaarduitrus ting. Naar keuze benzine- of dieselmotor. Hieronder vindt U de naam van uw dealer bij wie U terecht kunt voor alle verdere informa tie over de meest gulle wagen van Europa.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 11