ZAAILANDEN HUISMEUBELS LOOF, BEETEN, LANDBOUWALAM HUIS met HOF SCHOON HUIS B O O M E N ZAAILANDEN Landbouyversalem L andbouwersalem TE BEKOMEN. Bij uitscheiding van bedrijf Openbare verkooping van Landbouwersaltn. 3 Geiten, Stroo, Mestbeeten, Brandhoutgezaagd hout en Aal in den put, te LEDE, Dries. Jozef MOENS, te Lede, zal door hot ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aelst, op Maandag 2 Maart, om ii uren voormiddag, ten hove en ten aanzoeke van wed. Atnelie Lanckman, te Lede, Dries, openbaar verkoopen Huismeubelszoo als: Tafels, Stoelen, koperen Marmit, Moor, Koffiepot, Kassen, Horlogie en alles wat in huis is. Land bouw ersalmBraken. Schuppen, Kor- tewagen, Ladders, Mesthaak, Brandhout en ge zaagd Hout, Schelfhouten, Stroo, Mest, Beeten, Manden, gedorschen Tarwe, enz Beeslialen: 3 Geiten, waarvan 2 vol lam. Gewone voorwaarden en op tijd van betaling, mits borgstelling. Openbare verkooping van Bestialen en eene groote hoeveelheid Mest en Stroo te LEDE, Speckaert. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aelst, op Maandag 9 Maart 1908, om 9 ure voormiddag, ten aanzoe ke van d'heer J. B. Praet, te Lede, Speckaert. openbaar verkoopen Landbouw ersalem, zoo als: eene in goede staat zijnde Drijwielkarre met al de toebehoorten, Paardenharnasuren en Kussen, een Aalstuk met Scbraaf en Trefter, eene Aalpomp, Ploeg, Paar den Egge, Sleep, eene groote hoeveelheid Mest, Stroo en meer ander Alam. Beestialen: Een goed Werkpaard, 2 bekalfde Koeien, gekend voor zeer goede Op tijd van betaling, mits borgstelling. Bij uitscheiding van bedrijf. en Beesten te LEDE, Suikerstraat. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder I)E VOS, te Aelst, ten aanzoeke en ten hove van d'heer Ch.-L. De Winnete Lede. Suikerstraat, op Maandag 2 Meert 1908, om 9 ure voormiddag, openbaar verkoopen: Landbouwersalemzoo als: 3 Drijwielkarren, Treemkarre, Ressortkarre, Tilbury, Egge, Karre, Ladders, Paarden-Harnassuren en meer ander alm. Beestialen: Een sterk Ruinpaard van 3 jaar en een Merriepaard. Op tijd van betaling, mits borgstelling. VERKOOPING van Stroo, Erwtrijs, Hondenkar, Hooi, Kruiwagens, Herberggerief, enz. te Herdersem. Denis COOREMAN, Gemeente-Secretaris te Herdersem, zal door 't ambt van Deurwaarder VAN MUYLEM, te Aelst, op Dinsdag 25 Febru ari 1908. om 9 uren voornoen, namens de vol gende Eigenaars, openbaar verkoopen. als volgt: 1. Edw. De Meersman, aan zijn huis, Pont- weg, een Hondenkar, Hondengareelen, Peerds- harnassuur en eenige koopen Mest. 2. Alf. De Block, 20 roeden ingelegd Loof. op den Sterrenbosch en 20 roeden te velde, in de Lauwerweide, 3. Frans Van der Borght, 50 roeden Loof en verscheidene koopen Masteluinen- Haver- en Rog- gestroo. 4. Erven F. Van der Steen, aan de Kapel, 2500 kilos Roggestroo. 5. Philemon Willems, Groote Baan, 5 goede Kruiwagens en 2 koopen Erwtrijs. 6. Ch. Louis De Wolf, 10<X) kilog. Beeten. 7. Emiel Van Nuffel, In het Denderland, 60 roeden Loof en 10 koopen Erwtrijs, aan zijn huis, 3000 kil Beeten, 2000 kil. extra goed Hooi en 3 koopen Haverstroo. 8. Weduwe F. Cooreman, aan de Broekstraat, 80 roeden Loof en 1000 kilos Beeten, aan de Kerk. 9. P. J. Van Eeckhoom, 1000 kilog. extra goed Hooi en eenige koopen Erwtrijs. 10. Ch. L. Caudron, 1 zeer goeden Wanmolen en 1 onlangs nieuwe Vlasstreep. 11. Louis De Cock, 1000 kil. goed Roggestroo. 