HOFSTEDE ZAAILANDEN HOFSTEDE gebouwd HUIS HUIZEN ZAAILANDEN Sparre&Larixbosschen Uil ter hand te koop. TE HUREN. SCHOON WINKELHUIS BERICHT kuipen, Harnassuren waaronder een voor Voituur en al het klein Landbouwersalam. G. Bestialen 4 schoone Melkoeiën waaronder een onlangs gekalfd, dubbel Ponneypaard goed voor alle diensten, vet Varken, Varken Drijver en Trekhond. D. Eene hoeveelheid Mest. Hooi, Strooi, Brand hout, Beetraven, Pulp en Schelfstokken en meer andere Voorwerpen. De Beesten zullen om 1 uur namiddag ver kocht worden. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de tien franks, mits borgstelling en betalende komptanthet ongeld, de koopen tot en met 10 franks zullen komptant moeten betaald worden. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BÜGGENHOÜT. De Notaris BRECKPOT en DE PAUW, te Aelst, zullen ten verzoeke van die het behoort, met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlijk ver- koopen Eenen zeer schoonen Sparren- en Larixbosch, ten grooten deele 2'i jaren geplant, in zeer goeden wasdom en in vollen opbrengst, gelegen te Bug- genhout, omtrent de Ravenstraat, op eenen afstand van 30 minuten van de statiën van Buggenhout en Opwijck. gekadastreerd sectie C, nummers 19a en 20a, met een^ grootte volgens meting van 6 hec taren 10 aren 20 centiaren. In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrieven, opge maakt door den landmeter Alfons Van Belle, te Buggenhout, jn 4 deelen reeds uitgepaald. 1° Eenen goeden Sparrenbosch, te Buggenhout, omtrent de Ravenstraat, gekadastreerd sectie C. deel van nummer 19a, groot volgens meting 1 hec- taar 75 aren 30 centiaren. 2° Eet.en goeden Sparrenbosch, gelegen alsvo- ren, sectie C, deel van nummer 19a, groot volgens meting 1 hectaar 28 aren 40 centiaren. Op te leggen prijs der eikeboomen frs. 160. 3° Eenen welbeplanten en in vollen wasdom zijnde Larixbosch, gelegen alsvoren. sectie C, deel van nummer 20a, groot volgens meting 3 hecta- taren 53 aren 25 centiaren. 4° Eenen welbeplanten en in vollen wasdom zijnde Larixbosch, gelegen alsvoren, sectie C, deel van nummer 20a. groot volgens meting 1 hectaar 53 aren 25 centiaren. Op te leggen prijs der hoogstammige hoornen frs. 240. Samen gebracht op frs. 29,500 Laatste zitdag Maandag 11 April 1904. Telkens om 3 uren namiddag, met de aankomst van de treinen van Brussel en Dendermonde, ter estaminet De Vier Winden, - bij d'hoor Ernest Ladeuze, te Aelst, Keizerlijke Plaats. Voor den aanwijs zich te bevragen bij den boschwachter Heremans, te Buggenhout. Ra venstraat, alsook bij den landmeter Van Belle, te Buggenhout. Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Wegwijzer, bij Constant Fieremans, te Baer- degem, Elderberg. BIJ STERFGEVAL. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde LOCHTING, MEERSCH LAND te GYSEGEM en SCHOONAERDE, alsmede van MeubelsLandbouioershalam en Boomen, te Gysegem, kleinen Hoek. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, ten ver zoeke der erven van de echtgenooten Benedictus Van Humbeeclt-Rombaut, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen de vól gende goederen, te weten 1. Eene behuisde en bebouwde Hofstede met schoonen Boomgaard, gestaan en gelegen te Gyse gem, op den kleinen Hoek, gekend bij kadaster sectie C, nummers 55, 56 en 57, met eene grootte van 27 aren 50 centiaren, palende oost de beek en de kasseide, zuid Albert Van Medegael. west de Beek of grenscheiding met Schoonaerde en noord de kasseide naar Schoonaerde. - Eenen Lochting omringd van Hagen, gelegen te Schoonaerde, aan den Ganzendriesch. tegen de voorschevene Hofstede, groot ii aren 57 centia ren, gekend bij kadaster sectie G, nummer 1403 palerde oost den heer Janssens-De Schryver. zuid de kinderen van Joannes en Judocus Cool, west en noord de erven Vertonghen. 3. En eene partij Land en Meersch. gelegen te Gysegem. Hoek, gekend bij kadaster sectie B. nummers 475o. 475e, 475f en 477. met eene .grootte van 20 aren 80 centiaren, palende oost de erven Vander Cruyssen, zuid en west de Kasseide en noord de Beek scheidende Gysegem met Schoo naerde. Verdeeld in 2 deelen 1. t2 aren 30 centiaren Meersch ten westen, op te leggen boomprijs fr 36-00. 