MMW: FRANCIS SMET nSISRl «kastanjehof» ST.-J0RIS VK in achtervolging Ronald Van Avermaet via privé-sponsering bij ploeg- Debaeremaker BC. Alloo-Blomberg vloert koplopers en neemt zelf de leiding Nieuwe Gazet van Aalst 26 oktober 1984 11 Bij Willy Y vette Alloo Keizerlijk Plein 12 9300 AALST 78 59 80 RISTORANTE Dl ROMA DA BRUNO Setok Koffie DE PAEPE SERGANT w Immer zee ld reef 3 11 AALST - Tel. (053)21.66.79 Dealer DELMAC PVC en ALU-ramen - dubbel glas Volley VK Aalst won vorig weekend met afgetekende 3-1 cijfers van een nochtans stevig weerstand biedend Dilbeek. Door deze nieuwe overwinning totaliseert VK 7 punten uit 4 wedstrijden. Hierdoor volgen ze op 1 puntje van leider Kruibeke. Zoals reeds eerder dit jaar was ook vorige week Mare Philips de spelbepalende figuur bij VK. Zaterdag a.s. ontvangt VK in de sporthal Ten Rozen Zaventem dat eveneens 7 punten totali seert. De ontmoeting zal de rangschikking in derde landelijke B dus zeker verder profileren. De wedstrijd gaat van start om 17.45 u. Kangoeroesverlies over ganse lijn Voor Kangoeroes werd het afge lopen weekend een zwakke be doening. Zowel de herenploeg als de dames gingen roemloos ten onder. De dames hadden geen verhaal tegen een sterk spelend Beervelde. De Aalster- se meisjes wonnen wel verdiend de eerste set met 14-16, maar waren nadien niet bij machte het spel naar hun hand te zetten. Voor Kangoeroes, dat waar schijnlijk iets te weinig maturiteit in huis heeft worden het moei lijke weken met zaterdag a.s. een thuismatch tegen Appelterre en daarna ontmoetingen met Temse en Lokeren. Er is duide lijk werk op de plank voor de trainer. Keizerlijk Plein 22A AALST s 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 fr. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN A la car,E aan ma,i9e P"izen- Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. AZ'77 - De Pluim 6-2 Erg verdienstelijk De Pluim met over dreven cijfers geklopt. 0-1 Tembuyser, 0-2 Van Nieuwen- borgh, 1-2 Verleyen E. uit strafschop, 1-3 Verleyen R., 2-3 Verleyen E., 2-4 Van Den Brande, 2-5 Verleyen E., 2-6 Callebaut. Tinneboys Haaltert - SnasTinne Boys tweemaal op voorsprong in pro- pagandamatch 1-0 Van Den Berghe, 1-1 Hugo Van Mol, 2-1 Beerens, 2-2 Helin. Dressel - Blauw Wit: 4-1. Dressel blijft bevestigen tegen erg verzwakt Blauw Wit. DoelpuntenJanssens, Beckaert, De Waegeneer, own-goal Brisard en Lie- vens (Blauw Wit). Leeuwerik - N. Alcazar: uitgesteld. Programma voor 27 oktober: De Pluim - Wembley N. Alcazar - Blauw Wit Tijl Snas - O.C. Aalst Groen Wit - Leeuwerik Dressel - AZ'77 F.C.D.D.W. - T.B. Haaltert MTSA Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Endoka/Onder den Toren 3-0. Doelpunten Werner De Brauw 2 x en Hans Walgraeve Giwo/Rita Boys 1 -2 Heizijde/Excelsior 1-1 Rode Duivels/Camu 0-2 Doelpunten own-goal in Wilfried Riem- kens Rayo Espanol/Bartan 7-1 Boterhoek/Lada Boys uitg. Melckenbeeckvr./Breughels uitg. Volharden/Leeuwerik uitg. tweede afdeling eerste afdeling Blauwe Vlam/Piasken 2-1 De Kring/Edo Shoe 1 -3 Den