*u1 Kamillekes Aalst gaan met vernieuwde ploeg tweede seizoen in eerste tegemoet Rayo Espanol - Sparta Mere 2-2 Strafschoppen 2-1 (2e reeks) T.K. Meldert wil hogerop met Norbert Van den Dungen Realistisch S.K. Terjoden Rita Boys - Leeuwerik 8-5 Nieuwe Wijk - Bartan 1-0 Uitslagen jeugdtornooi S.K. Aalst Zele Dunnen bijna kampioen S.K. Aalst Nieuwe Gazet van Aalst 24 augustus 1984 9 Vierde Provinciale Programma MTSA-beker op 25.8.84 26.8.84 Kaatsen Gew. Bevordering SERGANT IN DE FRUITKORF oud huis MEERT W.T.C. Den Blok Wielertoerisme 5de basketbaltornooi BBC Cockpit-Di Boma Nadat Kamillekes Aalst vorig seizoen de operatie redding voor hun eerste jaar in eerste klasse tot een goed einde bracht, gaat men een tweede seizoen tegemoet, dat waarschijnlijk niet probleemloos zal verlopen. Er wordt in de voorbereidingsperiode hard gewerkt om de toch wel ver nieuwde ploeg tot een geheel om te bouwen. MTSA Beker voorronde Rayo Espanol begon erg goed en dwong onmiddellijk enkele doelrijpe kansen af. Aan het kwartier resulteerde dit in een prachtig doelpunt van Jesus Navarro. Liefst vijf basisspeelsters werden van de hand gedaan of Keerden naar hun oor spronkelijke club terug. Trees Van Geert, het sluitstuk van de verdediging, en Veerle De Wint werden getransfereerd naar Gent. Hilde Dael- mans ging naar Assenede, Annemie Van Damme speelt volgend seizoen voor Brugge en Ann Bouduin keert terug naar Elsene. Ingrid Wuyts en Leen Cocquyt beiden van Gent verdedigen dit jaar de oranje- blauwe kleuren. Sandra Verlinden (Be ver) en Marie-Christine Stoppy (Gosse- lies) werden eveneens aangeworven. Vooral van de waalse doelwachtster Stoppy wordt heel wat verwacht. Brenda Van Den Eeckhoudt zal als veldspeelster fungeren en Greta Van Hauwermeiren zal als libero uitgespeeld worden. In het middenveld moet Ingrid Wuyts de grote figuur worden, terwijl de aankopen van Leen Cocquyt en Sandra Verlinden eerder toekomstgericht zijn. De training en worden momenteel geleid door Marie- Rose Mertens en Jo Loeman. Kamiel Sergeant is er vast van overtuigd dat Kamillekes zich mits een geweldige inzet en een goede verstandhouding onder de speelsters kan handhaven in eerste. Als voorbereiding wordt nog tegen Asse, Kumtich, Brussel en Brugge geoefend. Deze wedstrijden zijn uiteraard bedoeld om van het elftal een geheel te maken, de uitslaqen zijn uiteraard van weing belang. (J.V.L.) Bij T.K. Meldert had men ongetwijfeld meer verwacht van de voorbije competitie. Na drievierden van de competitie aan de top van de rangschikking te hebben meegedraaid (samen met Wilskracht Hofstade en Sparta Appels), dienden de orange-groenen toch uit de kop te lossen en behaalden uiteindelijk een vierde plaats met 37 punten. Dit seizoen wil Thor Kokerij absoluut beter doen. Voorzitter Joseph Van Den Steen wil hogerop, al wordt de vierde provinciale G dit jaar een erg zware reeks. Daarom doet hij voor dit seizoen een beroep op Norbert Van Den Dungen, als nieuwe speler-trainer. Deze Norbert Van Den Dungen is een oud-speler van K.A.V. Dendermonde en was vroeger als speler reeds actief bij T.K. Meldert. Hij bezit het heizeldiploma. De aangekochte spelers voor dit seizoen zijn - Delener en Spinoy van S.K. Sint- Pauwels Opwijk - Patrick Casiers van S.K. Erembodegem (in ruil voor Paul Arijs) - Dirk Leroy van S.K. Aalst (lag een jaar stil) - Callebaut van Doggen Erembodegem Volgende