BËüi flAiiiflRiüJpjajja «KASTANJEHOF» 10 Nieuwe Gazet van Aalst 9 november 1984 Immerzeeldreef 3 1 AALST - Tel. (053)21 .66.73 Dealer DEL MAC PVC en ALU-ramen - dubbel glas A.B.L.V. St.-Antoon nog altijd ongeslagen St.-Antoon Norge - Cockpit Di Roma 92-59 Gembas - Erembodegem 29-32 De smaak te pakken De smaak te pakken Koffie DE PAEPE W— h RIST0RANTE 1 Dl ROMA DA BRUNO ahoo Yvette Keizerlijk Plein 12 9300 AALST s 78 59 80 itsit Osiris - Lier94-76 P. De Geest torenhoog voor de Lierenaars Castors - Okapi 98-70 Heropstanding uitgesteld DBC veel gekwetsten Jong Edegem - DBC Aalst 62-81 Terlindenboys - Lochristi 72-48 De Aalstenaars rukken op The Tower - Lokeren 82-75 Terug op het goede pad De leidersploeg was eens te meer een klasse te sterk en overrompelde de bezoekers. Na 17 minuten werd zelf een maximaal verschil van 36 punten bereikt (57-21). Cockpit kon in het zicht van de rust, de stand wat milderen, 57-31. In de tweede helft liet de thuisploeg wat Walgraef 8. stoom of zodat Cockpit tot op 20 punten naderde maar langs Meuleman liep St.- Antoon terug uit. PuntenSt.-AntoonSteurebaut 8, Meuleman 18, Scheifout24, Corthals20, Kiekepoos 0, D'Herdt 21Blanckaert 1 Cockpit: L. De Schaepdrijver 16, V.D Hauwe8, G. V.D. Hauwe2, De Wuffel 10, Rasschaert 6, D. Corthals 13, Posse 4. De Nachtwacht - Eurowas 42-76 Aanvankelijk hield de Nachtwacht langs Goubert en Philips de touwtjes in han den, 16-10 na 10 min. Maar dan nam Eurowas via Callebaut V. Cromphout het commando over. rust 24-41Na de rust viel de Nachtwacht volledig stil zodat de spekgladde vloer in de Vlierzeelse ballon nog de grootste hindernis was voor Eurowas. Punten NachtwachtPhilips 12, Gou bert 16, Liserauwaert 4, Claessens 2, EurowasV. Cromphout 20, V.D. Bulcke 10, Callebaut 22, Walgraef 6, Verbeken 3, De Wilde 3, Callenberghe 2. Berger Du Nord - Sneldrukcenter 90-50 Eerst via Podevijn. Sterckx en vervol gens langs V. Keymeulen plaatste Ber ger. Sneldrukcenter reeds bij de rust op een onoverkomelijke achterstand (41- 19). G. Troch trachtte daarna nog wat goede ren uit de brand te slepen maar stond te alleen om die hopeloze taak tot een goed einde te brengen. Punten BergerV. Keymeulen 32, De Smedt 6, Huylebroek 2, Sterck 12, Veillefon 2, Heyvaert 14, Podevijn 22. SneldrukcenterP. De Vleeshouwer 8, F. De Vleeshouwer 2, De Paepe4, Troch 21Stassijns 10, Muylaert 5. De Villa Paco Milou werd uitgesteld en café De Paris was vrij. (G.S.X.) De smaak te pakken De meisjes van DBC Erembodegem hebben schijnbaar het goede overwinningsrecept gevonden. Ze waren nochtans fel gehandi capt aan deze opdracht begonnen. T. Verhoeven was gekwetst en Lievens bleek afwezig. Scheidsrechter M. V. Ryssel moest de klus alleen klaren, gezien zijn collega niet was komen opdagen en hij floot zo weinig dat een paar grove fouten door de vingers werden gezien. Het werd al bij al een rommelige match, waarin de bezoekers slechts eenmaal op achterstand werden geplaatst, 3-2. Daarna nam D.B.C. Erembodegem de skepter over. De beide ploegen bleven nochtans mekaar waard, rust 18-19. In de tweede periode namen de gasten enkele puntjes voorsprong, vooral door toedoen van Schollaert 5/10. DBC Erem bodegem baatte het lengtevoordeel uit maar bleek in de verdediging te traag om de snelle tegenaanval van Gembas op te vangen. Toch slaagden de withemden erin de volle buit te veroveren. Volgende week is DBC Erembodegem vrij want de confrontatie met Bobcats werd verplaatst naar een latere datum. Op 18 november wordt naar Baasrode afgereisd voor een nieuwe 4 punten- match. Hopen dus maar. Punten Huylebroeck 7, Schollaert 10, Willen 4, Van Malderen, Callebaut 2, Pollet 9. Koffie wijnen - likeuren - honing is» J| The Coffee Wine Bar fl/feai--' |p| Wjf I. Wauters _|gr3 Molenstraat 77 ga 9300 AALST Keizerlijk Plein 22A AALST ■s 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 fr. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN A 'a carte aan matige P"lzen- Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. BOSTEN Coach Marchant leed aan buik griep en volgde de match waar schijnlijk vanop de huiselijke W.C., zodat E. Verschoren zijn taak overnam. De thuisploeg kon aanvankelijk, de bezoekers niet van zich afschud den. D. Temmerman 6/8, P. De Geest speel den nochtans de pannen van het dak maar Lier kwam telkens terug aansluiten. Na 5 minuten was de stand 10-6 en via 14-14 en 20-20 liep de score op tot 34-30 met nog 4 minuten te gaan in de eerste helft. De gasten rekenden vooral op de van naast het oor afgevuurde afstands worpen van ex. Osirisspeler T. Borgers (4/6) en ook D. De Winne (5/8) deed zijn duit in het zakje Body Lievens, de scherpschutter uit de beloftematch had daarin blijkbaar zijn beste kruit verscho ten want nu liet hij een 0/6 optekenen en werd dan ook vervangen door Raman De inwoner van Wetteren deed het deze keer meer dan voortreffelijk. Met drie opeenvolgende korven zorgde hij er mede voor dat Osiris met de rust tot 41 - 36 uitliep. We waren nog maar pas in de tweede helft aanbeland of Lier had de leiding al overgenomen, 41 -42. Osiris sloeg echter keihard terug. Dirk Temmerman met afstandsworpen, een ontketende Danny Raman, ondanks een pijnlijke knie ten gevolge van een onvrijwillige stoot van een tegenstrever en Paul De Geest, letterlijk en figuurlijke reuzegroot van daag, plaatsten een 17-0 tussensprint, zodat de balans onherroepelijk naar de Denderleeuwse kant oversloeg. De gas ten werden met verstomming geslagen Borgens en De Winne probeerden nog te reageren maar als bij Osiris, Famaey en een zich hervattende Lievens eveneens de weg naar het net vonden, stuikte de bezoekende ploeg helemaal ineen. De Seven Uppers lieten over de gehelen wedstrijd, een shotprestatie 56 op tekenen. Met deze oververdiende over winning neemt Osiris in de rangschik king, een middenmootplaats in, op slechts 4 punten van het leidersduo Sijsele-Leupegem Volgende zaterdag komt Boom op be zoek. De steenbakkers zullen moeten steengoed zijn, willen ze de zege beha len. Osiris is in ieder geval niet van plan. om geschenken aan de tegenstander te geven, zelfs niet op de vooravond van St.-Maarten. De punten Temmerman 22, Cornand 6, Veldeman 6, De Geest 30, Raman 17, Famaey 8, Lievens 5, V.D. Weeën Buytaert, V. Drogenbroeck. Alhoewel de wonderen nog niet uit de wereld zijn, kan deze nieuwe nederlaag toch moeilijk als een verrassing bestem peld worden. De avond begon slecht voor de Aalstenaars want Okapi's beloften verloren voor de eerste maal, dit seizoen. Okapi's eerste ploeg startte uitstekend (0-4) maar moest dan langzaam maar zeker, het initiatief aan de gastheren laten. De grote uitblinker bij de thuisploeg Voor de 1.16 finale van de Belgische Beker bekampfe DBC, 2de Nationaler J. Edegem. Gezien het klasseverschil kreeg Edegem 10 punten voorgift. Reeds na een kwartier kwam DBC op gelijke hoogte en van dan af maakten de Aalsterse meisjes er een ge zondheidswandeling van. In de volgende ronde reist DBC naar Monceau. Punten Kasprowicz 39, G. Heireman 10, De Ruyck 10, Martens 10, Stokx 6, Van Gestel 6. Karei V - DBC Aalst 82-61 Een verwachte nederlaag voor de Gene- raaltjes tegen de miljoenenploeg uit Brussel. De Aalsterse meisjes gaven nochtans een gezamelijke goede presta tie weg en de gastspeelsters Kaspro- wicz-Johnson speelden match-nul, met allebei 26 punten. Bij de thuisploeg akteerde echter M. Rommel, px. DBC maar nu goed voor 28 pt. bij Karei V. Na de wedstrijd leek DBC wel het nieuwe Aalsterse ziekenhuis I. De Moor liep een neusbreuk op, M. Stokx kwam met een gezwollen oog thuis en A. Wiertz ver zwikte haar voet op de nationale training. Op St.-Maarten ontvangt DBC Aalst, de ploeg van Kortrijk. Punten Kasprowicz 26, De Moor 2, Martens 11, De Ruyck 8, Van Gestel 2, Audenaert 4, Stokx 2. G. Heireman 6. De ajuinen hebben door een gave collec tieve verrichting een derde opeenvolgende zege behaald. Liefst 6 spelers geraakten in de dubbele cijfers. Na de rust (30-22) werd het verschil steeds groter. De gekwetste B. Borms kon zelfs een voorzichtig wederoptreden maken. Vol gende week reist Terlindenboys naar Grimbergen en door deze nieuwe over winning rangschikken ze zich op een gedeelde 2de plaats. Punten: Borms 11, Bonner 2. V.D. Bossche 12, Schellinck 2, Impens 10, Geerinckx 13, Tembuysser 12, Vermoe- sen 10. Na de zware nederlaag van verleden speel dag op Erpe-Mere had coach De Wachter, deze week zijn spelers de levieten gelezen en de passende maatregelen genomen. Een van de veranderingen was dat Guy V.D. Brempt zijn kans kreeg in het basis vijftal en de jonge man kwam binnen langs de grote poort. Hij liet eventjes 26 punten optekenen. Een prestatie die kan tellen. The Tower kreeg het in deze match nochtans niet gemakkelijk. De vruchten van de aanvallende inspanningen wer den door flaters in de verdediging teniet gedaan. Rust 38-37. Na de herneming bleef de stand nog 5 minuten gelijk maar dan kon The Tower een eerste kloof slaan, 44-38. Een klein verschil dat de ajuinen tot het einde konden op het scorebord houden. Volgende zaterdag ontvangt The Tower de ploeg van Bazel. Een duel tussen middenmoten dus. We duimen voor een nieuwe Aalsterse overwinning. De ploeg van B.B.C. Osiris (EL) Afstandsschot van De Geest. was spelverdeler Oscar Moro. ons allen bekend van de ploeg Elias in de Best of Six, Moro zag gaten in de 1 -3-1 zone van de tegenstanders en bediende ruim schoots, zijn ploegmaats waardoor vooral Detiege naar hartelust kon scoren. Dat het verschil bij de rust niet groter was, mochten de ajuinen aan Minnebo dan ken. Hij bracht in de eerste helft liefst 13 punten aan, ruststand 43-33 De 10 puntenkloof bleef na de rust nog even behouden maar dan rukte de Brainse schuttergilde uit. Heyssene (8/8) Leemans (5/8) en Detiege (4/4) schoten met een nooit geziene preciesheid. Te gen zo'n vuurpeloton had Okapi geen schijn van kans, temeer omdat Minnebo niet meer aangespeeld werd en Schmitt alleen de klus met kon klaren Een paar pikante details nog. De Okapi spelers moesten zich, met heel de troep verkleden in een ruimte van pakweg 2 m. op 1,5 m. In Brame D'Alleud zijn de stort baden ruimer dan de bezoekers kleed kamer. Celle V D Keere, ex. Okapier en nu uitkomend voor Castors, maakte de verplaatsing met het blauwwitte gezel schap Volgende week is Okapi vrij. omdat de wedstrijd tegen Leuven werd uitgesteld tot 30/12. Op 18 november ontvangt Okapi, de ploeg van J.S. Grivegnée. PuntenMinnebo 18, Schmitt 17, Elias 8, De Neve 11, V.D. Bosch 10, Schellinck 6, P. Van Impe. F. Van Impe, V.D. Driessche. Hellinckx

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 22