AELST, 7 Maart N° 1589 Jaar 1908 Annoncenblad der Week. Vastenavondzotten Politieverordeningen Aan de Huisvrouwen Verkooping VARKENS HOFSTEDE ZAAILANDEN ZAAILANDEN KOOPWAREN insertien: Burgerstand der Stad Aeist. WAARSCHUWING VASTENAVONDDAGEN Kantoor Aalst. MEST TE KOOP. NOTARIAAT ABONNEHIENTSPHIJS: frs. 1-00 sjaars Met den post fr. 1-BO 15 cm,n den drukregel. Rechterlijke: 00 cm,n den drukregel. Alle insertien moeten ons ten uitersten den Vrijdag 's MIDDAGS toegekomen zijn. Van den 28 Februari tot 5 Maart 1908 Geboorten. Mannelijk 13 ne Vrouwelijk 12 Ap Overlijdens: B. Van de Voorde, man Bastiaens, kuiper. 43 jaren, Duivekeetstraat. G. Van Langenhove, vrouw Breckpot, bezondere, 54 jaren, Graan markt. - F. Van Mol, wed8 Van do Meerssche, zonder beroep, 47 jaren, Hoveniersstraat. J. Vinck, 7 jar.. Binnenstraat. P. De Ruysscher, wedr Vereecken, landbouwer, 88 jaren, St. Ca- mielstraat. Vijf kinderen onder de 7 jaren. VOOR DE In de hieronder vermelde her bergen zullen er met de Vastena- vonddagen, hoegenaamd geene ver- kleede of vermomde personen toegelaten worden. 1. De Beurs van Amsterdam, bij den heer Karei Van den Bossche, Groote Markt. 2. Ter Estaminet van d'heer Frans Hoebeeck, aan de Hopmarkt. 3° Ter Estaminet In den Engel, by Dame w® Rom. De Meyer, Leopoldstraat. 4° Ter Estaminet van Dame wed. Van Lierde- Van LangenhoveMolenstraat, 62. 5° In het Hotel de la Gare, bij den heer Ch. De Grauw, Statieplein. STAD AELST. OP DE o-X-o— DE GEMEENTERAAD Gezien de wet van 16 en 24 Augusti 1790, t XI Art. 3 en art. 78 van de Gemeentewet en de be staande BESLUIT: Art. 1. Het is toegelaten langs do straten der Stad, verkleed en gemaskerd zich te vertoonen, des Zondags, 's Maandags en 's Dijnsdags der Vastenavonddagen. alsook den er op volgenden Zondag, telkens tot 's middernachts. Art. 2. Het is verboden aan de gemaskerden: te dragen: vuuroeren, pistolen, sabels, degens, stokken, blazen, spruiten, poeder of zemelzaken, of elk ander wapen of getuig, waardoor zij iemand kunnen hinderen of bezeeren. Vermommingen te gebruiken die de zeden of de Godsdienstige over tuigingen zouden krenken; militaire of geestelijke kleederen aan te trekken; gesprekken te houden, liederen te zingen of druksels uit te de.elen,dewelke iemands eer of de goede zeden zouden kunnen kwetsenanderen aan te randen of te tergen verzet in de huizen binnen te dringen. Art. 3. Het is insgelijks verboden, de gemas kerde te tergen, te beleedigen of te mishandelen. Art. 4. Het is streng verboden naar het aan gezicht van iemand te werpen met iets dat hem kan deren of vuil maken. Geen Confettis mogen geworpen worden in openbare gestichten of loka len, tenzy na de toesteming bekomen te hebben van de houders of degenen aan wien waakzaam heid deze gestichten toevertrouwd zijn. D eConfettis mogen langs den openbaren weg niet opgeraapt worden. Art. 5. Alle gemaskerde of verkleede persoon zal op het eerste verzoek van eenen poliliebe- diende, deze moeten vergezellen naar het polictie- bureel om zich aldaar te laten kennen en de inlich tingen te geven die hem zullen gevraagd worden. Art, 6. Het is uitdrukkelijk verboden aan eenieder, zedenschendende of ontuchtige lie deren te zingen. Art. 7. De overtreders van de huidige ver ordeningen zullen aangehouden en geleid worden naar het burgerlijk arresthuis alwaar ten hunnen opzichte maatregelen zullen genomen worden