Burgerlijke Mand Het Reklaamblad pvba Begrafenissen ARIJS Oud-zwembad nationaal sportcentrum Wij zijn veel meer dan alleen maar drukkers... Van Wambekekaai 7 Hoogstraat 17 boekhouding Frans Jansegers VERZEKERIN GEN Frans Jansegors DE OOIEVAAR (scherpe) prijsberekenaars. MAAK U ZELF NIET DRUK OVER UW DRUKPROBLEMEN, LAAT ZE LIEVER AAN ONS OVER! beschikt over meer troeven dan U vermoedt! 6Nieuwe Gazet van Aalst 26 oktober 1984 Geboorten binnen de stad Aalst vanaf 8-10 tot en met 13-10-1984 Ibrahim Calik, Denderstraat 35, Aalst; Kristof Heiremans Lange Haag13, Herdersem; Mieke Maesschalck, Kasteelstraat 30, Hofstade, Carolien Rcdant, Spoorstraat 10, Baardegem; Davy Beeckman, Vooruitzichtstraat 181 Aalst- Jonas De Geyndt, Kasteelstraat 26, Nieuwerkerken, Evi Arijs, Steenweg op Aalst 19A, Hofstade; Tanja Van Londersele IJzerenwegstraat 26, Aalst; Lisbeth Schollaert, Ledebaan 229, Aalst, Sandra Callebaut, Pontweg 96. Herdersem; Tineke Coppens. Boekveldbaan 10, Moorsel. Huwelijksafkondigingen te Aalst op 14 oktober 1984 Jacques Janny, Heierveld 4, Asse met Els Sterck Koolstraat 114 Aalst; Patrick De Wit, I.okerenveldstraal 13, Aalst met Hilde Heusdent, Felix dc Hertstraat 35, Aalst; Geert Keymeulen, Terbekenstraat 50, Hofstade, met Kathleen Van den Bossche. Kouterstraat 31, Aalst; Luc De Coornan. Krekenberg 3, Heldergem met Ann Van Nieuwenborgh, Hopstraat 8. Voltrokken huwelijken binnen de stad Aalst vanaf 8-10 tot en met 13-10-1984 Joseph De Pauw, Molenkouterstraat 23, Hofstade met Alice Weymeis Doolhofstraat 11Aalst; Marcel Steeman, Grote Baan 50, Herdersem met Vera Vandormael, Peter Benoitstraai 31, bus 4, Aalst, Willy Van Hauwermciren, St.-Annastraat 23/A, Nieuwerkerken met Manna Tas De Coninckstraat 6, Aalst; Patrick Van de Brempt, Landbouwersstraat 12 Aalst met Linda Goeman, Jan Jeliestraat 57, Aalst; Peter De Cock, Mottedries 13, Heldergem met Maria Michiels, Hof ter Lokerenstraat 17, Erembodegcm. Overlijdens binnen de stad Aalst vanaf 8-10 tot en met 13-10-1984 Clementina Ledegen, zonder beroep, 64 j„ Grote Baan 155, Herdersem, echtg, van Gustaaf Van Goethcm; Gustaaf Van Goethem gepens., 67 j Grote Baan 155, Herdersem, wed. van Clementina Ledegen, Alfons Coessens, gepens, 86Dokter De Moortstraat, Aalst, wed. van Louisa Raymond' Caudron. gpens., 85 j. Aalstersesteenweg 36. Moorsef echtg van Gabriëlla Dc Ryck; Emma Van Limbergen, gepens 84 j„ Hendrik Consciencestraat 1. Hofstade, wed. vanCamielDeSmet; PhilomenaSilon, Dc Smet gepens 80 j., Babbelaarstraat 58, Hofstade, echtg. van Cynel Van LombePrgen;' Germana Van Mulders gepens 74 j.. Priester Daensplcin 3, Aalst-, wed. van Jan Beeckman; Philomena Sdon, gepens., 91 j Dr De Moorstraat, wed.van Polydorus De Petter; Leo Bexque, gepens. 62 i Zonnestraal 85. Aalst, echtg. van Delphina Veirman; Frans Commerman. gepens., 74 j„ Vosholleweg 8. Erembodegem wed^ van Clementine De Geyndt; Laura De Neef, gepens.. 92 j„ Alfons De Cockstraat 71 Herdersem, wed. van Alfons Van Langenhove; Augusta De Ridder, zonder beroep, 70 j., Diepestraat 89, Aalst fcIJ'Sesch. van Lucianus Alloncius; Alfred Van Oudenhoye, gepens., 73 j Leopoldlaan 120 Aalst echtg. van Leonia De Weghe, Julia Van der Taelen, gepens. 8 j„ Moutstraat 10 Aalst. wed. van Frans Van der Schueren; Martha Van den Steen, gepens.. 