spelers verlieten de club - Guido De Leeuw en Michiels naar S.K. Sint-Pauwels Opwijk - Roelands naar vierde provincialer S.K. Merchtem - Patrick Hanselaer keert terug naar S.K. S.K. Terjoden treedt het komende sei zoen 1984-1985 met een erg ver sterkte kern tegemoet. Na een vrij goeie start in de voorbije competitie vielen de oranje-witten wat terug, om uiteindelijk met 31 punten en een zevende plaats te eindigen. Het be stuur zocht dan ook naar de nodige versterkingen, daar waar de ploeg ze het meest nodig had. Van trainer Willy Bellon was men tevreden, zodat er geen reden was om hem eventueel te vervangen. Zijn kern wordt nu aangevuld met volgende spelers: Eddy Belis, William Deglas, Luc De Pauw, Yannick Van Vaeren- bergh, Frans Dierickx, Willy De Dier en Guy Van Mechelen. Eddy Belis (de schoonzoon van Gas ton Van Der Eist) is een middenvelder en komt van Eendracht Nieuwerker- ken. William Deglas is eveneens een middenvelder en werd bij Sporting Sint-Antelinks weggehaald. Dan zijn er twee nieuwe aanvallers. Vooreerst is er Yannick Van Vaeren- bergh, zoon van de bekende oud-Een- dracht Aalstspeler Dolf Van Vaeren- bergh. Yannick komt voor één jaar over van Eendracht Aalst, waar hij met de reserven speelde. De tweede aan valler heet Luc De Pauw en komt van Sporting Heldergem. Voorts zijn er nog de zgn. «vrije transfers». De meest bekende is wellicht Frans Die rickx, de kaatser uit Terjoden. Deze boomlange voorstopper speelde tot Even later kwam Mere echter langszij na een own-goal van Francesco Rivera. Nog voor de rust kon Rayo terug op voorsprong komen na een grove flater in de Mereverdediging die uitgebuit werd door Vitorio Rivero. Na de koffie toonde Sparta Mere zich de evenknie van Espanol dat Manuel Diaz Herdersem - Langendries met een vrije transfer naar Vijfhoek Liedekerke. De kern voor dit seizoen bestaat uit volgende spelers Delener, Spittael, Casier, Van De Maele, Van Den Steen M., Van Den Steen L., Spaens, De Nijs, Goossens, Spinoy, Leroy, Callebaut, De Vis, Caudron, Philips. Als aanloop tot de competitie neemt T.K. Meldert deel aan het «Burentomooi» en speelt nog volgende wedstrijden 15/08 om 19.30 u.T.K. Meldert - Wilskracht Gijzegem 18/08 om 19.30 u.T.K. Meldert - Wilskracht Hofstade 26/08 om 17 u.S.K. Herdersem - T.K. Meldert Voor T.K. Meldert begint op zondag 2 september de competitie met een thuis wedstrijd tegen Racing Boonwijk. verloor - hij moest na een kopduel met een open wonde afgevoerd worden naar het hospitaal. De logische gelijke stand kwam tenslotte op het bord toen André Van Geit na een soloren gepast Luc Wauters bediende en deze onhoudbaar binnenknalde. Rayo won tenslotte het pleit met de strafschop- Den. Deze doelpuntenrijke partij, die verliep aan een erg traag tempo. Rita Boys opende reeds na twee minuten de score langs Van Mieghem. Even later dreef Maerschalck uit strafschop de score op en het werd zelfs 3-0 langs De S Scheemaeker. Patrick Pouver en terug Maerschalck zorgden voor de forfaitscore. Rita Boys nam wat gas terug en De Gendt kon in een drukkende hitte betwist werd, eveneens uit penalty milderen. Nadat De Smet Leeuwerik tot 5-2 terug gebracht had knalde Maerschalck nog tweemaal raak in een tijdspanne van drie minuten. Via De Smet en De Gendt werd het 8-3 en in de slotminuten kon Bauters met twee doelpunten de eindstand op 8-5 brengen. Bartan zorgde voor een