BbAUWB b©TUS Dekenij Hogeweg en postzegelkring Dendria aktief Syndikaat der Verenigde Vleeshouwers richt vijfde barbecue-dag in DE GREZpvba Nieuwe Gazet van Aalst 31 augustus 1984 13 nieuwe stand nr 20. speciaalzaak ROTANMEUBELEN RIET SPECIALE BEURSVOORWAARDEN ANNO 1855 krattenwedstrijd» (en die test denkelijk niet uw vaardigheid in het ledigen ervan, vermoedelijk wel in het opstapelen of zo). Van 14 tot 18 zorgt de brand weer voor een demonstratie; bij warm weer kan U er gratis een verfrissing krijgen. Om 17 uur gaat een playbackshow door, met echte muziek dus en imita tie-artiesten. Dan start ook de avondmarkt, en helemaal gezel lig wordt het om 18u.30, als Paul Roeiandt zijn optreden begint. Vanaf 19 u. nog de finale van de voornoemde bierkrattenwed- strijd, en verder is er doorlopend animatie door straatmuzikanten en autoshow (ingericht door het Autohandelsverbond van Groot- Aalst). Paul Van Holsbeeck (Hogeweg 82) zorgt dat U geen honger hoeft te hebbenfrieten met mosselen en allerhande steaks vind je er zaterdag vanaf 16 uur, zondag vanaf 12 u. Overigens meldt de Dekenij Hogeweg dat St. Maarten op zaterdag 27 oktober zijn intrede doet, en voor de gratis poppen- tombola zorgt op het bekende adres. Zaterdag en zondag ook, organi seert de postzegelklub Dendria- Erembodegem een grote thema tische postzegeltentoonstelling in het parochiehuis, telkens van 9 tot 17 u. De voorverkoop van de postzegelreeks «Culturele 1984» werd dit jaar aan Dendria toe vertrouwd... een reden te meer dus om met deze postzegelkring nader kennis te maken (k.n.) Kunstgroep Alkuone werd heel warm onthaald op de St.-Paulusfeesten in de Boter- mnll-clmt Zondag 2 september zal op de terreinen van hets tedelijk park, reeds voor de vijfde maal, een reuze barbecue georganiseerd worden door het syndikaat der verenigde vleeshouwers. Deze barbecue-dag wordt ingericht ten voordele van de mentaal gehandicapte kinderen van onze streek en de beschutte werkplaats van Aalst. De netto-opbrengst wordt integraal afgestaan aan de in stellingen. Vanaf 12u.30 worden volgende eetmalen verstrekt' lendestuk op grill zigeunerspies op grill barbecue-worsten op grill. Feestvierders die vorig weekeinde het bondsfeest van KSA Erembout aandeden in de Bredestraat, zakken morgen en overmorgen af naar de Hogeweg, waar de jaarlijkse Dekenijfeesten plaatshebben. Binnen een paar weken slaat de feestroes dan de Dender over, naar Erembo- degem-city... rj A steeds braderij, prondel- en kin- Zaterdag 1 september is er zoals dermarkt, vanaf 14 uur (zondag vanaf 13 uur). Om 19 uur houdt het muziek- en trommelkorps «Niets zonder Arbeid» een klankrijke wandeltocht. Zondag, van 14 tot 16 u. gaan de schiftingen door van de «bier- Brandkasterf" h0Utkachels Verwarming- en keukentoestellen met kolen, gas en mazout Nieuwstraat 61, 9300 AALST 053/21 48 85 Lid Aalsterse Gasspecialisten 4uu m* toonzaal Brusselbaan 277 (ingang Vinkenlaan) 9440 EREMBODEGEM (bij Hekelgem) Tel. 053/21 27 95 77 82 66 Bezoek onze stand nr 13tijdens de jaarbeurs

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 13