SPORT M AALST the best one^ willocx video club Doelpuntenmaker gevraagd Videofilms 100 fr./3 dagen DERBY SPORT JEMPI Gebrek aan ervarenheid speelt Kamillekes parten Zwak Eendracht Meldert fSn/Jïëj De videoclub die weet wat video is Moorselbaan 78, AALST s 78 56 74 Café frituur snack St. Annalaan, AALST Voetbal He klasse E. Aalst/R. Mechelen 0-1 Na een nieuwe nederlaag deze maal tegen leider R. Mechelen is Eendracht Aalst op de voorlaatste plaats verzeild geraakt. Er werd nochtans niet slecht gevoetbald tegen de maneblussers, Racing won nipt en deze zege mocht eerder gevleid genoemd worden, wat trainer Bers achteraf grif toegaf. Zo hadden de Mechelaars zeker niet te klagen over de heer Crucke die Aalst een strafschop weigerde bij vrijwillig handspel van een Mechelse verdediger. RESTAUI NT F FEESTMA/ IJ DEN MOLENSTRA Vorige week werd Racing ook al geholpen door de spelleider. Zou de invloed van voorzitter in de bond hier iets mee te maken hebben. Aalst is echter terug in hetzelfde bedje ziek. Sinds Sal vador teruggekeerd is naar Bra zilië blijft scoren een erg groot probleem. Patrick De Moor is nochtans erg bedrijvig, maar met twee vooraan is het erg moeilijk en Geert Van Roy blijft boven dien beneden zijn peil akteren. Na zijn kwetsuur zoekt hij nog naar de goede forme en het nodige zelfvertrouwen. Het middenveld combineert bij wijlen goed, maar er zit weinig verrassing in de aanvalsbewe- Overzicht Tweede Provinciale B S.K. Aalst voelt zich bekocht Leider S.K. Aalst is zondagnamiddag Olsene van een kale reis teruggekeerd. De oranje-groenen werden er naar ver luid door het scheidsrechterlijk trio bedot. Het begon nochtans goed voor S.K. dat al na amper twee minuten mocht juichen met een doelpunt van Karei De Jaegher. Maar het antwoord van Olsene was al even gevat, want bij de eerste tegenaan val was het ook raak. Rond het half uur scoorde de plaatselijke vedette, Luc Annoo, zijn tweede doelpunt van de dag. Deze goal werd echter fel aange vochten door S.K. Aalst. De bal zou de doellijn verre van overschreden hebben. De lijnrechter (een man uit de streek) liep echter naar de middellijn en de scheids rechter wees naar het midden. Nadien moest S.K. het ruim een uur verder rooien met tien man want Karei De Jaegher werd wegens protest met rood bedacht. Na rust ging S.K. op zoek naar de gelijkmaker en die kwam er via Hugo Van Herreweghen. Toch dienden de Aalstenaars naar het einde toe nog een derde treffer te incasseren. Meteen was de tweede nederlaag van S.K. een voldongen feit. Ditzelfde Olsene en R.C. Gavere komen hierdoor mee aan de leiding. Eendracht Meldert is er zondag niet in geslaagd om tegen een verzwakt Dik- kelvenne een punt - laat staan twee - te Nieuwe Gazet van Aalst 26 oktober 1984 AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u en 13-18 u zaterdag 8-12 u en13-15u3C De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST 053/77.33.77 gingen. Door de eerder trage opbouw wordt scoren nog moei lijker. Wanneer de verdediging dan een tegengoal slikt is de match meteen gespeeld, zo werd reeds driemaal met het kleinste verschil verloren. Posi tief was wel de verrichting van Hans Van Wilderode. Hij straal de heel wat meer vertrouwen uit dan Moyson en deed enkele uitstekende reddingen. Wanneer Hans op dergelijke manier blijft verder keepen is het doelwachtersprobleem opge lost. Het Eendrachtbestuur had er misschien beter aan gedaan een extra spits te kopen in plaats van een doelman. De eigen jeugd kan het ook. Zie het voor beeld De Wolf en kreeg Een dracht vorige week geen lesje van een oud Eendrachtspeler Trainer De Groote zag het als volgt«Ik ben nochtans tevre den over de prestatie van de eerste helft, na de koffie werd er echter minder goed gecombi neerd. Patrick De Moor was sterk be gonnen, maar deemsterde na dien weg. Geert Van Roy draait echter minder niettegenstaande hij zich wel inspande. Het gebrek aan ervarenheid speelt ons wel parten. De Rijck, Crahay, Moock, De Wolf, Moerman en zelfs Limpens zijn nog erg jong. Als de ploeg samenblijft kan er wel een sterk geheel uitgroeien. Het tikkeltje geluk ontbreekt ons ook wel. We hadden zeker een strafschop verdiend en Meche len was toch zo overtuigend niet. Individueel meteen Claes, Drae- lants en Leys waren ze wel iets beter, maar zo schitterend vond ik ze niet. Voetbal wordt echter ook met het hoofd gespeeld en bij ons zijn er enkele spelers die het aan spelinzicht ontbreken. Ik kan toch van aan de zijlijn niet iedere beweging bevelen. Dat is gewoon onmogelijk, er zou iets meer inzicht bij de spelers zelf moeten aanwezig zijn. Ik kan mijn