HOFSTEDE ZAAILAND WOONHUIS HANDELHUIS HERBERG HANDELSHUIS perceelen LAND perceel LAND perceel LAND WOONHUIS Schoon Tomatteplanten IVijve p hei dsg rond, perceel LAND palmslag on gelagen, op de hierna gestelde zitda gen, openbaar vcrkoopen Gemeente Lede. Eene schoono en zeer welgelegene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, met alle Aanhoo- righeden. Erve, Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Lede, op 't Gucht, inhoudende volgens meting 33 aren 87 centiaren, gekadastreerd sectie E, nummers 194, 195, 196 en ex-190bis, palende noord Juffrouw VictorineDo Bruycker, oostd'heer Remi Van Lancker, zuid den Steenweg en west de Baan. Deze eigendom zal in vier koopen opgeroepen worden Koop een. Een perceel Bouwgrond met een deel der Ge bouwen van Schuuren Stalling, inhoudende 3 aren 38 centiaren, palende noord en oost d'heer Remi Van Lancker, zuid den Steenweg' en west den tweeden koop. Koop twee. Het Woonhuis met Stalling, Remisie, Schuur en deel Boomgaard, groot 11 aren 11 centiaren, palende noord den vierden koop, oost d'heer Remi Van Lancker en koop een, zuid den Steenweg en west den derden koop. Koop drie. Een perceel Boomgaard of Bouwgrond, groot 8 aren 90 centiaren, palende noord koop vier, oost koop twee, zuid den Steenweg en west de Baan. Koop vier. Een perceel Tuin, groot 10 aren 48 centiaren, palende noord Juffrouw Victorine Do Bruycker, oost Mijnheer Remi Van Lancker, zuid koopen twee en drie en west do Baan. Onmiddelijke in gebruiktreding. Een half ten honderd instelpenning te winnen. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 31 Maart ,pnR Verblijf Dinsdag 14 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg In den Bonten Os, bij vrouw wed® Annaert, te Lede. Voor nadere inlichtingen wende men zich ter studie van den Notaris Soete, te Lede. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE WELGEI.EGEN TE LEDE, Gucht. De Notaris SOETE. te Lede, zal. namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, op de hierna gestelde zitdagen, openbaar verkoo- pen Eene welgelegene Hofstede, met Schuur, Stal ling, Aanhoorigheden en Erve. gestaan en gelegen te Lede, Gucht, inhoudende volgens meting 3 aren 83 centiaren gekadastreerd sectie E, nummer 186d palende noord Mr Alfred Matihys, oost den heer Amandus De Backer, zuid den Steenweg en west Mr Matthys. Onmiddelijk in gebruiktreding. 1/2 p. instelpenning te winnen. Zitdagen Instel Maandag 30 Maart ,pnR Verblijf Maandag 6 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Vermeiren, te Lede, Overimpo. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. Openbare ver hooping van twee perceelen en een partijken BOSCH, te Vlierzele en Zonnegem. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten verzoeke van wie het behoort, met het houden der twee hierna vermelde zitdagen, openbaarlijk verkoopen 1. Een perceel Zaailand, gelegen te Zonnegem, op Totveld of Langeveld, gekend ten kadaster sec tie B, nummer 93, groot 12 aren 40 centiaren, palende noord den heer Urbain Torrekens, zuid liet Godshuis van Gent en den Eerw. heer De Ryck, oost Dame wed. Benedictus De Mil en west den Eerw. heer De Ryck. 2. Een perceel Zaailand, gelegen te Vlierzele, wijk Iluylebroeck, gekend ten kadaster sectie E, nummers 79 en 80 groot volgens kadaster 13 aren 10 centiaren, volgens meting 15 aren 37centiaren, palende noord d' heeren De Keyser de Burbure Edgard en Verstraeten Dominicus, oost Jufvrouw Louise Jooris, west jufvrouw Catharina Blom en zuid den heer Edmond De Mulder-Verbruggcn 3. Een partij ken Bosch, gelegen te Vlierzele, wijk Huylebroek, gekend ten kadaster sectie E, nummer 41, groot 5 aren 30 centiaren, palendo noord Dame wed. Dominicus Dc Moor en Kinde ren en den heer Karei Lodewjjk Van der Vurst, oost en zuid den heer Petrus Kennnf en west Ma dame wed Dominicus De Moor en Kinderen voor noemd. Boomprijs 120 frs. DERDEN ZITDAG: Woensdag 1 April 1908. Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg De Smis -, bij den heer Jan Haems, te Vlierzele, Huylebroeck. Voor verdere inlichtingen zich te begeven ten kantore van den Notaris Soete, te Lede. te verkrijgen bij Alfons ANNAERT, Hovenier bij den heer Burgemeester Moens, te Lede. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen EN B O XT W C3-O 3ST ID E 1ST TE HOFSTADE, alsmede van eenen TE AELST, aan den Tragel der Vaart. De Notaris DE GHEEST, Ie Aalsi, zal met de pleegvormen dei- wet van 12 Juni 1816 en ton overstaan van den heer Vrederechter der kantons Aalst, in het openbaar vcrkoopen Gemeente Ho/stade. Eerste koop. Eenen schooDen Eigendom, bestaande uit Woon huis met Hof, alsmede uit Bouwgronden, gestaan en gelegen aan de Hoogstraat of Steenweg van Aelst naar Dendcrmonde, groot volgens meting 24 aren 46 centiaren en gekadastreerd wijk A. nummers 1107a, 1158b en deel van numm. 1107b, palende ten ooste aan de Sinte Annastraat en aan den heer Leo Schampheleer, ten zuide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Doctor De Naeyer en ten noorde aan de Baan leidende naar de Statie. Verdeeld in 14 loten, volgens grondplan afge schetst op bijzondere plakbrieven, opgemaakt door den heer Bcrtiard Goethals, Grond- en Gebouw meter te Aelst, als volgt: le lot: Het Woonhuis met Afhankelijkheden en Hof, groot 8 aren 79 centiaren, ten voorhoofde aan de Hoogstraat en hebbende eene uitrede ter breedte van 8 meters in de Sinte Annastraat 2e lot: Een perceel Bouwgrond, groot 1 aar 20 c. 3° 1 18 4* 1 16 5° - - - 1 14 6® 1 - 12 7® n 1 10 8® 1 08 9® 1 - 06 10e 1 - 04 11® - 1 02 12® 1 - 13® 1 70 14® lot uitmakende den h^ek der Sinte Annastraat en der Baan leidende naar de Statie, groot 1 aar 87 centiaren. De loten 2 tot en met 13 hebben straatwaarts eene breedte van 5 meters. Voorschreven eigendom is laatst bewoond ge weest door wijlen Dame Hendrichx-Van Seve- ren. Stad Aelst. Tweede koop Eenen Nijverheidsgrond, allervoordeeligst ge legen aan den Tragel der Vaart, bekend bij kadaster wijk G. nummer 965b, met eene grootte van 1 hectaar 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide het nieuw Gasge- slicht, ten weste aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Filteries Réunis en ten noorde aan den heer Charles Liénart en den heer Armand Terrier- Verburght. Door zijne goede ligging aan de Dendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzeren weg, is voormeld perceel grond zeer wel geschikt lot het oprichten van Fabrieken of Nij verheidsgestichten EENIGE ZITDAG: Zaterdag 9 Mei 1908 Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Openbare verkooping van een schoon en een RENTENIERSHUIS, te AELST. De. Notaris DE GHEEST, le Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Stad Aelst. 1. Een welgelegen Handelshuis, met groote Magazijnen, Koetspoort, Koer en verdere afhan kelijkheden. gestaan en gelegen ten voorhoofde in .Molenstraat, gekadastreerd wijk A.nummers824a en 824e, met eene grootte van 2 aren 60 centia ren. Bewoond door Dame Ivo Vlassenbroeck. Ingesteld frs. 17000 N. B. Dit Huis zal te rekenen van don 24 Fe bruari mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 9 tot 5 uren. De kooper zal het vermogen hebben de helft der koopsom te laten staan mitseenen geringen intrest. 2. Een schoon ongerieflijk Renteniershuis, met Achtergebouwen en groot Werkhuis, groot vol gens meting i aar 38 centiaren, gestaan en gele gen aan de Leopoldstraatpoort of Steenweg naar Dendermonde, geteekend nummer 52 en gekada streerd wijk G, nummer 1007b, met eene grootte van i aar 40 centiaren. Het Huis beschreven onder den tweeden koop is zichtbaar den Maandag en Donderdag van iedere week van 2 tot 4 uren namiddag. Derde en laatste zitdag Maandag 6 April 1908. Ten 3 uren namiddag, ter herberg Café Uni- versel», bij den heer Jean D'Ilaese, te Aelst, Groote Markt. Openbare verhooping van eeno welgelegen te IIOFSTADE, aan den overzet des Denders en een te AELST-M IJ LBEKE. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. 