B O O M E N BOOMEN Twee HUIZEN DRIJ PAARDEN HOFSTEDE HUISMEUBELS LANDEN perceel LAND perceelen LAND LAND MEERSCH Woonhuis met Tuin BEESTIALEN TE BEKOMEN. heer Petrus Van Melckebeke. Laatst bewoond geweest door Jufvrouw wedu we Karei Daens- Van den Eynde. Onmiddelijke ingebruiktreding. Tweede zitdag Zaterdag 8 Februari 1908. Ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Openbare verkooping van schoone, gave en buitengewone dikke en SLAGHOUT, te WANZELE. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder De Vos. te Aelst, op Donderdag 13 Februari 1908. om 11 ure voormiddag, ten aan zoek e der hierna genoemde eigenaars, openbaar verkoopen 1. Namens Mijnheer Moens, te Lede, in zijnen bosch, te Wanzele, Bureau 13 koopen zware Kanada Boomen, van meer dan 2 meters dikte, 14 koopen Eiken verscheidene koopen Slaghout en Snoei. 2. Namens Mijnheer Donalus Blancqaert, te Wanzele, aan zijnen meersch. nevens voorgaande bosch, nabij het Dorp, 18 koopen Kanada Boomen van 1 m. 50 c. tot 2 m. dikte; 3. Namens Mijnheer Lammens, Geneesheer, te Berlaere, 30 koopen Elzen Slaghout, te Wanzele, Billegem. Op tijd van betaling, mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van schoone Kanada, Eiken, Beuken, Abeelen, Olmen en Elzen Snoei en gekapt Slaghout te Wanzele. Erondegem, Lede en Gijsegem. Jozef MOENS, te Lede. zal door bevoegd ambt, ten aanzoeke van Mijnheer Alfred Kat- thys. Brouwer en grondeigenaar te Lede, op de hiernagemelde dagen, openbaar verkoopen: Gemeente Erondegem. A. Op Maandag 10 Februari 1908, om 8 uren voormiddag stipt. 1. Aaneenen Meersch te Krondegem, Kattenbosch, in gebruik bij August De Meerleer, te Vleckem: 28 koopen zware Kanada Boomen, van eenen omtrek van 1 m. 80 c. tot 2 m. 15 c. dikte en 2 Eiken. 2. Aan het afgebroken Kasteel te Wallen, te Eronde gem 16 koopen zware Kanada Boomen, van eenen omtrek van 1 m. 85 c. tot 2 m. 15 c. dikte, 1 Olm en 1 Elzenboom. 3. Aan den put sijnde het hof van Seraphien Lemaire 2 groote Kanadas, van 1 m. 85 c. tot 2 in. 10 c. dikte. Gemeente Lede. 4. Aan zijnen wijmenier, te Overimpe Velde'tens. 5 koopen zware Kanada Boomen, van lm. 85 c. tot 2 m. 25 c. dikte. 5. Achter de hofstede van Ch.-Louis De Smet, Overim pe 4 groote Kanada Boomen, van 1 m. 80c. tot 2m. dikte. 6. Aan het land in gebruik bij Jules Mertens, zelfde wijk: 3 zware Eiken, van 1 m. 80 c. en 8 Kanadas, van 1 m. 85 c. tot 2 m. 10 c. dikte. Na de verkooping te verborgen zonder onder scheid, bij Julianus Mertens, te Lede, Houten molen B. Op Dijnsdag 11 Februari, om 8 ure voor middag, te Gysegem. Aan eene partij land te Gijsegem, Schoor, aan het land in gebruik bij de kinderen Beeckman en andere 5 Eiken en 14 Kanadas, van 1 m. 90 c. tot 2 m. 35 c. dikte. Te verborgen bij de Kinder. Van Landuyt, te Gijsegem, Steenweg. Gemeente Lede. C. Op Woensdag 12 Februari, om 8 ure voormiddag. 1. Aan eenen meersch te Lede, Bieslraat, Overimpe, rechtover de hofstede van Leo Lievens 2 Kanada Boomen, van 1 m. 95 c. tot 2 m. 15 c. dikte. 2. Aan hel land in gebruik door Frans De Graecker, nevens voorgaande meersch 2 Eiken van 1 m. 40 c. en 1 m. 63 c. en 3 Kanada Boo men van 1 m. 80 c. tot 2 m. 25 centimeters dikte. 3. Aan eenen meersch. daar omtrent Eenen Bik van 1 m. 70 c. dikte. 4. In eenen bosch, te Ledezijde, Esschenbosch 5 Abeelen van 1 m. 90 c. tot 2 m. 40 c. dikte, dienstig voor scheepgangen, 5 Eiken, 2zware Kanadas, 3 Esschen en verscheidene koopen Dakroeden en Snoei. 5. In eenen bosch daar omtrent, genaamd den Brui- nenbosch: 70 koopen Eiken van 1 m. 20 c. tot 1 m. 80 c. 1 Beuk van 3 m. 25 c. verscheidene koopen Slaghout en Snoei. Te verborgen In den Bonten Os te Lede, Briel. D. Op Donderdag 13 Februari, om 8 ure voormiddag, te Wanzele. In eenen bosch te Wanzele, aan het Dorp 115 koopen zware Kanada Boomen, van 1 m. 75 c. lot 2 m. 45 c. 25 Eiken en verscheidene koopen Slaghout en Snoei. Te verborgen bij Ch.