ZAAILANDEN HOPSTAKEN HOOI, STROOI, Landbouwersalem HUIS met HOF rLtff.ZZiZiï] 1S0S- LANDBOUWALAM WOONHUISJE nieuw HUIS S*CHO ON HUIS Z A AILANDEN BEETRAPEN OPENBARE VERKOOPING van te MOORSEL, Statie Roer den Secrptaris REYNTENS, en "bavpegd ambt, op Maandag 16 Maart 1908, om 2 uren namiddag. JAARLIJKSCHE VENDITIE van Mest, Erwtrijs, Brandhout. Beeten, Kisten van alle soortenLandbouwersalam MeubelsBoonstaken, enz. te LEDE, Dorp en omliggende Straten. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aelst, op de hierna vol gende dagen, openbaar verkoopen: A. Dijnsdag 17 Maart 1908. Om 9 uren slipt voormiddag, te Lede, Dorp en omliggende Straten, te.beginnen aan de Brouwe rij van Mijnheer Alfred Matthys, in de Dreef- B. Dijnsdag 7 April 1908. Om S uren voormiddag, te Lede, Dorp en om liggende Straten, te beginnen in de Rossestraat, aan de woning van Ch.-L. De Smet. alwaar er ten zijnen aanzoeke zal verkocht worden. Ongeveer 3000 kilos Beeten en 12 koopen Rog ge en Tarwe Strooi. Op het Dorp zal verkocht worden, Een Toog dienstig voor Herbergloog, Loketten en Winkelgerief, een Engelschen Billard met Ivooren Billen en eenen onlangs nieuwen Tilbury voör 3 man. En aan de woning en ten aanzoeko van de wed. Modest Présiaux, te Lede, Nieuwstraat. 1 goede Schaafbank, Winkeltoog, Kassen, Stoof, Stoelen, Tafels, Bakken en Kisten van allo soorten, eDZ. In deze verkooping zullen er 1000 Boonstaken te verkoopen zijn. Om 11 uren, te Lede, Driesch. Verscheidene koopen Beeten, Hooi, Strooi, Schalen, Brandhout, enz. De koopers die hunne voorgaande venditiën niet voldaan hebben, zullen nog als kooper of bor£ aanvaard worden. Op tijd van betaling, mits borgstelling. Openbare verhooping van Bestialen en eene groote hoeveelheid Mest en Stroo te LEDE, Speckaert. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aelst, op Maandag 9 Maart 1908, om 9 ure voormiddag, ten aanzoe ke van d'heer J. B. Praet, te Lede, Speckaert. openbaar verkoopen Landbouwersalem, zoo als: eenc in goede staat zijnde Drijwielkarrn met al de toebehoorten, Paardenharnasuren en Kussen, een Aalstuk met Schraaf en Trefter, eerie Aalpomp. Ploeg, Paar den Egge, Sleep, eene groote hoeveelheid Mest, Stroo en meer ander Alam. Beestialen: Een goed Werkpaard, 2 bekalfde Koeien, gekend voor zeer goede Op tijd van betaling, mits borgstelling. Openbare verkooping van een onlangs nieuw Boomgaard, Zaailanden en Bouicgrond, te LEDE. De Notaris TIBBAUT, te Wichelen, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna ge stelden zitdag, openbaar verkoopen 1. Een schoon en welgelegen Huis met Hof, on langs nieuw te Lede, Dorp, bekend ten kadaster sectie F, nummer 956b, groot 3 aren 50 centiaren, palende oost Désiré Van Hauwermei ren, zuid den heer Oste. west het Dorp en noord Juffer Gudulo Van Herzele. Bewoond door Cyrille Meire. 2. Een welgelegen perceel Bouwgrond, gelegen te Lede, Kleinekauter, aan de Steenweg van Lede naar Hofstade, bekend ten kadaster sectie B, nummer 139e, groot 18 aren 20 centiareD, palen de oost en zuid de Kasseide, west d'erven De Bièvre en noord Juffer Gabrielle Moens. In gebruik bij de wed. Felix D'Haese. Deze partij zal in 2 deelen opgeroepen worden, oost- en westhelft. 3. Een perceel Land, te Lede, Langenakker, bekend ten kadaster sectie F, nummers 202k en 202m, groot groot 16 aren 50 centiaren, palende oost Van Leuven Adolf en J. De Backer, zuid den IJzereuweg, west Van Hauwermeiren en noord de Rede. In gebruik bij Ch. D'Haese. 4. Een perceel Land, te Lede, Geesthoek, be kend ten kadaster sectie A, nummer 506b, groot 19 aren 40 centiaren, palende oost d'erven Dclla- faille, zuid de erven Melckenbeeck, west en noord de Geesthoekenbaan. In gebruik bij Frans De Winne. 5. Een perceel Lochting, beplant met Fruit- boomen, te Lede, Boschstraat, bekend ten kada- daster sectie B, nummer 253c, groot 14 aren 70 centiaren, palende oost en west Victor De Winne. zuid de Baan en noord Mijnheer Alfred Matthys. In gebruik bij Jan Van Handenhove. Boomprys frs. 175. Benige zitdag: Dijnsdag 17 Maart 1908. Telkens om 2 ure namiddag, Ier herberg De Dobbel Roos -, bewoond door do kinderen Van Ovcrwalle, to Lede, Dorp. Om uit gemeenschap te scheiden. o OPENBARE VERKOOPING van goede en welgelegene EN MEERSSCREN, TE W ICHELEN. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Wichelen, zal, ten verzoeke van die het behoort, openbaar lijk verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Eon perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, aan de Bogaartstraat, genaamd Het Sijp, - bekend ten kadaster sectie B, nummer 912, groot 58 aren 60 centiaren palende noord-oost Paul Luyckx-De Winne, to Wichelen en Jan-Bapt. De Geyter-Van Wesemael, te Wichelen, zuid-oost het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, zuid-west Graaf Karei de Kerchove de Denterghem, te Gent, en noord-west de Bogaartstraat. In gebruik bij Pieter-Jan Coppieters en Renè Vet helst. Twe ede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, op Evenrot, bekend ten kadaster sectie B. nummer 8191, groot 20 aren; palende oost René Vermcu- len-Eeckhout te Wichelen, zuid do kinderen Theo- door-Pieter-Frans Jaussens-Beeckman. te Sint- Nikolaas, west Amandus Van den Broeek en Van Acoleyen-Van den Brot-ck Frans en Hinderen, te Wichelen en noord De Schaepmeester-Steels We duwe Prosper en Konsoorten, te Lede. In gebruik bij Jan Moerenhout. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo- gaart, bekend ten kadaster sectie B, num. 1371a, groot 32 aren 20 centiarenpalende noord-oost het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, zuid oost het Bureel van Weldadigheid van Schoonaar de, zuid-west Liénart Alexandre -Marie-Isabel Ie en Kinderen, te Aalst en noord-west Emiel Matthys, te Scheldewindeke. In gebruik bij Camiel De Vleeschhauwer. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo- gaart, bekend ten kadaster sectie B, num. 1319b, groot 27 aren 30 centiaren palende noord-oóst Urbain Matthys-Schuddinck, te Wichelen, zuid oost de wed®. Jan-Bapt. Eeckhaut-Van Hauwer meiren, te Wichelen, zuid-west de Kinderen Theodoor-Pieter-Frans Janssens-Beeckman, te St. Nikolaas en het Bureel van Weldadigheid van Wichelen en noord-west het Bureel van Weldadig heid van Schoonaarde. In gebruik bij Pieter-Jan Coppieters. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo terhoek. doorsneden met den Rijweg, bekend ten kadaster sectie B, nummers 1278 en 1279, groot 14 aren 10 centiaren; palende oost Hippolyte Lip pens-de Kerchove de Denterghem, te Gent, zuid de Kinderen Theodoor-Pieter-Frans Janssens- Beeckman, te Sint-Nikolaas en de Erfgenamen Jan-Baptist Eeman. te Wichelen, west het Bureel van Weldadigheid van Wichelen en noord Jozef Marcx, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zesde koop. Een pprceel Zaailand, gelegen te Wichelen. Cuij- persveld, bekend ten kadaster sectie C. nummer 713, groot 31 aren 20 centiaren; palende oost den Rijweg, daarover de scheidlinie met Schoonaarde, zuid de Erfgenamen Jan-Bapt Eeman, te Wiche len en Aloïs Eeman, te Schellebelle, west de baan van Wichelen naar Aalst en noord Fr. Van Over- straeten-Van de Vijfhoek, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert Matthys. Zevende koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Wichelen, Weijmeersch, bekend ten kadaster sectie A, num mer 64, groot 16 aren palende oost Marckx Ed. en konsoorten, te Schoonaarde, zuid de Schelde, west Moens-De Bruycker Frans Weduwe en Kin deren. te Wichelen en noord de weduwe Gustaaf Blancquaert-De Ghepst en Maria Blancquaert. te Schoonaarde en Desideer-Marie Dalschaert, te Schellebelle. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Achtste koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Wichelen, Weijmeersch, bekend ten kadaster sectie A, num mer 62, groot 23 aren 50 centiarenpalende oost den volgende koop, zuid de Schelde, west Marckx Edouard en Konsoorten, te Schoonaarde en noord de weduwe Isidoor Cambier-Moens, te Dender- monde en de Erfgenamen Pieter Roggeman, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Negende en laatste koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Wichelen, Weijmeersch, bekend ten kadaster sectie A, num mer 57, groot 23 aren 40 centiarenpalende oost Emiel Matthys, te Scheldewindeke, zuid de Schel de, west den voorgaanden koop en noord de Erf genamen Pieter Roggeman, te Wichelen en Urbain Matthys-Schuddinck, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zitdagen Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg IN BOHEMEN. bewoond door de weduwe Schud- dinch, te Wichelen, Bohemen. 