2. En 8 aren 60 centiaren Land ten oosten, op te leggen boomprijs fr. 93-00. Al de voorschrcvenc Goederen bewoond en ge bruikt geweest bij de echtgenooten Van Hum- beeck-Ronibaut. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 29 Maart ,q04 Verblijf, Dijnsdag 12 April Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg van de weduwe Joannes Rombaut, te Gjrsegem, kleinen Hoek. 6. Het Huis Nr 5, bewoond door Louis Van der Hulst, aan 3 fr. ter week. 7. Het Huis Nr 7, bewoond door Jozef Van Langenhove, aan 3 fr. ter week ZITDAGEN '"S'?' °psdag April 1901. Verblijf Dynsdag 19 1 Ten 3 uren namiddag, ter Estaminet genaamd St-Eloy, bij Dame We Meert, te Aelst, aan de Esplanade. Een schoon en gerieflijk Huis met Zolderingen en Magazijn, gelegen in de Moutstraat. Zich te bevragen hij de Jufvrouwen Seps, Nij verheidstraat, Nr 5. Een schoon Renteniershuis, te Aelst, Liénart- straat, Nr 13. Zich te bevragen bij den Notaris Breckpot, te Aelst. OPENBARE VERKOOPING van een te AELST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal openbaar lijk verkoopen Een schoon en groot Winkelhuis, te Aelst. Groote Markt, groot 1 aar 20 centiaren. Gebruikt door de Compagnie Hollandaise. Ingesteld frs. 10,000 ZITDAGEN Instel Donderdag 7 ig04 Verblijf Donderdag 21 AprV Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet u a la Maison de Commerce, - bij d'heer Richard De Stobbeleir, te Aelst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van te Baerdegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1° Eene partij Land. gelegen te Baerdegem, op het Boschveld. aan den EUerbcrg, gekend bij ka daster sectie A, nummers 342 b en 343b. met eene grootte van 22 aren 40 centiaren, palende oost de wede Egidins De Bruycker, zuid de weduwe en kinderen Callebaut-De Smet en August en Désiré De Dobbelaer, west d'heer Guillelmus Van den Bossche en noord Adolf Van Mulders. Gebruikt door den verkooper. 2° Eene partij Land. gelegen te Baardegem, op het Broeckveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 252a, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende oost de wed® Frans D'Hondt, zuid Donatus Keymolen-Luypaert, west Adolf Van Mulders en noord Charles-Louis Van Langen hove. Gebruikt door den verkooper. 3° En een perceel Land, gelegen te Baerdegem, op het Linneveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 225a, met eene grootte van 10 aren 10 centiaren, palende oost met half voetweg Leonard Keymeulen en de erven Joostens, zuid en west Petr. Sanders en noord d'erven De Vis, te Moorsel Gebruikt Hoor-Joannes Tielemans. ZITDAGEN Instel Woensdag 20 1Q04 Verblijf Woensdag 27 Apru 1WU4' OPENBARE VERKOOPING van eene Behuisde te LEDE, Eiplas. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen: Gemeente Lede. Een behuisde Hofstede, met wel beplanten Hof, groot volgens titels 12 aren 66 centiaren, gestaan en gelegen gehuctit Eiplas, en gekadastreerd wijk E. nummers 450c en 451b, met eene grootte van 10 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den verkooper, ten zuide en ten weste aan den ijzeren- weg en ten noorde aan de Straat. Bewoond door de verkooper heer Joannes- Govaert. ZITDAGEN Instel Vrijdag 8 u 1904 Verblijf Vrijdag 22 Apru iyu4 Ten 3 uren namiddag, ter herberg De Graaf van Vlaanderen -, bij den heer Petrus Doyen, te Lede, aan het dorp. Openbare verkooping een onlangs nieuw en van goede Zaailanden TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens de erven van d'lioer Ch L. De Rop te Moorsel over leden, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816. in het openbaar verkoopen 1° Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lnch- ting. gestaan en gelegen te Moorsel. Houten Kruis, hekend bii kadaster wijk E nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het per ceel land onder koop 5 hierna, ten zuiden do bee- ren J B. Aelbreeht en Leopold Aelbrecht. ten weste de Kasseide en ten noorde de erven Désiré De Rop en d'heer Frans De Rop. Verhuurd aan Mr Frans Cassiman, te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan 110 frs. 