Hop- en Boonstaken HOFSTEDE HOFSTEDE WOONHUIS HANDELHUIS HERBERG HANDELSHUIS perceel LAND nieuw HUIS MEERSC H Nijverheidsgrond, perceel LAND Uit ter hand te koop. TE BEKOMEN. 2. Een perceel Land, gelegen op den Zwaluw- kautcr, aan 't Schooierswegsken, gecadaslreerd sectie B, nummer 857o, met eene grootte van 5 aren 40 centiaren, palende noord Charles Louis Maldrie, oost den IJzerenweg, zuid Maria Van der Biest en west den Voetweg. Gebruikt door P. Wauters. Op te leggen alsvoren frs. 15. 3. Eene partij Land, gelegen op Molenkauter, gekend ten cadaster sectie B, nummer 288d, met eene grootte van 15 aren 70 eentiaren, palende noord de weduweCh. Vanden Bossche, oostMaria Van der Biest, zuid en west de Voetweg. Gebruikt door Hip. Camu en P. Wauters. Op te leggen frs. 37,50. Eenige zitdag voor toewijzing Woensdag 8 April 1908. Om 11/2 ure namiddag, in de zaal van het Ge meentehuis te Erembodegem. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. VENBITIE VAN MEST en BOUWMATERIALEN, voortskomende van de afbraak van twee Woon huizen, te Erembodegem. Dorp. Op Dijnsdag 14 April 1908. Zie plakbrieven. Om uit gemeenzaamheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegene met BOOMGAARD en TUIN te LEDE, Gucht. De Notaris SOETE. te Lede, zal, ten aanzoeke van wien het behoort, met gewoon gewin van palmslag en gelagen, op de hierna gestelde zitda gen, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eene schoone en zeer welgelegene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, met alle Aanhoo- righeden. Erve, Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Lede. op 't Gucht, inhoudende volgens meting 33 aren 87 centiaren, gekadastreerd sectie E, nummers 194, 195, 196 en ex-190bis, palende noord Juffrouw VictorineDo Bruycker, oost d'heer Remi Van Lancker, zuid den Steenweg en west de Baan. Deze eigendom zal in vier koopen opgeroepen worden Koop een. Een perceel Bouwgrond met een deel der Ge bouwen van Schuur en Stalling, inhoudende 3 aren 38 centiaren, palende noord en oost d'heer Remi Van Lancker, zuid den Steenweg en west den tweeden koop. Koop twee. Het Woonhuis met Stalling, Remisie, Schuur en deel Boomgaard, groot 11 aren 11 centiaren, palende noord den vierden koop, oost d'heer Remi Van Lancker en koop een, zuid den Steenweg en west den derden koop. Koop drie. Een perceel Boomgaard of Bouwgrond, groot 8 aren 90 centiaren, palende «oord koop vier, oost koop twee, zuid den Steenweg en west de Baan. Koop vier. Een perceel Tuin, groot 10 aren 48 centiaren, palende noord Juffrouw Victorine De Bruycker, oost Mijnheer Remi Van Lancker, zuid koopen twee en drie en west de Baan. Onmiddelijkc in gebruik treding. Een half ten honderd instelpenning te winnen. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 31 Maart ,Qf s Verblijf Dinsdag 14 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg In den Bonten Os, bij vrouw wede Annaert, te Lede. Voor nadere inlichtingen wende men zich ter studie van den Notaris Soete, te Lede. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE WELGELEGEN TE LEDE, Gucht. De Notaris SOETE. te Lede. zal. namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, op de hierna gestelde zitdagen, openbaar verkoo pen: Eene welgelegene Hofstede, met Schuur, Stal ling, Aanhoorigheden en Erve, gestaan en gelegen te Lede, Gucht, inhoudende volgens meting 3 aren 83 centiaren gekadastreerd sectie E, nummer 186d palende noord Mr Alfred Matthys, oost den heer Amandus De Backer, zuid den Steenweg en west Mr Matthys. Onmiddelijk in gebruiktreding. 1/2 p. °/0 instelpenning te winnen. Zitdagen Instel Maandag 30 Maart .one Verblijf Maandag 6 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Vermeiren, te Lede, Overiinpe. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen EN B O TT "W C3-H O 3ST H) E 3ST TE HOFSTA DE, alsmede van eenen TE AELST, aan den Tragel der Vaart. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vrederechter der kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eenen schoonen Eigendom, bestaande uit Woon huis met Hof, alsmede uit Bouwgronden, gestaan en gelegen aan de Hoogstraat of Steenweg van Aelst naar Dendermonde, groot volgens meting 24 aren 46 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummers 1107a, 1158b en deel van numm. 1107b, palende ten ooste aan de Sinte Annastraat en aan den heer Leo Schampheleer, ten zuide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Doctor De Naeyer en ten noorde aan de Baan leidende naar de Statie. Verdeeld in 14 loten, volgens grondplan afge schetst op bijzondere plakbrieven, opgemaakt door den heer Bernard Goethals, Grond- en Gebouw meter te Aelst, als volgt: le lot: Het Woonhuis met Afhankelijkheden en Hof, groot 8 aren 79 centiaren, ten voorhoofde aan de Hoogstraat en hebbende eene uitrede ter breedte van 8 meters in de Sinte Annastraat 2® lot: Een perceel Bouwgrond, groot 1 aar 20 c. 3° 1 - 18 - 4® - 1 16 5® - - 1 14 6® - 1 12 7®» 1 10 8® w 1 08 9® n 1 06 10e 1 - 04 11® - 1 02 - 12e 1 