-L. Van Cauter, te Wan zele, Dorp. Al deze Boomen, vooropgeschalmtengeteekend, zijn vaD grooten omtrek en zuiveren opwas, staan nabij de steenwegen en gemakkelijk voor kappen en vervoer. Let wel op dat alle koopers.geeno uitgezonderd, zullen moeten voorzien zijn van eene goede borg, ons op tc geven na de verkooping ter verborging- plaats en deze die hier niet zullen tegenwoordig zijn, zullen hunne koopen als nietig verbeurd zijn. Op tijd van betaling. OPENBARE VERKOOPING van TE AELST. Albert Liènartstraat en Cumontstraat. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaarlijk ver koopen 1° Een Renteniershuis, gestaan en gelegen te Aelst, Albert Liènartstraat. Nr 26, bij kadaster bekend sectie A, numm. 366h4/2, met eene opper vlakte van i aar 10 centiaren, palende van den eener. kant aan den heer Doktor Grégoire. van den anderen kant aan een huis van Mr De Vuyst en van achter aan Mr Isidoor Le Clercq. Verhuurd tot 1 Februari 1910 aan den heer Leirens-Eiiaert, mits 700 frs. per jaar. Dit huis bevat: op het gelijkvloers: Salon, Eet plaats, Verandah, elkander opvolgende, Keuken, en Koer. Op het eerste en tweede verdiep, elk 3 Kamers en eene Kamer boven de Keuken. Verders ruime Kelder en Zolder. Het is zichtbaar den Maandag en Dijnsdag, van ieder week, van 2 tot 4 uren. Ingesteld frs. 11500 2° Een Woonhuis, in de Cumontstraat, Nr 2, bij kadaster bekend sectie C, nummer IOOOd', met eene oppervlakte van een aar, palende van den eenen kant aan een huis van den heer Henri De Clercq, van den anderen kant aan Mr Levionnois en van achter aan Borreman-Meert. Verhuurd aan Mijnheer Arthur Lampens aan 20 frs. per maand. Ingesteld frs. 4350 Een 1/2 °/0 instelpremi te winnen. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 4 Februari ,Q0R Verblijf Dinsdag 18 Februari Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Graaf van Egmont te Aelst, Groote Markt. Bij woonstverandering en vermindering van bedrijf. VEND TT IE van 4 Koeibeesten, Vaars en Runders Landbouwgereedschappen, 5000 kg. Strooi, gedorschen Rogge en Tarwe en 30 koopen geteerd Mest. te Aelst-Schaarbeek, ter Lindestraat. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal ten verzoe ke van d'heer Jean De Kegel, en ten hove door hem bewoond te Aelst-Schaerbeke, openbaarlijk verkoopen, op Donderdag 13 Februari 1908. te beginnen om 8 uren 's morgends,te weten LandbouwgereedschappenDrijwielkar, 3 Bakkarren. Beirkar, Zonder wielen, 2 Ploegen. 2 Sleden, Rolblok. 2 Eegden en Handeegde. Beir- goot, Braken, Gaffels. Reeken, Spaden, Piochen, Seizens en al ander gerief. Beesten: 3 Paarden (Merriën), waarvan een achtien maander, een 6 jarig en een ouder doch heel goed werkpaard. Al met Harnassuren en veel ander gerief, 4 goede Koeibeesten, 1 volle Vaars7maanden) 2 slachtbare Runders en 2 Knappers. Verders ongeveer 5000 kilos Rogge en Tarwe, Strooi, 2000 kilos gedorschen Rogge en Tarwe en eenige zakken Haver. Eene groote hoeveelheid Rijshout, eenige koo pen Boonstaken en ongeveer 30 koopen goed ge teerd Mest. De Beesten zullen 's namiddags om 1 uur ver kocht worden. De venditie gebeurd onder de gewone voor waarden, de koopen tot en met 10 frs. moeten ge reed betaald worden, voor de andere is er tijd van betalen,mits goede borg te stellen. Openbare verkooping van eene behuisde en een Woonhuisje, te Vlierzele, Strijmeersch. De Notaris DE WINDT, te Aelst. zal ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van palm slag en gelag, openbaarlijk verkoopen 1. Eene Hofstede met Boomgaard, gestaan en gelegen te Vlierzele, Strijmeersch. bij cadaster be kend sectie C. deel van nummers 71 en 73a, groot 6 aren 12 centiaren. Bewoond tot i November 1908, door de verkoo- pers Edmond en Lucie Janssens. Op te leggen boomprijs fr. 585. 