1. Een welgelegen Huis en Herberg, genaamd Het Schuitjen, gestaan en gelegen aan den Tragel der Dendervaart en aan don Overzet, ge kadastreerd wijk D, nummers 18a en 19a, met eene groote van 11 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide aan Mijnheoren Graaf Dumonceau en Ferdinande De Wit, ten weste aan Mijnheer Emile Van den Bossche en ton noorde aan den Ouden Dender. Bewoond en gebruikt door Jufvrouw weduwe A lexander Scheerlinck-Daelm an Aelst- Mijlbeke. 2 Een perceel Lnnd, gelegen op den Wijngaard, gacadastroenl wyk D, nummer 88d, met eeno grootte van 31 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Seraphien Van Neck-Van Goethem. ten zuide aan d'heer Joseph Van Heek en zuster, len weste aan het minderjarig kind van d'heer Alexander Scheerlinck-Daelman en ten noorde aan d'heer Prosper De Gock. Gebruikt door d'heer Benediktus Van Goethem. ZITDAGEN Instel üijnsdag 21 April ,pnR Verblyf Dijnsdag 5 Mei Ten 3 ure namiddag, ter Eslaminet genaamd De Beurs van Amsterdam. bij d'heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aelst, Groote Markt. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN, te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over- staau van den heere Vrederechter des kantons Aelst, in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koophandelshuis, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummers 728e en 728f, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eene zijde naast de vaart aan het huis van de heeren Schoonjans, van de andere zijde in de St. An nastraat aan helgene van Dame Eduard Pijck on van achter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 38 meters voorgevel voorzien van Pomp- en Regewater, schoon drooge Kelderingen, gaz in alle plaatsen, hebbende gelijkvloers grooten Winkel met vijf groote vitrienen en deur in spie gelglas, ingangen zicht gevende op de vaart, Corridoor, Eetplaats, Salon, Keuken, Waschhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden. Koer, Koets plaats uitgevende met Koetspoort in de SI. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en schoone Kamers, verders ruime Boven magazijnen en groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart en Koopwarenstatie is allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van alle bedreven. Bewoond en gebruikt door den medeverkoopep heer Edmond Rumbaul-Mcrtens, koopman in coloniale waren. N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ure namiddag. 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerde Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op den Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan het hnis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan dame Eduard Pyck en vnn achter aan den eersten koop. Bewoond en gebruikt door d'heer Joseph Burssens, Havenmeester. 3. Een Woonhuis alsnu ten deele dienende tot Maga zijn met Stalling voor drij paarden, gestaan en gelegen in de St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan Jufvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W* Constant Van Kerckhove en aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeeige naar heer Edmond Rnmbaut-Mcrtcns en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. 4. Een Huis met verdere Gebouwen, Hof en Koetspoort gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Moorsel, in do nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand, gekadastreerd wijk E, nummer 980h2, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende van de eene zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zijde aan het woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerïj van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door den heer Franciscus Van Driessche. Dit Huis is door zijne uitgestrekttieid en groote ingang poort, ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van alle bedrijven. 