DE EERSTE ZEGES ZIJN BINNEN ST.-JORIS Leider Be. Alloo-Blomberg met nog twee zware verplaatsingen Kangoeroesverlies over bijna de ganse lijn Een lach en een traan RIBSO - RLSBO Nieuwe nederlaag Nieuwe Gazet van Aalst 9 november 1984 11 Café frituur snack St. Annalaan, AALST IN DE FRUITK0RF oud huis MEERT Sinds vorige donderdag, 1 november, worden de Vlaamse velden niet enkel bevolkt door konijnen, hazen en schietgrage jagers. Ook de atletiekliefhebbers ontbinden, gewapend met extra-lange spikes, opnieuw de strijd met de natuur, de tegenstanders,... en zichzelf. Veldlopen het verhaal van ploeteren door modder, snelle starts en verbazende inzinkingen. Kortom, sport van de bovenste plank, maar zeker niet te onderschatten qua moeilijkheidsgraad. De Aalsterse atleten waren reeds collectief aan de slag te Denderleeuw (heren) en Baas rode (dames). Het seizoen werd lang niet slecht ingezet want drie maal mocht een Aalstenaar vic torie roepen. Te Denderleeuw was men dit jaar aan de twin tigste editie van de wedstrijd toe. Reden genoeg voor de organi satoren om enkele duizenden te spenderen aan Belgische atle- tiekvedetten zoals ene Rous seau, overigens gemakkelijk winnaar, en Armand Parmentier. Bowling BC. Alloo-Blomberg-Juwelen De Meersman Na zes speeldagen is het Aalsterse BC. Alloo-Blomberg aan de leiding versche nen van 2de Nationale C. «Onverwachts», volgens voorzitter Bruno Rossi, «en bij nader inzien konden wij hoger staan. Het 4-0 verlies in de openingswedstrijd op Esperanto Brussel was te vermijden. tiet zijn voor BC. Alloo-Blom berg. Opmerkelijk in de klas sering is ook dat onze Aalste- naars het hoogst aantal kegels bij elkaar wierpen. Met een totaal van 16157 keys zijn zij de beste vertegenwoordiger van tweede nationale. Een bevestiging van het systeem, kan men getuigen. Gehandikapt aan de start ver schenen wegens het vertrek van een basisspeler, wist BC. Alloo-Blomberg zijn basis zo uit te breiden dat via een kring systeem, waarbij spelers uit- vorm vervangen worden door in-vormspelers, tweede-rang bowlers als Chris Everaert, Kris Kortemans en Iwein Hae- rens, naar voor laten schui ven. Een test die meeviel tot dusver. Het wordt nu uitkijken naar de toekomst. (AVH) «Al onze spelers, zelfs de «routiniers», stonden met plankenkoorts. De nipte frame-verliezen bewijzen dat mits volle koncentratie winst mogelijk was. Een bewijs van deze stelling is dat de Brusse laars vandaag negende op de ranglijst staan met amper 12 punten. Trek er de 4 af van de openingsdag en zij bengelen onderaan». Ondertussen is BC. Alloo- Blomberg zichzelf geworden, in de sterke reeks waarin zij zijn gevallen leiden zij nu de dans samen met C.C.B. 1een ploeg bij wie de Aalstenaars eerstdaags op bezoek moeten. Een andere gevaarlijke ver plaatsing is Sunny-Pins 2, onmiddellijk achtervolger van beiden. Vier punten voor beide wedstrijden zou alleszins posi- De 0-3 winst van de dames reserveploeg was vorig weekend het enige lichtpunt voor Kangoeroes Aalst. Zowel de dames als de heren slaagden er niet in één set binnen te halen een sombere balans waardoor de klassering van de ploegen er niet beter op wordt. De Herenploeg. op bezoek bij Waasmun ster had weinig verhaal tegen een goed draaiende thuisploeg. De eerste set werd door de gastheren vlot gewonnen met duidelijke 15-4 cijfers. In de tweede set bleek Aalst iets meer te zullen repikeren, maar verder dan 15-11 kwam men niet. In de derde set bracht Waasmunster opnieuw een demonstra tie van hoe het nou wel moet15-5. Het wordt de hoogste tijd dat het herenteam iets aan de toestand doet, zoniet voorspellen wij een droevige toestand. Zaterdag 10 november krijgen zij al de kans iets te bewijzen tegen Baasrode. Ook de dames, op bezoek bij Temse gingen met 3-0 de boot. Setstanden waren 15-6, 15-10 en 15-9. Op 10 november ontvangst Kangoeroes Lokereneen ploeg waartegen een ovenwinning zeker haalbaar is. (PVDA) Krachtbal Krachtbalclub Osiris Aalst scoorde vo rige zaterdag slechts een matige één op drie. Alleen de ploeg in derde afdeling C mocht