elftal eigenlijk niet meer versterken. Hans Van Wilderode deed het uitstekend, de verde diging mocht eveneens op een goede prestatie terugblikken, maar er zou moeten gescoord worden. Ferrera speelde erg zwak toen ik hem opstelde, Deroy blijft gekwetst zodat ik geen alternatief heb. Ik bracht De Bolle in het laatste kwartier vooraan, maar het baatte niet». Aldus een ontgoochelde Aalster- se trainer. (JVL) MOORSELBAAN 86 AALST 053*212475 Kom onze nieuwe ploeguitrusting bekijken Speciale voorwaarden voor klubs 77 57 30 2 jeans 1.000 2 velours 1.200 2 modepulis 1.000 Kruisabeel 56 MOORSEL sr 053/70 35 69 behalen. Kansen om de score te openen kreeg Eendracht in de beginfase van de wedstrijd nochtans genoeg, maar de af werking liet zondag veel te wensen over. Zo werd o.m. een strafschop niet benut. De lokale doelman redde prachtig. Hieraan trok de thuisploeg zich op en Meldert kreeg het steeds moeilijker. Een plaatselijke aanvaller opende de score met een kopgoal. Na rust bleef Dikkelvenne de toonaangevende ploeg en uit strafschop liep het uit tot 2-0. Achteraf kreeg Dikkelvenne nog ruime mogelijkheden om de stand verder op te drijven, maar geen enkel werd nog benut. Een wedstrijd om vlug te vergeten voor Eendracht Derde Provinciale D E. Nieuwerkerken niet voorbij F.C. Mere E. Nieuwerkerken niet voorbij F.C. Mere Het tweede geklasseerde Eendracht Nieuwerkerken stond zondag voor een moeilijke opdracht. Te Mere trok het van start tegen het plaatselijke F.C. Het werd een echte derbywedstrijd, gespeeld op het scherp van de snee, met vijf gele kaarten, één rode en... geen enkel doelpunt als gevolgDe eerste helft verliep vrij gelijkopgaand. Beide doel mannen speelden zich geregeld in de kijker. Vooral Eendracht-doelman Johnny De Naeyer was uitermate ge concentreerd tegen zijn ex-ploeg. Na rust werd de thuisploeg tot tien man herleid, maar bij Eendracht vond men de gepaste opening niet in de versterkte af- weergordel van F.C. Mere, zodat de stand ongewijzigd bleef0-0 Het wordt voor Kamillekes Aalst erg moeilijk om zich te handhaven in eerste afdeling. Het elftal is wel talentrijk, maar de jeugdige leeftijd van heel wat speelsters blijkt een erg grote handicap te zijn. Tegen Herk dat over een solied gaan, ainoewei we er wel on- en ervaren elftal beschikt kon- middellijk moeten aan toevoe- den de Aalsterse meisjes enkel gen dat de eindcijfers wel over- de wet van de sterkste onder- dreven zijn. Herk kwam voor de S.K. Herdersem ontfutselt Heldergem een punt S.K. Herdersem behaalde zondag een verdiend gelijkspel op het veld van Sporting Heldergem. Alvast een knappe prestatie van de jongens van trainer Armand Spittael, want de plaatselijken staan in deze competitie afgeschilderd als een typische home-ploeg. De Taeye had geelblauw halverwege de eerste helft op voorsprong gébracht, maar net vóór rust incasseerde S.K. toch nog een tegentreffer. 1 -1 was ook de eindstand. W. Gijzegem blijft in de problemen Een wilskrachtig Gijzegem verloor zon dag met krappe 2-1 cijfers op het veld van R.C. Wetteren. De plaatselijken klommen al na tien minuten op voor sprong, maar nog voor rust bracht Van Sinaai Gijzegem op gelijke hoogte met een strafschopdoelpunt. Een ietwat ge vleide 1-1 ruststand voor groen-zwart. Na rust bleef Wetteren het gebeuren domineren. Alhoewel het in deze wed strijd vier gele kaarten incasseerde kon Wetteren de overwinning toch nog uit de brand slepen. Het winnende doelpunt viel een kwartier voor het einde van de wedstrijd. rust 0-2 van uit twee hoek schoppen waarbij de dekking werd verwaarloosd. Na de her neming liep Herk vlug verder uit, maar de Aalsterse meisjes die met een tomeloze inzet speel den konden milderen uit straf schop langs Van Hauwermeiren. Chantale Roelandt was met de Limburgse doelvrouw in de clinch gegaan en de scheids rechter wees naar de witte stip. Kamillekes geloofde terug in zijn kansen, maar het waren de Lim burgse meisjes die verder de toon bleven aangeven. Het ge vaarlijke duo Swinnen-Martens voerde de score verder op, zodat het nog een afgetekende zege werd voor Herk. Voor deze nederlaag konden wel verzachtende omstandigheden ingeroepen worden. Ingrid Wuyts van Gent overgekomen en één van de betere speelsters in het middenveld bezeerde zich bij de tumlessen in school en is voor enkele weken onbeschik baar en Brenda Van Den Eeck- houdt, die pas hersteld is van een kwetsuur akteerde niet op haar gewone peil alhoewel ze weinig verhaal had tegen de Limburgse doelpunten. (JVL) Zaterdag a.s. - terrein Zandberg Kamillekes Aalst/Herentals

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 9