SPORT m the best orur^ willocx video club Eendracht van kwaad naar erger MTSA Edo Shoe schiet met scherp JEMPI Videofilms 100 fr./3 dagen Onverdiende nederlaag autobanden BENOIT DE SMEDT^». De videoclub die weet wat video is IN DE FRUITKORF oud huis MEERT I Nieuwe Gazet van Aalst 23 november 1984 9 Continental, Uniroyal, Michelin. fff&k Open 8-12 u en 13-1 7u.30 zaterdag 8-12 u Stam De specialist die zelf monteert. Gratis montage de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77 3311%SEÜL Voetbal 2e Nationale S.C. Hasselt - E. Aalst 3/0 Eendracht Aalst is ziek. Er heerst een ware malaise in en rond het elftal. Te Hasselt werd krampachtig gevoetbald om de nul op het bord te houden. Na een uur spel incasseerde Moyson, die de gekwetste Van Wilderode verving, een eerste tegengoal en het kalf was terug verdronken. Voorzitter Matthijs, die bij hoog en bij laag beweert dat hij zich niet met de opstelling van het elftal bemoeit, maar toch Jef Comelis uit het elftal wil, gaf trainer Gilbert De Groote de fout na de match en het zou wel kunnen dat deze nog deze week ontslagen wordt. Over de huidige slechte situatie hadden we het met bestuurslid Roger De Waber«Aalst leeft er op een Vulkaan, de sfeer in het elftal is alles behalve na die nieuwe nederlaag. Er werd trainer De Groote verweten dat het te verdedigend aanpakte, maar De Moor was ziek en Ferrera kwetste zich vrijdag. Bijgevolg bleef Van Roy als enige spits over. Tijdens de match kreeg De Wolf dan nog tweemaal geei zodat we het met tien man In de zaterdagkompetitie maakte Endoka Furore dankzij Gilie Van Binst die er als spelverdeler fungeert. Cornu werd met 6-1 cijfers ingeblikt. De oud-internationaal maakte twee goals, Steven Hoeck scoorde driemaal en Guido De Brauw maakte het dozijn vol. Johan Troch redde de eer voor Camu uit strafschop. Leider Rayo Espanol won vlot van Onder den Toren en Exelcior won nipt van Rode Duivels dankzij treffers van Luc Barrez en Patrick Neve. Ivan De Nijs scoorde tegen. Leider Edo Shoe van de tweede klasse maakte er een ware doelpuntenkermis van tegen Eendrachtboys. De Nieuwer- kerkse doelman mocht zich liefst ze- ventienmaal omdraaien. Cambrinus had het erg moeilijk tegen Alexander en haalde het met nipte cijfers. Gino Van Den Bossche en Eric De Kempeneere troffen raak van Cambrinus. Danny Bae- ten milderde. In-de zondagsreeks verloor Nieuwe Wijk een puntje in het derby met Duifken. Sunset komt daardoor mee aan de Zaterdag 24 november 1984 te 15 uur Eerste afdeling Breughels - Heizijde (De Grieck Vital) Camu - Leeuwerik (Van der Veken Louis) Endoka - Boterhoek (Dalschaert Kamiel) Lada Boys - Giwo (Roels Frans) Melckenbeeckvr. - Rode Duivels (Garcia Angel) Onder Den Toren - Excelsior (De Sutter Felix) 16.30 u. Rita boys - Bartan (Van Cam- penhoud Hans) Volharden - Rayo Espanol (Osbroek E) (Van Belle Rony) Tweede afdeling Cambrinus - Blauwe Vlam (Levingsbird Eddy) Cobilas - Royal Sportief (Van Schuylen- bergh Roger) Eendrachtboys - De Kring (Stadsfeld Derde Provinciale D Nieuwerkerken eindigt topper met negen Vorige zondag stond er alweer een «affiche» op het programma voor Een dracht Nieuwerkerken. Het duel tussen de nummers twee en drie in de algemene rangschikking, Nieuwerkerken en S.K. Overmere, was immers de topper van de twaalfde speeldag. In deze vrij bewogen wedstrijd werden aan plaatselijke zijde twee