stevig verweer bij Nieuwe Wijk. Aan de rust hingen de bordjes nog steeds in evenwicht. Bij Bartan onderscheidde doelman Mon- Zaterdagreeks op 25.8 Volharden - Jong Timarcha De kring - Melckenbeeckvrienden Alexander - Rode Duivels Roodzwart - Giwo Excelsior - Star Boys Onder den toren - Amapola Piasken - Lede Shoe Endoka - Rita Boys sieur zich op doelschoten van de plaat selijke aanvallers. Na de herneming moest hij zich dan toch uiteindelijk gewonnen geven bij een hoekschop getrapt door Eddy Van Haut en bin- nengekopt door Luc Maes. (JVL) Boterhoek - Rayo Espanol Zondagsreeks Gipak - Camu Park - Koszen Sunset - Den hert IJsboerke - Heizijde Sportkring - Rode Roos Nieuwe Wijk - Adelaars Winnaar Sportief 81 - Cambrinus tegen Eendracht Boys. Pré-miniemenWinnik/Dendermonde 0-4 Zottegem/E. Aalst 5-1 S.K. Aalst/Herdersem 1-0 Miniemen St.-Lievens-Houtem/ Gijzegem 4-5 S.K. Aalst/St. Wetteren 0-5 Oordegem/E. Aalst 1 -5 St.-Denderleeuw/Herdersem 1 -1 KnapenWieze/Oordegem 0-1 E. Aalst/St.-Lievens-Houtem 3-6 S.K. Aalst/Dendermonde 2-1 ZATERDAG a.s. worden de laatste klas sementswedstrijden van het tomooi «Trofee Willy Van Mossevelde» ge speeld. De finales gaan door op zaterdag 25 augustus. (JVL) vorig jaar in het Aalsterse liefhebbers voetbal (M.T.S.A.). Verder zijn er nog Guy Van Mechelen (Ukkel Sport) en Willy De Dier (Sporting Sint-Ante links). Terjoden zit meteen met een flink gestoffeerde kern die beslist goed moet meedraaien aan de top van de vierde provinciale G. Al is men bij S.K. evenwel realistisch genoeg om zich niet meteen als dé te kloppen ploeg naar voor te schuiven, temeer daar ook de andere ploegen uit de reeks zich duchtig hebben versterkt. Uit de spelerskern van vorig seizoen valt o.a. doelman Patrick De Vroe weg. Deze speelt volgend seizoen in de blauw-zwarte kleuren van Olympia Burst. De huidige kern omvat verder: Dirk Lobijn, Luc Van Londerzele, Rudy De Pauw, Jean-Pierre De Pauw, Mare Bosman, Jan De Petter, Dino Hendrickx, Werner Houben, Chris Mertens en Luc Kerkhofs. S.K. Terjoden neemt dit jaar niet meer deel aan de beker van de Dender streek. Als voorbereiding op de nakende kompetitie speelt het een tor nooi met o.a. Eendracht Nieuwerker- ken, F.C. Edixvelde, F.C. Kerksken en V.C. Ede. Vorige zondag won S.K. Terjoden verrassend maar verdiend op het veld van Nieuwerkerken met 1 - 2. Luc De Pauw scoorde de beide doelpunten. Het verdere programma 15/08: S.K. Terjoden - F.C. Kerksken 19/08: V.C. Ede - S.K. Terjoden 26/08: S.K. Terjoden - F.C. Edixvelde Op zondag 2 september start S.K. Terjoden de kompetitie met de thuis wedstrijd tegen Eendracht Serskamp. De kompetitie zit er zo goed als op. Veel betekenis hadden de luttes eigenlijk niet meer want Zele Dunnen is sinds vorige week definitief de ruimte in en heeft aan huis op de laatste speeldag tegen Steven genoeg aan een punt om terug naar Hogere III te promoveren. Terjoden dat heel wat investeerde, maar te Herdersem definitief uitgeteld werd won zowel van Hamme als van Dender belle. Hamme kon via 14-6 nog een punt meepakken, terwijl Denderbelle over klast werd door een perfect kaatsend Terjodens team. Dauwe was eens te meer de beste man op het veld. De Vroe, die reserve stond, stuurde zijn kat zonder verwittigen wat bij het Erembodegemse bestuur in het verkeerde keelgat geschoten is. Hoké won eveneens tweemaal. Herdersem stond bij de rust 8-3 in het