allmilmö KUNSTPARADIJS «KASTANJEHOF» BC. Alloo-Blomberg nu voor uur van de waarheid beo 8 Nieuwe Gazet van Aalst 7 december 1984 DE LEEUW BijWi,ly Alloo Yvette All0° Keizerlijk Plein 12 9300 AALST sr 78 59 80 Koffie DE PAEPE ook dit jaar vergeten Ruime zege voor S.K. Herdersem Gijzegem nu ook in eigen huis afgestraft MTSA INTERIEURVERZORGING DE KEUKENKULTUUR ^v.VV^vx'.wraco 'ttt, ,....„.nrmrJ9V TTni. i m ritn rrm-n.i-trmf Meuleman kapitein van Vlierzele, in duel met De Boeck. CEL) Gentsestraat 155, Aalst Tel. 053/21 19 21 Mechelsestraat 52, Vilvoorde Tel. 02/251 81 66 De grootste keus in schilderijen, etsen, litho, spiegels, consoles, modern en klassiek. R. Bekaert, N. Verheyden, J. Verulpen, M. Helebaul, Demonseau, e.a. Alle inlijstingen op maat, hout, alu, enz. Koffie - wijnen likeuren huniny JgaW The Coffee Wine Bar -ff/'jjl MM W9 I. Wauters J||2| Molenstraat 77 SH d 9300 AALST Sjjöju Derde provinciale D Nieuwerkerken mag de titel Eendracht Nieuwerkerken incas seerde zondag een nieuwe thuis nederlaag tegen een andere titel kandidaat, nl. S.K. Vlierzele. Al na goed één kwartier mocht Een dracht er een kruis over maken, want toen keek het al tegen een 0-2 achterstand op. Tijdens het verdere verloop van de wedstrijd kon het enkel pogen de score niet hoger te laten oplopen. Het bleef gelukkig voor geel-rood bij deze 0-2 nederlaag. S.K. Vlierzele, de ploeg van de ex-S.K. Aalstspeler- trainer Wilfried Van Royen, is eigenlijk de revelatie van het sei zoen aan het worden. De rood- witten spelen een voetbal, fris van de lever en beschikken niet alleen over een degelijke spelma ker, maar ook over een storm ram la Horst Hrubesch, nl. Marc Renneboog, die er iedere zondag keihard tegenaan gaat. Bij Eendracht Nieuwerkerken verliep het spel maar al te stroef. Natuurlijk kan trainer Julien Pletinckx verzachtende omstan digheden inroepen voor het falen van zijn jongens tijdens de jongste weken. Aan de Nieuwer- kerkse Schoolstraat wacht men nu al verscheidene weken op de come-back van Eddy De Saede- leer en Ronny Moens, beiden ge kwetst. Tevens blijft de dit sei zoen aangeworven Van Melcke- beke duidelijk onder de verwach tingen en zit Peter Wellekens, de motor van Eendracht vorig sei zoen, ver onder zijn mogelijkhe den. Weldrra zal men bij geel rood ook nog de diensten moe ten missen gedurende ettelijke weken van de gestrafte Jean- Pierre De Saedeleer en Walter Van Der Biest. Treedt Eendracht Nieuwerkerken binnenkort met een experimentele ploeg aan Lachende gezichten vorige zon dag te Herdersem na de ruime 4- 0 zege tegen S.K. Berlare. Tegen de rode lantaarndrager van de reeks boekte geel-blauw de derde seizoenszege. Kapitein André Hendrickx zette zijn ploeg in de eerste helft op de goede weg. Hij opende de score. 