's jaars. 2° Een perceel Land. gelegen te Moorsel aan de Hollestraat genaamd den Ticheloven, gekadas treerd wijk D, nummer 73, met eene grootte var. 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde d'heer Leander Moens. Onmiddelijk in gebruiktreding. 3® Een perceel Land. gelegen te Moorsel. op d'Hove, bekend bii kadaster wijk F, nummer 139. groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de wed® Uyttersprot, als gebruikster. ten zuide d'heer Fred'orik De Wit. ten weste de Kasseide en ten noorde d'heer De Clippel. Onmiddelijk ingebruiktreding. 4° Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, groot 56 aren 90 centiaren, wijk D, nummers 63a en 63b van het plan kadastraal, palende ten ooste de Straat, ten zuide d'heer C. Podevyn. ten zuide d'heer Van Mieghem en ten noorde d'heeren Van den Bossche en Ringoot. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt zonder termijn door d'heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot, aan 80 frs. 's jaars. 5° Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan het Houten Kruis, gekadastreerd wijk E, nunimer 183, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed onder koop een hiervoren en ten noorde d'heer Frans De Rop en Petrus Uyttersprot. Gebruikt door d'heer Frans De Rop voornoemd, tot 24 December 1911. aan frs. 35 's jaars. ENKELE ZITDAG: Zaterdag 23 April 1904. Om 2 uren namiddag, te Aelst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOöPiNG van zeven nieuwe TE AELST, Koolstraat en K-lottestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal om reden van onverdeeldheid, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen, de volgende Huizen, onlangs nieuw gebouwd, te weten Koolstraat. 1. Het Huis Nr 40, bewoond door Jozef De Clercq, aan 3 fr. ter week. 2. Het Huis Nr 38, bewoond door Victor De Roeck, winkelier, aan 3 fr. ter week. 3. Het Huis Nr 36, bewoond door Jules Sche- pens, aan 2,50 fr. ter week. Koolstraat en Klottestraat. 4. Het Huis, uitmakende den hoek van de 2 straten, geteekend Nr 1 der Klottestraat, bewoond door René D'Haens, herbergier, aan 3,50 fr. ter week. Klottestraat. 5. Het Huis Nr 3, bewoond door de weduwe De Wolf, aan 2,75 fr. ter week. OPENBARE VERKOOPING van goede MeerschenBouwgrond, Tuin, Landgebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aelst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de volgende goederen, te weten Gemeente Welle. 1. Eene partij Land, gelegen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, groot 16 aren 70 centiaren. Gebruikt zonder termijn doorde kinderen Petrus De Leenheer, te Welle. 2. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorter- veld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1339, groot aldaar 17 aren 10 centiaren. Gebruikt zonder termijn door voornoemde kin deren De Leenheer. 3. Een perceel Land, op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer 1125, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Petrus Boter- bergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. 4. Eene partij Land, gelegen op Blokkeveld, wijk B, nummer 295, van het kadaster, groot 34 aren 40 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Fr. Kieckens, te Denderhautem. 5. Een perceel Land, gelegen op het Gouden- leeuwveldeken, gekadastreerd wijk B, nummer 401b, groot aldaar 23 aren 70 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. P. Boterbergh voornoemd 6. 10 aren 30 centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660. van het kadas traal plan. Boomprijs fr. 150. Gebruikt zonder termijn door M. Fr. Verleyzen, te Welle. 7. 37 aren 40 centiaren Land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, n. 540. Gebruikt zonder termijn door de kinderen De Leenheer, voornoemd. Nog Gemeente Welle. 8 15 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebcekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 aren 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245. Gebruikt zonder termijn door M. Felix De Leen heer, te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. 