Woonhuis met Tuin B O O M E N BOOMEN Twee HUIZEN DRIJ PAARDEN WINKELHUIS LANDEN perceelen LAND LAND MEERSCH perceel LAND Edixvelde, gekadastreerd sectie C, nummers 1019d en 1019G, met eene grootte van 7 aren 20 centia ren, palende noord en oost Jufvrouw De Schaep- meester, zuid de Straat en west d'heer Théophiel Lievens. Verhuurd aan Mijnheer Leon De Smedt, per week. Gemeente Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Meire, Bosch- kauter, gekadastreerd sectie B, nummer 1020c, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren, pa lende oost Mijnheer Jan-Bapt. Goppens, zuid de Baan, west d'erven Eeckhaut en noord Mijnheer Jan-Baptist Boelaert. Gebruikt zonder termijn, door Mijnheer Pros per Van den Brempt. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Meire, Bosch- kauter, gekadastreerd sectie B, nummer 1021. groot 5 aren 80 centiaren, palende noord-west het gescheed der gemeente Erpe, zuid-west Juf vrouw Angelica Boulaert en andere, zuid-oost d'heer August Cornand en noord-oost de weduwe en kinderen Jos. De Windt. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer René Van den Brempt. Gemeente Erpe. Vierde koop. Eene partij Land, gelegen te Erpe. Edixvelde. gekadastreerd sectie G, nummer 1037, met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende oost d'heer Joz. De Nys, zuid d'heer Adolf Bueckens, west koop 5 hierna en noord d'heer Albien Van Vaerenberg. Verdeeld in westhelft en oosthelft. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Adolf Buekens en René Van den Brempt. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Edixvelde, gekadastreerd sectie G, nummer 1028, met eene grootte van 7 aren 60 centiaren, palende oost koop vier, zuid Jufvrouw Arents, west d'ervon Matthys en noord Notaris Arents. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Leo De Smedt. Enkelen zitdag: Zaterdag 1 Februari 1908. Om 2 ure namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Groote Markt. Bij licitatié. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te NIL WERK ERKEN, Dorp. De Notaris LIMPENS, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van le Aanleg te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst en met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen 1. Een schoon Woonhuis, dienstig voor alle be drijven, met Hof en verdere Aanhoorigheden, ge staan en gelegen te Nieuwerkerken. Dorp, geka dastreerd sectie G, nummers 747a en 746a, groot 4 aren 70 centiaren, palende oost Mr Jozef Lauwe- reys, zuid de Straat, west Mr Victor Coppens en noord koop 2 hierna. 2. Een zeer goede Tuin, gelegen teNieuwerker- ken, Dorp, ten noorde van voormeld Woonhuis, gekadastreerd sectie G, nummer 745b, groot 8 ar®11- v Voormelde goederen zijn onbewoond en ongebr. Enkele zitdag: Zaterdag 8 Februari 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van bet Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Voor verdere inlichtingen wende men zich ter studiën van genoemden Notaris Limpens. te Aalst en Schelfhout, te Oordegem. OPENBARE VERKOOPING van schoone Kanada, Eiken, BeukenAbeelen, Olmen en Elzen Snoei en gekapt Slaghout te Wanzele, Erondegem, Lede en Gijsegem. Jozef MOENS, te Lede. zal door bevoegd ambt, ten aanzoeke van Mynheer Alfred Mat thys, Brouwer en grondeigenaar te Lede, op de hiernagemelde dagen, openbaar verkoopen: Gemeente Erondegem. A. Op Maandag 10 Februari 1908, om 8 uren voormiddag stipt. 1. Aaneenen Meersch te Erondegem, Kattenbosch, in gebruik bij August De Meerleer, te Vleckem: 28 koopen zware Kanada Boomen, van eenen omtrek van 1 m. 80 c. tot 2 m. 15 c. dikte en 2 Eiken. 2. Aan bet afgebroken Kasteel te Wallen, te Eronde gem 16 koopen zware Kanada Boomen, yan eenen omtrek van 1 m. 85 c. tot 2 m. 15 c. dikte, 1 Olm en 1 Elzenboom. 3. Aan den put zijnde het hof van Seraphien Lemaire 2 groote Kanadas, van 1 m. 85 c. tot 2 m. 10 c. dikte. Gemeente Lede. 4. Aan zijnen wijmenier, te Overimpe Velde'tens. 5 koopen zware Kanada Boomen, van 1 m. 85 c. tot 2 m. 25 c. dikte. 