13® h 1 - 70 - 14e lot uitmakende den hoek der Sinte Annastraat en iler Baan leidende naar de Statie, groot 1 aar 87 centiaren. De loten 2 tot en met 13 hebben straatwaarts eene breedte van 5 meters. Voorschreven eigendom is laatst bewoond ge weest door wijlen Dame Hendrickx- Van Seve- ren. Stad Aelst. Tweede koop. Eenen Nijverheidsgrond, allervoordeeligst ge legen aan den Tragel der Vaart, bekend bij kadaster wijk G, nummer 965b, met eene grootte van 1 hectaar 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Tragcl, ten zuide het nieuw Gasge- slicht, ten weste aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Filteries Réunis en ten noorde aan den heer Charles Liénart en den heer Armand Terrier- Verburght. Door zijne goede ligging aan de Pendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzerenweg, is voormeld perceel grond zeer wel geschikt tot het oprichten van Fabrieken of Nij verheidsgestichten EENIGE ZITDAG: Zaterdag 9 Mei 1908 Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Openbare verkooping van een schoon en een RENTENIERSHUIS, te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Stad Aelst. 1. Een welgelegen Handelshuis, met groote Magazijnen, Koetspoort, Koer en verdere afhan kelijkheden, gestaan en gelegen ten voorhoofde in Molenstraat, gekadastreerd wyk A, nummers 824a en 824e, met eene grootte van 2 aren 60 centia ren. Bewoond door Dame Ivo Vlassenbroeck. Ingesteld frs. 17000 N. B. Dit Huis zal te rekenen van den 24 Fe bruari mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 9 tot 5 uren. De kooper zal het vermogen hebben de helft der koopsom te laten staan mitseenen geriugen intrest. 2. Een schoon ongerieflijk Renteniershuis, met Achtergebouwen en groot Werkhuis, groot vol gens meting i aar 38 centiaren, gestaan en gele gen aan de Leopoldstraatpoort of Steenweg naar Dendermonde, geteekend nummer 52 en gekada streerd wijk C, nummer 1007b, met eene grootte van 1 aar 40 centiaren. Het Huis beschreven onder den tweeden koop is zichtbaar den Maandag en Donderdag van iedere week van 2 tot 4 uren namiddag. Derde en laatste zitdag Maandag 6 April 1908. Ten 3 uren namiddag, ter herberg Café Uni- versel», bij den heer Jean D'Haese, te Aelst, Groote Markt. Openbare verkooping van eene welgelegen te IIOFSTADE, aan den overzet des Denders en een te AELST-M IJ LBEKE. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. 1. Een welgelegen Huis en Herberg, genaamd «Het Schuitjen, gestaan en gelegen aan den Tragel der Dendervaart en aan den Overzet, ge kadastreerd wijk D, nummers 18a en 19a, met eene groote van 11 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide aan Mijnheeren Graaf Dumonceau en Ferdinande De Wit, ten weste aan Mijnheer Emile Van den Bossche en ten noorde aan den Ouden Dender. Bewoond en gebruikt door Jufvrouw weduwe A lexander Scheerlinck- Daelm an Aelst- Mijlbeke. 2. Een perceel Land, gelegen op den Wijngaard, gacadastreerd wijk D, nummer 88d, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Seraphien Van Neck-Van Goethem, ten zuide aan d'heer Joseph Van Heek en zuster, ten weste aan het minderjarig kind van d'heer Alexander Scheerlinck-Daelman en ten noorde aan d'heer Prosper De Cock. Gebruikt door d'heer Bcnediktus Van Goethem. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 21 April .Qna Verblijf Dijnsdag 5 Mei Ten 3 ure namiddag, tor Estaminet genaamd De Beurs van Amsterdam. bij d'heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aelst, Groote Markt. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN, te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over staan van den heere Vrederechter des kantons Aelst, in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koophandelshuis, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummers 728e en 728f, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eene zijde naast de vaart aan het huis van de heeren Schoonjans, van de andere zijde in de St. An nastraat aanhelgere van Dame Eduard Pijeken van achter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 33 meiers voorgevel voorzien van Pomp- en Regewater, schoon drooge Kelderingen, gaz in alle plaatsen, hebbende gelijkvloers grooten Winkel met vgf groote vitrienen en deur in spie gelglas, ingangen zicht gevende op de vaart, Gorridoor, Eetplaats, Salon, Keuken, Waschhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden, Koer, Koets plaats uitgevende met Koetspoort in de St. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en schoone Kamers, verders ruime Boven magazijnen en groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart en Koopwarenstatie is allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van alle bedrijven. Bewoond en gebruikt door den medeverkoopep heer Edmond Rumbaul-Mertens, koopman in coloniale waren. N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ure namiddag. 