12. Emiel De Boom, 600 kilog. Hooi en eenige koopen Haverstroo, aan de Oude Kerk. 13. Adriaan De Smedt, 25 roeden Loof, aan den Breedenweg. 14. Gemeente- en Armbestuur, verscheidene koopen Erwtrys. 15. Dèsiré Lambrecht, aan zyn huis, Herberg gerief, als Toog, glazen Berd, Bierpomp, Verzijp, enz., en 300 kilos Hooi. Men zal vergaderen ter herberg van Eduard De Meersman, Boschkant. Gewone voorwaarden. Om uit gemeenschap te scheiden. o OPENBARE VERKOOPING van goede en welgelegene EN MEERSSCHEN, TE WICHELEN. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Wichelen, zal, ten verzoeke van die het behoort, openbaar- lijk verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, aan de Bogaartstraat, genaamd «Het Sijp, - bekend ten kadaster sectie B, nummer 912, groot 58 aren 60 centiaren palende noord-oost Paul Luyckx-De Winne, te Wichelen en Jan-Bapt. De Geyter-Van Wesemael, te Wichelen, zuid-oost het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, zuid-west Graaf Karei de Kerchove de Dentcrgbem, te Gent, en noord-west de Bogaartstraat. In gebruik bij Pieter-Jan Coppieters en René Verhelst. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, op Evenrot, bekend ten kadaster sectie B. nummer 8191, groot 20 aren; palende oost René Vermeu- len-Eeckhout te Wichelen, zuid de kinderen Theo- door-Pieter-Frans Janssens-Beeckman. te Sint- Nikolaas, west Amandus Van den Broeck en Vau Acoleyen-Van den Broeck Frans en Kinderen, te Wichelen en noord De Schaepmeester-Steels We duwe Prosper en Konsoorten, te Lede. In gebruik bij Jan Moerenhout. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo- gaart, bekend ten kadaster sectie B, num. 1371a, groot 32 aren 20 centiarenpalende noord-oost het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, zuid oost het Bureel van Weldadigheid van Schoonaar- de. zuid-west Liénart Alexandre-Marie-Isabelleen Kinderen, te Aalst en noord-west Emiel Matthys, te Scheldewindeke. In gebruik bij Camiel De Vleeschhauwer Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo- gaart, bekend ten kadaster sectie B, num 1319b, groot 27 aren 30 centiaren palende noord-oost Urbain Matthys-Schuddinck, te Wichelen, zuid oost de wede. Jan-Bapt. Eeckhaut-Van Hauwer- meiren, te Wichelen, zuid-west de Kinderen Theodoor-Pieter-Frans Janssens-Beeckman, te St Nikolaas en het Bureel van Weldadigheid van Wichelen en noord-west het Bureel van Weldadig heid van Schoonaarde. In gebruik by Pieter-Jan Coppieters. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo terhoek. doorsneden met den Rijweg, bekend ten kadaster sectie B, nummers 1278 en 1279, groot 14 aren 10centiaren; palende oost Hippolytë Lip pens-de Kerchove de Dentprghem, te Gent. zuid de Kinderen Tbeodoor - Pieter- Frar.s Janssens- Beeckman, te Sint-Nikolaas en de Erfgenamen Jan-Baptist Eeman, te Wichelen, west het Bureel van Weldadigheid van Wichelen en noord Jozef Marcx, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas DaIschaert-Matthys Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen. Cuij- persveld, bekend ten kadaster sectie C. nummer 713, groot 31 aren 20 centiaren; palende oost den Rijweg, daarover de scheidlinie met Schoonaarde, zuid de Erfgenamen Jan-Bapt. Eeman, te Wiche len en Alois Eeman, te Schellebelle, west de baan van Wichelen naar Aalst en noord Fr. Van Over- straeten-Van de Vijfhoek, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zevende koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Wichelen, Weijmeersch, bekend ten kadaster sectie A. num mer 64. groot 16 aren palende oost Marckx Ed. en konsoorten, te Schoonaarde, zuid de Schelde, west Moens-De Bruycker Frans Weduwe en Kin deren. te Wichelen en noord de weduwe Gustaaf Blancquaert-De Gheest en Maria Blancquaert, te Schoonaarde en Desideer-Marie Dalschaert, te Schellebelle. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Achtste koop. Een goed perceel Meersch. gelegen te Wichelen, Weijmeersch, bekend ten kadaster sectie A, num mer 62, groot 23 aren 50 centiarenpalende oost den volgende koop, zuid de Schelde, west Marckx Edouard en Konsoorten, te Schoonaarde en noord de weduwe Isidoor Cambier-Moens, te Dender- monde en de Erfgenamen Pieter Roggeman, te Wichelen. In gebruik by Stanislas Dalschaert-Matthys. Negende en laatste koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Wichelen, Weijmeersch, bekend ten kadaster sectie A, num mer 57, groot 23 aren 40 centiarenpalende oost Emiel Matthys, te Scheldewindeke, zuid de Schel de. west den voorgaanden koop en noord de Erf genamen Pieter Roggeman, te Wichelen en Urbain Matthys-Schuddinck, te WicheleD. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zitdagen Instel, Maandag 16 inno Verblijf, Maandag 30 Maart 1908' Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg IN BOHEMEN, bewoond door de weduwe Schud- dinck, te Wichelen, Bohemen. 1/2 p. °/0 instel penning te winnen. Om uit gemeenzaamheid te scheiden. Aardappels, Betteraven, Strooi, Mest, ingelegd Loof, Hout, Gerij en Beestialen, te WICHELEN, Boterhoek. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Wichelen, zal na mens en ten hove van de weduwe Alois Marckx- Van Sande, te Wichelen, Boterhoek, op Don derdag 12 Maart 1908, om 9 ure 's voormid dags, in het openbaar verkoopen: 2 Ploegen, Egge, Slepe. Zwingen, Aanschijnen, Aalstuk met Schraag, Karrereep en Karreladders, Koeiharnassuren, Zwingelmolen, dubbelen Book- molen. Vlasreep met Bank. lange en korte Lad ders. Eiken Zoldertrap, Erwtrijs en gezaagd Eiken hout dienstig voor drijwielkarren, Drijwielkar en klein Alemkarreken. Ongeveer 5000 kilos Strooi, 1000 kilos Haveren Strooi en verders eene hoeveelheid Betteraven, ingelegd Loof, Aardappels, goed geteerd Mest, enz. Beestialen: 3 Trekkoeien. 2 Runders en 1 Kalf. De koopen tot en met 10 franken moeten comp- tant betaald wordenvoor d'overige 6 maanden tijd van betaling, mits altyd op eerste aanzoek borg stellende. De koopers van Gerij en Dieren moeten zonder onderscheid, op liet oogenblik van den afslag aanwezige borg stellen. Gerij en Dieren zullen rond 11 uren verkocht worden. Openbare verkooping van een onlangs nieuw Boomgaard, Zaailanden en Bouwgrond, te LEDE De Notaris TIBBAUT, te Wichelen, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna ge stelden zitdag, openbaar verkoopen 1. Een schoon en welgelegen Huis met Hof. on langs nieuw te Lede, Dorp, bekend ten kadaster sectie F, nummer 956b, groot 3 aren 50 centiaren, palende oost Désiré Van Hauwermeiren, zuid den heer Oste, west het Dorp en noord Juffer Gudule Van Herzele. Bewoond door Cyrille Meire. 2. Een welgelegen perceel Bouwgrond, gelegen te Lede, Kleinekauter, aan de Steenweg van Lede naar Hofstade, bekend ten kadaster sectie B, nummer 139e, groot 18 aren 20 centiaren, palen de oost en zuid de Kasseide, west d'erven De Bièvre en noord Juffer Gabrielle Moens. In gebruik bij de wed. Felix D'Haese. Deze partij zal in 2 deelen opgeroepen worden, oost- en westhelft. 