2. Een Huisken met Boomgaard, gelegen alsvo- ren, bij cadaster bekend sectie C. nummer 83 en 84, met eene grootte van 2 aren 77 centiaren. Onmiddelijke gcbruiktreding. Op te leggen boomprijs frs. 230. Enkele zitdag Maandag 24 Februari 1908. Om 3 uren namiddag, ter herberg van Jan Focquet, te Vlierzele-Strijmeersch. Voor alle inlichtingen wende men zich by den Notaris De Windt. VENDITIE van Landbouwgerief en Bouwmaterialen. Voornoemden Notaris DE WINDT, zal op zei- ven Maandag 24 Februari 1908, te beginnen oiii 8 uren 's morgens, ter voormelde hofstede van Edmond en Lucie Janssens en ten hunnen ver zoeke, openbaarlijk verkoopen, al de aldaar te be vinden Landbouwgerieven en Bouwmaterialen. Beestialen: bestaande in 2 Werkkoeien, eene schoone Kalfvaars (zoogoed als gereed), i Rund, 2 Zoggen waarvan eene 12 en eene 14 weken ver, ook de Harnassuren der beesten. Verders nog eene hoeveelheid allerbeste Hooi, Roggen strooi, goed geteerd Mest in koopen, 600 Mutsaards. Wiimen, 1000 kilos Aardappelen, Eiken en Esschcn planken van 4 m. lengte, Schelf- houton. Kopers, platen, Scheorwerken. Dekper- sen, gezaagde Eiken planken van 3 m. lang 30 c. breed en 11c. dikte, Esschen Balken van 4 m. lang, platen van 5 m. lang. De Beestialen zullen 's namiddags om 1 uur ver kocht worden. Gewone voorwaarden en tijd van betalen voor de koopen boven de 10 fr. mits borg te stellen. VENDITIE van Boerenalam en Beestialen. te Herdersem, Boschkant. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal ten verzoe ke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, den Vrijdag 14 Februari 1908, tc beginnen om 8 uren 's morgends ter hofstede bewoond door Pieter-Josef Perdaens- Uyttersprot, te Herder sem, Boschkant, de volgende roerende Goederen, zich aldaar te bevinden. Zoo als: Huismeubels en Boerenhalam. Beestialen3 Koeien waarvan een vijf maand vol en 2 ledige, 1 Varken, Hond met gareel, en 4 Kiekens met Haan. Verders nog eene groote hoeveelheid Mest ver deeld in koopen. 350 kilos gedorschen Koorn,250 kilos Tarwo, 1500 kilos Aardappelen. 3000 kilos Boeten, eenige koopen ongedorschen Masteluin, 3 eiken Planken, Boonstaken, Brandhout, en den Aal in den put. Gewone voorwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 frs. mits borg te stellen. Openbare verkooping van goede te Haeltert. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslagen openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. Eene partij Land, gelegen op Tuskensveld, ge kend ten cadaster sectie A, nummer 1133a, met eene grootte van van 15 aren 70 centiaren palen de noord De Rouck-Baeten Cam. oost D'Hondt- Schockaert Aug., west de wed Phi!ips-De Neve, zuid De Graeve-De Loose Camiel. Gebruikt door de wed. De Vulder. 2. Eene party Land, gelegen op den Middelkau- ter, gekend ten kadaster sectie B, nummer807bis, met eene grootte van 13 aren 50 centiaren, palen de noord Van den Berghe Nathalie, west den Voet- weg. zuid Dom. Van de Weghe-Van Houcke, oost Dierickx-De Wolf Camiel. Gebruikt door Jozef Meganck- Van de Weg he. Zitdagen Instel Donderdag 6 FrilPliari <908 Verblijf Donderdag 13 Februan 19('8- Telkens om 2 ure namiddag, te herberg - De Groen Lanteern, bij d'heer Leon Lievens, te Haeltert, aan de Hoogstraat. Er zal geen derde zitdag gehouden worden. Openbare verkooping van een Meersch en Bosch te HAELTERT. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke der kinderen van Jos. Baetens, te Nieuwerkerken, met gewin van 1/2 °/0 instel- premie, openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. 1. Een perceel Land, gelegen, ter plaats ge naamd Nedercraaiwiokel of Laereveld, gekend ten cadaster sectie A, nummer 467b, met eene grootte van 11 aren 10 centiaren, volgens titel 11 aren 7 centiaren, palende noord en oost Domien-De Loose, zuid Joseph Meganck en west Juffer Victorine De Gendt. Gebruikt door Fred. Mally, tot Kerstdag 1908. 