met een ovenwinning pronken terwijl de tot dan ongeslagen formatie in tweede nationale, net als de reservën in het verlies geduwd werden. De C-ploeg kreeg een te zwakke tegen stander te bekampen. Sint-Denijs-Wes- trem kon nooit een vuist maken tegen Aalst en werd door de werpkracht van Frank Lauwereys en Fred Dockers ver pletterd. De 33-7 uitslag bewijst dat ten volle. De reserven startten matig tegen Een dracht Assebroek en pas in de tweede helft slaagde de jonge oranjeblauwe formatie er in gelijke tred met de Westvlamingen te houden. Een rug- worpdoelpunt van Hans Huybrecht zorg de nog even voor spanning maar de Westvlamingen lieten zich niet meer verrassen en haalden het einde met 9-13 winstcijfers. De A-ploeg kreeg een eerste nederlaag te incasseren. Assebroek werd kort voor het einde op een 9-7 achterstand gezet maar een rugworpdoelpunt en het overhaast opzetten van Osiris na die goal, bezorgden de bezoekers een on verhoopte overwinning. Aalst krijgt dus een eerste verlies aangesmeerd maar handhaaft zich in de top van de klas sering. (J.G.) Zij speelden Peter De Bruyn. Fred Dockers, Bert Maes, Hans Kerkvliet, Frank Lauwereys. Jan Dockers, Bart Neckebroeck, Hans Roels, Hans Huy brecht, Kristoffel Bogaert, Ignace Van Oudenhove, Joris Hanssens, Chris Eel- bode, Maarten Bogaert, Jan Geeroms. MTSA Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Lada Boys - Excelsior0/3 Doelpunten Luc Barrez 2x en own-goal Marc Van Der Meersche Beste eendracht-atleet was Jean-Paul Fransaert met een 32ste plaats. Francois Buggen- hout was 50ste en Luc Baas 62ste. Bij de scholieren mocht Bart Meganck achteraf op het hoogste schavotje plaats nemen. Hij was duidelijk sneller dan de plaatselijke Van Den Borre. Bij de kadetten lieten Johan Van Der Bruggen en Koen De Doncker, allebei eerstejaars, een goede indruk met een 17de en een 18de plaats. Spijtig ge noeg misten de tweedejaars Pascal Poelman - een zegekan didaat -, Guy De Waen, Gunther De Paepe en Luc Waumans de start. Zij dachten dat in twee reeks zou gelopen worden. De officials van dienst dachten er blijkbaar anders over. Voor Gunther Lanckman werd het een prettig wederoptreden bij de mi niemen. Alhoewel een bitsige sprint noodzakelijk was werd hij nipt winnaar. Pieter Van Der Vekens werd vijfde. Bij de pupil len liet vooral Tom De Geest zich opmerken met een tweede plaats. Te Baasrode kregen de meisjes een zware omloop voorgescho teld. Elke Van Overwaele scheen daar niet zo veel hinder van te ondervinden want zij werd bij de pupillen tweede. Sandra De Nijs was beste Aalsterse bij de kadetten met een verdienste lijke 8ste plaats. Juniore Inge borg De Decker was vijfde. De seniores werden tijdens hun ra ce vergast op een forse regenbui wat de moeilijkheidstermometer nog enkele graden deed stijgen. Inge Eemans en Linda Troye- kens, beiden nog niet in de beste conditie werden 9de en 10de. Voor veterane Godelieve Rog geman zijn er - nog steeds geen problemen. Zij werd met een straat voorsprong winnaar. (PVB) Camu - Volharden 1 /0 DoelpuntHerman Slak Heizijde - Giwo 1 /1 Leeuwerik - Endoka 0/5 Breughels/Rita Boys 2/6 Bartan - Melckenbeeckvrienden2/2 Doelpunten Freddy Schollaert 2x (Bar tan) Alfons - Melckenbeeck 2x (Mel- ckenbeeckvr.) Rayo Espanol - Rode Duivels 1 /0 DoelpuntJezus Navarro Onder den Toren - Boterhoek 2/3 Tweede afdeling Edo Shoe - Den Hert1 /0 Piasken - Royal Sportief 1 /2 Rood Zwart - De Kring 3/3 Musica - Eendrachtboys 1/1 G.S. 40° min. Alexander - Jong Timarcha 2/1 Doelpunten Danny De Boeck en Rudy Coppens (Alexander) en Dirk De Moor (Jong Timarcha) Sparta Pinti - Cobilas 1 /0 DoelpuntMarc Van Boxstael Blauwe Vlam - Heipias 1 /2 Zondagreeks Adelaars - Zandput 3/0 Doelpunten Hedwig Callebaut 2x en Walter Steurbaut IJsboerke - Gipak 0/2 DoelpuntenGuido Renier en Iwein Haerens Nieuwe Wijk - Koszen 2/0 Pano - Du if ken 0/0 Park - Amapola 1 /2 Sportief 81 - Star Boys 1/0 DoelpuntLuc Franck Sportkring - Real Familial 1/1 DoelpuntenLudwig Van de Velde (Sportkring) en Luc Van de Velde (Real) Sunset - Rode Roos 