Hert/Cambrinus0-5 Rood Zwart/Musica4-1 Doelpunten Marc Schockaert 3x en Luc Van Der Borght (Rood Zwart) en een own-goal voor Musica. Cobilas/Alexander uitg. De herenploeg kwam uit tegen Nieuwerkerken, de ongeslagen leider in tweede provinciale A. De thuisploeg was een klasse sterker dan Kangoeroes. De 3-0 cijfers behoeven dan ook weinig commentaar. Door deze nieuwe nederlaag bengelt Aalst met 4 punten uit drie wedstrijden aan de staart van de rangschikking. Volgende week hoopt Kangoe roes in eigen huis voor punten- winst te kunnen zorgen. Met Belsele als tegenstander alvast geen gemakkelijke opdracht. Idem voor Hofstade en Erembo- degem Ook in derde provinciale was er voor de Aalsterse ploegen wei nig goed nieuws. Erembodegem verloor met zware 3-0 cijfers van Stekene. Hofstade van zijn kant ging met 3-1 de boot in bij St.- Pauwels. Royal Sportief/Sparta Pinti uitg. Eendrachtboys/Jong Timarcha 5-0 FF. Zondagsreeks Adelaars/Koszen 3-1Doelpunten Cal lebaut, De Pauw en Van Mieghem Yves (Adelaars) Nieuwe Wijk/Star Boys 4-0 Doelpunten Patrick Ceupens, Benny Schelck, Eddy De Boeck en Luc Maes. Pano/Gipak 1 -8 Park/'t Du if ken 1-1 Doelpunten Dany Kinoo (Park) en Ro ger Maesschalck ('t Duifken) Rode Roos/Amapola 0-2 Doelpunten Wim De Jonge 2x Sunset/Zandput 4-0 DoelpuntenJesus Navarro, Gallee Emiee en Pedro Revera 2x Sportief 81/Real Familial 1-1 stopgezet IJsboerke/Sportkring uitg. Programma voor 27-10 en 28-10 Zaterdagkompetitie Eerste klasse Breughels/Giwo - Levingsbird Excelsior/Bartan - Van der Veken Lada Boys/Rayo Espanol - Stadsfeldt Leeuwerik/Rita Boys - Garcia Melckenbeeckvr./Heizijde - De Sutter Onder den Toren/Camu - Meert Rode Duivels/Boterhoek - Van Belle Volharden/Endoka - Roels tweede klasse Cobila's/Blauwe Vlam - Van Campen- houdt De Kring/Royal Sportief - D'Herde 'Edo Shoe/Rood Zwart - De Meyst Eendrachtboys/Cambrinus - Degrieck Heiplas/Alexander - De Swaef Musica/Den Hert - De Neef Plasken/Sparta Pinti - Van den Eeck- hout Zondagsreeks Amapola/Sunset - Uvin 't Duifken/Adelaars - Vander Veken Gipak/Nieuwe Wijk - Meert Koszen/Pano - Levingsbird Sportkring/Sportief '81 - D'Herde Star Boys/IJsboerke - Garcia Real Familial/Rode Roos - Van Cam- penhoudt Zandput/Park - De Sutter Krachtbal Modderbad levert Osiris Aalst één punt op Het Osiristeam in derde nationale is er tegen leider Hoge Linden Londerzeel in geslaagd één punt aan huis te houden. Tussen enkele forse regenbuien door kwamen de oranje-blauwen vroeg op voorsprong maar een gebrek aan af werking en het veelvuldig buiten werpen van aanvalsleider Frank Lauwereys ver hinderde een vroege beslissing. Londerzeel kwam terug en zou uiteinde lijk een logische puntendeling afdwingen. De modderduivels die voor Osiris aan traden Lauwereys, De Bruyn, Siau, Coppens, Maes. De wedstrijden in tweede nationale wer den afgelast. (J.G.) Koffie wijnen likeuren - honing The Coffee Wine Bar I. Wauters Molenstraat 77 9300 AALST s 21 40 66 wapens munitie Molenstraat 29 9300 AALST ir~Iy 9 j Onverwachte omwenteling in de tweede klasse