83 j Jan Bijlstraat 30, Aalst, wed. van Carolus De Rycke, Theophiel Van Mol, gepens.. 77 j.. Leuvestraat 218. Erembodegem, echtg van Sidonia Van Der Straeten; Jacobus Walleze. gepens. 84 j„ Hoezestraat 6 Nieuwerkerken, wed. van Hermina Lievens; Irma Cnudde. gepens., j„ Sint-Jozefstraat 23, Aalst, wed. van Karei De Rop; Marie Bogaertzonder beroep 59 i Gentsesteenweg 458. Aalst, echtg. van Jan Verhuist; Sidonia Dc Waele, gepens., 83 j„ Ninovesteenwcg 121. Erembodegem, wed. van Alfons Van Damme; Clémence Boriau, gepens., 67 j„ Oude Abdijstraat 27, Aalst, echtgesch. van Auguste Dj^xene^^echtg^^ai^ 9300 Aalst TeU 21 29 44 Eén adres Pontweg 57 HERDERSEM 053177 51 34 Eén adres Pontweg 57 HERDERSEM 053177 51 34 specialiteiten doopdozen doopsuiker Molenstraat 29 9300 AALST ■2 053/21 24 54 4 4 Wij zijn ook ontwerpers, tekenaars, lay-outmen, fotozetters en vooral... R. QUINTIJN &D. PRAET Nieuwstraat 19-125, 9310 LEDE - tel. 053/70.01.71 - 21.37.87 Amper één maand na de princiepsbeslissing besloot de Aalsterse qemeenteraad het oud stedelijk zwembad aan de Kapuciertenlaan te verburen aan de PVBA Ten Sport- en Vrijetijdsmanagement, die er een nationaal sportcentrum wil inrichten. Het drie-zes-negeniang kontrakt gaat in op 1 januari 1985 en de huurprijs werd vastgesteld Vrijdag 26 oktober Jeugdhuis Terlindenfilm «Das Boot». Nieuwe Madeion: 20 u., Travestie show. Org. Prinsencaemere. Stedelijk Trefcentrum, Driesleutel- straat 20 u-, informatieavond «Het sta tuut van de gewetensbezwaarden» en het KB (voorstel) Nothomb. St. Jozefskerk, Dendermondsestwg. 17u.30, H. Mis voor de overleden rijks wachters; I8u.20: bloemenhulde aan de gedenk plaat 'Adjt. Bouckenaere' aan de ingang van de Rijkswachtkazerne, Denderstraat 22. 18u.30: gelegenheidstoespraak door de Distriktskommandant. Mikisklub: 20 u., Imavo-vormings- avond «De oktober-revolutie in Rusland in 1917», aanloop, verloop, betekenis. Feestzaal St. Jozefscollege, Pont straat 7: 20 u., kaasavond. Deelname: 200 fr. Org. Teledienst Aalst. Zaterdag 27 oktober Nieuwe Madeion20 u., Travestie show. Org. Prinsencaemere. Zaal St. Martinuskring, Korte Zout- straat3e eetfestijn van Kartasj. 't Apostelkententoonstelling van werk van A. Van Vaerenbergh. Jeugdhuis Ypsilon Grote mosselslag. Org.karnavalgroep Boival. Netwerk20u.30 «De advertentie» door Tejater 80 en Natalia Ginzburg. RegieFilip Lepez. Zondag 28 oktober Zaal St. Martinuskring, Korte Zout- straat: 3e eetfestijn van AKV Kartasj. op 35.000 fr. per maand. Toen dit punt ter sprake kwam stelde Danny Denayer (VU) dat de dossierinhoud in verband met de bankwaarborg gewijzigd was in gevolge een brief van een grote bank van 12 oktober 1984. De huurster mag het gebouw niet uitbaten als zwembad en krijgt het voorrecht van aankoop bij gelijke prijs. Ook bleek vol gens Denayer dat volgens de plannen een bijgebouwtje dat gebruikt wordt door de teken- akademie mee verhuurd werd. Eddy Monsieur (SP) van zijn kant was ontgoocheld over de manier waarop de gemeenteraad het dossier diende goed ,te keuren, gezien de kommissie sport- jeugd en vrije tijd het dossier niet behandeld had. Verder verweet hij aan het schepenkollege de privatisering van de sportakko- modatie verder te zetten en geen visie te hebben op het stedelijk sportbeleid. 