5. Achter de ho.'stede van Ch.-Louis De Smet, Overim- pe: 4 groote Kanada Boomen, van 1 m. 80 c. lot 2m. dikte. 6. Aan het land in gebruik bij Jules Mertens, zelfde wijk: 3 zware Eiken, van 1 m. 80 c. en 8 Kanadas, van 1 m. 85 c. tot 2 m. 10 c. dikte. Na de verkooping te verborgen zonder onder scheid, bij Julianus Mertens, te Lede, Houten molen. B. Op Dijnsdag 11 Februari, om 8 ure voor middag, te Gijsegem. Aan eene partij land te Gijsegem, Schoor, aan het land in gebruik bij de kinderen Beeckman en andere: 5 Eiken en 14 Kanadas, van 1 m. 90 c. tot 2 m. 35 c. dikte. Te verborgen bij de Kinder. Van Landuytte Gijsegem, Steenweg. Gemeente Lede. G. Op Woensdag 12 Februari, om 8 ure voormiddag. 1. Aan eenen meersch te Lede, Biestraat, Overimpe, rechtover de hofstede van Leo Lievens 2 Kanada Boomen, van 1 m. 95 c. tot 2 m. 15 c. dikte. 2. Aan het land in gebruik door Frans De Craecker, nevens voorgaande meersch 2 Eiken van 1 m. 40 c. en 1 m. 63 c. en 3 Kanada Boo men van 1 m. 80 c. tot 2 m. 25 centimeters dikte. 3. Aan eenen meersch, daar omtrent Eenen Eik van 1 m. 70 c. dikte. 4. In eenen bosch, te Ledezijde, Esschenbosch 5 Abeelen van 1 m. 90 c. tot 2 m. 40 c. dikte, dienstig voorscheepgangen, 5 Eiken, 2 zware Kanadas, 3 Esschen en verscheidene koopen Dakroeden en Snoei. 5. In eenen bosch daar omtrent, genaamd den Brui- nenbosch 70 koopen Eiken van 1 m. 20 c. tot 1 m. 80 c. 1 Beuk van 3 m. 25 c. verscheidene koopen Slaghout en Snoei. Te verborgen In den Bonten Os te Lede, Briel. D. Op Donderdag 13 Februari, om 8 ure voormiddag, te Wanzele. In eenen bosch te Wanzele, aan het Dorp: 115 koopen zware Kanada Boomen, van 1 m. 75 c. tot 2 m. 45 c. 25 Eiken en verscheidene koopen Slaghout en Snoei. Te verborgen bij Ch.-L. Van Cauter, te Wan zele, Dorp. Al deze Boomen, voorop geschalmten geteekend, zijn van grooten omtrek en zuiveren opwas, staan nabij de steenwegen en gemakkelijk voor kappen en vervoer. Let wel op dat alle koopers,geene uitgezonderd, zullen moeten voorzien zijn van eene goede borg, ons op te geven na de verkooping ter verborging- plaats en deze die hier niet zullen tegenwoordig zijn, zullen hunne koopen als nietig verbeurd zijn. Op tyd van betaling. Openbare verkooping van schoone, gave en buitengewone dikke en SLAGHOUT, te WANZELE. Jozer MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder De Vos. te Aelst, op Donderdag 13 Februari 1908. om 11 ure voormiddag, ten aan zoeke der hierna genoemde eigenaars, openbaar verkoopen 1. Namens Mijnheer Moens, te Lede, in zijnen bosch. te Wanzele, Bureau 13 koopen zware Kanada Boomen, van meer dan 2 meters dikte, 14 koopen Eiken verscheidene koopen Slaghout en Snoei. 2. Namens Mijnheer Donatus Blancqaert, te Wanzele, aan zijnen meersch, nevens voorgaande bosch, nabij het Dorp, 18 koopen Kanada Boomen van 1 m. 50 c. tot 2 m. dikte. 3. Namens Mijnheer Lammens, Geneesheer, te Berlaere, 30 koopen Elzen Slaghout, te Wanzele, Billegem. Op tijd van betaling, mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van TE AELST, Albert Liénartstraat en Cumontstraat. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaarlijk ver koopen 1° Een Renteniershuis, gestaan en gelegen te Aelst, Albert Liénartstraat. Nr 26, bij kadaster bekend sectie A, numm. 366h4/2, met eene opper vlakte van 1 aar 10 centiaren, palende van den eenen kant aan den heer Doktor Grégoire, van den anderen kant aan een huis van Mr De Vuyst en van achter aan Mr Isidoor Le Clercq. Verhuurd tot 1 Februari 1910 aan den heer Leirens-Eiiaert, mits 700 frs. per jaar. Dit huis bevat: op het gelijkvloers: Salon, Eet plaats, Verandah, elkander opvolgende, Keuken, en Koer. Op het eerste en tweede verdiep, elk 3 Kamers en eene Kamer boven de Keuken. Verders ruime Kelder en Zolder. Het is zichtbaar den Maandag en Dijnsdag, van ieder week, van 2 tot 4 uren. 2° Een Woonhuis, in de Cumontstraat, Nr 2, bij kadaster bekend sectie C, nummer IOOOd2, met eene oppervlakte van een aar, palende van den eenen kant aan een huis van den heer Henri De Clercq, van den anderen kant aan Mr Levionnois en van achter aan Borreman-Meert. Verhuurd aan Mijnheer Arthur Lampens, aan 20 frs. per maand. Een 1/2 °/0 instelpremi le winnen. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 4 Februari ,q08 Verblijf Dinsdag 18 Februari Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Graaf van Eqmont te Aelst, Groote Markt. Bij woonstverandering en vermindering van bedrijf. V ENDITIE van 4 Koeibeesten, Vaars en Runders, Landbouwgereedschappen, 5000 kg. Strooi, gedorschen Rogge en Tarwe en 30 koopen geteerd Mest. to Aelst-Schaarbeek, ter Lindestraat. Do Notaris DE WINDT, te Aelst. zal ten verzoe ke van d'heer Jean De Kegel, en ten hove door hem bewoond te Aelst-Schaerbeke, openbaarlijk verkoopen, op Donderdag 13 Februari 1908, te beginnen om 8 uren 's morgends.te weten LandbouwgereedschappenDrijwielkar, 3 Bakkarren, Beirkar, Zonder wielen, 2 Ploegen, 2 Sleden, Rolblok, 2 Eegden en Handeegde, Beir- goot, Braken, Gaffels, Reeken, Spaden, Piochen, Seizens en al ander gerief. Beesten: 3 Paarden (Merriën), waarvan een achtien maander, een 6 jarig en een ouder doch heel goed werkpaard. Al met Harnassuren en veel ander gerief, 4 goede Koeibeesten, 1 volle Vaars7maanden) 2 slachtbare Runders en 2 Knappers. Verders ongeveer 5000 kilos Rogge en Tarwe, Strooi, 2000 kilos gedorschen Rogge en Tarwe en eenige zakken Haver. Eene groote hoeveelheid Rijshout, eenige koo pen Boonstaken en ongeveer 30 koopen goed ge teerd Mest. De Beesten zullen 's namiddags om 1 uur ver kocht worden. De venditie gebeurd onder de gewone voor waarden, de koopen tot en met 10 (rs. moeten ge reed betaald worden, voor de andere is er tijd van betalen,mits goede borg te stollen Openbare verkooping van een te AALST, Zonnestraat De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aan leg, zetelende te Dendermonde, in date 21 Juni 1907, zal ter tusschenkomst van den heere Vrede rechter des kantons Aalst, in het openbaar ver koopen Een Winkelhuis met Hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Zonnestraat, gekadastreerd wijk A, nummer 18747/bis, groot 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van d'heer Schelf hout en van de andere zijde aan een huis van Mijn heer Petrus Van Melckebeke. Laatst bewoond geweest door Jufvrouw wedu we Karei Daens- Van den Eynde. Onmiddelijke ingebruiktreding. Tweede zitdag Zaterdag 8 Februari 1908. Ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van MEERSCH en BOSCH, te Erpe, Lede, Nieuwerkerken, Massemen, Wetteren en Held er gem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten: Gemeente Erpe. 1. Een perceel Land, op den Hoogkauter, ge kadastreerd wijk G, nummer 931, groot 13 aren 80 centiaren. 2. Een perceel Land, op den Hoogkauter, geka dastreerd wijk C, nummer 960, groot 31 aren 50 centiaren. Gemeente Lede. 3. Een perceel Meersch, op Brakveld, gekadas treerd wijk D, nummer 366, groot 43 aren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker heer Jan De Winne. Gemeente Nieuwerkerken. 4. Een perceel Land, op het Doornveld, geka dastreerd wijk B, nummer 517e, groot 22 aren 17 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Van Landuyt. 5. Een perceel Land, op de Penne. gekadas treerd wijk B, nummer 1354, groot 41 aren 70 centiaren. Gebruikers de kinderen Philemon Sonck. 6. Een perceel Land, gehucht Huitwyck, geka dastreerd wijk G, nummer 256, groot 2 aren 40 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. 7. Een perceel Land, gehucht Huitwijck, geka dastreerd wijk C, nummer 257, groot 3 aren 70 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. 8. Een perceel Land, gehucht Huitwijck, geka dastreerd wijk G, nummer 415, groot 2 aren 90 centiaren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. 9. Een perceel Land, gehucht Huitwijck, geka dastreerd wijk G, nummer 416, groot 4 aren. Gebruiker d'heer Domien Ottoy. Gemeente Massemen. 