1-0 was meteen de ruststand. Na de pauze druk ten de spelers van trainer Armand Spittael door en Boe mans, Dominique De Taeye en Freddy De Backer zorgden voor de ruim verdiende 4-0 zege. Een ware verademing voor de Her- dersemnaars deze overwinning Vorig seizoen rond deze tijd van het jaar kreeg Wilskracht Gijze gem een 0-8 pil te slikken van de latere kampioen S.K. Aalst. Nu zondag werd groen-zwart met een nieuwe afstraffing bedacht. Door de toekomstige kam pioen Helemaal niet R.C. Bambrugge toch ook geen ploeg om naar huis over te schrijven diende Wilskracht zondag een striemen 1-7 neder laag toe. En dat dan nog na die uitstekende thuiswedstrijd tegen leider S.O.S. Schellebelle van vóór veertien dagen (uitslag2- 2). De bezoekers kwamen al na tien minuten op voorsprong, maar vijf minuten later was het In de eerste afdeling van de zaterdag kompetitie haalde leider Rayo Espanol een krappe overwinning tegen Endoka dat zonder Gilbert Van Binst aantrad. Jezus Navarro scoorde het enige doelpunt uit strafschop. Breughels zet zijn zegereeks verder en won op Bartan dankzij goals van Luc Eeman. Boterhoek-Camu ein digde op een billijke puntendeling. De Meyst scoorde voor Boterhoek en Maesschalck lukte het doelpunt voor Camu. Rita Boys versloeg Lada Boys vrij gemakkelijk. De jonge Chris Van Mie- ghem knalde tweemaal raak en Robert De Doncker zorgde voor het derde doelpunt. Van Der Meirssche redde de eer voor Lada Boys Volharden-Excelsior was een tumult- rijke partij waarin drie rode kaarten getrokken werden door scheidsrech ter Angel Garcia. Bij Volharden werd één speler uitgesloten, terwijl Excel sior liet met negen spelers verder moest rooien. Leider Edo had het erg moeilijk tegen Alexander en won nipt dankzij een trefför van Eddy Van Haut. Royal Sportief blijft knap voetballen en won nu Ook van Den Hert. Rood Zwart won mét forfait nadat Eendrachtboys niet kwam opdagen. alweer gelijk. Luc De Wolf zorgde voor de 1-1. Toch kon Wilskracht niet beletten dat de bezoekers nog vóór rust tot 1-3 uitliepen. Na rust kreeg men vrij wel hetzelfde scenarioeen rus tig dominerende bezoekende ploeg en een onmachtig Gijze gem. Net als vorige week op Overmere vielen de doelpunten na rust met de regelmaat van een klok. Nog viermaal werd de Gij- zegemse portier ditmaal gepas seerd. Uit de twee laatste wed strijden incasseerde Wilskracht dus dertien doelpunten. Of van het goede teveel In de zondagsreeks eindigde de top per Sunset-Adelaars op een scoreloos gelijkspel. Ondanks de ietwat ontgoo chelende uitslag werd het nochtans een vrij boeiende en spannende wed strijd. Beide elftallen bewezen dat hun vooraanstaande plaats in de klasse ring gewettigd was. Amapola werd andermaal vrij zwaar geklopt. Nieuwe Wijk won gemakkelijk dankzij goals van Eddy Huys en Jose Saerens tweemaal. Rode Roos had geen problemen met Pano. Luc Maesschalck, Ronny Dae- leman, Geert Bombeeck, Walter Bracke en Rudy Steghers zorgden voor de forfaitcijfers. Koszen speelde gelijk tegen Sport kring. Francois De Sterck en Willem De Schrijver maakten de doelpunten. Voor Sportkring scoorden Francois De Man en Ludwig Van De Velde. Gipak won met het kleinste verschil van Star Boys. Wilfried Merckx maakte de enige treffer. Real Familial had ook al aan een doelpunt vol doende om Park te kloppen. Remi De Meyst zorgde voor de volle inzet. (JVL) MTSA uitslagen Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Bartan Breughels 0-2 Boterhoek-Camu 1-1 Giwo - Rode Duivels 1-2 Heizijde - Leeuwerik 5-0 Rita Boys - Lada Boys 3-1 Volharden - Excelsior 0-0 Rayo Espanol - Endoka 1-0 Onder den Toren - Melckenbeeckvr. 