krijt. Onder impuls van Chris Janssens kwam S.V. terug tot 9-9, maar verloor toen eerder ongelukkig een spel, zodat de thuisploeg rustig kon zegevieren. De Man en Van Den Broeck waren verdien stelijk bij Hoké. Michiels Kerksken kon tot aan de rust de schade beperken, maar na de herneming speelde het zo zwak dat er zelfs geen punt in zat. Bij Erem bodegem werd Bauwens van de rust vervangen door Vinck die flink pres teerde. Herdersem won aan huis wel van Opstal. De eerste helft speelde S.V. ondermaats. Vooral de opslag liet te wensen over. Chris Janssens, die licht gekwetst was wisselde bij de rust met Van Den Abbeele Wie as iesten oever de meit Zonder da ge a leve riskeirt Raidj tén op ne veloa van SERGEANT Want... SERGEANT SPORT... ze kénne ni kapot Moeirselboon 107-113, UILSJT GEVRAAGD: JONGE MAN met diploma Mecha nica A2 en rijbewijs C. Vrij van legerdienst. Tel. afspraak: 053/62 2057. Het Klaverken, Provincieweg 245, Herzele. DE VULDER Frans Moorselbaan 195 Tel. 701642 Boek- en dagbladhandel LOTTO-depot Ook voor de wielertoeristen zit hel zomerseizoen er bijna op. Toch staan nog een zestal tochten op het pro gramma. Zondag 2 september, 60 km naar Destel- bergen. Vertrek lokaal 8 u. Zondag 9 september, dagtocht zoek tocht Zwalmstreek. Vertrek lokaal 8 u. Zondag 16 september, 60 km, Rally Dhondt Aalst. Vertrek lokaal 7u.30. Zondag 23 september, 60 km, Grenzen Groot Aalst. Vertrek lokaal 8u.30. Zondag 30 september, 60 km, Eksaarde. Vertrek lokaal 8 u. Zondag 7 oktober, veldrit. Inschrijvingen lokaal 9u.30. Voor meer informatie kan men zich wenden tot het lokaal, Café 't Hoeks- ken, in de Spinnersstraat te Aalst (CM) op zondag 9 september 1984 PlaatsHopmarkt te Aalst (oud terrein BBC Okapi). Wedstrijden 10 u.BBC Sint-Antoon-Norge - BBC Cockpit-Di Roma 11 u.30BBC Berger Du Nord - BBC Café de Paris. 15 u.troosting. 17 u.finale. 19u.30: prijsuitreiking. die het op groot-midden voortreffelijk deed. Opstal begon na de herneming te zwalpen en een beterkaatsend Herder sem won uiteindelijk verdiend. Bij Moorsel Steven snakt men eveneens naar het seizoeneinde. Te Puurs werd wel gewonnen, maar Steven won eerder door de zwakte van hun tegenstrever. Aan huis tegen Hamme stond men aan de rust reeds met 1-8 in het krijt. Van De Velde die in een erg slechte dag was werd dan vervangen door Van Der Jeught. Moorsel kon iets van zijn ach terstand goedmaken, maar de nederlaag kon niet meer afgewend worden. (JVL) Programma voor 26 augustus Denderbelle - Hoké Hamme - Puurs Opstal - Baasrode Zele - Herdersem Terjoden - Kerksken Zele Durmen - Moorsel Steven Stand na de voorlaatste speeldag 1. Zele Durmen 46, 2. Baasrode 43, 3. Terjoden 43, 4. Hoké 40, 5. Opstal 36, 6. Steven 35, 7. Herdersem 32, 8. Denderbelle 29, 9. Kerksken 20, 10. Puurs 20, 11. Hamme 17, 12. Loïs 17 Zaterdag 25 augustus te 14.30 u. 2e Grote Prijs Motorclub «De Modder- Pre-miniemen SV Sottegem - SK Heraersem 3/0 SK Aalst - E. Winnik 2/0 E. Aalst - Dendermonde 0/5 Miniemen FC Oordegem - SK Herdersem 0/8 St.-Lievens-Houtem - Wetteren 0/7 St.-Denderleeuw - E. Aalst 0/7 SK Aalst - F.C. Gijzegem 1 /0 Knapen FC Oordeqem - St.-Lievens-Houtem 1/1 FC Wieze - Dendermonde 0/1 SK Aalst - E. Aalst 0/1 duivels» te Terjoden met volgende lut tes Meerbeke - Welle Terjoden - Kerksken Met finale tussen de twee winnaars (JVL)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 9