9 Een Gebouw met Poort, dienende voor Schuur en een deel Tuin. gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk B. nummer 11c. groot aldaar 13 aren 80 centiaren en volgens me ting groot 14 aren 95 centiaren. Onverpacht. Verdeeld in twee deelen 1® lot 7 aren 19 centiaren Tuin ten noorde. 2® lot 7 aren 76 centiaren Tuin met Landbouw, ten zuide. 10. Eene partij Land, gelegen op den Brilkau- ter. gekadastreerd wijk B, nummer 1440,groot 15 aren 20 centiaren. Gebruikt zonder tprmijn door de kinderen Em. Van den Brulle. te Nieuwerkerken. 11. Een perceel Meersch. gelegen op Grooten dries, wijk 8, nummer 1296a van het plan ka dastraal. groot 31 aren 30 centiaren. Gebruikt zonder termijn door voornoemde kin deren Van den Brulle.- 12 Eene partij Land, gelegen op den Eikbosch, bekend bij kadaster wijk B. nummer 1382, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren. Gebruikt zonder termijn door voornoemde kin deren Van den Brulle en M. Gustaaf Ghyssens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord en zuidhelft. 13 Een perceel Land, gelegen op den Brilkau- ter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439, met eene grootte van 16 aren Gebruikt zonder termijn door genoemde kinde ren Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. 14. 28 aren 60 cent'aren Land. gelegen op Groot- moortelveld, gekadastreerd wijk B, numm. 1321b. Gebruikt zonder termijn door voornoemden heer Felix De Leenheer 15 Een perceel Land gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 875, groot aldaar 13 aren 60 centiaren. Gebruikt zonder termijn door voornoemde kin deren De Leenheer. 16 Een perceel Land, gelegen op 't Abclveld, gekadastreerd wijk C, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren. Gebruikt zonder termijn door voornoemde kin deren De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. 17. Eene partij Land. gelogen op Groothoek - veld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089b, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. 18. Een perceel Land. gelegen on Klein Molen- veld, wijk C, nummer 360 van het kadaster, groot 16 aren 90 centiaren. Onverpacht. 19. Eene partij Land, gelegen op den Broeiwin- kel, gekadastreerd wijk B. nummer 1421, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren. Gebruikt zonder termijn door de kinderen Els- kens en M. J.-B. Baetens. te Nieuwerkerken. 20 Een perceel Land en deel Grond, dienende voor los. gelegen op het Molenveld, bekend bij kadaster wijk G. nummer 704b, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren Gebruikt zonder termijn door M. Gyriel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. 21. Eene partij Land, gelegen op Rijgersveld, gekadastreerd wijk B, nummers 1081 en 1082, groot 16 aren. Gebruikt zonder termijn door MM. Isidoor Roe- landt en Joannes Ottoy, te Nieuwerkerken. 22. 17 aren 30 centiaren Land, gelegen op het Grootbroekveld, bekend bij kadaster wijk C, num mer 1118d. Gebruikt zonder termijn door Jufv. W® Ringoot, te Nieuwerkerken. 23. Een Huisje, gestaan en gelegen op Klein- derbeek. bekend bij kadaster wijk G nummer 770c, groot 70 centiaren. Verhuurd bij de week. Stad Aelst. 24 Eene partij Land, gelegen Kleinenhoezen- kauler, bekend bij kadaster wijk B. nummers 123 en 125, met eene grootte van 27 aren 20 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. 25. Een perceel Boomgaard, gelegen op Klein- derbeek. gekastreerd wijk G, nummers 768 en 769, groot 45 aren 20 centiaren. Onverpacht. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904 Om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst. Ik heb de eer het geacht publiek ter kennis te brengen, dat ik van 1 April 1904, de koophandel in Gleiswerk, Buizen. Tobbens, enz van mijn vader Michel Meganck, heb overgenomen onder de oude firmaRoggeman-Coppens. Mij aan eenieder aanbevelende groet ik u met achting. Maria Meganck, Geeraerdsbergschestraat, Aelst.

Notariaat | 1904 | | pagina 2