2. Eene partij Meersch, gelegen in de Eede, op Grootkauter, gecadastreerd sectie A, nummers 762a en 762b, met eene grootte van 15 aren 20 centiaren, palende noord Silveer Meganck, oost de kinderen Fred. De Sadeleer, Frans Lievens-De Smet, te Meire en d'heer AmandJooris-Hendrickx, zuid Cyrille Van den Bruelle, west Jos. Maes- schalck, Camille Bleys en d'erven Smet-De Bolle. Op te leggen boomprijs 260 fr. 3. Een perceel Bosch, gelegen in de Laerebroek. gekend ten cadaster sectie A, nummer 373, met eene grootte van 11 aren 70 centiaren, palende noord de Laerebroekbeek of geselleed van Nieu werkerken, oost August De Sadeleer, te Welle, zuid het Baantje en daarover d'heer Alfons Scheer- linck-Do Bom, west Jufvrouw Victorine De Gendt. Op te leggen boomprijs 300 frs. ZITDAGEN: Instel Donderdag 6 Verblyf Donderdag 13 Februan 1908- Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg van Camiel Iliano, te Haeltort, op den Briel. Er zal geen 3® zitdag plaats hebben. Openbare verkooping van twee te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke der kinderen Frans Arijs, met gewin van 1/2 °/0 palmslag, openbaar verkoopen 1 Een perceel Land. gelegen te Erembodegem, op de Luyt of Roeveld, gekend ton cadaster sectie A, nummer 2672b, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, volgens meting aren 58 centiaren, palende noord Domien Temmerman, oost de Rij baan, zuid en west de kinderen De Coninck. Op te leggen landprys en meetkosten 20 frs. 2. Een perceel Land, te Erembodegem. gelegen op Heyenbroeck, gekend ten cadaster sectie A, nummers 2200e en 2210c, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, volgens meting 14 aren 31 centiaren, palende noord en oost de heeren Jans sens. zuid de Rijbaan en west Karei Verleysen- Arys. Op te leggen voor boomprijs en meetgeld 14 frs Gebruikt door de wed. Ch.-Louis De Man, tot Kerstdag 1908. Zitdagen Instel Zaterdag 8 v Verblijf Zaterdag 15 F<>1>™>»'. 1808- Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg van de weduwe Frans Brys-Verleysen, te Erembode gem, aan de Kerk. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van Ch. Joseph Verleysen, en kinderen, met gewin van palmslagen, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. Eene partij Land. gelegen op Lettersveld, gekend ten cadaster sectie A, nnmmers 2590b en 2590c, met eene grootte van 14 aren. Ingebruiktreding den 15 April 1908. Op te leggen landprys 13.80 frs. 2. Een perceel Land. op Lettersveld of Achter- Heyenbroeck, gecadastreerd sectie A, nummer 2576b, met eene grootte van 9 aren. Op te leggen prijzy 28 frs. 3. Een perceel Land en Meersch, gelegen op Heyenbroeck, gecadastreerd sectie A, nummers 2200d en 2210b, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren Op te leggen voor hop- en boomprys 63 frs. 4. Een perceel Land, gelegen op Boonhof, ge kend ten cadaster sectie A, nummer 1892, met eene grootte van 7 aren 80 centiaren. Op te leggen voor prijzy 25 frs. ZITDAGEN: Instel Zaterdag 8 ,nnn Verblijf Zaterdag 15 j Februan 1908' Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van de weduwe F. Brys- Verleysen, te Erembodegem, aan de Kerk. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. By licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te NIEUWERKERKEN, Dorp. De Notaris LIMPENS, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van 1® Aanleg te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst en met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen 1Een schoon Woonhuis, dienstig voor alle be drijven, met Hof en verdere Aanhoorigheden, ge staan en gelegen te Nieuwerkerken, Dorp, geka- sastreerd sectie C, nummers 747a en 746a, groot 4 aren 70 centiaren, palende oost Mr Jozef Lauwe- reys, zuid de Straat, west Mr Victor Coppens en noord koop 2 hierna. 2. Een zeer goede Tuin, gelegen teNieuwerker- ken, Dorp, ten noorde van voormeld Woonhuis, gekadastreerd sectie C, nummer 745b, groot 8 aren Voormelde goederen zijn onbewoond en ongebr. Enkele zitdag: Zaterdag 8 Februari 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt, Voor verdere inlichtingen wende men zich ter studiën van genoemden Notaris Limpens. te Aalst en Schelfhout, te Oordegem. bij d'heer Petrus Van Mossevelde, te Aelst, aan de Nieuwstratpoort, allerbeste ZAVEL, als ook HAIR voor Moortel.

Notariaat | 1908 | | pagina 2