3-3 Tweede afdeling Cambrinus - Sparta Pinti 4-3 Den Hert - Royal Sportief 3-4 Edo Shoe - Alexander 1 -0 Heipias - Cobila's 5-1 Musica - Blauwe Vlam 1-1 Rood Zwart - Eendrachtboys 5-0 FF. JongTimarcha - Piasken uitg. Zondagsreeks Amapola - Nieuwe Wijk 0-3 Sunset - Adelaars 0-0 Rode Roos - Pano 5-0 Real Familial - Park 1 -0 Koszen - Sportkring 2-2 Gipak - Star Boys 1-0 Duifken - Sportief 81 uitg. Zandput - IJsboerke 1-5 Doch de nieuwe inbreng van Chris Everaert, Kris Kortemans en Iwein Haerens mag alleszins geslaagd genoemd worden. In de beginfaze van het kampioenschap ontbrak het deze drie jongeren nog wat aan maturiteit, doch nu schijnt de plankenkoorts weggeëbd en mede daardoor vermoed ik dat BC. Alloo-Blomberg zal slagen in zijn opzet de leidersplaats te verdedi gen tot het uiterste. Aan de mannen van Alloo om zulks te bevestigen. Want nu staan zij voor het uur van de waarheid. Vrijdag 7 december speelt de leidersploeg bij tweede geklas seerde Sunny Pins 2. Een ploeg die met wat meeval deze tweede plaats bezet. Met 21071 kegels staan zij ruim 300 kegels achter op de Aalste- naars, ook al hebben zij daarmee slechts het vijfde beste aktiva. De vrij dag daarop, 14 december opnieuw een verplaatsing naar de vierde ge- Programma voor 8 en 9 december Eerste afdeling Breughels - Lada Boys De Sutter Camu - Rayo Espanol V. Schuylenbergh Excelsior - Endoka D'Herde Giwo - Onder den Toren Garcia Heizijde - Bartan Stadsfeldt Leeuwerik - Boterhoek Roels Melckenbeeckvr. - Volharden Dalschaert Rita Boys - Rode Duivels Van Belle Tweede afdeling Alexander - De Kring Kiekens Cambrinus - Piasken Degrieck Cobila's - Jong Timarcha Meert Den Hert - Eendrachtboys V. Campenhoud Edo - Blauwe Vlam De Swaef Royal Sportief - Heipias VD Eeckhout Sparta Pinti - Musica De Meyst Zondagsreeks Amapola - IJsboerke De Sutter Nieuwe Wijk - Rode Roos Meert Pano - Sunset Degrieck Park - Adelaars Van Campenhoud Real Familial - Gipak Boterbergh Sportkring - Duifken Garcia Star Boys - Koszen Van Belle Zandput - Sportief 81 D'Herde rangschikte Brabo Bowling. Gaat Alloo-Blomberg de eindejaarsfeesten tegemoet met een nog grotere voor sprong Waarschijnlijk Het nieuwe jaar begint met Wima 1 Massive, een kleine middenmotor. Een moeilijke verplaatsing naar zesde gerangschikte CCB 1 en de heen ronde wordt afgesloten met de komst van Club 21 A.I.M. de huidige zevende. Een eerste plaats na 18 januari 1985 zou BC. Alloo-Blomberg niet alleen winterkampioen kronen, doch een serieuze optie geven op de eindtitel, want vergeet niet dat de Aal- stenaars in de terugronde zevenmaal thuisspelen, wat onvermijdelijk een groot voordeel moet betekenen. Voor al als men weet dat daartussen de nummers vanaf 2 tot en met 6 zitten. )ËN Steenweg op Ninove 6, B 9470 DENDERLEEUW Tel. 053/66.86.45 MEUBEL-KEUKEN- BADARCHITECTUUR Na acht speeldagen staat BC. Alloo-Blomberg voor zijn eerste jaar tweede nationale aan de leiding. Een onverwacht feit dat er echter niet door het toeval gekomen is. Op Willy De Ridder na zijn de gemiddelden van vorig seizoen wat gedaald bij de «lijsttrekkers» als Johny De Bock, Roland Van Vaerenbergh, Kris Kortemans en Bruno Rossi.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 8