3. Een perceel Land, te Lede, Langenakker, bekend ten kadaster sectie F, nummers 202k en 202m, groot groot 16 aren 50 centiaren, palende oost Van Leuven Adolf en J. De Backer, zuid den IJzerenweg, west Van Hauwermeiren en noord de Rede. In gebruik bij Ch. D'Haese. 4. Een perceel Land, te Lede, Geesthoek, be kend ten kadaster sectie A, nummer 506b, groot 19 aren 40 centiaren, palende oost d'erven Della- faille, zuid de erven Melckenbeeck, west en noord de Geesthoekenbaan. In gebruik bij Frans De Winne. 5. Een perceel Lochting, beplant met Fruit- boomen, te Lede, Boschstraat, bekend ten kada- daster sectie B. nummer 253c, groot 14 aren 70 centiaren, palende oost en west Victor De Winne, zuid de Baan en noord Mijnheer Alfred Matthys. In gebruik bij Jan Van Handenhove. Boomprijs frs. 175. Eenige zitdag Dijnsdag 17 Maart 1908. Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg De Dobbei, Roos bewoond door de kinderen Van Overwalle,te Lede, Dorp. dor Notarissen AMPE on BRECKPOT, bij den Wachter en ter herberg der verkooping. ii„^P.f,T?vn^ ™0™ard™ mol tijd van beta ling tot i October 1908, mits goede borgstelling. zal s'ipt begonnen worden om 9 ure na°de aankomst der treinen uit Brussel en Dendermonde. Uit oorzaak van vertrek. Openbare verkooping van een en goede Zaailanden te EREMBODEGEM. De Notaris BRECKPOT. te Aelst. zal met ge- koopen" a^e" en Relaf?en> openbaarlijk ver- Pni .E<«r H.u[f mpt zjjnp afhangelijkheden, groote n i!' er en Stallingen, zeer dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Erembode- gem, wijk RoDsevaal, aan den Brusselschensteen- weg, groot bij meting 6 aren 89 centiaren, palen de oost d heer Notaris Van de Velde, te Lebbekeen Louis Verdoodt, zuid de wed. Judocus Vertongen west den Brusselschensteenweg en noord d'heer Notaris Van de Velde. i PU'S go'Ükvloers, groote voorkamer, kelderkamer, keuken en poort en op het eerste verdiep 4 slaapkamers. Zichtbaar des maandags van 2 tot 4 ure namiddag. lyn-PeerUwk de" cigenaar d'heer Jean Sin9*- Op te leggen boom- en haagprijs frs. 280-00 2. Eene partij Land, te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meting 14 aren 44 cen tiaren, palende oost Emile Vinck, zuid Leopold Mollaert.west verscheide en noord Ben De Knib- ber. Gebruikt door de wed. Herzele, aan fr. 35-00 sjaars. 3 Eene partij Land. gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost de volgendende koop, zuid Madame Burny, west do lieeren Leon en Al- bert Janssens en noord d'heer Auguste De Winter en Madame Burny. Gebruikt door den verkooper. Op te leggen pryzy fr. 14-00. 4. Eene party Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, 'groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost Felix Giets, zuid Ma dame Burny, west voorgaande koop en noord Ma dame Burny en d'heer Van de Maele. Gebruikt door den verkooper. Op te leggen prijzy fr. 34-00. 5. Eene party Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot bij meting 8 aren 58 centia ren, palende oost d'heer Notaris Limpens, te Aelst, zuid Madame Burny, west Felix Giets en noord Mijnheer Van Maele. Gebruikt door den verkooper. Op te leggen boomprijs fr. 27-00. 