10. Een pereeel Land, op het Kruisveld, geka dastreerd sectie B, nummer 38d, groot 20 aren. 11. Een perceel Land, op het Langeveld, geka dastreerd wijk B, nummer 104, groot 97 aren 20 centiaren. Verdeeld in 3 deelen van den noorde naar den zuide. Gemeente Wetteren. 12. Een perceel Land en deeltje Bosch, in de Daelbroeken, gekadastreerd wijk F, nummers 1003c en 1003d, groot 60 aren 70 centiaren. Gemeente Heldergem. 13. Een perceel Land, gehucht Borrewaterwal- le, gekadastreerd wijk A, nummer 795, groot 43 aren 80 centiaren. Gebruiker d'heer Donatus De Vulder. Derde en laatste zitdag: Dijnsdag 4 Februari 1908. Ten 1 uur namiddag, ter herberg - Au Lion d'Or, bij d'heer Richard Eechaut en Zuster, te Aalst, Hopmarkt. GELD. Ten kantore van bovengenoemde Notaris De Gheest, te Aelst, Keizerlijke Plaats, zijn er altijd groote en kleine kapitalen te beko men, mits bezet, aan geringen intrest ofwel aflos baar metannuiteiten. Openbare verkooping van twee te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke der kinderen Frans Arijs, met gewin van 1/2 °/0 palmslag, openbaar verkoopen 1 Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op de Luyt of Roeveld, gekend ten cadaster sectie A, nummer 2672b, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, volgens meting f» aren 58 centiaren, palende noord Domien Temmerman, oost de Rij baan, zuid en west de kinderen De Goninck. Op te leggen landprys en meetkosten 20 frs. 2. Een perceel Land, te Erembodegem, gelegen op Heyenbroeck, gekend ten cadaster sectie A, nummers 2200e en 2210c, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, volgens meting 14 aren 31 centiaren, palende noord en oost de heeren Jans- sens, zuid de Rijbaan en west Karei Verleysen- Arys. Op te leggen voor boom prijs en meetgeld 14 frs Gebruikt door de wed. Ch.-Louis De Man, tot Kerstdag 1908. Zitdagen Instel Zaterdag 8 Fhj <q0R Verblijf Zaterdag 15 *eDman iyu* Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg van de weduwe Frans Brys-Verleysen, te Erembode gem, aan de Kerk Er zal geen derde zitdag plaats hebben. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem. De-Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van Ch. Joseph Verleysen, en kinderen, met gewin van palmslagen, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. Eene partij Land. gelegen op Lettersveld, gekend ten cadaster sectie A, nnmmers 2590b en 2590c, met eene grootte van 14 aren. Ingebruiktreding den 15 April 1908. Op te leggen landprfls 13.80 frs. 2. Een perceel Land. op Lettersveld of Achter- Heyenbroeck, gecadastreerd sectie A, nummer 2576b, met eene grootte van 9 aren. Op te leggen prijzij 28 frs. 3. Een perceel Land en Meersch, gelegen op Heyenbroeck, gecadastreerd sectie A, nummers 2200d en 2210b, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren Op te leggen voor hop- en boomprys 63 frs. 4. Een perceel Land, gelegen op Boonhof, ge kend ten cadaster sectie A, nummer 1892, met eene grootte van 7 aren 80 centiaren. Op te leggen voor prijzy 25 frs. ZITDAGEN Instel Zaterdag 8 Fhj iq08 Verblijf Zaterdag 15 Feöruan 19üy- Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van de weduwe F Brys- Verleysen, te Erembodegem, aan de Kerk. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. Openbare verkooping van een Meersch en Bosch te HAELTERT. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke der kinderen van Jos. Baetens, te Nieuwerkerken, met gewin van 1/2 °/0 instel- premie, openbaar verkoopen: Gemeente Haeltert. 1. Een perceel Land, gelegen, ter plaats ge naamd Nedercraaiwinkel of Laereveld, gekend ten cadaster sectie A, nummer 467b, met eene grootte van 11 aren 10 centiaren, volgens titel 11 aren 7 centiaren, palende noord en oostDomien-DeLoose, zuid Joseph Meganck en west Juffer Victorine De Gendt. Gebruikt door Fred. Mally, tot Kerstdag 1908. 2. Eene partij Meersch, gelegen in de Eede, op Grootkauter, gecadastreerd sectie A, nummers

Notariaat | 1908 | | pagina 2