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groote vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatsen, grooten Kelder, voorzien van Pomp-en Regenwateren, gestaan en gelegen in de Molenstraat, gekadastreerd wijk A, nummer 484a, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Jullien Van Mollo, van de ar.dero zijde aan Jufvrouwen Wauthier en van achter ook aan de JufT. Wauthier. Bewoond en gebruikt door den heor Louis De Schrijver. Eenige zitdag: Zaterdag 2 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag Ier Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. Bij gedwongene onteigening Openbare verkooping van twee te Denderhoutem. De Notaris DE GHEEST. le Aelst, zal achter- volgens vonnis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanlegte Audenaerde, in date van 7 Februari 1908, in het oponbaar ver koopen, dc volgende goederen, te weten: 1. Een perceel Land, groot volgens titel 17 aren 21 centiaren, gelegen gehucht Tiende Vrij, in den Dael, gekadastreerd wijk A, nummer 204,' met eene grootte van 17 aren 10 centiaron. 2. Een perceel Land. groot volgons titel 9 aren 22 centiaren, gelegen alsvoren gehucht Tiende Vrij, in den Dael. Eenigen zitdag: Donderdag 2 April 1908. Ten 3 uren namiddag ter herberg De Drtj Koningen bij de kinderen Roelandt, te Aelst, Keizerlijke Plaats. ben B' Er 231 g0enen tweeden zitda8 P,aa,s heb- Het kohier van voorwaarden berust t'elks in zage ten kantoore van bovongenoemden Notaris De Giieest, te Aelst, Keizerlijkeplaats. OPENBARE VERKOOPING van een goed te Aelst-Schaerbeke, Ter Linden. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eene allerbeste perceel Land, gelegen op Ter Linden, gekadastreerd wijk G, nummer 481, met eene grootte van 23 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Mijnheer Eugène Jelie, ten zuide aan de oude genlschebaan, ten weste aan Juffrouw Glemence De Smet en andere, en ten noorde aan Madame de Kerchove de Denterghem-Lippens. Gebruikt door den heer Franciscus Uytter- sprot. ZITDAGEN: Instel Woensdag 25 Maart ,QnQ Verblijf Woensdag 8 April Ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd - In den Tram, - bij den heer Gustaaf Claus, te Aalst, hoek der Gentschestraat en Koolstraat. OPENBARE VERKOOPING van een TE NIEÜ WERK ERKEN. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten vor- zoeke van wien het behoort, openbaarlijk ver koopen Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, achter de Gemeenteschool, bij kadaster bekend sectie B, nummer 68b, mot eene grootte van 38 aren 80 centiaren, palende noord de Voetweg en daarover René Soetinck, den Hof der School en d'heer Meert, te Brussel, oost d'heer J.-B. Gee- roms-D'Herde, te Haeltert. zuid de Voetweg en daarover den Armen van Nieuwerkerken. Thans in gebruik bij de wed" Braem. Onmiddelijke ingebruiktreding ENKELE ZITDAG: Dijnsdag 31 Maart 1908. Om 2 uren nanoen, ter herberg van de weduwe Van Bleyenbergh, te Nieuwerkerken, Dorp. Door gedwongene onteigening Openbare verkooping van een schoon en een perceel LAND, TE HAELTERT. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal met de pleegvormen der wet van 15 Augusti 1854, op Woensdag 1 April 1908, om 2 lh ure namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Herzele, overgaan tot de openbare verkooping der hierna beschreven goederen, krachtens een vonnis verleend door de rechtbank van eersten Aanleg, zitting houdende te Audenaerde. den 3 Maart 1908. 1. Een Woonhuis, met Tuin, Boomgaard en Land, gestaan en gelegen te Haeltert, kanton Her zele, rechterlijk Arrondissement Audenaerde, ter wijk Kruiskauter, langs den Steenweg van Aelst naar Geeraardsbergen, gekend bij kadaster sectie B, nummers 318a en 319a, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten oosten aan d'heer Baeten-Arents Karei Jozef, doctoorte Nieu werkerken, ten zuiden aan d'heer Lauwereys-Van Lierde Domien. handelaar te Haeltert, ten westen aan Mijnheer Coppens Lodcwijk, landbouwer te Erpe, en ten noorden aan den Steenweg van Aelst naar Geeraerdsbergen. Bewoond door Dame wed. Emiel Vercruys sen- Van Landuyt. 2. Een perceel Land, gelegen te Haeltert, kan ton Herzele, rechterlijk Arrondissement Aude naerde, gekadastreerd sectie B, nummer 35, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren, palende ten noorden en ten oosten aan M. Peleman Louis,

Notariaat | 1908 | | pagina 2