't Apostelkententoonstelling van werk van A. Van Vaerenbergh. Jeugdhuis Ypsilon: 20 u., film «The life of Brian». Leden 50 fr., niet-leden 80 fr. Netwerk20u.30, «De advertentie» door Tejater 80. Maandag 29 oktober Netwerk: 20u.30, «De advertentie» door Tejater 80. Woensdag 31 oktober St. Annazaal, Roklijfstraat20 u., optreden TC Matic. Org. JH Terlinden. Inkom 200 fr., voorverkoop 160 fr. Donderdag 1 november 't Apostelkeneerste grote informati- cabeurs. Nieuwe Madeiondoorlopend ten toonstelling van Socialistische postzegel kring. Schepen van grondbeleid André Doorns (PVV) prees zich van zijn kant gelukkig dat de stad ein delijk het gebouw kwijt was, anders zou het weldra definitief verloren zijn. Alle kontakten met de Aalsterse schoolgemeen schappen, en met de Vlaamse Waterzuiveringsmaatschappij liepen op een sisser uit. Een immobiliënmaatschappij wilde daarop het ganse komplex van het zwembad en de aanpalende akademie aankopen om een nieuwbouw op te richten. Aan het adres van Denayer wees hij erop dat enkel de kelder van het bijgebouwtje van de akademie verhuurd werd. De schepen was van oordeel dat er nog nooit zo een zwaar verhuurkontrakt af gesloten werd, vermits de huur der zowel voor het binnen- als buitenonderhoud van het ge bouw diende in te staan. Zijn kollega voor de sport en partijgenoot Gilbert Bourlon was verontwaardigd over de tussen komst van raadslid Monsieur gezien het dossier verscheidene malen in het schepenkollege besproken werd. Ook de sport raad had lang over het dossier gediskutieerd, en had zich met de verhuring akkoord verklaard. Tot slot liet hij opmerken dat op de gemeenteraadskommissie niemand vragen gesteld had over dit dossier. Akkoord Raadslid Monsieur bleef erbij dat het schepenkollege de sport verder wilde privatiseren, maar een geprikkelde schepen Bour lon verwees naar de komende week van de sport, waar het tegendeel zou bewezen worden. Burgemeester Uyttersprot van zijn kant was van oordeel dat de stad wel inspanningen deed om de stedelijke sportinfrastruktuur uit te breiden. Maar privé-initiatie- ven hadden volgens hem ook recht op bestaan. Deze richtten zich echter tot een ander publiek. Hij verklaarde zich deels ak koord met de bewering van Eddy Monsieur dat ook de massa sport diende gestimuleerd te worden, maar herinnerde eraan dat de stad niet de nodige finan ciële middelen had om iets aan te vangen met het oude zwem bad. Nadat Roger D'Hondt (SP) vol doening bekomen had met zijn pleidooi voor het behoud van de typische gevel van het oude zwembad, was PVV-fraktielei- der Oscar Redant van oordeel dat de politiek van dit bestuur inzake sport vermeld werd in de beleidsnota. «Wij moeten toch niet altijd alles herhalen» aldus Redant, die nog stelde dat alle voetbalverenigingen privéver- enigingen zijn. Dit lokte natuurlijk negatieve reakties uit bij de oppositie. Tot slot werd dit punt door alle partijen, met uitzondering van de SP, die zich onthield, goedge keurd. Ondertussen had sche pen Bourlon al opgemerkt dat de kommissie van sport reeds meer samengekomen was dan in de vorige zes jaar onder het bestuur van Eddy Monsieur. (MP)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 6