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerde Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op den Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan het hnis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan dame Eduard Pijck en van achter aan den eersten koop. Bewoond en gebruikt door d'heer Joseph Burssens, Havenmeester. 3. Een Woonhuis alsnu ten deele dienende tot Maga zijn met Stalling voordrij paarden, gestaan en gelegen in de St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan Jufvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W® Constant Van Kerckhove en aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeeige naar heer Edmond Rumbaut-Mcrtens en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. 4. Een Huis met verdere Gebouwen, Hof en Koetspoort gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Moorsel, in de nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand, gekadastreerd wijk E, nummer S80h2, met eene grootte van 4 oren 20 centiaren, palende van de eene zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zijde aan het woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerij van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door den heer Franciscus Van Driessche. Dit Huis is door zijne uitgestrektheid en groote ingang- poort, ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van alle bedrijven. 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groote vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatsen, grooten Kelder, voorzien van Pomp-en Regenwateren, gestaan en gelegen in de Molenstraat, gekadastreerd wijk A, nummer 484a, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zjjde aan den heer Jullien Van Molle, van de andere zijde aan Jufvrouwen Wauthieren van achter ook aan de Ju ff. Wauthier. Bewoond en gebruikt door den heer Louis De Schry ver. Eenige zitdag: Zaterdag 2 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag lor Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van een goed te Aelst-Schaerbeke, Ter Linden. De Notaris DB GHEEST, te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eene allerbeste perceel Land, gelegen op Ter Linden, gekadastreerd wijk C, nummer 481, met eene grootte van 23 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Mijnheer Eugène Jelie, ten zuide aan de oude genlschebaan, ten weste aan Juffrouw Clemence Do Smet en andere, en ten noorde aan Madame de Kerchove de Denterghom-Lippens. Gebruikt door den heer Franciscus Uytter- sprot. ZITDAGEN: Instel Woensdag 25 Maart ,OMQ Verblijf Woensdag 8 April Ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In Sinte Anna, bij d'heer Leon Podevyn, te Aalst, aan den Genlscbensteenweg. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen Een schoon nieuw Huis met groote Poort en Verdiep, verdere Afhangclijkheden en Hof. ge staan en gelegen te Moorsol, Dorp, aan den Abra- hamweg, groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvr. Charlotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain De Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Carryn. Bewoond geweest door de verkoopers de echt- genooten Emiel Schram-Van Nu/fel. Op te leggen boom- en haagprijs Ir. 50-00. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle dagen van 2 tot 4 uren namid dag, voor den sleutel zich te bevragen by dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. Slechts Ingesteld op frs. 3600 ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 Maart ,QA0 Vorblyf Dynsdag 7 April iyuö" Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Kaartspel, bij Dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel-Moens, te Moorsel, aan de Dorp- plaats. By sterfgeval. Openbare verkooping van een parceel te Smetlede en van een parceel BOSCH, te LEDE, De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1. Een parceel Meersch, gelegen te Smetlede, aan de Scheldekensstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 857, met eene grootte van 19 aren 30 centiaren, palende oost Jufvrouw Van Hoobroeck te Geutbruggeen de Straat, zuid Juf vrouw Coleta Van den Abeele, west de Schelde kensstraat en d'erven Van Cauwenbergh, noord Bernord Vande Velde-Van Styvendael. In gebruik bij sieur Schochaert- Verbeeck. Op te leggen Boomprijs frs. 75-00. 2 En eene partij Bosch, gelegen te Lede, Sole- gem, gekend bij kadaster sectie C, nummer 697b, met eer.e grootte van 32 aren 10 centiaren, palen de oost d'erven Van Innis en Jufvrouw Emilie De Leiter, zuid het Bureel van Weldadigheid van Lede en de weduwe Frederic Van den Abbeele- De Craecker, west d'erven Smekens, noord d'erven De Corte en andere. Onverpacht. Op te leggen Boom-en schaarhoutprijs fr. 580-00. Woensdag 8 April 1908. Om 3 uren namiddag.ter herberg «De Sterre» by d'heer Leopold De Smet- 2immermans, te Lede, Dreefstraat. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B, nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten kantoore van genoemden Notaris De Sadeleer. bij d'heer Petrus Van Mosseveldete Aelst, aan de Nieuwstratpoort, allerbeste ZAVEL, als ook HAIR voor Moortel.

Notariaat | 1908 | | pagina 2