DRIJ PAARDEN WINKELHUIS perceel LAND Woonhuis met Tuin HOFSTEDEN B O O M E N WOONHUIS HUIS met TUIN Twee HUIZEN LANDEN Uit ter hand te koop. Uit ter hand te huren of te koop. TE HUREN: TE HUREN en cene Kamer boven de Keuken. Verders ruime Kelder en Zolder, liet is zichtbaar den Maandag en Dijnsdag, van ieder week, van 2 tot 4 uren 2° Een Woonhuis, in de Cumontstraat, N* 2, bij kadaster bekend sectie G, nummer IOOOd1, met eene oppervlakte van een aar, palende van den eer en kant aan een huis van den heer Henri De Clcrcq. van den anderen kant aan Mr Levionnois en van achter aan Borreman-Meert. Verhuurd aan Mijnheer Arthur Lampens, aan 20 frs. per maand. Esn 1/2 °/o instelpremi te winnen ZITDAGEN: Instel Dinsdag 4 Februari .qnR Verblijf Dinsdag 18 Februari Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Graaf van Egmont te Aelst, Groote Markt. Bij woonstverandering en vermindering van bedrijf. VENDTTIE van 4 KoeibeestenVaai-s en Runders, Landbouwgereedschappen, 5000 hg. Strooi, gedorschen Rogge en Tarwe en 30 koopen geteerd Mest. te Aelst-Schaarbeek, ter Lindestraat. De Notaris DE WINDT, te Aelst. zal ten verzoe ke van d'heer Jean De Kegel, en ten hove door hem bewoond te Aelst-Schaerbek openbaarlijk verknopen, op Donderdag 13 Febt'uari 1908, te beginnen om 8 uren 's morgends.te weten LandbouwgereedschappenDrijwielkar, 3 Bakkarren. Beirkar, Zonder wielen, 2 Ploegen. 2 Sleden, Rolblok. 2 Eegden en Handeegde. Beir- goot, Braken, Gaffels. Reeken, Spaden, Piochen, Seizens en al ander gerief. Reesten: 3 Paarden (Merriën), waarvan een ach tien maander, een 6 jarig en een ouder doch heel goed werkpaard. Al met Harnassuren en veel ander gerief, 4 goede Koeibeesten, 1 volle Vaars7maanden) 2 slachtbare Runders en 2 Knappers. Verders ongeveer 5000 kilos Rogge en Tarwe, Strooi, 2000 kilos gedorschen Rogge en Tarwe en eenige zakken Haver. Eene groote hoeveelheid Rijshout, eenige koo pen Boonstaken en ongeveer 30 koopen goed ge teerd Mest. De Beesten zullen 's namiddags om 1 uur ver kocht worden. De venditie gebeurd onder de gewone voor waarden, de koopen tot en met 10 Irs. moeten ge reed betaald worden, v«>or de andere is er tijd van betalen,mits goede borg te stellen. Openbare verkooping van een Gebruikers de kindpren Philemon Sonck. 0. Een perceel Land, gehucht Iluitwyck, geka dastreerd wijk G, nummer 256, groot 2 aren 40 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. 7. Een perceel Land, gehucht Huitwijck, geka dastreerd wijk C, nummer 257, groot 3 aren 70 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. 8 Een perceel Land, gehucht Huitwijck, geka dastreerd wijk G. nummer 415, groot 2 aren 90 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. 9. Een perceel Land, gehucht Huitwijck, geka dastreerd wijk G, nummer 416, groot 4 aren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. Gemeente Massemen. 10. Fen pereeel Land, op hot Kruisveld, geka dastreerd sectie B, nummer 38o, groot 20 aren. 11. Een perceel Land, op het Langeveld, geka dastreerd wyk B, nummer 104. groot 97 aren 20 centiaren. Verdeeld in 3 deelen van den noorde naar den zuide. Gemeente Wetteren. 12 Een perceel Land en deellje Bosch, in de Daelbroeken, gekadastreerd wijk F, nummers 1003c en 1003d, groot 60 aren 70 centiaren. Gemeente Heldergem. 13. Een perceel Land, gehucht Borrewaterwal- le, gekadastreerd wijk A, nummer 795, groot 43 aren 80 centiaren. Gebruiker d'heer Donatus De Vulder. Derde en laatste zitdag: Dijnsdag 4 Februari 1908. Ten 1 uur namiddag, ter herberg - Au Lion d'Or, bij d'heer Richard Eechaut en Zuster, te Aalst, Hopmarkt. GELD. Ten kantore van bovengenoemde Notaris De Gheest, te Aelst, Keizerlijke Plaats, zijn er altijd groote en kleino kapitalen te beko men, mits bezet, aan geringen intrest of wel aflos baar met annuiteiten. OPENBARE VERKOOPING van een goed ie LEDE, Overimpe. Dc Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een perceel Land, gelegen op Overimpe, geka dastreerd wijk D, nummer 1172. met eene grootte van 1 liektaar 27 aren 30 centiaren. Gebruikt door de kinderen Van der Snickt. Verdeeld in 4 loten. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 14 T„„, ,ftAO Verblijf Dynsdag 28 Januan 1008- Ten 1 uur namiddag, ter herberg van d'heer Laurent Ficquère-Hoffelinck, te Erondegem, aan deD Steenweg. Edixvelde, gekadastreerd sectie C, nummers 1019d en 1019g, inet eene grootte van 7 aren 20 centia ren, palende noord en oost Jufvrouw De Schaep- meester, zuid dc Straat en west d'heer Théophiel Lievcns. Verhuurd aan Mijnheer Leon De Smedt, per Gemeente Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Meire. Bosch- kauter. gekadastreerd sectie B, nummer 1020c, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren, pa lende oost Mijnheer Jan-Bapt. Goppens, zuid de Baan. west d'erven Eeckhaut en noord Mijnheer Jan-Baptist Boclaert. Gebruikt zonder termijn, door Mijnheer Pros per Van den brempt. Derde koop. Een perceel Land. gelegen te Meire, Bosch- kauter. gekadastreerd sectie B. nummer 1021. groot 5 aren 80 centiaren, palende noord-west het gescheed der gemeente Erpe, zuid-west Juf vrouw Angelica Boulaert en andere, zuid-oost d'heer August Cornand en noord-oost de weduwe en kinderen Jos. De Windt. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer René Van den Brempt. Gemeente Erpe. Vierde koop. Eene partij Land. gelegen te Erpe. Edixvelde. gekadastreerd sectie G, nummer 1037, met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende oost d'heer Joz. De Nys, zuid d'heer Adolf Rueckens, west koop 5 hierna en noord d'heer Albien Van Vaerenberg. Verdeeld in westhelft en oosthelft. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Adolf Buekens en René Van den Brempt. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Edixvelde, gekadastreerd sectie G, nummer 1028, met eene grootte van 7 aren 60 centiaren, palende oost koop vier, zuid Jufvrouw Arents, west d'erven Matthys en noord Notaris Arents. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Leo De Smedt. Enkelen zitdag: Zaterdag 1 Februari 1908. Om 2 ure namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Groote Markt. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te NIL 11 WERK ER KEN, Dorp. De Notaris LIMPENS, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van 1® Aanleg te ""Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst en met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen 1. Een schoon Woonhuis, dienstig voor alle be drijven, met Hof en verdere Aanhoorigheden, ge staan en gelegen te Nieuwerkerken. Dorp, geka dastreerd sectie G, nummers 747a en 746a, groot 4 aren 70 centiaren, palende oost Mr Jozef Lauwe- reys, zuid de Straat, west Mr Victor Coppens en noord koop 2 hierna. 2. Een zeer goede Tuin, gelegen te Nieuwerker ken, Dorp, ten noorde van voormeld Woonhuis, gekadastreerd sectie C, nummer 745b, groot 8 aren Voormelde goederen zijn onbewoond en ongebr. Enkele zitdag: Zaterdag 8 Februari 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Voor verdere inlichtingen wende men zich ter studiën van genoemden Notaris Limpens. te Aalst en Schelfhout, te Oordegem. OPENBARE VERKOOPING van 2 behuisde TE G1JSEGEM. De Notaris SOETE, te Lede, zal met tusschen- komst van zijnen ambtgenootMrSCHELFHOUT, Notaris te Oordegem, in het openbaar verkoopen 1. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Gijsegem, aan den Dendermondschen Steenweg, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster sectie A, nummer 206i, aldaar groot 9 aren 20 centiaren en volgens meting 9 aren 40 centiaren, palende oost d'heer Notaris Schelfhout en den heer Remi De Hovre-D'Hollander, ten zuide Juffrouw wed* Van den Hauwe-Muylaert, ten weste den Steen weg van Aalst naar Deudermonde en ten noorde den heer Alois Van Handenhove. Bewoond door den heer Fr. Van Caekenbergh- Maes. 2. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen alsvoren te Gijsegem, aan den Dendermondschen Steenweg, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster sectie A, nummers 331f en 331G, aldaar groot 5 aren 90 centiaren, palende ten oosten en ten noor den aan Juffrouw Maria De Goen en den heer Charles Liénart, ten zuide den heer Judocus Lam- brecht en ten weste den Steenweg van Aalst naar Dendermonde. Bewoond door den heer Frans Clopterop. Enkele zitdag: Donderdag 30 Januari 1908. Om o ure van den namiddag, ter herberg ge naamd In den Uil, gehouden door den heer Frans Van Belle, te Gijsegem, aan het Dorp. MERKWEERDIGE VERKOOPING van 74 allerschoonste Kanada, Olme, Essche, Abeele en Wilge TE HOFSTADE. De Notaris Antoine SOETE, te Lede, zal met tusschenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester VAN DER DONCKT, Notaris te Gent, op Maandag 20 Januari 1908. om 8 V* ure voormiddag, te Hofstade, op den Berg en op Kam- driesch, openbaar verkoopen: ANamens Mevrouw de Gravin Cornet d'El- sius du Chinoy, eigenares te Parijs. 1* te Hofstade. op den Berg: 9 zware Kanada- boomen waaronder van 2 m. 35, 2 m. 30. 2 m. 20 en 2 m 6 dikte en 2 Abeelen van 1 m. 66 en 1 m. 50. 2® Op den Kamdriesch, aan de hofstede bewoond door den heer Xaveer Van Cauter: 49 bijzondere schoone, zuivere en langstammige Kanadaboomen waaronder verscheidene van 2 m. tot 2 m. 30 om trek. B. Namens Dame weduwe Benoit De Prez, te Lede. Aan d'hofstede bewoond door den heer Constant De Brueckcr, op den Kamdriesch8 zeer zware en schoone Kanadaboomen. waaronder van 2 m. 34. 2 m. 22 en twee van 2 m. dikte, 3 Olmen en 2Esschen. C. Namens Mijnheer Frans Van den Eeck haut, te Lede 1 zware wilg van over de 2 m. omtrek. De verkooping zal geschieden in de orde hier boven aangeduid Men zal vergaderen om 8 llt ure 's morgens, aan de herberg van Mijnheer Van Sande, te Hofstade, langs den Steenweg naar Aelst. Alle de Boomen staan langs den Steenweg of wel dicht daarbij. Gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits goede borgstelling. Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen TE LEDE, (dicht bij het Dorp). De Notaris SOETE, te Lede, zal, ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen, met gewoon gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen, het volgend goed Eenige koop. Een schoon en welgelegen Woonhuis met Schuur, Stalling. Bakoven en verdere Aanhoorig heden, Erve en welbeplanten Tuin, gestaan en gelegen te Lede, Rossestraat of Gucht, bekend ten kadaster sectie D, nummers 729f en 729g, met eenen inhoud van 9 aren,palende noord den Steen weg naar Wanzele en Smetlede, oost Dame wed® Charles Coppens, zuid de kinderen Vermeulen en west dezelfde en den heer Charles Louis De Smet. Onmiddelijke in gebruiktreding. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 14 T i <ÖOf> Verblijf Dinsdag 28 Januan iy08- Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Joseph Lievens, te Lede, in de Nieuw- straat. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van deD Notaris Soete, te Lede. Openbare verkooping van een te Nieuwerkerken, Meirestraat. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaar verkoopen Een schoon en wegelegen Huis met Tuin, te Nieuwerkerken, Meirestraat, groot in gronde 3 aren 96 centiaren, gekend ten cadaster sectie A, het Huis nummer 160g, en den Tuin deel van num mer 159c, palende zuid de Meirestraat, west eu noord Antonius Weymeersch en oost Casimir De Geyter. Enkele zitdag: Dijnsdag 28 Januari 1908 Om 1 uur, ter herberg van Antonius Wey meersch, te Nieuwerkerken, Maal. OPENBARE VERKOOPING van TE AELST. Albert Liénartstraat en Cumontstraat. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaarlijk ver koopen 1° Een Renteniershuis, gestaan en gelegen te Aelst, Albert Liénartstraat, Nr 26, bij kadaster bekend sectie A, numm. 366H4/2, met eene opper vlakte van 1 aar 10 centiaren, palende van den eenen kant aan den heer Doktor Grégoire, van den anderen kant aan een huis van Mr De Vuyst en van achter aan Mr Isidoor Le Clercq. Verhuurd tot 1 Februari 1910 aan den heer Leirens-Eiiaert, mits 700 frs. per jaar. Dit huis bevat: op het gelijkvloers: Salon, Eet plaats, Verandah, elkander opvolgende, Keuken, en Koer. Op het eerste en tweede verdiep, elk 3 Kamera te AALST, Zonnestraat. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aan leg, zetelende te Dendermonde, in date 21 Juni 1907, zal ter tusschenkomst van den heere Vrede rechter des kantons Aalst, in het openbaar ver koopen Een Winkelhuis met Hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Zonnestraat. gekadastreerd wijk A, nummer 18747/bis, groot 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van d'heer Schelf hout en van de andere zijde aan een huis van Mijn heer Petrus Van Melckebeke. Laatst bewoond geweest door Jufvrouw wedu we Karei Daens- Van den Eynde. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele zitdag Zaterdag 25 Januari 1908. Ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van MEERSCH en BOSCH, te Erpe, Lede, Nieuwerkerken, Massemen, Wetteren en Heldergem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten: Gemeente Erpe. 1. Een perceel Land, op deD Hoogkauter, ge kadastreerd wijk G, nummer 931, groot 13 aren 80 centiaren. 2. Een perceel Land, op den Hoogkauter, geka dastreerd wijk G, nummer 960, groot 31 aren 50 centiaren. Gemeente Lede. 3. Een perceel Meersch, op Brakveld, gekadas treerd wyk D, nummer 366, groot 43 aren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker heer Jan De Winne. Gemeente Nieuwerkerken. 4. Een perceel Land, op het Doornveld, geka dastreerd wijk B, nummer 517e, groot 22 aren 17 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Van Landuyt. 5. Een perceel Land, op de Penne. gekadas treerd wijk B, nummer 1354, groot 41 aren 70 oentiaren. Een groot en welgelegen HANDELSHUIS, gestaan en gelegen te Aalst, Lange Zoutstraat, Nr, 33, groot ongeveer 4 aren 10 centiaren, be staande uit: grooten Winkel, Salon, Gang met Verandha, grootte Eetplaats, Keuken. Cour, Werkhuis. Koolkot, twee Vertrekken, Bakoven, Hof met Volières, Waschhuis met groot koperen Fournijs, Pomp- en twee Regen waterputten, zeer goede Kelder, ruime Slaapkamers en Zolders. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij den eigenaar. Lange Zoutstraat. Nr 33. Schoonen EIGENDOM, ie Hofstade, Den- dermondschensteenwegaan het Dorp, een Woonhuis, Estaminet In de Stad Aalst, met ruime Beneden- en BovenplaatsenAchterbouw, Poort ter straat, Pomp- en Regenwater, schoonen Tuin en welbeplanten Boomgaard, palende van achter aan de Beek. Onmiddelijke in gebruiktreding. Zich te wenden tot den eigenaar M* Stanislas Geeroms, in voormeld huis. 1° Een schoon en groot Hopmagazljn met Verdiep, kunnende dienen voor allen handel, ge staan en gelegen te Aalst, in de Lange Ridder straat. Nr 14. 2° Eene partij Hooiland, groot 94 aren, gele gen te Aalst-Schaarbeke, wijk Oonegem, langs de Beek tegen den IJzcrenweg. 3° Eene partij Land en Meersch, gelegen te Aalst-Schaarbeke, Witteboog-Veld, langstde rech terzijde van den IJzerenweg Gent-Brussel. 4° Eene partij Land, gelegen te Aalst-Schaar beke, op Duivekensveld, tegen de Puitenput en Lindestraat. Voor do voorwaarden zich te bevragen bij Mf Alfons Spanoghe, Ondernemer, te Aelst, Den dermondschen Steenweg, of by Mynheer De Coninck-Moyersoen, Nr 221, Boulevard Militai re, Elsene. Schoone en gerieflijke SCHUUR. Voor de voorwaarden zich te wenden, 239, Zoutstraatpoort, Aalst.

Notariaat | 1908 | | pagina 2