als het behooren zal, onder voorbehoud van alle rech terlijke vervolgingen, zoowel tegen hun als tegen de ouders of personen wettelijk verantwoordelijk, krachtens de bestaande politie wetten en regle menten. Art. 8. De overtredingen aan het tegenwoor dig politiereglement, zullen gestraft worden met de straffen van enkele politie, aangeduid door het strafwetboek. Art. 9 De aftochtsklok zal op de Vastenavond- dagen niet geluid worden. Art. 10. De Commissarissen en Agenten van politie zijn gelast met de uitvoering en het tegen woordig reglement dat zal afgekondigd worden op do gewone wijze der bekendmakingen. Aldus vastgesteld door den Gemeenteraad in zitting van 26 Januari 1908. De Burgemeester-Voorzitter, De Secretaris, M.-L. Gheeraerdts. Oscar Reyntens. Voor uwen Stout wendt U tot de Gebroeders PHLIPS, AALST, Dépot Montstraat, 6. Voordeelige Spoedige bediening. STOUT gewaarborgd zuiver. Stalen Gratis op aanvraag. av li. ygw .«r-n—w.-i, Wnai MINISTERIE VAN GELDWEZEN. Beheer der Registratie en Domeinen. De Ontvanger der Registratie en Domei nen, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, ter plaats, iti massa of per lot. bij middel van geslo ten biedingen op zegel en publieke opboden, eene groote hoeveelheid Boomen van verscheidene houtsoorten, wassende op de gronden aangekocht voor het leggen van den IJzerenweg van Brussel- Zuid naar Gent St. Pieters, op het grondgebied der gemeenten: Nieuwerkerken, ter wijken 't Strek, Dweers- haege, Pijpenbeek, Kraai winkel en Grooten Driesch en Vlierzele, ter wijken Strymeersch, Zoghoek en Kapellekauter. De verkoopingen zijn vastgesteld voor Nieuwerkerken, Donderdag 5 Maart 1908, om 1 uur namiddag en voor Vlierzele, op Maandag 9 Maart 1908, om 1 uur namid dag. Gewone voorwaarden. 10 verhoog. Zes maanden tyd van betaling, mits borg. Het lastkohier kan geraadpleegd worden ten kantore van voornoemden Ontvanger, Houtmarkt. Vergadering. A. Voor Nieuwwherken, op 't Strek ten voete van lot 1, weg Nr 24. B. Voor Vlierzele, ten voete van lot 1, ter wijk Strijmeersch. van d'heer Gustaaf De Counick, nabij het Dorp, waar de Varkens van daags te voren zullen zicht baar zyn. Op gewone voorwaarden en tyd van betaling, mits borgstelling. BIJ RECHTSMACHT. Er zal op Zaterdag 14 Maart 1908, om 9 uren 's morgens, te Aalst, Groote Markt, overge gaan worden tot de openbare verkooping van Meubelaire voorwerpen, zoo als: Tafels en Stoelen, Toogen, Bascuuls, Stoof, Waschmachien, enz. Door het ambt van Deurwaarder MAH1EU, te Aalst. Met gereed geld, zonder kosten. OPENBARE VERKOOPING te MELDERTDorp. Theophiel VASTENAVONDT, Gemeente-Se cretaris te Meldert, zal door het ambt van Deur waarder Ai.fr. Mahieu. te Aalst, op Woensdag 25 Maart 1908, om 9 7« ure stipt voormiddag, ten verzoeke van den heer G Ryckaert, eigenaar te Zele, openbaarlyk verkoopen 1° 15 Zeugen vol Viggens, zijnde van 9 tot 15 weken gedragen. 2° 50 Drijvers, van 3 tot 4 maanden oud. Allo deze Varkens zijn van de beste soorten van het Land. De verkooping zal plaat9 hebben ter herberg Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een ZAAILAND te VLIERZELE, Uylenhoek. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van die het behoort,;met het houden van eenen enkelen zitdag, bepaald op Vrijdag 13 Maart 1908, om 2 ure namiddag, ter herberg van Charles De Clercq-De Vuyst, te Zonnegem, Dorp, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Vlierzele, wijk Uylenhoek, sectie A, nummers 280, 281 en 282, groot 8 aren 10 centiarenpalen de oost Albert De Swaef, zuid de Straat, west en noord de kinders Verstraeten. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Vlierzele, wijk Uylenhoek, of Berg, sectie A, nummer 225b, groot 14 aren 50 centiarenpalende oost Cyriel De Vos, zuid de Voetweg, west de Hospiciën van Aelst en noord de Hospiciën van Gent. Bij gedwongene onteigening. Openbare verkooping van zeer goede Meersch en Bosch, te Erpe, Nieuwerkerken, Gysegem, Erembo- degem, Welle, Denderhautem, Ohegem. Ninove, Woubrechtegem en Aygem. De Notaris VAN DER SMISSEN, te Moor- sel, daartoe benoemd bij bevelschrift der heeren Voorzitters der Rechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde en Audenaerde, opvolgentlijk van date 23 Januari 1908 en 14 Ja nuari 1908, zal in het openbaar verkoopen 1. Een perceel Land, gelegen te Erpe. op St, Joris Vel deken, gekadastreerd sectie D, nummer 649a, met eene grootte van 23 aren 5 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Constant Van Droo- genbroeck. 2. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Kerkveld, groot 16 aren 60 centiaren. Gebruikt door M. Emiel De Nys 3. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, groot Molenveld, gekadastreerd sectie C, nummer 700, nog groot 16 aren 50 centiaren, 4. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Ka- pelleveld, gekadastreerd sectie B, nummer 685, nog groot 19 aren 84 centiaren. 5. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken. Ka- pelleveld, groot 17 aren 40 centiaren, gekadastreerd sec tie B, nummer 686. 6. Beu perceel Land en Bosch, gelegen te Nieuwerker ken, Berg, gekadastreerd sectie C, nummers 43 en 44, met eene grootte van 30 aren 40 centiaren. 7 Eene perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Kerkmeersclien of 't Hoevenland. gekadastreerd sectie B, nummer 1048, groot 13 aren 24 centiaren. 8. Een perceel Land,gelegen te Nieuwerkerken, Bree- deweg of Middelweg, groot 15 aren 10 centiaren, gekada streerd sectie B, nummer 109. 9. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Ka- pelleveld of Dweershaag. gekadastreerd sectie B, num mer 694bis, groot 30 aren 75 centiaren. 10. Een perceel Land, gelegen te Gijsegem, Hollander, gekadastreerd sectie C, nummer 104, met eene grootte van 44 aren 98 centiaren. 11 Een perceel Land, gelegenie Oijsegem, Rauwbosch, gekadastreerd sectie C, nummers 511 en 536, groot 18 aren 10 centiaren. 12. Een perceel Land, gelegen te Gijsegem, Rauwbosch, gekadastreerd sectie C, nummers 513 en 542, met eeno grootte van 37 aren 70 centiaren. 13. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, Ten bosch, gekadastreerd sectie B, nummer 287a, met eene grootte van 27 aren 80 centiaren. 14. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Welle, Groot Moortelveld, gekadastreerd sectie B, nummer 1337, met eene grootte van 42 aren 15 centiaren. 15. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, Vos- selveld of de Boom, groot 24 aren 20 centiaren, gekada streerd sectie B, nummer 1772. 16. Een perceel Land, gelegen te Okegem, Aalsboom, gekadastreerd sectie A, nummer 703, groot 20 aren 20 centiaren. 17. Een perceel Land, gelegen te Ninove, op d'Eene, gekadastreerd sectie A, nummer 153, groot 14 aren 30 centiaren. 