spelers uit gesloten. Walter Van Der Biest kreeg rood toen hij de scheidsrechter wat te hardhandig had aangepakt en Eddy De Saedeleer mocht zich eveneens vroeg tijdig aankleden na een zware aanslag op een doorgebroken Overmerenaar. Een leiding. Real Familial ging tegen de sterke co-leiders met 0/3 cijfers in de boot. Pedro Rivera (2) en Victor Rivera waren de auteurs van de doelpunten. Adelaars vernederde Amapola op eigen terrein met fortaitcijfers. Hedwig Calle- baut met drie goals in één helft was terug goed bij schot. Frans De Pauw en Walter Steurbout deden eveneens hun duit in het zakje. Gipak won eveneens met forfaitcijfers van Sportief 81. Wilfried Merckx (2), Bart Van Den Berghe (2) en Patrick De Neve maakten de doelpunten. Rode Roos klopte Park dankzij treffers van Louis V.D. Maele en een own-goal van een Parkverdediger. Sportkring won met het kleinste verschil van Star Boys. Frangois De Man scoorde het enige doelpunt. (JVL) Jean-Pierre) Musica - Alexander (Meert Roger) 15.30 u. Piasken - Heipias (D'Herde Valère) 15.30 u. Rood Zwart - Den Hert (Van den Eeckhout Gilbert) Sparta Pinti - Jong Timarcha (De Neef Constand) Zondag 25 november 1984 te 10 uur Adelaars - Rode Roos (Osbroek E) (Dalschaert Kamiel) IJsboerke - Duifken (De Sutter Felix) Nieuwe Wijk - Zandput (Van Campen- houd Hans) Pano - Amapola (Meert Roger) Park - Sunset (Osbroek C) (Levingsbird Eddy) Sportief 81 - Koszen (Van Belle Rony) Sportkring - Gipak (De Grieck Vital) Star Boys - Real Familial (D'Herde Valère) moesten rooien. Hasselt haalde het verdiend. Wij dwongen één kans af langs De Winne die op de paal knalde. De toestand is kritiek en er moet dringend iets aan gedaan worden. Trainer De Groote zal de boter gegeten hebben. Ik ben echter van mening dat Gilbert weinig aan de huidige malaise kan verhelpen. Ik blijf dan ook achter hem staan. Voorzitter Matthijs echter niet en het blijft afwachten wat er deze week gaat gebeuren. Ik heb uiteraard reeds heel wat telefoontjes gekregen van P.R.-man Van De Waber. Wat er ook gebeurt met de trainer, voorzitter Matthijs zou zich wat minder moeten bemoeien met het sportieve beleid. We moeten vaststellen dat hij steeds zijn aangekochte spelers be schermt en dat hij sommige jongens gewoon afschrijft, terwijl ze zeker hun mannetje nog kunnen staan. Zo werd Alain V. Temsche verbannen naar de reserven en kreeg Comelis nog enkel een kans omdat Crahay gekwetst is. Van Wilderode werd ook al weken uit het eerste elftal gehouden door toedoen van de voorzitter. Tenslotte moest men hem dan toch opstellen en hij deed het uitstekend. Hans kwetste zich echter deze week op training, zodat hij nood gedwongen forfait moest geven. Als er een nieuwe trainer komt zal het een sterke persoonlijkheid moeten zijn. Hij zal niet alleen van de huidige warboel een elftal moeten maken, maar hij zal zich zeker niet door de voorzitter mogen laten manipuleren. (JVL) 2 jeans 1.000 2 velours 1.200 2 modepulls 1.000 Kruisabeel 56 MOORSEL sr 053/70 35 69 DE VULDER Frans Moorselbaan 195 Tel. 701642 Boek- en dagbladhandel LOTTO-depot MOORSELBAAN 86 AALST 053.Z1Z4 75 zware schorsing staat hen nu zeker te wachten Al na een kwartier was Over mere op voorsprong gekomen. Op het kwartier werd het zelfs 0-2. Alhoewel numeriek in de minderheid gaf Eendracht zich nooit gewonnen. Dit resulteerde in de aansluitingstreffer van Franky