mzMMm FRANCIS SMET isjs/ü-jsuuns VIDEO CLUB 3000 Prijsuitreiking Trofee Minister Mare Galle tot eind november RIBSO - RLSBG Nieuwe Gazet van Aalst 2 november 1984 11 Immerzeeldreef 3 1AALST - Tel. (OS3J21.66.79 Dealer DELMAC PVC en ALU-ramen - dubbel glas Krachtbal Osiris Aalst groot titelkan didaat in tweede nationale Marktstraat 25, OPWIJK Tel. 052/35 83 66 Hovenierstraat 7, AALST Tel. 053/70 36 85 De snelst groeiende videoclub uit de streek. Laat nu uw OVERGORDIJNEN kuisen mantels150 fr Geraardsbergsestraat 100, Aalst In de St -Annakring werd de nieuwe zaal en de nieuwe biljartzaal plechtig ingehuldigd door de heer Vergaert, president van de biljartclub St.-Anna. (J.C.) De competitie is amper één maand oud en Osiris Aalst krijgt het etiket van titelfavoriet nummer één opgeplakt. Niet zonder reden als en de huidige klasse ring in tweede nationale overloopt Oranjeblauw blijft als enige ongeslagen formatie, na zeven speeldagen, de lijst aanvoeren. Bij het aanvallend sterke Rebels Lisse- wege kreeg Aalst het defensief soms moeilijk maar het aanvallersduo Hans- sens-Eelbode zorgde voor voldoende treffers om Osiris vlot naar de wist te loodsen. De reseiven wekten lange tijd de indruk eveneens de volle buit binnen te zullen halen. Maar een bijna traditione le verzwakking in het slotkwartier leverde Lissewege uiteindelijk halve winst op. De formatie die in derde afdeling C uitkomt knokt met wisselend succes mee in de middengroep. Tegen St.-Amands werd een gebrek aan werpkracht afge straft. Gestart met de ambitie in derde afdeling boven de concurrentie uit te steken, is de realiteit heel anders dan verwacht. Het wordt hard vechten om de eindronde te halen. (J.G.) \f/M.nnbi;ilnnrla KdlzanHd In een bomvolle zaal «Korenbloem» greep vrijdag II. de prijsuitdeling van de trofee Minister Mare Galle plaats. De wielerjeugd mocht er de prgzen komen afhalen, terwijl de ouders en supporters genoten van een gezellige en sportieve avond. De inzet van de renners spreekt M. Galle het meest aan. Verschillende bekende sportmannen hadden de oproep van Mare Galle en zijn medewerkers gunstig beantwoord en waren naar de feestviering afgezakt. Onder hen, Roger De Vlaeminck, die bij deze gelegenheid nogmaals zijn af scheid aankondigde. Nog één veldrit staat op zijn programma en dan kapt Roger definitief met het wielrennen. De microman kon het blijkbaar niet geloven, maar de laatste flandrien voeg de er nog aan toe «Men zal me daarna nog welk in het veld zien, maar dan met mijn botten aan». Zie zo, een mooie wielerbladzijde wordt omgedraaid. Een andere ex-kampioen, Fred De Bruyne, moest men bijna van het podium sleuren, anders had hij er nog opge staan. Als public-relation van een mul tinational, beheerst hij natuurlijk als geen één de kunst zijn waar aan te prijzen en aan de meest biedende te verkopen. Later kwamen nog andere vedetten in de schijnwerpers. Safirrenners Colijn, Van Holen en Heir- wegh; De doelman van voetbal eerste klasser R.C. Jette, Bogaert, de succes rijkste renner uit de streek Peter Van Impe. die nu prof. wordt in ploeg De Baerdemaker; en nog vele anderen maakten dan hun opwachting. Zonder twijfel de nummer één inzake populariteit was nog maar eens, de berggeit van Mere, Lucien Van Impe. Nog steeds geweldig geliefd bij jong en oud kondigde hij zijn deelneming aan de Ronde van Frankrijk '85 aan. wat hem meteen een oorverdovende ovatie be zorgde. Als hoofdschotel kwam dan de uiteinde lijke prijsuitdeling. Alle laureaten kregen een mooit herinneringsboek met pers verslagen van de wedstrijden, een me daille of een beker, plus een geldprijs aangeboden en of ze er gelukkig mee waren. De winnaar E. Mincke ontving uit de handen van de minister een prachtige trofee. Volgend seizoen wil men een paar wijzigingen door voeren aan het reg lement. Zo zal vroeger op het jaar gestart worden en bij de heropening der scholen wil men de wielerboeken reeds sluiten. Het eindklassement 1Erik Mincke 73 pt, 2. Pascal Schietecat Meer dan 3.000 films in voorraad en dit op de 3 systemen V.H.S., BETA, V.C.C. Nu lid worden is gratis 3 films zien. Speciaal voor niet-leden nu ook videorecorder voor 400 fr. per dag 800 fr. per weekend 2 gratis films. 71, 3. Dirk V. Mossevelde 69, 4. Yvo As'selman 67, 5. Gunther Lievens 64, 6. Hans Goessens 56. 7. Thierry Ne- rinckx 53, 8. Eddy De Meyer 52, 9. Erik De Clercq 50, 10. Denis Elaut en Bart Heirewegh 39, 12. Dirk De Schrijver 38, 13. Tony De Leeuw 36, 14. Gunther Van Impe 35, 15. Ignace Spruyt 26, 16. Dirk Sigin 25, 17. Tom Schepers 23, 18. Kris Sleeuwagen 22, 19. Frank Van Lippevelde en Jean-Marie De Moor 17. (G.S.X.) RIBSO v.z.w., Beschermcomitee van het Gehandicapt Kind INTERNAAT 'T KASTEELTJE Zijpstraat 36, 9308 HOFSTADE Beste Vrienden Duivenliefhebbers, sympatisanten, Wij hebben de eer U uit te nodigen op onze 3de GROTE DUI- VENSHOW die doorgaat op zaterdag 20 november 1984 in 't Kasteeltje te Hofstade, Zijpstraat 36. Dagorde: binnenbrengen der tentoongestelde duiven van 13 tot 13u.4b, 14 uurplechtige opening van duivenshow; vanaf 16 uur doorlopend restaurant: stoofvlees, brochetten frie ten (150 fr. - gratis aangeboden aan de schenkers van een bon) 17 uurverkoop der bons van de Supersterren uit onze streken van Quie- vrain tot Barcelona Trofee Mare Galle duurste bon Stad Aalst, schepen Doorns, meeste bons 19 uur: trekking van onze reuze tombola. 20 uur: gezellig samenzijn; 21 uur: afhalen der tentoongestelde duiven. Het inrichtend comité: Coppens Albert, Vercammen Jos Leemans Andre, met medewerking van de plaatselijke bond «De snelle reizigers» De directeur, H. Leemans De beheerder. W. De Clercq

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 35