18. Een perceel Land, gelegen te Woubrechtegem, de Hollebeke, gekadastreerd sectie B, nummers 451 en 452, groot 32 aren 20 centiaren. 19. Een perceel Land, gelegen te Woubrechtegem, Meuleveld, gekadastreerd sectie B, nummer 317, groot 16 aren 90 centiaren. 20. Een perceel Land, gelegen te Aygem, Sluisveld, ge kadastreerd sectie A, nummer 331a, groot 14 aren 15 centiaren. Enkele zitdag Maandag 9 Maart 1908. Om 2 uren namiddag, ter herberg a Het Pavil joen, gehouden door d'heer Emile Van de Maele, te Aelst, Groote Markt, Nr 5. Voor veidere inlichtingen wende men zich ter Studiën van bovenpenoemden Notaris Van der Smissen en van den Notaris Limpens, te Aelst. De onkosten der verkooping zullen beloopen tot 12 t. h. op de koopsommen. Er zal geenen tweeden zitdag gehouden worden. Openbare verkooping van te Wichelen en Lede. De Notaris TIBBAUT. te Calcken, zal ten aanzoeke van wien bet behoort, openbaarlijk ver koopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. !ene partij Zaailand, gelegen te Wichelen, ge naamd Heide, bekend ten cadaster sectie B, num mer 1608, groot 28 aren 20 centiaren, palende noord Karei Van Hauwermeiren. west Jan-Bapt. Van Hauwermeiren, zuid Mijnheer Lippens-de Kerckliove de Denterghem en oost den Steenweg van Lede naar Wichelen. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelepen te Wichelen, ge naamd Heide, bekend ten cadaster sectie B. num mer 1577B/bis, groot 20 aren 10 centiaren, palen de noord Mijnheer Masen, west Karei Coppens en kinderen, zuid eenen Weg en oost Mijnheer Lip pens-de Kerchove de Denterghem. Derde koop. Eene partij Zaai- en Weiland, gelegen te Wiche len, genaamd Knapveld, bekend ten cadaster sec tie B, nummers 1663b en 1664a, groot 30 aren 70 centiaren, palende noord-oost Mynheer Emiel Masen en het Bureel van Weldadigheid van Schoo- naerde, zuid-oost het Bureel van Weldadigheid van Schoonaerde, zuid-west Mijnheer Emiel Van Accoleyen en noord-oost de Straat. Alle dry deze partyen zijn verhuurd aan de kin deren Luyckx. Gemeente Lede. Vierde en laatste koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Lede, genaamd Langenakker, bekend ten cadaster sectie A, num mer 198b, groot 18 aren 30 centiaren, paleDde noord Karel-Lodewijk Blondeel. west Karei Roe- landt, zuid Mijnheer de Kerchove d'Exaerde en oost Camiel De Backer. Verhuurd aan Petrus Praet. ZITDAGEN Instel Woensdag 26 Februari Verblijf Woensdag 11 Maart Telkens om 2 uro namiddag, ter herberg van Adolf Van den Abeele, te Cberscamp, Boygem. Na failliet. Openbare verkooping van bestaande in Verlakt Keukengerief, en Meubels, te AALST, Pieter Coekestraat. Er zal overgegaan worden door het ambt van Meestor VAN MUYLEM, to Aelst, op Dijnsdag 17 Maart 1908, ten 8 ure voormiddag, to Aelst, in do Pieter Coeckestraat, tot de openbare ver- koopiDg der Koopwaren en Meubels afhangen- van de failliet Slagmulder Jan, ten verzoeke van den heer Curator Meester A. Calewaert, Advo- kaat, te Aelst. Namenlyk: Eene groote hoeveelheid Potten, Pannen, Kan nen, Ketels, Schotels en Doozen in verlakt ijzer; Koffljmolens, Messen, Lepels,Vorken, alles wat er in het Magazijn te bevinden is. Verders eene goede Ressortkarre, Paardenge- rief, Herbergmeubels en andere. Gewone voorwaarden en gereed geld. Goed geteerd MEST te koop. Zich te wenden ter Brouwerij van Mr Van der Schueren, Brabantstraat, §0, te Aalst. 1908.

Notariaat | 1908 | | pagina 1