6. Een partij Land, gelegen te Erembodegem, op den Molenkauter aan 't Schoeierswegsken, groot bij meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzerenweg, zuid d'heer Gustave De Rycke, west denzelven en d'heer Louis Verleysen, noord den volgende koop. 7. En eene party Land, gelegen te Erembode gem, op den Molenkauter, aan het Schoeierswegs ken, groot volgens meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzerenweg, zuid voorgaande koop, west Frederik De Clerccr en noord Madame Burny. De koopen 6 en 7 gebruikt door Frans Gheu- sens, aan frs.42-00 'sjaars. Zitdagen Instel Donderdag 3 Verblijf Donderdag 19 Maart iö08* Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet by d'heer Auguste Van Vaeren- berg h-Singelyn. te Aelst, aan de Hopmarkt. De Meubels, Mobilaire Voorwerpen en Schryn- werkersalem ten voorschrevene huize zich bevin dende, zullen ook eerstdaags openbaar verkocht worden en by afzonderlijke plakbrieven aangekon digd worden. bij d'heer Petmis Van Mossevelde, te Aelst, aan de Nieuwstratpoort, allerbeste ZAVEL, als ook HAIR voor Moortel. OPENBARE VERKOOPING van Schaarhout en Snoei onder Merchtem en Brusseghem. De Notaris AMPE. te Assche, ter tusschen- komst van zijnen Ambtgenoot Mr BRECKPOT, Notaris te Aalst, zal te Molhem, aan de Statie, ter estaminet van M. Joseph Van Ginderachter- Cortvrindt, op Maandag 24 Februari 1908, om stipt te beginnen ten 9 uren voormiddag, open baarlijk verkoopen, de volgende, zeer schoone Kanada- Abeelen- Eiken- en Esschen Boomen, wassende onder Merchtem en Brusseghem. A. Ten verzoeke van Mevrouw douairière Leon Lefebvre-Van Langenhove, te Brussel. Op hare bosschen te Merchtem, nabij Molhem- Vryiegem, 11 koopen Eiken- en Esschen Boomen, 11 koopen Eiken- Elzen en Esschen Schaarhout en 5 koopen Snoeihout. B. Ten verzoeke van den heer Notaris Breck- pot-Van Langenhove voornoemd. I. Aan eenen bosch, te Brusseghem, aan den Watermolen beneden het Hof-te-Potaarde, 40 koo pen Ganadas en Abeelen en 1 Eik, veel dezer boo men meten van 1 m. 90 tot 2 m. 30. II. Op den Boomgaard aan het Hof-te-Potaar de, 14 koopen dikke Kastanje, Eiken en Kanada Boomen, 7 koopen Schaarhout en 5 koopen Snoei hout. Alle voorschrevene koopen aan te wijzen door Bij gedwongene onteigening. Openbare verkooping van zeer goede Meersch en Bosch, te Erpe, Nieuw erkerken, Gysegem, Erembo degem, Welle, Denderhautem, Ohegem. Ninove, Woubrechtegem en Aygem. De Notaris VAN DER SMISSEN, te Moor- sel, daartoe benoemd bij bevelschrift der heeren Voorzitters der Rechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde en Audenaerde' opvolgentlyk van date 23 Januari 1908 en 14 Ja nuari 1908, zal in het openbaar verkoopen 1. Een perceel Land, gelegen te Erpe. op 8t, Joris Vel deken, gekadastreerd sectie A, nummer 649a, met eene grootte van 23 aren 5 centiaren. 2. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Kerk veld, groot 16 aren 60 centiaren. 3. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken. groot Molenveld, gekadastreerd sectie C, nummer 700, nog groot 16 aren 50 centiaren, 4. Een perceel Land, gelegen le Nieuwerkerken, Ka- pelleveld, gekadastreerd sectie B, nummer 685, nog groot 19 aren 84 centiaren. 5. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Ka- pelleveld, groot 17 aren 40 centiaren, gekadastreerd sec tie B, nummer 686. 6. Een perceel Land en Bosch, gelegen ta Nieuwerker-

Notariaat | 1908 | | pagina 2