1 /0 DoelpuntJezus Navarro Bekerprogramma voor 10 en 11 november zaterdag Edo Shoe - Giwo Meert Rode Duivels - ExcelsiorVan Cam- penhoud grensrechtersVan Belle en De Sutter Boterhoek - Gipak Garcia Volharden - Rode Roos D'Herde Den Hert - IJsboerke Van der Veken Melckenbeeckvr. - Endoka Levingsbird zondagAmapola - Nieuwe Wijk Levingsbird grensrechtersVan der Veken en Roels Koszen/Cambrinus Garcia Grensrechters Uvin en De Neef. RIBSO v.z.w., Beschermcomitee van het Gehandicapt Kind INTERNAAT 'T KASTEELTJE Zijpstraat 36, 9308 HOFSTADE Beste Vrienden Duivenliefhebbers, sympatisanten, Wij hebben de eer U uit te nodigen op onze 3de GROTE DUI- VENSHOW die doorgaat op zaterdag 20 november 1984 in 't Kasteeltje te Hofstade, Zijpstraat 36. Dagorde: binnenbrengen der tentoongestelde duiven van 13 tot 13u.45; 14 uur: plechtige opening van duivenshow; vanaf 16 uur doorlopend restaurant: stoofvlees, brochetten frie ten (150 fr. - gratis aangeboden aan de schenkers van een bon) 1 7 uur: verkoop der bons van de Supersterren uit onze streken van Quié- vrain tot Barcelona TrofeeMare Galle duurste bon Stad Aalst, schepen Doorns, meeste bons 19 uurtrekking van onze reuze tombola. 20 uur: gezellig samenzijn: 21 uur: afhalen der tentoongestelde duiven. Het inrichtend comité: Coppens Albert, Vercammen Jos, Leemans André, met medewerking van de plaatselijke bond «De snelle reizigers». De directeur, H. Leemans De beheerder, W. De Clercq Zaterdag interscholenveld- loop in Stadspark Na een afwezigheid van meer dan 10 jaar wordt de Aalsterse interscholenwedstrijd, pionier in zijn genre, opnieuw in het Aal sterse Stadspark gelopen. We gens de aanleg van de nieuwe atletiekbaan was de gebruikelij ke omloop in het Osbroekstadion onbeschikbaar. Daardoor wordt dit jaar opnieuw verhuisd naar het stadspark, plaats waar ook de eerste edities van deze tra ditionele schoolsportdag plaats hadden. Er zijn wedstrijden voor pupillen, miniemen, kadetten, scholieren, juniores, meisjes en jongens. De eerste start heeft plaats om 13.30 u. Damesvoetbal Ie Nationale C. Brugge - Kamillekes Aalst 3-0 KamiHekes Aalst dat tijdens de week uit de beker gewipt werd bij tweedeklasser Ekeren. Ekeren haalde het in de straf schoppen na een 1 -1 stand. Brenda Van Den Eeckhoudt scoorde het Aalsterse doelpunt - verloor nu ook bij C. Brugge. Brugge dat gehandicapt aan de aftrap verscheen door schorsingen van de bond en van de club zelf kwam vijf minuten voor de rust op voorsprong nadat Aalst doorlopend veldoverwicht had. De hoekschoppenverhouding luid de aan de rust 2-5, maar Kamillekes kwamen niet tot scoren. Na de koffie liet Aalst een vermoeide indruk na en Brugge liep verder uit. Greta Van Hauwermeiren trof nog wel de deklat en Ann Eeckhoudt was nog eens gevaarlijk, maar zelfs een eerreddende treffer zat er niet in. Kamillekes blijft met twee punten op de laatste plaats hangen en moet volgende week op verplaatsing naar Brussel. (JVL) wapens munitie Molenstraat 29 9300 AALST s 77 57 30 DE VULDER Frans Moorselbaan 195 Tel. 7016 42 Boek- en dagbladhandel LOTTO-depot Hoog conjunctuur Tamines - O. Somati 58-67 Osiris Somati is erin geslaagd, een ronde verder in de Belgische Beker door te stoten. In de 16de finales hebben ze daarvoor Tamines in eigen huis moeten verslaan. Een moeilijke opgave want tegen die zelfde ploeg werd een veertiental dagen geleden verloren. De meisjes hadden echter hun les goed geleerd en beperkten de gevaarlijkste tegenstreefsters Charlier tot 18 punten, maar nu maakte haar ploegmaat Ron- veaux van de geboden vrijheid gebruik om een even groot aantal punten op het scorebord te brengen. Rust 30-25. Na de rust kende K. De Moor een succesrijke dag, Vincke kwam een paar keren onder de ring vrij. De Rycke en Wojtal werden met bijval op het terrein gebracht en het labeurwerk van Naessens wierp vruch ten af, zodat Somati nog met ruim verschil zegevierden. Punten De Rycke 12, Janssens. Vincke 19, Rooselaer 6, De Moor 15, Naessens 4, Wojtal 11

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 23