1/2 p. instelpenning te winnen. Om uit gemeenzaamheid te scheiden. VENDITIE van Aardappels, Betteraven, Strooi, Mest, ingelegd Loof. Ilout, Gerij en Beestialen, te WICHELEN, Boterhoek. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Wichelen, zal namens en ten hove van de weduwe Alois Marckx- VanSande,\e Wichelen, Boterhoek, op Don derdag 12 Maart 1908, om 9 ure 's voormid dags, in het openbaar verkoopen: 2 Ploegen, Egge, Slepo, Zwingen, Aanschijnen, Aalstuk met Schraag, Karrereep en Karreladders, Koeiharnassuren, Zwingelmolen, dubbelen Book- molen. Vlasreep met Bank. lange en korte Lad ders, Eiken Zoldertrap, Erwtrijs en gezaagd Eiken bout dienstig voor drijwielkarren, Drijwielkar en klein Alcmkarreken. Ongeveer 5000 kilos Strooi, 1000 kilos Haveren Strooi en verdors eeno hooveelheid Betteraven, ingelegd Loof, Aardappels, goed treteerdMest, enz. Beestialen: 3 Trekkocien.2 Runders en 1 Kalf. De koopen tot en met 10 franken moeten comp- tant betaald wordenvoor d'overige 6 maanden tijd van betaling, mits altijd op eerste aanzoek borg stellende. De koopers van Gerij en Dieren moeten zonder onderscheid, op het oogenblik van den afslag aanwezige borg stellen. Gery en Dieren zullen rond 11 uren verkocht worden. Openbare verkooping van een te WICHELEN. Bohemen, Hoeksken De Notaris Oscar TIBBAUT. te Wichelen, zal ten verzoeke van die het behoort, openbaarlijk verkoopen Eenige hoop. Een Woonhuisje met Afhankelijkheden en me- degaande Grond, gestaan en gelegen te Wichelen, in Bohemen, Hoeksken, bekend ten kadaster sec tio B, nummer 589b, groot 2 aren 10 centiaren; palende oost de Bogaertstraat, zuid het Hospitaal van Lede, west Mijnheer Gustaaf Vlaeminck-De Vleeschouwer te Appels en noord Mijnheer Fre deric Pan te-Verschelden, te Turnhout. Bewoond door Camiel Gustaaf De Kneef. ZITDAGEN In^te' "aan^« I Maart )908. Verblijf Maandag 30 Telkens om 4 uren stipt namiddag, ter herberg bewoond door de weduwe Marinus Gezels, te Wichelen, Bohemen, Hoeksken. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen Een schoon nieuw Huis met groote Poort en Verdiep, verdere Afhangelijkheden en Hof, ge staan en gelegen te Moorsol, Dorp, aan den Abra- hamweg, groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvr. Charlotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain I)e Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Carryn. Bewoond geweest door de verkoopers de echt- genooten Emiel Schram-Van Nuffel. Op te leggen boom- en haagprijs fr. 50-00. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichtbaar allo dagen van 2 tot 4 uren namid dag, voor den sleutel zich te bevragen bij dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 Maart .Qno Verblijf Dijnsdag 7 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Kaartspel. bij Dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel-Moens, te Moorsel, aan de Dorp plaats. Uit oorzaak van vertrek. Openbare verkooping van een en goede Zaailanden te EREMBODEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlyk ver koopen t Een Huis met zijne afhangelijkheden, groote Poort, Werkhuis en Stallingen, zeer dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Erembode- gcra, wijk Ronsevaal, aan den Brusselschensteen- weg, groot bij meting 6 aren 89 centiaren, palen de oost d'hoer Notaris Van de Velde, te Lebbekeen Louis Verdoodt, zuid do wed. Judocus Vertongen, west den Brusselschensteenweg en noord d'heer Notaris Van de Velde. Dit Huis heeft gelijkvloers, groote voorkamer, kelderkamer, keuken en poort en op het eerste verdiep 4 slaapkamers. Zichtbaar des maandags van 2 tot 4 ure namiddag. Bowoond door den eigenaar d'heer Jean Singe- lyn-Peerlinck. Op te loggen boom- en haagprijs frs. 280-00 2. Eeno partij Land, te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meling 14 aren 44 cen tiaren, palende oost Emile Vinck, zuid Leopold Mollaert.west verscheide en noord Ben. Do Knib- ber. Gebruikt door de wed. Herzeleaan fr. 35-00 'sjaars. 3. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgons meting 10 aren 48 centiaren, palende oost de volgendende koop, zuid Madame Burny, west de heeren Leon en Al- bert Janssens en noord d'heer Auguste De Winter, en Madame Burny Gebruikt door den verkooper. Op te leggen pryzy fr. 14-00. 4. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost Felix Giets, zuid Ma dame Burny. west voorgaande koop en noord Ma dame Burny en d'heer Van de Maclo. Gebruikt door den verkooper, Op te leggen prijzij fr. 34-00. 5. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot bij meting 8 aren 58 centia ren, palendo oost d'heer Notaris Limpens, te Aelst, zuid Madame Burny, west Felix Giets en noord Mijnheer Van Maeie. Gebruikt door den verkooper. Op te leggen boomprijs fr. 27-00. 6. Een partij Land, gelegen te Erembodegem, op den Molenkauter aan 't Schoeierswegskon, groot bij meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzerenweg, zuid d'heer Gustave De Rycke, west denzelven en d'heer Louis Verleysen, noord den volgende koop. 7. En eene partij Land, gelegen te Erembode- >m, op den Molenkauter, aan het Schoeierswegs- an, groot volgens meting 10 aren 28 centiaren, ilende oost den IJzereuweg, zuid voorgaande oop, west Frederik De Clercq en noord Madame Burny. De koopen 6 en 7 gebruikt door Frans Ghexj- sens, aan frs.42-00 'sjaars. Zitdagen Instel Donderdag 3 JfW> Verblijf Donderdag 19 ^aart *908. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet De Klok bij d'heer Augusle Van Vaeren- bergh-Singelyn, te Aelst, aan de Hopmarkt. De Meubels, Mobilaire Voorwerpen en Schrijn- werkersalem ten voorschrevene huize zich bevin dende, zullen ook eerstdaags openbaar verkocht worden en bij afzonderlijke plakbrieven aangekon digd worden. Openbare verkooping van te Erembodegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlijk ver koopen 4. Een parceel Land, gelegen te Erembodegem. op Res- schebeke, gekend bij kadaster sectie A, deel van nummers 3295o en 3296b, groot 10 aren 50 centiaren, palende oost den Los en daarover Mijnheer Adolf De Berlangó, zuid Leopold Boterbergh, west Augustien De Cort en noord Petrus Van den Steen. Op te leggen landprys fr, 30.00 2, Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op Res- schebeke, gekend by cadaster sectie A, nummer 3124, met eene grootte van 8 aren 40 centiaren en bij meting groot 9 aren 54 centiaren, palende oost Mijnheer De Goninck, zuid Florent Van den Bergh, west Judocus De Veylder, noord den Los en daarover Vrouwe wed» Charles- Louis Callebaut. Gebruikt door de wed. Van der Burgt. Op te leggen landprys fr. 20-00. 3. En eene party Land, gelegen te Erembodegem. op Resschebeke, gekend bij kadaster sectie A, deel van num mers 3295 en 3295b, groot 17 aren 85 centiaren, palende of gepaald hebbende noord-oost Andreas Meert en den Eerste koop, oost-zuid Leopold Boterbergh en De Schaep- dryver, zuid-west den Trekweg van den Donder en west noord do wed. Egidius Meert. Gebruikt door Daniël Perdaens. Op te leggen landprijs fr. 70-00. ZITDAGEN Instel Maandag 16 Verblijf Maandag 30 Maart 1908 Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van de weduwe Joseph De Proost-Rowies, te Aelst- Mijlbeke, aan den Brusselschen Steenweg, recht over den Tir. Jaarlijksche veiling van Mest, Hooi, Stroo, Brandhout, Meubels, Huisgerief, enz., enz., TE LEDE aan de Statie, op 't Dorp en in de omliggende Straten. De Notaris Antoine SOETE, te Lede, zal op Dinsdag 24 Maart 1908. om 8 ure voorraid- dag, te Lede, aan de Statie, op 't Dorp en in de omliggende Straten, ten verzoeke van verschei dene, openbaar verkoopen Aan de Statie: Ongeveer 7000 kilos Beelrapen, eene groote hoeveelheid Hooi, Stroo, Brandhout. Op't Dorp: 40 koopen allerbest geteerd Stal mest, ten aanzoeke van vrouw wed. Fr. Lievens, te Wiebelen, Heide. Verders op 't Dorp en in d'omliggende Straten

Notariaat | 1908 | | pagina 2