Triest een kwartier voor het einde. Geel-rood waagde nu een alles op alles maar dit werd uiteindelijk afgestraft met een derde tegentreffer van Overmere. Een unieke gelegenheid om nog dichter te naderen op leider Schellebelle was meteen ver keken. Gijzegem houdt leider in bedwang Wilskracht Gijzegem behaalde vorige zondag een 2-2 gelijkspel tegen leider VoetbalDames Ie Nationale Kamillekes Aalst - Scherpenheuvel 1 /4 Ondanks de zware cijfers speelde Kamillekes een goede partij en een puntendeling behoorde zeker tot de mogelijkheden. Gebrek aan Even de^araino1'^ de SISTcömer concentratie was een van de voornaamste oorzaken van het verlies. onmiddellijk na de herneming nepen de Zo miste Ingrid Wuyts reeds in de eerste minuut een interruptie en Thijs bezoekers verder uit na een dekkingsfout knalde Scherpenheuvel op voorsprong. in de Aaisterse verdediging Kamillekes speelde dan alles of mets en stuurte Ann Eeckhout, die als stopper begon, vooruit. De thuisploeg kreg er nog wel kansen, maar kwam niet meer tot scoren. Scherpenheuvel dichte hun voor sprong via de counter echter nog wel aan. De situatie is uiteraard alles behalve rooskleurig, maar niemand geeft de moed op, zodat er nog steeds voor de punten geknokt wordt. Er wordt ook reeds naar de nodige versterking voor volgend jaar uitgekeken. Zo zal Leen Viane de kapitein van Kuume volgend seizoen de oranje-blauwe kleuren verde digen. De jeugd haalde het van Groot-Bijgaar den met 0-3 cijfers. Nancy De Cremer scoorde tweemaal en Hilde Van Caelenbergh maakte het derde doelpunt. Kalender zat. 24/11 Gen A/Jeugd Kamillekes Elewijt/Prov. Elftal Lommei/Eerste Elftal (JVL) Kamillekes kwam nog wel langszij toen Christine Van Landschoot foutief ge boekt werd en de vrijschop door Ann Eeckhout keurig binnengetrapt werd. In dezelfde minuut speelde Hilde De Neve echter slecht terug naar gelegen- heidsdoelvrouw Greta Van Hauwermei- ren en Aalst stond terug in het verlies. Nieuwerkerken - Overmere. (EL) S.O.S. Schellebelle. De lijstaanvoerders kwam het eerst op voorsprong maar met doelpunten van Filip De Winne en Patrick Verleyen wist Wilskracht echter zelf op voorsprong te geraken. 2-1 was ook de ruststand. Na de pauze gooide Schelle belle alles in het offensief en groen-zwart kreeg het nu hard te verduren. Op het uur stond de verdiende gelijkmaker al op het bord 2-2. Deze stand wijzigde nadien niet meer. Vermelden we nog dat ook in deze wedstrijd twee spelers van het veld werden gewezen. Voor Wilskracht Gij zegem was het Misotten die vroegtijdig de kleedkamers mocht opzoeken. Nieuwe nederlaag voor S.K. Herdersem S.K. Herdersem blijft het in deze kom petitie verre van schitterend doen. Zon dag werd op het veld van het al even bescheiden V.K. Pollare met 2-1 ver loren. Geel-blauw had nochtans een goeie eerste speelhelft achter de rug, toen het in de tweede helft het initiatief moest laten aan de thuisploeg. De drie doelpunten vielen in het laatste kwartier van de wedstrijd. Pollare liep uit tot 1 -0 en vervolgens tot 2-0. Vijf minuten voor het einde milderde André Hendrickx nog, maar toen was de wedstrijd duidelijk gespeeld Nieuwerkerken - Overmere. (EL) Indien het niet in de NIEUWE GAZET VAN AALST staat, dan spreekt men er niet over De NIEUWE GAZET VAN AALST, de polsslag van het gebeuren in de ajuinenstad.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 9