C. Neofiet BC. Alloo-Blomberg slaagde er in om koploper Speelberg Beerzel in eigen nest met 0-4 te verslaan. Een hoopgevend resultaat voor de toe komst, vooral als men ziet welke cijfers de Aalstenaars neerschreven, wat hen meteen nieuwe leider maakte. Op Iwein Haerens na, die blijkbaar kompetitieritme mist, was de ganse Alloo-ploeg fantastisch. In het eerste game pakte Willy De Ridder uit met een 206, Bruno Rossi met 190 was niet ver weg, terwijl de anderen, Johny De Bock (180), Chris Korteman (174) en Iwein Haerens (165) goed waren, met logische 860-915 winstcijfers. Naargelang de par tij vorderde verbeterde de Alloo-ploeg. Het tweede game werd gewonnen met 883-928. Nu was het de beurt aan Bruno Rossi (212) om zeer hoog te scoren, Wie as iesten oever de meit Zonder da ge a leve riskeirt Raidj tén op ne veloa van SERGEANT Wanl... SERGEANT SPORT... ze kénne ni kapot Moeirselboon 107-113, 0ILSJT terwijl Willy De Ridder (187), Chris Kortemans (184), Johny De Bock (179) en Iwein Haerens (166) hun normaal peil haalden. Met een 0-2 voorsprong, moest men het derde game winnen om mede leider te worden. BC. Alloo-Biomberg liet zich niet pramen en deed er zo waar nog een schepje bovenop. Het won met 840-937 cijfers aan onwaarschijnlijk ho ge gemiddelden. Willy De Ridder (223) totaal gemiddeld 205. Johny De Bock (206), totaal gemiddeld 188, Bruno Rossi (193), totaal van 595 of 198 gemiddeld, Chris Kortemans (177) fo 178 gemiddeld en zoals gezegd Iwein Haerens bleef ietwat achterwege met 138 of 156 gemiddeid. Hij behaalde geen 500 en zijn plaats zal ingenomen worden door Kris Everaert, terwijl Roland Van Vaerenberg eerste reserve wordt, vrijdag a.s. (AVH) Het wielerseizoen '84 is zo goed als ten einde. Een seizoen dat door renner Ronald Van Avermaet als een succesjaar mag beschouwd worden. Na zijn mislukt seizoen bij Safir en de formidabele terugkeer bij de amateurs werd de man uit Hamme-Zogge terug prof als enkeling gesponserd door een Aalsterse geldschieter. Ronald deed het voortreffelijk als eenzaat in het peloton. Hij slaagde er zelfs in een zege weg te kapen in het kampioenschap van West-Vlaanderen. In totaal eindigde hij zeven maal bij de eerste drie en in het kampioenschap van België behoorde hij eveneens tot de uitblinkers. Ronald is dan ook erg gelukkig dat de heer Van Den Bossche van Brussels Huis hem dit seizoen het vertrouwen schonk. De goede prestaties van de Hammenaar waren ploegleider Debaeremaker niet ontgaan, zodat Ronald volgend jaar als een der beschermde renners uitkomt in de vernieuwde ploeg Perlav-TV-Blad. Samen met Alain De Roo en een fel verjongde kem moet hij zeker op het voorplan kunnen treden. Van Avermaet spreekt vol lof over het samengaan met zijn privé-sponsor, maar wil het nu in ploegverband waarmaken en hoopt op een succesrijk seizoen. De heer Van Den Bossche zal wel met enige spijt van zijn renner afscheid nemen, maar denkt er wel nog aan volgend seizoen opnieuw een prof te sponseren. (JVL)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 11